Banner wyniki live
 


OS 9 - - 3.44 km - 18:36


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

24
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 552.9
0.00
00:00:22.4
0.0
0.0 

2.

25
OPŁAWSKI KRZYSZTOF
BĄDKOWSKI FILIP
FIAT SEICENTO
SK2 285.4
6.10
00:00:43.4
00:00:21.0
00:00:21.0

3.

11
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 273.4
6.66
00:00:45.3
00:00:22.9
00:00:01.9

4.

10
ŻARNOWSKI MARCIN
CHORĄŻY KRZYSZTOF
SUBARU
SK GOŚĆ 218.8
9.94
00:00:56.6
00:00:34.2
00:00:11.3

5.

22
SATAŁA PIOTR
KOPACZEWSKI KACPER
FIAT CINQUECENTO
SK2 161.3
15.81
00:01:16.8
00:00:54.4
00:00:20.2

6.

1
SZCZOTKA PAWEL
MAZUR KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 119.2
23.69
00:01:43.9
00:01:21.5
00:00:27.1

7.

20
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 95.3
31.28
00:02:10.0
00:01:47.6
00:00:26.1

8.

2
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2
RO GOŚĆ 90.1
33.46
00:02:17.5
00:01:55.1
00:00:07.5

9.

26
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 73.7
42.35
00:02:48.1
00:02:25.7
00:00:30.6

10.

7
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 72.8
42.91
00:02:50.0
00:02:27.6
00:00:01.9

11.

30
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 70.0
44.88
00:02:56.8
00:02:34.4
00:00:06.8

12.

18
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 68.0
46.42
00:03:02.1
00:02:39.7
00:00:05.3

13.

8
MISIARZ MAGDALENA
HRYNIUK JAROSŁAW
HONDA CIVIC
RO2 64.3
49.51
00:03:12.7
00:02:50.3
00:00:10.6

14.

27
TOPOROWSKI WITOLD
TEKLAK BARTOSZ
MAZDA
SK2 63.9
49.83
00:03:13.8
00:02:51.4
00:00:01.1

15.

29
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 52.9
61.48
00:03:53.9
00:03:31.5
00:00:40.1

16.

28
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
POLSKI FIAT
SK2 43.0
77.21
00:04:48.0
00:04:25.6
00:00:54.1

17.

4
FERDEK PAWEŁ
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
OPEL KADETT
RO GOŚĆ 26.4
130.06
00:07:49.8
00:07:27.4
00:03:01.8

18.

5
KWIĘDACZ TOMASZ
_ _
OPEL ADAM
RO GOŚĆ 11.1
316.51
00:18:31.2
00:18:08.8
00:10:41.4

19.

23
FAŁAT WITOLD
BIESZCZAD PIOTR
NISSAN
SK2 7.6
469.45
00:27:17.3
00:26:54.9
00:08:46.1

20.

21
ILCZUK ALEKSANDER
KRUPA DARIUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 5.1
697.01
00:40:20.1
00:39:57.7
00:13:02.8

21.

12
JURGA ŁUKASZ
FIOŁEK RAFAŁ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 2.2
1638.58
01:34:19.1
01:33:56.7
00:53:59.0

22.

9
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 2.1
1714.16
01:38:39.1
01:38:16.7
00:04:20.0

23.

6
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 1.5
2403.46
02:18:10.3
02:17:47.9
00:39:31.2

24.

16
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 0.5
6775.17
06:28:49.0
06:28:26.6
04:10:38.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
1
SZCZOTKA PAWEL
MAZUR KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 95.3
0.0
00:19:38.1
0.0
0.0 

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
55
10
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
OS 2
SZYKANA
2017-07-09 10:12
61
40
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
OS 2
ROZBITA SZYKANA
2017-07-09 10:12
69
10
MAREK NIEDZIELSKI / MAREK KAJDY
OS 2
SZYKANA
2017-07-09 10:12
62
10
TOMASZ WRONKOWSKI / MARIUSZ POŁOWCZUK
OS 2
SZYKANA
2017-07-09 10:12
36
10
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
OS 2
SZYKANA
2017-07-09 10:13
46
10
MATEUSZ SZNAJDERSKI / MICHAŁ MARCZEWSKI
OS 2
SZYKANA
2017-07-09 10:13
51
10
LESZEK BERNACKI / DAMIAN RYMSZA
OS 2
SZYKANA
2017-07-09 10:14
42
10
PIOTR KAMIŃSKI / ARKADIUSZ SKORUPA
OS 2
SZYKANA
2017-07-09 10:16
45
10
PATRYK SŁOTA / MALWINA ZUTEREK
OS 2
SZYKANA
2017-07-09 10:17
47
10
MATEUSZ MARCHEWKA / MICHAŁ MARCHEWKA
OS 2
SZYKANA
2017-07-09 10:17
2
10
KAROL BRAUN / TOMASZ KRYSZTOFIK
OS 1
SZYKANA
2017-07-14 09:34
2
10
KAROL BRAUN / TOMASZ KRYSZTOFIK
OS 2
SZYKANA
2017-07-14 09:35
7
10
ADRIAN PAWŁOWSKI / MATEUSZ PAWŁOWSKI
OS 2
SZYKANA
2017-07-14 09:35
73
10
ALEKSANDER TERLECKI / BARTOSZ ZAŁUŻNY
OS 2
SZYKANA
2017-07-14 09:36
22
10
PIOTR SATAŁA / KACPER KOPACZEWSKI
OS 2
SZYKANA
2017-07-14 09:37
15
10
GRZEGORZ TRZECIAK / TOMASZ SZEL
OS 2
SZYKANA
2017-07-14 09:38
75
10
WOJCIECH CZERNIAWSKI / SEBASTIAN KULIKOWSKI
OS 2
SZYKANA
2017-07-14 09:38
27
10
WITOLD TOPOROWSKI / BARTOSZ TEKLAK
OS 2
SZYKANA
2017-07-14 09:39
10
20
MARCIN ŻARNOWSKI / KRZYSZTOF CHORĄŻY
OS 4
SZYKANA
2017-07-14 12:57
34
10
PRZEMEK KRYSZTOWIAK / JAKUB MACHNIKOWSKI
OS 4
SZYKANA
2017-07-14 12:58
46
20
MATEUSZ SZNAJDERSKI / MICHAŁ MARCZEWSKI
OS 4
SZYKANA
2017-07-14 12:58
32
10
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
OS 4
SZYKANA
2017-07-14 12:58
45
10
PATRYK SŁOTA / MALWINA ZUTEREK
OS 4
SZYKANA
2017-07-14 12:59
79
10
TOMASZ MATEJCZYK / JERZY JANIK
1
l
2017-08-19 12:25

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
17
PAWEŁ LERCH / ANNA PĘKALA
1
Awaria
19
PATRYK SKÓRKA / PIOTR LEN
OS 1
AWARIA SILNIKA
35
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / MATEUSZ PODRAZA
2A
AWARIA PO OS 2
75
WOJCIECH CZERNIAWSKI / SEBASTIAN KULIKOWSKI
OS 3
AWARIA
15
GRZEGORZ TRZECIAK / TOMASZ SZEL
OS 6
WYCOFANIE
3
ROBERT KUFEL / ROBERT KUFEL
OS 1
awaria