Banner 4tm18
 


PS 6 - JUGÓW- 5.7 km - 16:48


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

39
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 95.2
0.00
00:03:35.5
0.0
0.0 

2.

43
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 95.1
0.05
00:03:35.8
00:00:00.3
00:00:00.3

3.

36
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 93.6
0.67
00:03:39.3
00:00:03.8
00:00:03.5

4.

50
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 93.4
0.75
00:03:39.8
00:00:04.3
00:00:00.5

5.

48
GROCHOCKI PIOTR
RAJCA MACIEK
SUBARU IMPREZA
SK5 92.6
1.05
00:03:41.5
00:00:06.0
00:00:01.7

6.

32
FERDEK PAWEŁ
MARKOWSKI TOMASZ
BMW M3
SK GOŚĆ 92.1
1.30
00:03:42.9
00:00:07.4
00:00:01.4

7.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 91.4
1.60
00:03:44.6
00:00:09.1
00:00:01.7

8.

55
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 91.2
1.65
00:03:44.9
00:00:09.4
00:00:00.3

9.

19
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 91.0
1.75
00:03:45.5
00:00:10.0
00:00:00.6

10.

35
SMÓŁKA DAWID
OPAŁA MARCIN
BMW
RO GOŚĆ 90.7
1.88
00:03:46.2
00:00:10.7
00:00:00.7

11.

58
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 90.2
2.12
00:03:47.6
00:00:12.1
00:00:01.4

12.

87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
WŁOCH ŁUKASZ
SKODA FABIA
Extreme
SK3 90.1
2.16
00:03:47.8
00:00:12.3
00:00:00.2

13.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 89.7
2.33
00:03:48.8
00:00:13.3
00:00:01.0

14.

33
PACHUTA KRYSTIAN
SYRYCA ROBERT
BMW
SK GOŚĆ 89.6
2.37
00:03:49.0
00:00:13.5
00:00:00.2

15.

56
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
Racegc
SK4 88.9
2.68
00:03:50.8
00:00:15.3
00:00:01.8

16.

59
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 87.9
3.16
00:03:53.5
00:00:18.0
00:00:02.7

17.

93
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 87.7
3.23
00:03:53.9
00:00:18.4
00:00:00.4

18.

6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 87.5
3.33
00:03:54.5
00:00:19.0
00:00:00.6

19.

88
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 87.2
3.46
00:03:55.2
00:00:19.7
00:00:00.7

20.

62
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 87.1
3.51
00:03:55.5
00:00:20.0
00:00:00.3

21.

98
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 86.7
3.70
00:03:56.6
00:00:21.1
00:00:01.1

22.

65
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
Avon
SK4 86.0
4.05
00:03:58.6
00:00:23.1
00:00:02.0

23.

23
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 86.0
4.07
00:03:58.7
00:00:23.2
00:00:00.1

24.

5
WINNICKI KAMIL
SIWAK TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 85.6
4.25
00:03:59.7
00:00:24.2
00:00:01.0

25.

57
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 85.5
4.28
00:03:59.9
00:00:24.4
00:00:00.2

26.

68
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 85.5
4.28
00:03:59.9
00:00:24.4
00:00:00.0

27.

60
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 85.3
4.39
00:04:00.5
00:00:25.0
00:00:00.6

28.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 85.1
4.49
00:04:01.1
00:00:25.6
00:00:00.6

29.

14
SZOT PAWEŁ
HABUDA WOJCIECH
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 85.0
4.53
00:04:01.3
00:00:25.8
00:00:00.2

30.

61
LACHTERA ŁUKASZ
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 85.0
4.56
00:04:01.5
00:00:26.0
00:00:00.2

31.

90
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 86.6
4.65
00:04:02.0
00:05.0
00:00:26.5
00:00:00.5

32.

120
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 86.5
4.67
00:04:02.1
00:05.0
00:00:26.6
00:00:05.1

33.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 84.0
5.05
00:04:04.3
00:00:28.8
00:00:07.2

34.

51
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 84.0
5.05
00:04:04.3
00:00:28.8
00:00:00.0

35.

64
TOMASZEWSKI DAMIAN
ŁOŚ MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 83.7
5.19
00:04:05.1
00:00:29.6
00:00:00.8

36.

31
STANKIEWICZ JAGNA
BOCHEŃSKI MACIEJ
BMW E30
Avon
SK GOŚĆ 83.7
5.21
00:04:05.2
00:00:29.7
00:00:00.1

37.

54
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 83.6
5.28
00:04:05.6
00:00:30.1
00:00:00.4

38.

53
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 83.4
5.33
00:04:05.9
00:00:30.4
00:00:00.3

39.

17
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 83.1
5.53
00:04:07.0
00:00:31.5
00:00:01.1

40.

71
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
Racegc
SK4 82.8
5.65
00:04:07.7
00:00:32.2
00:00:00.7

41.

96
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 82.8
5.68
00:04:07.9
00:00:32.4
00:00:00.2

42.

125
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 82.7
5.72
00:04:08.1
00:00:32.6
00:00:00.2

43.

100
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 84.4
5.74
00:04:08.2
00:05.0
00:00:32.7
00:00:00.1

44.

92
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 84.3
5.79
00:04:08.5
00:05.0
00:00:33.0
00:00:05.3

45.

91
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 82.5
5.84
00:04:08.8
00:00:33.3
00:00:05.3

46.

67
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 82.4
5.89
00:04:09.1
00:00:33.6
00:00:00.3

47.

130
KRYNIECKI MATEUSZ
BOBER KAMIL
FIAT SC
SK2 82.0
6.09
00:04:10.2
00:00:34.7
00:00:01.1

48.

108
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 81.9
6.12
00:04:10.4
00:00:34.9
00:00:00.2

49.

46
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 81.9
6.14
00:04:10.5
00:00:35.0
00:00:00.1

50.

80
POZNAŃSKI TOMASZ
BUCZKOWSKA EDYTA
SUBARU IMPREZA
SK4 81.8
6.23
00:04:11.0
00:00:35.5
00:00:00.5

51.

129
OLSZACKI MATEUSZ
POSTAWKA MICHAŁ
FIAT SC
Extreme
SK2 81.7
6.28
00:04:11.3
00:00:35.8
00:00:00.3

52.

116
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 81.3
6.46
00:04:12.3
00:00:36.8
00:00:01.0

53.

34
SIADAK MATEUSZ
KOZŁOWSKI DAWID
PEUGEOT 206
Extreme
SK GOŚĆ 81.3
6.47
00:04:12.4
00:00:36.9
00:00:00.1

54.

30
PIETRZYK MARCIN
KLIMOWSKI GRZEGORZ
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 81.1
6.60
00:04:13.1
00:00:37.6
00:00:00.7

55.

25
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 81.0
6.61
00:04:13.2
00:00:37.7
00:00:00.1

56.

109
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.6
6.63
00:04:13.3
00:05.0
00:00:37.8
00:00:00.1

57.

70
GIERUSZCZAK JAKUB
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 80.8
6.75
00:04:14.0
00:00:38.5
00:00:05.7

58.

79
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 80.7
6.79
00:04:14.2
00:00:38.7
00:00:00.2

59.

86
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMEK
OPEL ASTRA
SK4 80.7
6.81
00:04:14.3
00:00:38.8
00:00:00.1

60.

27
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 80.5
6.91
00:04:14.9
00:00:39.4
00:00:00.6

61.

115
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.4
6.95
00:04:15.1
00:00:39.6
00:00:00.2

62.

12
ULMAN ŁUKASZ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 81.9
7.00
00:04:15.4
00:05.0
00:00:39.9
00:00:00.3

63.

24
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 80.2
7.11
00:04:16.0
00:00:40.5
00:00:05.6

64.

85
BEDNARZ MICHAŁ
ORŁOWSKI TOMASZ
BMW E36
SK4 79.8
7.28
00:04:17.0
00:00:41.5
00:00:01.0

65.

131
WINIARSKI PAWEŁ
WINIARSKA DARIA
SKODA FELICIA
Avon
SK2 79.7
7.35
00:04:17.4
00:00:41.9
00:00:00.4

66.

112
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 79.7
7.39
00:04:17.6
00:00:42.1
00:00:00.2

67.

102
GABRYSIAK. SR KRZYSZTOF
KOKOSZKA LESZEK
MITSUBISHI
Racegc
SK3 78.9
7.82
00:04:20.1
00:00:44.6
00:00:02.5

68.

76
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 78.6
7.98
00:04:21.0
00:00:45.5
00:00:00.9

69.

97
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 78.0
8.33
00:04:23.0
00:00:47.5
00:00:02.0

70.

99
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
Racegc
SK3 77.9
8.40
00:04:23.4
00:00:47.9
00:00:00.4

71.

77
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 77.8
8.44
00:04:23.6
00:00:48.1
00:00:00.2

72.

18
BIEGUN PAWEŁ
GRZESIK KRZYSZTOF
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 77.8
8.49
00:04:23.9
00:00:48.4
00:00:00.3

73.

126
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 76.2
9.42
00:04:29.2
00:00:53.7
00:00:05.3

74.

75
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 76.1
9.51
00:04:29.7
00:00:54.2
00:00:00.5

75.

101
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 76.0
9.56
00:04:30.0
00:00:54.5
00:00:00.3

76.

128
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
SKODA FELICIA
Racegc
SK2 75.6
9.82
00:04:31.5
00:00:56.0
00:00:01.5

77.

117
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 75.2
10.91
00:04:37.7
00:05.0
00:01:02.2
00:00:06.2

78.

134
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 73.4
11.26
00:04:39.7
00:01:04.2
00:00:07.0

79.

135
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 73.3
11.28
00:04:39.8
00:01:04.3
00:00:00.1

80.

137
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 71.5
12.53
00:04:46.9
00:01:11.4
00:00:07.1

81.

136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.7
13.14
00:04:50.4
00:01:14.9
00:00:03.5

82.

74
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 70.2
13.51
00:04:52.5
00:01:17.0
00:00:02.1

83.

73
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 68.4
14.81
00:04:59.9
00:01:24.4
00:00:07.4

84.

42
JURKUN TOMASZ
KOZDROŃ MAREK
MITSUBISHI LANCER
SK5 68.3
14.91
00:05:00.5
00:01:25.0
00:00:00.6

85.

132
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 66.9
16.02
00:05:06.8
00:01:31.3
00:00:06.3

86.

121
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 66.7
16.19
00:05:07.8
00:01:32.3
00:00:01.0

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
36
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 99.6
0.0
00:20:52.7
0.0
0.0 

2

  =
39
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 97.9
0.63
00:21:14.6
00:00:21.9
00:00:21.9

3

  =
43
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 97.6
0.73
00:21:18.0
00:05.0
00:00:25.3
00:00:03.4

4

  =
50
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 96.7
1.09
00:21:30.6
00:00:37.9
00:00:12.6

5

  =
19
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 94.6
1.9
00:21:58.7
00:01:06.0
00:00:28.1

6

  =
48
GROCHOCKI PIOTR
RAJCA MACIEK
SUBARU IMPREZA
SK5 94.5
1.95
00:22:00.4
00:10.0
00:01:07.7
00:00:01.7

7

1
55
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 94.0
2.16
00:22:07.7
00:01:15.0
00:00:07.3

8

1
58
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 93.4
2.38
00:22:15.3
00:01:22.6
00:00:07.6

9

1
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 93.2
2.47
00:22:18.4
00:05.0
00:01:25.7
00:00:03.1

10

1
32
FERDEK PAWEŁ
MARKOWSKI TOMASZ
BMW M3
SK GOŚĆ 93.1
2.5
00:22:19.4
00:01:26.7
00:00:01.0

11

1
35
SMÓŁKA DAWID
OPAŁA MARCIN
BMW
RO GOŚĆ 92.8
2.63
00:22:23.7
00:10.0
00:01:31.0
00:00:04.3

12

1
33
PACHUTA KRYSTIAN
SYRYCA ROBERT
BMW
SK GOŚĆ 92.5
2.78
00:22:29.0
00:01:36.3
00:00:05.3

13

3
87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
WŁOCH ŁUKASZ
SKODA FABIA
Extreme
SK3 91.8
3.07
00:22:39.2
00:05.0
00:01:46.5
00:00:10.2

14

  =
59
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 91.6
3.15
00:22:42.0
00:01:49.3
00:00:02.8

15

3
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 91.5
3.19
00:22:43.4
00:01:50.7
00:00:01.4

16

1
88
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 90.9
3.43
00:22:51.7
00:01:59.0
00:00:08.3

17

2
90
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 90.8
3.48
00:22:53.2
00:05.0
00:02:00.5
00:00:01.5

18

2
93
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 90.6
3.58
00:22:56.9
00:02:04.2
00:00:03.7

19

2
57
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 89.9
3.89
00:23:07.4
00:02:14.7
00:00:10.5

20

4
62
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 89.8
3.92
00:23:08.4
00:02:15.7
00:00:01.0

21

7
65
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
Avon
SK4 89.4
4.12
00:23:15.6
00:05.0
00:02:22.9
00:00:07.2

22

5
61
LACHTERA ŁUKASZ
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 89.2
4.19
00:23:17.8
00:02:25.1
00:00:02.2

23

6
6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 89.2
4.2
00:23:18.4
00:02:25.7
00:00:00.6

24

7
56
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
Racegc
SK4 89.2
4.2
00:23:18.4
00:20.0
00:02:25.7
00:00:00.0

25

1
64
TOMASZEWSKI DAMIAN
ŁOŚ MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 89.1
4.27
00:23:20.7
00:05.0
00:02:28.0
00:00:02.3

26

1
53
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 89.0
4.28
00:23:21.0
00:05.0
00:02:28.3
00:00:00.3

27

3
98
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 88.9
4.35
00:23:23.6
00:05.0
00:02:30.9
00:00:02.6

28

6
68
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 88.4
4.56
00:23:30.7
00:02:38.0
00:00:07.1

29

4
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 88.4
4.57
00:23:31.1
00:05.0
00:02:38.4
00:00:00.4

30

7
18
BIEGUN PAWEŁ
GRZESIK KRZYSZTOF
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 88.2
4.67
00:23:34.6
00:02:41.9
00:00:03.5

31

4
5
WINNICKI KAMIL
SIWAK TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 88.1
4.69
00:23:35.2
00:02:42.5
00:00:00.6

32

  =
108
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 87.9
4.81
00:23:39.4
00:02:46.7
00:00:04.2

33

3
51
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 87.6
4.96
00:23:44.7
00:05.0
00:02:52.0
00:00:05.3

34

3
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 87.4
5.05
00:23:47.6
00:02:54.9
00:00:02.9

35

3
71
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
Racegc
SK4 87.2
5.15
00:23:51.3
00:02:58.6
00:00:03.7

36

3
91
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 87.0
5.24
00:23:54.1
00:03:01.4
00:00:02.8

37

4
54
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 86.9
5.26
00:23:55.0
00:03:02.3
00:00:00.9

38

2
100
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 86.9
5.28
00:23:55.7
00:05.0
00:03:03.0
00:00:00.7

39

3
14
SZOT PAWEŁ
HABUDA WOJCIECH
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 86.4
5.54
00:24:04.5
00:35.0
00:03:11.8
00:00:08.8

40

18
42
JURKUN TOMASZ
KOZDROŃ MAREK
MITSUBISHI LANCER
SK5 86.0
5.69
00:24:09.9
00:05.0
00:03:17.2
00:00:05.4

41

22
121
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 86.0
5.71
00:24:10.5
00:03:17.8
00:00:00.6

42

5
23
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 86.0
5.72
00:24:10.8
00:03:18.1
00:00:00.3

43

  =
130
KRYNIECKI MATEUSZ
BOBER KAMIL
FIAT SC
SK2 85.8
5.82
00:24:14.5
00:03:21.8
00:00:03.7

44

1
125
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 85.6
5.9
00:24:17.0
00:03:24.3
00:00:02.5

45

1
46
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 85.5
5.93
00:24:18.2
00:03:25.5
00:00:01.2

46

  =
67
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 85.5
5.96
00:24:19.2
00:03:26.5
00:00:01.0

47

3
96
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 84.8
6.28
00:24:30.3
00:03:37.6
00:00:11.1

48

  =
112
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.8
6.31
00:24:31.5
00:03:38.8
00:00:01.2

49

2
17
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 84.7
6.35
00:24:32.6
00:03:39.9
00:00:01.1

50

1
25
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 84.6
6.4
00:24:34.4
00:03:41.7
00:00:01.8

51

3
116
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.3
6.55
00:24:39.8
00:05.0
00:03:47.1
00:00:05.4

52

  =
27
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 84.2
6.58
00:24:40.6
00:05.0
00:03:47.9
00:00:00.8

53

  =
70
GIERUSZCZAK JAKUB
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 84.2
6.59
00:24:41.2
00:03:48.5
00:00:00.6

54

2
31
STANKIEWICZ JAGNA
BOCHEŃSKI MACIEJ
BMW E30
Avon
SK GOŚĆ 84.2
6.63
00:24:42.3
00:05.0
00:03:49.6
00:00:01.1

55

4
30
PIETRZYK MARCIN
KLIMOWSKI GRZEGORZ
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 83.6
6.89
00:24:51.5
00:05.0
00:03:58.8
00:00:09.2

56

2
79
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 83.6
6.91
00:24:52.3
00:05.0
00:03:59.6
00:00:00.8

57

4
86
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMEK
OPEL ASTRA
SK4 83.5
6.96
00:24:54.0
00:04:01.3
00:00:01.7

58

1
102
GABRYSIAK. SR KRZYSZTOF
KOKOSZKA LESZEK
MITSUBISHI
Racegc
SK3 83.3
7.06
00:24:57.2
00:04:04.5
00:00:03.2

59

1
99
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
Racegc
SK3 83.0
7.19
00:25:02.0
00:05.0
00:04:09.3
00:00:04.8

60

3
12
ULMAN ŁUKASZ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 82.9
7.26
00:25:04.3
00:15.0
00:04:11.6
00:00:02.3

61

1
24
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 82.9
7.28
00:25:04.8
00:05.0
00:04:12.1
00:00:00.5

62

3
131
WINIARSKI PAWEŁ
WINIARSKA DARIA
SKODA FELICIA
Avon
SK2 82.5
7.48
00:25:12.0
00:05.0
00:04:19.3
00:00:07.2

63

1
77
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 82.3
7.61
00:25:16.4
00:04:23.7
00:00:04.4

64

4
80
POZNAŃSKI TOMASZ
BUCZKOWSKA EDYTA
SUBARU IMPREZA
SK4 82.2
7.62
00:25:16.7
00:10.0
00:04:24.0
00:00:00.3

65

2
34
SIADAK MATEUSZ
KOZŁOWSKI DAWID
PEUGEOT 206
Extreme
SK GOŚĆ 82.2
7.63
00:25:17.1
00:10.0
00:04:24.4
00:00:00.4

66

  =
109
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.2
7.65
00:25:17.7
00:35.0
00:04:25.0
00:00:00.6

67

3
115
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.0
7.76
00:25:21.7
00:04:29.0
00:00:04.0

68

1
85
BEDNARZ MICHAŁ
ORŁOWSKI TOMASZ
BMW E36
SK4 81.9
7.82
00:25:23.5
00:04:30.8
00:00:01.8

69

14
129
OLSZACKI MATEUSZ
POSTAWKA MICHAŁ
FIAT SC
Extreme
SK2 81.1
8.22
00:25:37.6
00:50.0
00:04:44.9
00:00:14.1

70

1
101
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 81.1
8.25
00:25:38.6
00:04:45.9
00:00:01.0

71

1
76
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 80.5
8.55
00:25:49.1
00:05.0
00:04:56.4
00:00:10.5

72

1
126
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 79.6
9.06
00:26:06.6
00:05:13.9
00:00:17.5

73

1
75
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 78.5
9.73
00:26:29.9
00:05.0
00:05:37.2
00:00:23.3

74

1
117
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 77.5
10.31
00:26:49.9
00:10.0
00:05:57.2
00:00:20.0

75

1
136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 76.3
11.01
00:27:14.2
00:06:21.5
00:00:24.3

76

5
120
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 76.2
11.09
00:27:17.0
00:15.0
00:06:24.3
00:00:02.8

77

  =
134
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 76.1
11.18
00:27:20.1
00:06:27.4
00:00:03.1

78

  =
135
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 75.9
11.25
00:27:22.6
00:06:29.9
00:00:02.5

79

1
128
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
SKODA FELICIA
Racegc
SK2 75.4
11.57
00:27:33.6
00:06:40.9
00:00:11.0

80

1
74
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 75.0
11.86
00:27:43.6
00:06:50.9
00:00:10.0

81

2
60
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 73.5
12.81
00:28:16.7
00:30.0
00:07:24.0
00:00:33.1

82

  =
73
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 72.1
13.77
00:28:50.0
00:07:57.3
00:00:33.3

83

1
137
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.4
14.97
00:29:31.4
00:05.0
00:08:38.7
00:00:41.4

84

1
132
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 68.0
16.75
00:30:33.1
00:35.0
00:09:40.4
00:01:01.7

85

1
97
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 67.8
16.97
00:30:40.7
00:09:48.0
00:00:07.6

86

1
92
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 67.6
17.09
00:30:44.8
00:10.0
00:09:52.1
00:00:04.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
106
20
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-08-26 10:35
1
5
DAMIAN KOSTKA / PAWEŁ POCHROŃ
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
2
5
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
14
5
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
24
5
MARIUSZ SOBCZAK / BARTOSZ KOPROWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:38
27
5
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
30
5
MARCIN PIETRZYK / GRZEGORZ KLIMOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
31
5
JAGNA STANKIEWICZ / MACIEJ BOCHEŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
43
5
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
44
5
SZYMON GRODZKI / PRZEMYSŁAW GRODZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
51
5
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
53
5
ARTUR DŁUGOSZ / ŁUKASZ CIEŚLAK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
56
5
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:00
106
10
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:09
63
5
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:19
132
30
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:24
79
5
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
87
5
PRZEMEK KRYSZTOWIAK / ŁUKASZ WŁOCH
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
94
5
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
80
10
TOMASZ POZNAŃSKI / EDYTA BUCZKOWSKA
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:41
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:53
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
98
5
ŁUKASZ BRYK / MICHAŁ GROBELNY
PS 2
potracenie
2018-08-26 12:27
111
170
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 12:32
76
5
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:23
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:27
4
5
MAGDALENA MISIARZ / JUSTYNA KUROWSKA-FERDEK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:33
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:40
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:41
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:54
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:57
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:58
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:03
42
5
TOMASZ JURKUN / MAREK KOZDROŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:04
60
20
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PKC 3
spoznienie na pkc
2018-08-26 14:11
64
5
DAMIAN TOMASZEWSKI / MATEUSZ ŁOŚ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
65
5
MICHAŁ SŁUPSKI / KRZYSZTOF MAZUR
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
56
15
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
rozbicie szykany 3 przesla
2018-08-26 14:48
75
5
MARCIN ADAMCZYK / MARCIN KWIECIEŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:51
99
5
ARTUR BAL / MARCIN BIENIAK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 14:55
116
5
MARIUSZ SKWARK / MICHAŁ MAĆKOWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 15:17
131
5
PAWEŁ WINIARSKI / DARIA WINIARSKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
132
5
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
137
5
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 4
potracenie szykany nr 2
2018-08-26 15:18
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:45
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:46
14
30
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PKC 5
kara za zlamanie regulaminu dot grzania opon
2018-08-26 16:50
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 16:59
129
50
MATEUSZ OLSZACKI / MICHAŁ POSTAWKA
PKC 6
spoznienie na pkc
2018-08-26 18:45
90
5
MARIUSZ BRYLSKI / SŁAWOMIR SZPOT
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
100
5
MICHAŁ KLIMUNTOWSKI / KAMIL KUKLEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:59
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12
109
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
3
PIOTR FIREK / GRZEGORZ SZELEREWICZ
PS 1
wypadek
9
GRZEGORZ CIOMBOR / MARCIN BORYCKI
PS 1
Poza drogą
29
PAWEL SZCZOTKA / PIOTR STUDZIŃSKI
PS 1
urwane koło
11
TOMASZ PŁAWECKI / PAWEŁ KAIM
PS 1
awaria
52
MARCIN POGORZELSKI / PIOTR OCHNICKI
PKC 2
rezygnacja
41
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PS 1
awaria
103
KORNEL POPOWICZ / IGA GONTAREK
PS 1
awaria skrzyni
66
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 2
rezygnacja
106
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PS 1
awaria
122
DANIEL MARKIEWICZ / MATEUSZ WEŁYCZKO
PKC 2
awaria skrzyni
110
JACEK SKÓRNICKI / WOJCIECH KOPKOWICZ
PKC 2
wycofanie po OS 1
127
IRENEUSZ JAROSIEWICZ / RADOSŁAW JURAK
PS 1
WYCOFANIE
104
TOMASZ DARUK / ARKADIUSZ BABRAL
PKC 2
rezygnacja
83
TOMASZ ZATYLNY / MARTA GLĄDAŁA
PKC 2
rezygnacja
107
LESZEK KEPLINGER / JAROSŁAW KEPLINGER
PKC 2
rezygnacja
45
KUBA DĄBROWA / KATARZYNA LEWANDOWSKA
PKC 4
rezygnacja
63
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 3
awaria
69
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
PKC 2B
rezgnacha
111
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2B
rezygnacja
78
ANDRZEJ JANECZKO / SYLWIA JANECZKO
PKC 4
rezygnacja
72
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PS 4
nie ukończył os
89
MAREK MARTYNIAK / KAMILA KOŁODZIEJCZYK
PS 4
opuścił drogę - szopa
94
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 4
nie ukończył os
123
ŁUKASZ JĘDOROWICZ / ARTUR CIERECH
PKC 4
rezygnacja
2
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PKC 5
rezygnacja
37
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PKC 6
rezygnacja
44
SZYMON GRODZKI / PRZEMYSŁAW GRODZKI
PS 6
nie ukończył os