Banner 2tm18
 


PS 6 - HILLY- 6.0 km - 16:38


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

36
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 98.2
0.00
00:03:40.0
0.0
0.0 

2.

31
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 95.7
0.95
00:03:45.7
00:00:05.7
00:00:05.7

3.

67
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 95.1
1.18
00:03:47.1
00:00:07.1
00:00:01.4

4.

33
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 94.1
1.60
00:03:49.6
00:00:09.6
00:00:02.5

5.

14
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 92.5
2.27
00:03:53.6
00:00:13.6
00:00:04.0

6.

34
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 92.3
2.35
00:03:54.1
00:00:14.1
00:00:00.5

7.

22
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 92.0
2.47
00:03:54.8
00:00:14.8
00:00:00.7

8.

15
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 91.1
2.83
00:03:57.0
00:00:17.0
00:00:02.2

9.

72
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 90.6
3.08
00:03:58.5
00:00:18.5
00:00:01.5

10.

75
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 90.5
3.10
00:03:58.6
00:00:18.6
00:00:00.1

11.

80
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 90.5
3.12
00:03:58.7
00:00:18.7
00:00:00.1

12.

10
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 90.5
3.12
00:03:58.7
00:00:18.7
00:00:00.0

13.

2
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 89.7
3.45
00:04:00.7
00:00:20.7
00:00:02.0

14.

77
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 89.3
3.67
00:04:02.0
00:00:22.0
00:00:01.3

15.

82
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 89.1
3.73
00:04:02.4
00:00:22.4
00:00:00.4

16.

38
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 88.7
3.90
00:04:03.4
00:00:23.4
00:00:01.0

17.

48
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 88.2
4.17
00:04:05.0
00:00:25.0
00:00:01.6

18.

4
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
RO OPEN 2WD 88.1
4.20
00:04:05.2
00:00:25.2
00:00:00.2

19.

81
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 87.9
4.27
00:04:05.6
00:00:25.6
00:00:00.4

20.

51
KIEŁBASA PAWEŁ
HANDKOWSKI MARCIN
BMW E30
SK4 87.7
4.37
00:04:06.2
00:00:26.2
00:00:00.6

21.

83
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 87.6
4.45
00:04:06.7
00:00:26.7
00:00:00.5

22.

70
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 87.6
4.45
00:04:06.7
00:00:26.7
00:00:00.0

23.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 87.3
4.58
00:04:07.5
00:00:27.5
00:00:00.8

24.

7
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 86.5
4.95
00:04:09.7
00:00:29.7
00:00:02.2

25.

110
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 86.2
5.08
00:04:10.5
00:00:30.5
00:00:00.8

26.

18
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 86.1
5.13
00:04:10.8
00:00:30.8
00:00:00.3

27.

92
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 86.1
5.15
00:04:10.9
00:00:30.9
00:00:00.1

28.

9
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 86.0
5.18
00:04:11.1
00:00:31.1
00:00:00.2

29.

49
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 85.9
5.25
00:04:11.5
00:00:31.5
00:00:00.4

30.

95
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 85.8
5.28
00:04:11.7
00:00:31.7
00:00:00.2

31.

6
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 85.3
5.52
00:04:13.1
00:00:33.1
00:00:01.4

32.

47
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 85.3
5.55
00:04:13.3
00:00:33.3
00:00:00.2

33.

35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 85.2
5.57
00:04:13.4
00:00:33.4
00:00:00.1

34.

16
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 84.9
5.72
00:04:14.3
00:00:34.3
00:00:00.9

35.

85
BOJANOWICZ TOMASZ
NIEMYJSKI PIOTR
CITREON C2
SK3 84.9
5.72
00:04:14.3
00:00:34.3
00:00:00.0

36.

50
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 84.9
5.75
00:04:14.5
00:00:34.5
00:00:00.2

37.

12
FILIPEK ANDRZEJ
KĘDZIERSKI ADAM
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 84.8
5.78
00:04:14.7
00:00:34.7
00:00:00.2

38.

57
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 84.8
5.78
00:04:14.7
00:00:34.7
00:00:00.0

39.

25
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 84.6
5.90
00:04:15.4
00:00:35.4
00:00:00.7

40.

86
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
SK3 84.5
5.93
00:04:15.6
00:00:35.6
00:00:00.2

41.

94
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 84.5
5.93
00:04:15.6
00:00:35.6
00:00:00.0

42.

62
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 84.3
6.05
00:04:16.3
00:00:36.3
00:00:00.7

43.

58
SIENKIEWICZ PAWEŁ
NOWAK MACIEK
HONDA CIVIC
SK4 83.9
6.22
00:04:17.3
00:00:37.3
00:00:01.0

44.

100
GRUDKA MARIUSZ
BALL MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 83.5
6.43
00:04:18.6
00:00:38.6
00:00:01.3

45.

117
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 83.5
6.47
00:04:18.8
00:00:38.8
00:00:00.2

46.

45
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 83.4
6.48
00:04:18.9
00:00:38.9
00:00:00.1

47.

103
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 83.4
6.48
00:04:18.9
00:00:38.9
00:00:00.0

48.

61
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 83.1
6.63
00:04:19.8
00:00:39.8
00:00:00.9

49.

52
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 83.1
6.65
00:04:19.9
00:00:39.9
00:00:00.1

50.

53
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 83.0
6.68
00:04:20.1
00:00:40.1
00:00:00.2

51.

44
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 83.0
6.68
00:04:20.1
00:00:40.1
00:00:00.0

52.

69
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 83.0
6.72
00:04:20.3
00:00:40.3
00:00:00.2

53.

19
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 82.8
6.80
00:04:20.8
00:00:40.8
00:00:00.5

54.

60
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 82.8
6.83
00:04:21.0
00:00:41.0
00:00:00.2

55.

26
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 82.7
6.88
00:04:21.3
00:00:41.3
00:00:00.3

56.

101
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 82.6
6.90
00:04:21.4
00:00:41.4
00:00:00.1

57.

87
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 82.4
7.00
00:04:22.0
00:00:42.0
00:00:00.6

58.

59
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 82.2
7.12
00:04:22.7
00:00:42.7
00:00:00.7

59.

24
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 82.2
7.13
00:04:22.8
00:00:42.8
00:00:00.1

60.

112
MARKIEWICZ DANIEL
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT SEICENTO
SK2 82.2
7.13
00:04:22.8
00:00:42.8
00:00:00.0

61.

129
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 81.9
7.30
00:04:23.8
00:00:43.8
00:00:01.0

62.

125
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 81.9
7.30
00:04:23.8
00:00:43.8
00:00:00.0

63.

121
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 81.9
7.30
00:04:23.8
00:00:43.8
00:00:00.0

64.

118
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 81.9
7.30
00:04:23.8
00:00:43.8
00:00:00.0

65.

130
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 81.9
7.30
00:04:23.8
00:00:43.8
00:00:00.0

66.

126
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 81.9
7.30
00:04:23.8
00:00:43.8
00:00:00.0

67.

123
JOCZ TYMOTEUSZ
MALINOWSKI MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 81.9
7.30
00:04:23.8
00:00:43.8
00:00:00.0

68.

120
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 81.9
7.30
00:04:23.8
00:00:43.8
00:00:00.0

69.

131
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 81.9
7.30
00:04:23.8
00:00:43.8
00:00:00.0

70.

128
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 81.9
7.30
00:04:23.8
00:00:43.8
00:00:00.0

71.

124
MAJDAX MACIEJ
_ _
FIAT
SK2 81.9
7.30
00:04:23.8
00:00:43.8
00:00:00.0

72.

122
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 81.9
7.30
00:04:23.8
00:00:43.8
00:00:00.0

73.

107
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
C2 CUP 81.8
7.35
00:04:24.1
00:00:44.1
00:00:00.3

74.

55
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 81.5
7.50
00:04:25.0
00:00:45.0
00:00:00.9

75.

5
ORYŃSKI JACEK
PAWŁOWSKI ADRIAN
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 81.1
7.70
00:04:26.2
00:00:46.2
00:00:01.2

76.

27
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 81.1
7.72
00:04:26.3
00:00:46.3
00:00:00.1

77.

63
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 80.9
7.83
00:04:27.0
00:00:47.0
00:00:00.7

78.

73
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 80.6
8.00
00:04:28.0
00:00:48.0
00:00:01.0

79.

90
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 80.6
8.00
00:04:28.0
00:00:48.0
00:00:00.0

80.

23
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 80.4
8.08
00:04:28.5
00:00:48.5
00:00:00.5

81.

71
KUREK PRZEMYSLAW
KRAFT JAKUB
VW
SK4 80.3
8.15
00:04:28.9
00:00:48.9
00:00:00.4

82.

106
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 79.8
8.47
00:04:30.8
00:00:50.8
00:00:01.9

83.

64
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 79.6
8.53
00:04:31.2
00:00:51.2
00:00:00.4

84.

41
KULEJ PIOTR
JORDAN PIOTR
SUBARU IMPREZA
SK5 79.3
8.75
00:04:32.5
00:00:52.5
00:00:01.3

85.

28
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 78.4
9.27
00:04:35.6
00:00:55.6
00:00:03.1

86.

76
ŻELECHOWSKI TOMASZ
PSZCZÓŁKOWSKI TOMASZ
DAEWOO LANOS
SK4 78.1
9.42
00:04:36.5
00:00:56.5
00:00:00.9

87.

104
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 78.0
9.52
00:04:37.1
00:00:57.1
00:00:00.6

88.

116
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 77.8
9.58
00:04:37.5
00:00:57.5
00:00:00.4

89.

65
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 77.6
9.73
00:04:38.4
00:00:58.4
00:00:00.9

90.

105
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 74.4
11.73
00:04:50.4
00:01:10.4
00:00:12.0

91.

102
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 81.8
12.98
00:04:57.9
00:34.0
00:01:17.9
00:00:07.5

92.

93
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 68.6
15.82
00:05:14.9
00:01:34.9
00:00:51.0

93.

43
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 14.3
214.38
00:25:06.3
00:21:26.3
00:19:51.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
31
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 93.4
0.0
00:21:46.3
0.0
0.0 

2

  =
36
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 93.3
0.05
00:21:48.0
00:00:01.7
00:00:01.7

3

1
67
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 91.5
0.83
00:22:14.5
00:00:28.2
00:00:26.5

4

1
33
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 91.3
0.89
00:22:16.4
00:00:30.1
00:00:01.9

5

  =
14
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 90.2
1.39
00:22:33.4
00:00:47.1
00:00:17.0

6

  =
15
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.5
1.69
00:22:43.5
00:00:57.2
00:00:10.1

7

  =
2
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 89.0
1.91
00:22:51.2
00:01:04.9
00:00:07.7

8

  =
77
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 88.7
2.05
00:22:55.8
00:01:09.5
00:00:04.6

9

  =
80
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 88.6
2.11
00:22:57.8
00:01:11.5
00:00:02.0

10

  =
75
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 88.4
2.19
00:23:00.4
00:01:14.1
00:00:02.6

11

  =
10
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 87.9
2.42
00:23:08.2
00:01:21.9
00:00:07.8

12

2
38
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 87.0
2.83
00:23:22.3
00:01:36.0
00:00:14.1

13

2
4
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
RO OPEN 2WD 86.9
2.9
00:23:24.5
00:01:38.2
00:00:02.2

14

1
70
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 86.8
2.92
00:23:25.2
00:01:38.9
00:00:00.7

15

1
83
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 86.8
2.96
00:23:26.7
00:01:40.4
00:00:01.5

16

2
18
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 85.1
3.76
00:23:53.9
00:02:07.6
00:00:27.2

17

5
82
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 85.0
3.82
00:23:55.7
00:02:09.4
00:00:01.8

18

1
95
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 84.9
3.87
00:23:57.4
00:02:11.1
00:00:01.7

19

1
7
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 84.7
3.95
00:24:00.3
00:02:14.0
00:00:02.9

20

5
81
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 84.7
3.98
00:24:01.3
00:02:15.0
00:00:01.0

21

2
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 84.7
3.99
00:24:01.7
00:02:15.4
00:00:00.4

22

1
35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 84.4
4.12
00:24:05.9
00:02:19.6
00:00:04.2

23

1
85
BOJANOWICZ TOMASZ
NIEMYJSKI PIOTR
CITREON C2
SK3 84.2
4.2
00:24:08.7
00:02:22.4
00:00:02.8

24

10
72
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 83.8
4.45
00:24:17.1
00:02:30.8
00:00:08.4

25

2
45
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 83.6
4.51
00:24:19.1
00:02:32.8
00:00:02.0

26

2
16
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 83.5
4.58
00:24:21.4
00:02:35.1
00:00:02.3

27

3
9
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 83.3
4.68
00:24:25.0
00:02:38.7
00:00:03.6

28

1
53
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 83.2
4.76
00:24:27.7
00:02:41.4
00:00:02.7

29

3
47
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 83.0
4.84
00:24:30.4
00:02:44.1
00:00:02.7

30

3
86
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
SK3 82.8
4.95
00:24:34.1
00:02:47.8
00:00:03.7

31

4
12
FILIPEK ANDRZEJ
KĘDZIERSKI ADAM
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 82.8
4.96
00:24:34.4
00:02:48.1
00:00:00.3

32

4
25
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 82.7
4.99
00:24:35.5
00:02:49.2
00:00:01.1

33

2
87
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 82.7
5.02
00:24:36.5
00:02:50.2
00:00:01.0

34

4
94
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 82.5
5.11
00:24:39.5
00:02:53.2
00:00:03.0

35

4
58
SIENKIEWICZ PAWEŁ
NOWAK MACIEK
HONDA CIVIC
SK4 81.9
5.42
00:24:50.2
00:03:03.9
00:00:10.7

36

8
50
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 81.7
5.53
00:24:53.7
00:03:07.4
00:00:03.5

37

11
102
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 81.7
5.55
00:24:54.6
00:34.0
00:03:08.3
00:00:00.9

38

1
41
KULEJ PIOTR
JORDAN PIOTR
SUBARU IMPREZA
SK5 81.6
5.57
00:24:55.0
00:03:08.7
00:00:00.4

39

1
101
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 81.6
5.58
00:24:55.3
00:03:09.0
00:00:00.3

40

3
103
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 81.5
5.63
00:24:57.3
00:03:11.0
00:00:02.0

41

1
26
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 81.4
5.7
00:24:59.6
00:03:13.3
00:00:02.3

42

5
57
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 81.3
5.72
00:25:00.2
00:03:13.9
00:00:00.6

43

2
71
KUREK PRZEMYSLAW
KRAFT JAKUB
VW
SK4 81.2
5.81
00:25:03.3
00:03:17.0
00:00:03.1

44

1
69
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 81.1
5.86
00:25:05.0
00:03:18.7
00:00:01.7

45

1
5
ORYŃSKI JACEK
PAWŁOWSKI ADRIAN
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 80.7
6.05
00:25:11.5
00:03:25.2
00:00:06.5

46

3
117
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 80.7
6.06
00:25:11.9
00:03:25.6
00:00:00.4

47

6
62
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 80.6
6.15
00:25:14.7
00:03:28.4
00:00:02.8

48

3
100
GRUDKA MARIUSZ
BALL MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 80.5
6.19
00:25:16.0
00:10.0
00:03:29.7
00:00:01.3

49

1
19
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 80.5
6.21
00:25:16.8
00:03:30.5
00:00:00.8

50

2
23
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 80.5
6.21
00:25:16.9
00:03:30.6
00:00:00.1

51

1
24
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 80.3
6.32
00:25:20.5
00:03:34.2
00:00:03.6

52

12
22
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 80.0
6.47
00:25:25.8
00:03:39.5
00:00:05.3

53

1
90
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 79.8
6.57
00:25:29.1
00:03:42.8
00:00:03.3

54

5
110
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 79.7
6.66
00:25:32.1
00:30.0
00:03:45.8
00:00:03.0

55

  =
27
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 79.5
6.73
00:25:34.5
00:03:48.2
00:00:02.4

56

  =
59
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 79.5
6.74
00:25:34.7
00:03:48.4
00:00:00.2

57

1
112
MARKIEWICZ DANIEL
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT SEICENTO
SK2 79.1
6.95
00:25:41.9
00:03:55.6
00:00:07.2

58

1
73
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 79.0
7.05
00:25:45.2
00:03:58.9
00:00:03.3

59

3
107
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
C2 CUP 78.7
7.22
00:25:50.9
00:04:04.6
00:00:05.7

60

5
60
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 78.3
7.45
00:25:58.9
00:04:12.6
00:00:08.0

61

2
106
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 78.2
7.48
00:25:59.9
00:04:13.6
00:00:01.0

62

4
118
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 78.1
7.56
00:26:02.7
00:04:16.4
00:00:02.8

63

4
52
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 77.9
7.68
00:26:06.8
00:04:20.5
00:00:04.1

64

4
44
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 77.7
7.78
00:26:09.9
00:04:23.6
00:00:03.1

65

4
120
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 77.5
7.94
00:26:15.5
00:04:29.2
00:00:05.6

66

4
123
JOCZ TYMOTEUSZ
MALINOWSKI MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 76.7
8.38
00:26:30.3
00:04:44.0
00:00:14.8

67

4
64
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 76.0
8.84
00:26:46.1
00:04:59.8
00:00:15.8

68

12
34
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 75.4
9.2
00:26:58.2
00:05:11.9
00:00:12.1

69

5
49
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 75.3
9.27
00:27:00.5
00:05:14.2
00:00:02.3

70

2
116
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 75.2
9.35
00:27:03.4
00:05:17.1
00:00:02.9

71

2
63
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 75.0
9.44
00:27:06.4
00:05:20.1
00:00:03.0

72

3
128
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 74.6
9.73
00:27:16.3
00:05:30.0
00:00:09.9

73

3
129
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 74.6
9.74
00:27:16.4
00:05:30.1
00:00:00.1

74

3
130
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 74.3
9.91
00:27:22.1
00:05:35.8
00:00:05.7

75

7
51
KIEŁBASA PAWEŁ
HANDKOWSKI MARCIN
BMW E30
SK4 74.2
9.98
00:27:24.7
00:05:38.4
00:00:02.6

76

2
122
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 74.1
10.05
00:27:27.1
00:05:40.8
00:00:02.4

77

4
125
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 74.0
10.12
00:27:29.4
00:05:43.1
00:00:02.3

78

1
105
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 72.9
10.84
00:27:53.7
00:06:07.4
00:00:24.3

79

4
76
ŻELECHOWSKI TOMASZ
PSZCZÓŁKOWSKI TOMASZ
DAEWOO LANOS
SK4 72.5
11.1
00:28:02.6
01:20.0
00:06:16.3
00:00:08.9

80

5
124
MAJDAX MACIEJ
_ _
FIAT
SK2 71.9
11.55
00:28:17.8
00:06:31.5
00:00:15.2

81

3
28
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 71.8
11.64
00:28:20.8
02:00.0
00:06:34.5
00:00:03.0

82

4
121
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 71.5
11.83
00:28:27.4
00:10.0
00:06:41.1
00:00:06.6

83

5
61
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 70.9
12.26
00:28:42.0
00:06:55.7
00:00:14.6

84

3
65
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 70.7
12.39
00:28:46.4
00:07:00.1
00:00:04.4

85

5
131
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 68.8
13.8
00:29:34.0
01:40.0
00:07:47.7
00:00:47.6

86

5
126
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 68.3
14.14
00:29:45.6
00:07:59.3
00:00:11.6

87

5
92
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 67.0
15.17
00:30:20.4
00:08:34.1
00:00:34.8

88

1
93
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 67.0
15.21
00:30:22.0
00:10.0
00:08:35.7
00:00:01.6

89

4
55
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 60.4
21.03
00:33:39.3
00:11:53.0
00:03:17.3

90

4
104
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 48.8
35.18
00:41:38.9
00:19:52.6
00:07:59.6

91

79
43
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 45.9
39.92
00:44:19.7
00:22:33.4
00:02:40.8

92

3
48
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 40.6
50.24
00:50:09.5
00:28:23.2
00:05:49.8

93

3
6
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 38.6
54.81
00:52:44.3
01:40.0
00:30:58.0
00:02:34.8

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
6
100
KAMIL WINNICKI / MATEUSZ RADECKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 10:19
28
120
KAROL BRAUN / TOMASZ KRZYSZTOFIK
PKC 2A
wczesniejszy wjazd o 2 min
2018-05-26 10:51
100
10
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN BALL
PKC 2A
Spoznienie
2018-05-26 12:01
76
80
TOMASZ ŻELECHOWSKI / TOMASZ PSZCZÓŁKOWSKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 13:42
93
10
ROBERT OZGA / NATALIA OZGA
PKC 4
Spoznienie
2018-05-26 17:29
131
100
GRZEGORZ REDA / MARCIN CZYŻEWSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 17:51
110
30
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
119
20
ALEKSANDER ILCZUK / FILIP KAMIEŃSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
121
10
MARCIN CELUCH / KONRAD DOMINO
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:03
102
34
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-05-26 19:56

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
17
DARIUSZ KONARSKI / ŁUKASZ ZAPART
PS 1
Wypadek
20
MARCIN NIEWITECKI / MACIEJ GLEIXNER
PKC 0
nie wystartowal
56
ALEKSANDER ANTOS / ALEKS DUDOŃ
PKC 0
Nie wystartowali do rajdu
114
PIOTR SATAŁA / ANDRZEJ GROCHOWSKI
PS 1
wycofanie
78
PIOTR PIESKO / KONRAD JASKIEWICZ
PS 2
wycofanie
108
TOMASZ SOKOŁOWSKI / RAFAŁ RADZIK
PS 2
wycofane
111
ŁUKASZ JĘDOROWICZ / ARTUR CIERECH
PS 2
Awaria
46
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PS 4
Wypadek
91
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PS 3
awaria
3
MARCIN BABRAJ / MICHAŁ MAJEWSKI
PS 5
wypadek
42
IGOR BARTOŁD / PAWEŁ WIŚNIEWSKI
PS 5
Wycofanie na starcie do OS
37
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 4
wycofane
115
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PKC 4A
Rezygnacja
40
PIOTR KACZMAREK / ARKADIUSZ PIĘTKA
PS 3
Rezygnacja po PS3
30
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 5
Awaria
84
MARIUSZ BRYLSKI / SŁAWOMIR SZPOT
PKC 5
rezygnacja
66
MICHAŁ SŁUPSKI / KRZYSZTOF MAZUR
PS 6
wypadek
119
ALEKSANDER ILCZUK / FILIP KAMIEŃSKI
PS 6
Wypadek
113
SZYMON SZYSZKOWSKI / MATEUSZ CHMIELEWSKI
PKC 6
Awaris