Banner 6tm18
 


PS 7 - Świdnica- 6.0 km - 15:08


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

26
SĘKOWSKI ARTUR
OPALA MARCIN
BMW M3
SK GOŚĆ 92.3
0.00
00:03:54.1
0.0
0.0 

2.

33
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 91.4
0.37
00:03:56.3
00:00:02.2
00:00:02.2

3.

34
JURKUN TOMASZ
SIELIŁO PIOTR
MITSUBISHI LANCER
SK5 91.1
0.48
00:03:57.0
00:00:02.9
00:00:00.7

4.

73
PIOTROWSKI RAFAŁ
POGORZELSKI MARCIN
RENAULT
Avon
SK4 91.1
0.48
00:03:57.0
00:00:02.9
00:00:00.0

5.

45
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 90.2
0.88
00:03:59.4
00:00:05.3
00:00:02.4

6.

36
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 89.3
1.28
00:04:01.8
00:00:07.7
00:00:02.4

7.

44
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 89.3
1.28
00:04:01.8
00:00:07.7
00:00:00.0

8.

31
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 88.7
1.55
00:04:03.4
00:00:09.3
00:00:01.6

9.

51
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 88.5
1.68
00:04:04.2
00:00:10.1
00:00:00.8

10.

80
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 88.2
1.78
00:04:04.8
00:00:10.7
00:00:00.6

11.

32
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 88.1
1.85
00:04:05.2
00:00:11.1
00:00:00.4

12.

50
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 88.0
1.90
00:04:05.5
00:00:11.4
00:00:00.3

13.

20
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 87.6
2.10
00:04:06.7
00:00:12.6
00:00:01.2

14.

86
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 86.4
2.63
00:04:09.9
00:00:15.8
00:00:03.2

15.

81
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 85.7
3.00
00:04:12.1
00:00:18.0
00:00:02.2

16.

89
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 85.2
3.22
00:04:13.4
00:00:19.3
00:00:01.3

17.

82
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 85.1
3.27
00:04:13.7
00:00:19.6
00:00:00.3

18.

46
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 84.7
3.47
00:04:14.9
00:00:20.8
00:00:01.2

19.

8
CIOMBOR GRZEGORZ
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 84.6
3.52
00:04:15.2
00:00:21.1
00:00:00.3

20.

2
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 84.1
3.77
00:04:16.7
00:00:22.6
00:00:01.5

21.

52
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 83.8
3.97
00:04:17.9
00:00:23.8
00:00:01.2

22.

59
CICHOŃ PAWEŁ
WÓJCIK MARCIN
RENAULT CLIO
Mrftyres
SK4 83.8
3.97
00:04:17.9
00:00:23.8
00:00:00.0

23.

40
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 83.1
4.28
00:04:19.8
00:00:25.7
00:00:01.9

24.

15
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
RO OPEN N 82.4
4.68
00:04:22.2
00:00:28.1
00:00:02.4

25.

90
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 82.2
4.80
00:04:22.9
00:00:28.8
00:00:00.7

26.

54
LACHTERA ŁUKASZ
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 81.8
4.97
00:04:23.9
00:00:29.8
00:00:01.0

27.

92
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 81.6
5.10
00:04:24.7
00:00:30.6
00:00:00.8

28.

87
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
Dunlop
SK3 81.4
5.22
00:04:25.4
00:00:31.3
00:00:00.7

29.

9
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 81.4
5.23
00:04:25.5
00:00:31.4
00:00:00.1

30.

18
KUFEL ROBERT
SIWAK TOMASZ
SUBARU IMPREZA
RO GOŚĆ 81.3
5.28
00:04:25.8
00:00:31.7
00:00:00.3

31.

1
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 81.2
5.30
00:04:25.9
00:00:31.8
00:00:00.1

32.

16
BIEGUN PAWEŁ
OLEJNICZAK PATRYK
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 81.2
5.30
00:04:25.9
00:00:31.8
00:00:00.0

33.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 80.6
5.63
00:04:27.9
00:00:33.8
00:00:02.0

34.

48
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 80.5
5.68
00:04:28.2
00:00:34.1
00:00:00.3

35.

49
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
Extreme
SK4 80.5
5.72
00:04:28.4
00:00:34.3
00:00:00.2

36.

98
CISEK RAFAŁ
BABRAL ARKADIUSZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK3 80.3
5.83
00:04:29.1
00:00:35.0
00:00:00.7

37.

93
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 79.8
6.12
00:04:30.8
00:00:36.7
00:00:01.7

38.

58
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
Racegc
SK4 79.7
6.13
00:04:30.9
00:00:36.8
00:00:00.1

39.

17
NOWAK MAREK
DWORNIK SEBASTIAN
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 79.2
6.47
00:04:32.9
00:00:38.8
00:00:02.0

40.

96
KAVARNALY DMYTRO
KOTALEWICZ JAKUB
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 78.9
6.60
00:04:33.7
00:00:39.6
00:00:00.8

41.

99
PIESZAK MARCIN
DOMAGAŁA DAMIAN
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 78.7
6.73
00:04:34.5
00:00:40.4
00:00:00.8

42.

84
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 78.6
6.78
00:04:34.8
00:00:40.7
00:00:00.3

43.

115
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 78.1
7.07
00:04:36.5
00:00:42.4
00:00:01.7

44.

57
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 78.0
7.12
00:04:36.8
00:00:42.7
00:00:00.3

45.

105
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 77.9
7.22
00:04:37.4
00:00:43.3
00:00:00.6

46.

47
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 77.7
7.30
00:04:37.9
00:00:43.8
00:00:00.5

47.

24
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 77.2
7.62
00:04:39.8
00:00:45.7
00:00:01.9

48.

66
KUNKA GRZEGORZ
ŁAGODA-KUNKA EWA
BMW E30
SK4 77.2
7.62
00:04:39.8
00:00:45.7
00:00:00.0

49.

25
SZCZOTKA PAWEL
STUDZIŃSKI PIOTR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 76.6
8.00
00:04:42.1
00:00:48.0
00:00:02.3

50.

21
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 76.5
8.03
00:04:42.3
00:00:48.2
00:00:00.2

51.

75
BOWCARIWSKI KAMIL
BARAŃSKI PATRYK
BMW E36
SK4 76.2
8.25
00:04:43.6
00:00:49.5
00:00:01.3

52.

110
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 76.1
8.27
00:04:43.7
00:00:49.6
00:00:00.1

53.

64
ANTOS ALEKSANDER
MOLINSKI PIOTR
PEUGEOT 306
Mrftyres
SK4 76.1
8.32
00:04:44.0
00:00:49.9
00:00:00.3

54.

95
BORTKIEWICZ ROMEK
ŁOPATA MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 75.7
8.52
00:04:45.2
00:00:51.1
00:00:01.2

55.

72
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 75.7
8.53
00:04:45.3
00:00:51.2
00:00:00.1

56.

91
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 75.7
8.53
00:04:45.3
00:00:51.2
00:00:00.0

57.

38
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 75.7
8.57
00:04:45.5
00:00:51.4
00:00:00.2

58.

71
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 75.6
8.60
00:04:45.7
00:00:51.6
00:00:00.2

59.

10
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 75.6
8.60
00:04:45.7
00:00:51.6
00:00:00.0

60.

23
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 75.6
8.62
00:04:45.8
00:00:51.7
00:00:00.1

61.

67
EPNER PATRYK
WIECZOREK BARTOSZ
BMW E30
Racegc
SK4 75.4
8.72
00:04:46.4
00:00:52.3
00:00:00.6

62.

102
POPOWICZ KORNEL
GONTAREK IGA
FORD FIESTA
Dunlop
SK3 75.0
8.97
00:04:47.9
00:00:53.8
00:00:01.5

63.

60
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 75.0
9.00
00:04:48.1
00:00:54.0
00:00:00.2

64.

5
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 74.4
9.37
00:04:50.3
00:00:56.2
00:00:02.2

65.

108
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 74.1
9.55
00:04:51.4
00:00:57.3
00:00:01.1

66.

114
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
Extreme
SK2 73.7
9.80
00:04:52.9
00:00:58.8
00:00:01.5

67.

100
DUBICKI DANIEL
KOŁATA MARCIN
SAXO
SK3 72.8
10.45
00:04:56.8
00:01:02.7
00:00:03.9

68.

65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 72.2
10.83
00:04:59.1
00:01:05.0
00:00:02.3

69.

37
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 72.1
10.88
00:04:59.4
00:01:05.3
00:00:00.3

70.

123
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.2
12.27
00:05:07.7
00:01:13.6
00:00:08.3

71.

106
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 78.8
12.33
00:05:08.1
00:34.0
00:01:14.0
00:00:00.4

72.

125
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.3
12.90
00:05:11.5
00:01:17.4
00:00:37.4

73.

120
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 69.1
13.12
00:05:12.8
00:01:18.7
00:00:01.3

74.

68
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 68.2
13.80
00:05:16.9
00:01:22.8
00:00:04.1

75.

128
GROBELNY KRZYSZTOF
WILK RAFAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK1 68.1
13.87
00:05:17.3
00:01:23.2
00:00:00.4

76.

124
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 68.1
13.88
00:05:17.4
00:01:23.3
00:00:00.1

77.

126
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 66.9
14.77
00:05:22.7
00:01:28.6
00:00:05.3

78.

121
WĘGLOWSKI MICHAŁ
WĘGLOWSKI ADAM
FIAT SEICENTO
SK2 65.7
15.77
00:05:28.7
00:01:34.6
00:00:06.0

79.

107
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 64.1
17.18
00:05:37.2
00:01:43.1
00:00:08.5

80.

74
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 63.6
17.62
00:05:39.8
00:01:45.7
00:00:02.6

81.

62
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 61.2
19.82
00:05:53.0
00:01:58.9
00:00:13.2

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
36
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 94.1
0.0
00:21:54.4
0.0
0.0 

2

  =
33
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 91.8
0.95
00:22:27.0
00:00:32.6
00:00:32.6

3

2
26
SĘKOWSKI ARTUR
OPALA MARCIN
BMW M3
SK GOŚĆ 91.3
1.2
00:22:35.5
00:00:41.1
00:00:08.5

4

1
32
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 90.9
1.33
00:22:40.1
00:00:45.7
00:00:04.6

5

1
31
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 90.6
1.46
00:22:44.6
00:00:50.2
00:00:04.5

6

  =
34
JURKUN TOMASZ
SIELIŁO PIOTR
MITSUBISHI LANCER
SK5 90.2
1.64
00:22:50.6
00:30.0
00:00:56.2
00:00:06.0

7

  =
44
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 89.8
1.82
00:22:57.0
00:01:02.6
00:00:06.4

8

1
73
PIOTROWSKI RAFAŁ
POGORZELSKI MARCIN
RENAULT
Avon
SK4 89.2
2.1
00:23:06.5
00:01:12.1
00:00:09.5

9

1
45
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 89.1
2.17
00:23:09.0
00:01:14.6
00:00:02.5

10

2
50
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 88.9
2.24
00:23:11.4
00:01:17.0
00:00:02.4

11

  =
20
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 88.2
2.58
00:23:23.0
00:01:28.6
00:00:11.6

12

  =
51
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 88.1
2.59
00:23:23.4
00:01:29.0
00:00:00.4

13

  =
89
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 87.2
3.03
00:23:38.6
00:01:44.2
00:00:15.2

14

  =
8
CIOMBOR GRZEGORZ
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 87.0
3.11
00:23:41.2
00:01:46.8
00:00:02.6

15

1
86
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 86.5
3.36
00:23:49.7
00:01:55.3
00:00:08.5

16

1
18
KUFEL ROBERT
SIWAK TOMASZ
SUBARU IMPREZA
RO GOŚĆ 86.2
3.5
00:23:54.8
00:02:00.4
00:00:05.1

17

1
82
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 86.1
3.58
00:23:57.3
00:02:02.9
00:00:02.5

18

1
46
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 86.0
3.6
00:23:58.0
00:02:03.6
00:00:00.7

19

2
81
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 85.8
3.7
00:24:01.4
00:02:07.0
00:00:03.4

20

1
59
CICHOŃ PAWEŁ
WÓJCIK MARCIN
RENAULT CLIO
Mrftyres
SK4 85.7
3.75
00:24:03.2
00:02:08.8
00:00:01.8

21

1
15
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
RO OPEN N 85.4
3.88
00:24:07.8
00:10.0
00:02:13.4
00:00:04.6

22

  =
52
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 84.7
4.24
00:24:20.0
00:05.0
00:02:25.6
00:00:12.2

23

1
2
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 84.7
4.25
00:24:20.4
00:02:26.0
00:00:00.4

24

1
90
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 83.7
4.76
00:24:38.1
00:02:43.7
00:00:17.7

25

2
1
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 83.1
5.06
00:24:48.2
00:05.0
00:02:53.8
00:00:10.1

26

2
16
BIEGUN PAWEŁ
OLEJNICZAK PATRYK
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 83.0
5.13
00:24:50.8
00:02:56.4
00:00:02.6

27

2
48
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 82.8
5.22
00:24:53.8
00:02:59.4
00:00:03.0

28

2
47
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 82.8
5.23
00:24:54.0
00:02:59.6
00:00:00.2

29

1
54
LACHTERA ŁUKASZ
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 82.8
5.23
00:24:54.1
00:02:59.7
00:00:00.1

30

2
9
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 82.5
5.37
00:24:58.8
00:03:04.4
00:00:04.7

31

2
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 82.2
5.53
00:25:04.5
00:03:10.1
00:00:05.7

32

1
17
NOWAK MAREK
DWORNIK SEBASTIAN
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 82.2
5.53
00:25:04.5
00:03:10.1
00:00:00.0

33

1
49
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
Extreme
SK4 82.1
5.61
00:25:07.3
00:03:12.9
00:00:02.8

34

1
98
CISEK RAFAŁ
BABRAL ARKADIUSZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK3 82.0
5.65
00:25:08.5
00:03:14.1
00:00:01.2

35

4
92
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 81.9
5.72
00:25:11.1
00:03:16.7
00:00:02.6

36

9
80
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 81.5
5.91
00:25:17.3
00:03:22.9
00:00:06.2

37

1
115
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 81.2
6.07
00:25:22.8
00:03:28.4
00:00:05.5

38

1
91
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 81.0
6.16
00:25:26.2
00:03:31.8
00:00:03.4

39

2
93
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 81.0
6.18
00:25:26.9
00:03:32.5
00:00:00.7

40

2
105
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.6
6.41
00:25:34.7
00:03:40.3
00:00:07.8

41

2
58
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
Racegc
SK4 80.6
6.43
00:25:35.3
00:03:40.9
00:00:00.6

42

2
25
SZCZOTKA PAWEL
STUDZIŃSKI PIOTR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 79.9
6.8
00:25:48.2
00:05.0
00:03:53.8
00:00:12.9

43

6
84
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 79.5
7.05
00:25:56.7
00:04:02.3
00:00:08.5

44

3
66
KUNKA GRZEGORZ
ŁAGODA-KUNKA EWA
BMW E30
SK4 79.3
7.13
00:25:59.5
00:04:05.1
00:00:02.8

45

6
96
KAVARNALY DMYTRO
KOTALEWICZ JAKUB
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 79.3
7.16
00:26:00.3
00:04:05.9
00:00:00.8

46

2
21
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 79.1
7.24
00:26:03.0
00:04:08.6
00:00:02.7

47

7
106
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 79.1
7.26
00:26:03.8
00:34.0
00:04:09.4
00:00:00.8

48

6
99
PIESZAK MARCIN
DOMAGAŁA DAMIAN
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 79.0
7.34
00:26:06.6
00:04:12.2
00:00:02.8

49

1
110
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 78.8
7.43
00:26:09.6
00:04:15.2
00:00:03.0

50

3
24
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 78.8
7.45
00:26:10.5
00:04:16.1
00:00:00.9

51

5
114
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
Extreme
SK2 78.7
7.5
00:26:12.0
00:04:17.6
00:00:01.5

52

  =
23
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 78.7
7.51
00:26:12.5
00:04:18.1
00:00:00.5

53

11
40
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 78.2
7.76
00:26:20.9
00:04:26.5
00:00:08.4

54

1
10
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 78.2
7.79
00:26:22.2
00:04:27.8
00:00:01.3

55

1
71
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 77.9
7.96
00:26:27.9
00:04:33.5
00:00:05.7

56

4
57
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 77.8
7.99
00:26:29.1
00:04:34.7
00:00:01.2

57

2
95
BORTKIEWICZ ROMEK
ŁOPATA MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 77.5
8.19
00:26:35.8
00:04:41.4
00:00:06.7

58

1
108
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 77.4
8.25
00:26:37.9
00:04:43.5
00:00:02.1

59

1
5
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 77.4
8.28
00:26:38.8
00:04:44.4
00:00:00.9

60

3
75
BOWCARIWSKI KAMIL
BARAŃSKI PATRYK
BMW E36
SK4 77.2
8.39
00:26:42.7
00:35.0
00:04:48.3
00:00:03.9

61

1
60
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 77.0
8.5
00:26:46.3
00:04:51.9
00:00:03.6

62

3
38
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 76.7
8.66
00:26:52.0
00:04:57.6
00:00:05.7

63

3
102
POPOWICZ KORNEL
GONTAREK IGA
FORD FIESTA
Dunlop
SK3 76.5
8.77
00:26:55.9
00:05:01.5
00:00:03.9

64

3
120
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 76.0
9.13
00:27:08.1
00:05:13.7
00:00:12.2

65

2
100
DUBICKI DANIEL
KOŁATA MARCIN
SAXO
SK3 75.8
9.25
00:27:12.2
00:05:17.8
00:00:04.1

66

2
72
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 75.8
9.26
00:27:12.6
00:05:18.2
00:00:00.4

67

2
67
EPNER PATRYK
WIECZOREK BARTOSZ
BMW E30
Racegc
SK4 75.0
9.75
00:27:29.4
00:05:35.0
00:00:16.8

68

2
37
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 73.6
10.65
00:28:00.4
00:06:06.0
00:00:31.0

69

3
65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 72.6
11.34
00:28:23.9
00:40.0
00:06:29.5
00:00:23.5

70

3
123
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 72.0
11.73
00:28:37.5
00:06:43.1
00:00:13.6

71

5
125
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.6
12.74
00:29:12.1
00:07:17.7
00:00:34.6

72

10
64
ANTOS ALEKSANDER
MOLINSKI PIOTR
PEUGEOT 306
Mrftyres
SK4 70.5
12.78
00:29:13.4
02:40.0
00:07:19.0
00:00:01.3

73

4
124
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.1
13.13
00:29:25.6
00:07:31.2
00:00:12.2

74

5
128
GROBELNY KRZYSZTOF
WILK RAFAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK1 69.9
13.23
00:29:28.9
00:07:34.5
00:00:03.3

75

1
107
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 69.8
13.29
00:29:31.0
00:07:36.6
00:00:02.1

76

2
126
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.8
13.3
00:29:31.4
00:07:37.0
00:00:00.4

77

2
74
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 69.6
13.47
00:29:37.3
00:07:42.9
00:00:05.9

78

3
68
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 69.4
13.6
00:29:41.7
00:07:47.3
00:00:04.4

79

1
121
WĘGLOWSKI MICHAŁ
WĘGLOWSKI ADAM
FIAT SEICENTO
SK2 69.0
13.93
00:29:53.2
00:07:58.8
00:00:11.5

80

4
87
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
Dunlop
SK3 66.8
15.61
00:30:50.6
06:40.0
00:08:56.2
00:00:57.4

81

2
62
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 64.5
17.6
00:31:59.2
00:10:04.8
00:01:08.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
75
30
KAMIL BOWCARIWSKI / PATRYK BARAŃSKI
PS 1
przejazd nie po trasie odcinka
2018-10-27 18:03
34
30
TOMASZ JURKUN / PIOTR SIELIŁO
PS 1
przejazd nie po trasie odcinka
2018-10-27 19:00
3
30
KACPER MICHALCZUK / TOMASZ PARZÓCH
PS 1
przejazd nie po trasie odcinka
2018-10-27 19:40
15
10
JAROSŁAW WIATRAK / MACIEJ WIATRAK
1B
spoznienie na pkc
2018-10-28 09:15
22
15
MARIUSZ SOBCZAK / BARTOSZ KOPROWSKI
PS 2
rozbicie szykany
2018-10-28 09:26
88
10
MARCIN ŚWIDER / PAWEŁ POCHROŃ
PS 2
rozbicie szykany
2018-10-28 10:26
87
400
MARCIN KUBIAK / JACEK NOWOGRODZKI
2
spoznienie na pkc
2018-10-28 10:55
1
5
JACEK MICHALSKI / MACIEJ SKUBIJ
PS 4
rozbiecie przesla szykany
2018-10-28 11:51
25
5
PAWEL SZCZOTKA / PIOTR STUDZIŃSKI
PS 4
rozbiecie przesla szykany
2018-10-28 12:07
30
5
TOMASZ GUCWA / MARCIN MAŁEK
PS 4
rozbiecie przesla szykany
2018-10-28 12:10
69
15
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 4
rozbicie szykany 3 przesla
2018-10-28 13:17
65
40
ŁUKASZ PODCZASZY / ADAM JAMRÓŻKIEWICZ
4
spoznienie na pkc
2018-10-28 14:03
64
160
ALEKSANDER ANTOS / PIOTR MOLINSKI
4
spoznienie na pkc
2018-10-28 14:04
52
5
MICHAŁ SŁUPSKI / KRZYSZTOF MAZUR
PS 6
rozbiecie przesla szykany
2018-10-28 15:13
75
5
KAMIL BOWCARIWSKI / PATRYK BARAŃSKI
PS 6
rozbiecie przesla szykany
2018-10-28 15:34
106
34
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 7
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-10-28 17:16

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
14
JACEK ORYŃSKI / GAWEŁ MARCINKIEWICZ
PS 2
Poza drogą
22
MARIUSZ SOBCZAK / BARTOSZ KOPROWSKI
PS 2
wypadek
39
DAWID GAWEŁ / WOJCIECH KAMPCZYK
PS 2
awaria
42
PIOTR GROCHOCKI / PAWEŁ FERDEK
PS 3
awaria
3
KACPER MICHALCZUK / TOMASZ PARZÓCH
1B
wycofanie
55
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
1B
wycofanie
61
ROBERT FORTUNA / TOMASZ HARCZUK
1B
wycofanie
109
JACEK SKÓRNICKI / TOMASZ KRYSZTOFIK
2
dyskwalifikacja
83
MAREK MARTYNIAK / KAMILA KOŁODZIEJCZYK
PS 3
awaria alternatora
76
MATEUSZ POZNAŃSKI / KAROLINA SUMERA
3B
wycofanie
119
JACEK JANUCHTA / RAFAŁ RUSZKIEWICZ
3
wycofanie
70
DAWID MATYSIAK / MAREK RZEPIŃSKI
PS 3
awaria
97
MICHAŁ POSTAWKA / MATEUSZ OLSZACKI
PS 3
awaria
118
PIOTR SATAŁA / PAWEL ŻELAZKO
PS 3
poza drogą
30
TOMASZ GUCWA / MARCIN MAŁEK
PS 4
wypadek
88
MARCIN ŚWIDER / PAWEŁ POCHROŃ
5
wcofanie
35
JAN BALDWIN / KATARZYNA CISZEWSKA
5B
wycofanie
27
PIOTR MARCINIAK / ŁUKASZ BIERNOT
PS 6
awaria
63
MICHAŁ BEDNARZ / TOMASZ ORŁOWSKI
PS 6
wypadek
53
KRYSTIAN MENDYK / BARBARA ROGOZIŃSKA
5A
wycofanie
6
KAMIL WINNICKI / KORNEL GRABSKI
PS 7
awaria
69
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 7
awaria skrzyni biegów
11
TOMASZ PŁAWECKI / PAWEŁ KAIM
7
wycofanie