Banner 3tm18
 


PS 6 - GWIZDANÓW- 5.7 km - 16:28


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

24
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 104.9
0.00
00:03:15.7
0.0
0.0 

2.

14
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 103.6
0.40
00:03:18.0
00:00:02.3
00:00:02.3

3.

22
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 103.1
0.58
00:03:19.0
00:00:03.3
00:00:01.0

4.

28
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 102.3
0.84
00:03:20.5
00:00:04.8
00:00:01.5

5.

23
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 102.3
0.86
00:03:20.6
00:00:04.9
00:00:00.1

6.

39
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
SK5 102.0
0.95
00:03:21.1
00:00:05.4
00:00:00.5

7.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 101.1
1.26
00:03:22.9
00:00:07.2
00:00:01.8

8.

38
JURKUN TOMASZ
OLSZEWSKI OSKAR
MITSUBISHI
SK5 101.0
1.32
00:03:23.2
00:00:07.5
00:00:00.3

9.

19
ŻARNOWSKI MARCIN
OZGA WOJCIECH
SUBARU
SK GOŚĆ 100.9
1.35
00:03:23.4
00:00:07.7
00:00:00.2

10.

41
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 100.9
1.35
00:03:23.4
00:00:07.7
00:00:00.0

11.

34
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 100.6
1.44
00:03:23.9
00:00:08.2
00:00:00.5

12.

29
WIATRAK MACIEJ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 100.6
1.44
00:03:23.9
00:00:08.2
00:00:00.0

13.

35
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 100.6
1.44
00:03:23.9
00:00:08.2
00:00:00.0

14.

10
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 99.8
1.74
00:03:25.6
00:00:09.9
00:00:01.7

15.

21
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 99.1
2.00
00:03:27.1
00:00:11.4
00:00:01.5

16.

77
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 98.2
2.33
00:03:29.0
00:00:13.3
00:00:01.9

17.

49
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 97.4
2.61
00:03:30.6
00:00:14.9
00:00:01.6

18.

53
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 97.1
2.74
00:03:31.3
00:00:15.6
00:00:00.7

19.

82
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 97.1
2.75
00:03:31.4
00:00:15.7
00:00:00.1

20.

83
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 97.1
2.75
00:03:31.4
00:00:15.7
00:00:00.0

21.

78
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 96.8
2.86
00:03:32.0
00:00:16.3
00:00:00.6

22.

52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 95.8
3.26
00:03:34.3
00:00:18.6
00:00:02.3

23.

26
TOBOLSKI GRZEGORZ
KACZMARCZYK MARIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 95.7
3.30
00:03:34.5
00:00:18.8
00:00:00.2

24.

54
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 95.6
3.33
00:03:34.7
00:00:19.0
00:00:00.2

25.

7
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 95.4
3.40
00:03:35.1
00:00:19.4
00:00:00.4

26.

46
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 95.3
3.46
00:03:35.4
00:00:19.7
00:00:00.3

27.

92
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
SK3 95.3
3.46
00:03:35.4
00:00:19.7
00:00:00.0

28.

2
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 94.7
3.68
00:03:36.7
00:00:21.0
00:00:01.3

29.

105
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 94.6
3.74
00:03:37.0
00:00:21.3
00:00:00.3

30.

43
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 94.5
3.75
00:03:37.1
00:00:21.4
00:00:00.1

31.

47
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 94.5
3.77
00:03:37.2
00:00:21.5
00:00:00.1

32.

62
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 94.5
3.77
00:03:37.2
00:00:21.5
00:00:00.0

33.

56
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 94.3
3.84
00:03:37.6
00:00:21.9
00:00:00.4

34.

66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 93.8
4.05
00:03:38.8
00:00:23.1
00:00:01.2

35.

91
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
DUBICKI DANIEL
PEUGEOT 106
SK3 93.7
4.07
00:03:38.9
00:00:23.2
00:00:00.1

36.

102
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 93.6
4.14
00:03:39.3
00:00:23.6
00:00:00.4

37.

42
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 93.5
4.16
00:03:39.4
00:00:23.7
00:00:00.1

38.

11
DUDEK GRZEGORZ
MICHALEWICZ PIOTR
VW GOLF
SK GOŚĆ 93.5
4.18
00:03:39.5
00:00:23.8
00:00:00.1

39.

17
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 93.4
4.23
00:03:39.8
00:00:24.1
00:00:00.3

40.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 93.3
4.25
00:03:39.9
00:00:24.2
00:00:00.1

41.

103
MARKIEWICZ DANIEL
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 93.2
4.30
00:03:40.2
00:00:24.5
00:00:00.3

42.

12
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 92.6
4.56
00:03:41.7
00:00:26.0
00:00:01.5

43.

106
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 92.5
4.58
00:03:41.8
00:00:26.1
00:00:00.1

44.

51
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 92.3
4.65
00:03:42.2
00:00:26.5
00:00:00.4

45.

58
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 92.0
4.79
00:03:43.0
00:00:27.3
00:00:00.8

46.

107
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 91.9
4.86
00:03:43.4
00:00:27.7
00:00:00.4

47.

79
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 91.6
4.95
00:03:43.9
00:00:28.2
00:00:00.5

48.

37
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 91.6
4.96
00:03:44.0
00:00:28.3
00:00:00.1

49.

18
SZCZOTKA PAWEL
ARTUR ŻECHOWSKI
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 91.6
4.98
00:03:44.1
00:00:28.4
00:00:00.1

50.

86
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 91.3
5.11
00:03:44.8
00:00:29.1
00:00:00.7

51.

97
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.2
5.12
00:03:44.9
00:00:29.2
00:00:00.1

52.

15
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 91.1
5.19
00:03:45.3
00:00:29.6
00:00:00.4

53.

81
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 91.0
5.23
00:03:45.5
00:00:29.8
00:00:00.2

54.

61
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 90.8
5.32
00:03:46.0
00:00:30.3
00:00:00.5

55.

94
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.8
5.75
00:03:48.5
00:05.0
00:00:32.8
00:00:02.5

56.

85
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 89.6
5.84
00:03:49.0
00:00:33.3
00:00:05.5

57.

9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 89.5
5.89
00:03:49.3
00:00:33.6
00:00:00.3

58.

95
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.5
5.91
00:03:49.4
00:00:33.7
00:00:00.1

59.

5
WINNICKI KAMIL
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 89.3
5.98
00:03:49.8
00:00:34.1
00:00:00.4

60.

16
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 89.3
6.00
00:03:49.9
00:00:34.2
00:00:00.1

61.

73
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 89.3
6.00
00:03:49.9
00:00:34.2
00:00:00.0

62.

101
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 89.0
6.11
00:03:50.5
00:00:34.8
00:00:00.6

63.

55
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 88.9
6.18
00:03:50.9
00:00:35.2
00:00:00.4

64.

89
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 88.6
6.32
00:03:51.7
00:00:36.0
00:00:00.8

65.

100
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 87.6
6.75
00:03:54.2
00:00:38.5
00:00:02.5

66.

59
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 86.9
7.07
00:03:56.0
00:00:40.3
00:00:01.8

67.

111
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
PIELA MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 86.9
7.07
00:03:56.0
00:00:40.3
00:00:00.0

68.

65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 86.1
7.49
00:03:58.4
00:00:42.7
00:00:02.4

69.

93
KRYSTIANIK SZYMON
OSOWIECKI PATRYK
CITROEN
SK3 85.2
7.93
00:04:00.9
00:00:45.2
00:00:02.5

70.

99
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.7
8.18
00:04:02.3
00:00:46.6
00:00:01.4

71.

69
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 84.5
8.26
00:04:02.8
00:00:47.1
00:00:00.5

72.

6
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 84.0
8.54
00:04:04.4
00:00:48.7
00:00:01.6

73.

109
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 83.7
8.70
00:04:05.3
00:00:49.6
00:00:00.9

74.

114
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.4
9.19
00:04:08.1
00:05.0
00:00:52.4
00:00:02.8

75.

67
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 81.8
9.70
00:04:11.0
00:00:55.3
00:00:07.9

76.

117
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.1
11.19
00:04:19.5
00:01:03.8
00:00:08.5

77.

88
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 78.1
11.74
00:04:22.6
00:01:06.9
00:00:03.1

78.

110
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 78.0
11.82
00:04:23.1
00:01:07.4
00:00:00.5

79.

87
KAWKA RAFAŁ
TWARDZIAK DANIEL
HONDA CIVIC
SK3 77.1
12.37
00:04:26.2
00:01:10.5
00:00:03.1

80.

118
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 77.0
12.40
00:04:26.4
00:01:10.7
00:00:00.2

81.

68
BILEWICZ PRZEMSYŁAW
BILEWICZ WALDEMAR
RENAULT MEGANE
SK4 76.2
12.93
00:04:29.4
00:01:13.7
00:00:03.0

82.

120
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 57.8
27.91
00:05:54.8
00:02:39.1
00:01:25.4

83.

71
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 31.4
80.26
00:10:53.2
00:07:37.5
00:04:58.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
24
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 108.2
0.0
00:19:08.1
0.0
0.0 

2

  =
22
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 107.0
0.35
00:19:20.3
00:00:12.2
00:00:12.2

3

  =
14
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 105.9
0.71
00:19:32.6
00:00:24.5
00:00:12.3

4

  =
28
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 105.4
0.87
00:19:38.0
00:00:29.9
00:00:05.4

5

  =
41
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 104.2
1.26
00:19:51.4
00:00:43.3
00:00:13.4

6

  =
29
WIATRAK MACIEJ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 103.4
1.54
00:20:01.1
00:00:53.0
00:00:09.7

7

  =
23
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 103.2
1.61
00:20:03.6
00:30.0
00:00:55.5
00:00:02.5

8

  =
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 102.9
1.7
00:20:06.9
00:00:58.8
00:00:03.3

9

  =
19
ŻARNOWSKI MARCIN
OZGA WOJCIECH
SUBARU
SK GOŚĆ 102.8
1.73
00:20:07.8
00:00:59.7
00:00:00.9

10

  =
38
JURKUN TOMASZ
OLSZEWSKI OSKAR
MITSUBISHI
SK5 102.8
1.76
00:20:08.7
00:01:00.6
00:00:00.9

11

  =
34
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 102.4
1.87
00:20:12.6
00:20.0
00:01:04.5
00:00:03.9

12

  =
39
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
SK5 102.2
1.96
00:20:15.7
00:01:07.6
00:00:03.1

13

  =
10
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 101.7
2.11
00:20:20.9
00:01:12.8
00:00:05.2

14

  =
35
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 101.5
2.19
00:20:23.5
00:01:15.4
00:00:02.6

15

1
21
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 100.9
2.41
00:20:31.4
00:01:23.3
00:00:07.9

16

1
49
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 100.6
2.51
00:20:34.7
00:01:26.6
00:00:03.3

17

  =
26
TOBOLSKI GRZEGORZ
KACZMARCZYK MARIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 99.3
2.99
00:20:51.3
00:01:43.2
00:00:16.6

18

1
77
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 99.2
2.99
00:20:51.4
00:01:43.3
00:00:00.1

19

1
47
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 98.8
3.14
00:20:56.5
00:01:48.4
00:00:05.1

20

  =
83
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 98.7
3.21
00:20:58.7
00:01:50.6
00:00:02.2

21

1
78
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 98.5
3.28
00:21:01.3
00:01:53.2
00:00:02.6

22

2
52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 98.1
3.43
00:21:06.5
00:01:58.4
00:00:05.2

23

  =
46
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 98.1
3.43
00:21:06.6
00:01:58.5
00:00:00.1

24

1
43
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 97.8
3.52
00:21:09.4
00:02:01.3
00:00:02.8

25

1
54
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 97.8
3.54
00:21:10.2
00:02:02.1
00:00:00.8

26

5
79
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 97.7
3.58
00:21:11.7
00:02:03.6
00:00:01.5

27

  =
2
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 97.3
3.72
00:21:16.3
00:02:08.2
00:00:04.6

28

1
7
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 97.2
3.74
00:21:17.3
00:02:09.2
00:00:01.0

29

1
92
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
SK3 97.1
3.81
00:21:19.5
00:02:11.4
00:00:02.2

30

2
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 97.0
3.83
00:21:20.2
00:02:12.1
00:00:00.7

31

  =
56
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 96.8
3.92
00:21:23.4
00:02:15.3
00:00:03.2

32

1
102
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 96.5
4.03
00:21:27.0
00:02:18.9
00:00:03.6

33

2
62
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 96.3
4.1
00:21:29.4
00:02:21.3
00:00:02.4

34

2
86
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 96.2
4.14
00:21:30.9
00:02:22.8
00:00:01.5

35

1
101
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 95.6
4.39
00:21:39.6
00:02:31.5
00:00:08.7

36

1
66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 95.3
4.49
00:21:42.9
00:02:34.8
00:00:03.3

37

2
105
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 95.0
4.61
00:21:47.0
00:02:38.9
00:00:04.1

38

2
51
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 94.6
4.78
00:21:53.0
00:02:44.9
00:00:06.0

39

1
5
WINNICKI KAMIL
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 94.5
4.82
00:21:54.3
00:02:46.2
00:00:01.3

40

1
103
MARKIEWICZ DANIEL
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 94.4
4.85
00:21:55.5
00:02:47.4
00:00:01.2

41

5
91
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
DUBICKI DANIEL
PEUGEOT 106
SK3 94.1
4.99
00:22:00.1
00:02:52.0
00:00:04.6

42

2
58
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 94.0
5.01
00:22:00.9
00:02:52.8
00:00:00.8

43

7
6
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 93.9
5.05
00:22:02.3
00:02:54.2
00:00:01.4

44

1
81
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 93.9
5.06
00:22:02.7
00:10.0
00:02:54.6
00:00:00.4

45

2
11
DUDEK GRZEGORZ
MICHALEWICZ PIOTR
VW GOLF
SK GOŚĆ 93.9
5.06
00:22:02.8
00:02:54.7
00:00:00.1

46

1
18
SZCZOTKA PAWEL
ARTUR ŻECHOWSKI
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 93.8
5.1
00:22:04.1
00:02:56.0
00:00:01.3

47

5
95
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.7
5.14
00:22:05.6
00:02:57.5
00:00:01.5

48

  =
15
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 93.4
5.25
00:22:09.1
00:03:01.0
00:00:03.5

49

  =
12
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 93.3
5.32
00:22:11.6
00:03:03.5
00:00:02.5

50

  =
61
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 92.6
5.59
00:22:21.0
00:03:12.9
00:00:09.4

51

1
97
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 92.4
5.68
00:22:23.9
00:03:15.8
00:00:02.9

52

3
85
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 92.0
5.87
00:22:30.7
00:03:22.6
00:00:06.8

53

  =
55
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 91.9
5.89
00:22:31.2
00:03:23.1
00:00:00.5

54

2
107
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 91.8
5.95
00:22:33.4
00:03:25.3
00:00:02.2

55

1
100
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.7
5.99
00:22:34.7
00:03:26.6
00:00:01.3

56

1
106
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 91.6
6.01
00:22:35.3
00:03:27.2
00:00:00.6

57

3
17
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 91.3
6.16
00:22:40.5
01:00.0
00:03:32.4
00:00:05.2

58

  =
16
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 91.0
6.28
00:22:44.9
00:03:36.8
00:00:04.4

59

  =
73
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 90.8
6.38
00:22:48.2
00:03:40.1
00:00:03.3

60

1
89
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 90.5
6.52
00:22:53.1
00:03:45.0
00:00:04.9

61

3
42
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 90.4
6.56
00:22:54.5
00:03:46.4
00:00:01.4

62

5
53
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 90.3
6.6
00:22:55.7
01:30.0
00:03:47.6
00:00:01.2

63

1
59
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 89.9
6.75
00:23:00.9
00:03:52.8
00:00:05.2

64

13
87
KAWKA RAFAŁ
TWARDZIAK DANIEL
HONDA CIVIC
SK3 89.8
6.8
00:23:02.8
00:03:54.7
00:00:01.9

65

  =
111
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
PIELA MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 88.8
7.26
00:23:18.5
00:04:10.4
00:00:15.7

66

3
94
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.6
7.35
00:23:21.7
00:35.0
00:04:13.6
00:00:03.2

67

4
37
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 88.3
7.51
00:23:27.1
01:00.0
00:04:19.0
00:00:05.4

68

  =
65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 88.2
7.52
00:23:27.6
00:04:19.5
00:00:00.5

69

3
114
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.0
7.61
00:23:30.8
00:35.0
00:04:22.7
00:00:03.2

70

  =
69
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 87.6
7.82
00:23:38.0
00:04:29.9
00:00:07.2

71

3
82
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 87.4
7.91
00:23:41.0
00:04:32.9
00:00:03.0

72

  =
93
KRYSTIANIK SZYMON
OSOWIECKI PATRYK
CITROEN
SK3 86.7
8.24
00:23:52.3
00:04:44.2
00:00:11.3

73

  =
99
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 86.4
8.38
00:23:57.3
00:04:49.2
00:00:05.0

74

1
109
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 84.0
9.57
00:24:38.4
00:05:30.3
00:00:41.1

75

1
9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 83.7
9.75
00:24:44.5
00:05:36.4
00:00:06.1

76

1
67
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 82.3
10.48
00:25:09.8
00:06:01.7
00:00:25.3

77

2
117
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 81.7
10.76
00:25:19.4
00:06:11.3
00:00:09.6

78

2
110
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 80.5
11.47
00:25:43.7
00:06:35.6
00:00:24.3

79

2
88
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 80.1
11.66
00:25:50.5
00:06:42.4
00:00:06.8

80

2
118
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.9
11.78
00:25:54.6
00:06:46.5
00:00:04.1

81

2
68
BILEWICZ PRZEMSYŁAW
BILEWICZ WALDEMAR
RENAULT MEGANE
SK4 77.6
13.11
00:26:40.5
00:07:32.4
00:00:45.9

82

19
71
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 69.0
18.88
00:29:59.3
00:10.0
00:10:51.2
00:03:18.8

83

1
120
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 48.9
40.27
00:42:17.5
02:50.0
00:23:09.4
00:12:18.2

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 1
za wczesny wjazd
2018-07-01 10:22
37
60
PRZEMEK CZACHOWICZ / MAREK KOZDROŃ
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:36
60
60
ALEKSANDER ANTOS / PIOTR MOLINSKI
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:44
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:51
120
30
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:56
17
60
ADAM KWIATKOWSKI / GRZEGORZ GAJEWSKI
PKC 2A
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 11:10
71
10
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:16
81
10
RADOSŁAW KOZAKIEWICZ / RAFAŁ ROGOZA
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:17
36
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 11:26
120
140
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 12:12
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:26
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
34
20
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:02
53
90
PAWEŁ KIEŁBASA / BARTOSZ DĘBOWSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:20
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
23
30
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 3
kara za zlamanie regulaminu
2018-07-01 17:03
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:14
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:20
94
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:32
114
5
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:37
55
60
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PKC 6A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 18:48

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
32
PATRYK ZUTEREK / TOMASZ JURANEK
PKC 1
awaria
31
MAREK SZCZEŚNIAK / FILIP KAMIEŃSKI
PS 2
Awaria
3
KACPER MICHALCZUK / TOMASZ PARZÓCH
PS 2
Awara
113
PIOTR KACZMAREK / MARTYNIAK ALEKSANDER
PS 1
Awaria
84
MARCIN ŚWIDER / MATEUSZ SOLARCZYK
PS 1
Awaria
119
GRZEGORZ TRZECIAK / MATEUSZ DURLIK
PS 1
Awaria
115
KRZYSZTOF TRYBUS / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 1
Awaria
40
JAKUB KOSINSKI / MATEUSZ SIEMIENKIEWICZ
PS 3
Awaria
90
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 4
Wycofanie
104
SŁAWOMIR PASTERNAK / PAWEŁ ŻELAZKO
PKC 4A
Wycofanie z rajdu
44
PAWEŁ SZTUKA / BARTOSZ FURTAK
PKC 4A
Wycofanie z rajdu
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PS 4
wycofanie
112
DAMIAN TOMASZEWSKI / KRZYSZTOF KRĘCIDŁO
PKC 4
Wycofanie z rajdu
33
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 4
Wycofanie z rajdu
70
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PKC 2B
Wycofanie z rajdu
108
PIOTR GŁADYSZ / MATEUSZ PAWŁOWSKI
PS 5
Awaria
116
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 6
Awaria