Banner
 


OS 6 - Męcinka 3- 6.5 km - 16:13


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

47
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 101.7
0.00
00:03:50.0
0.0
0.0 

2.

24
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 101.1
0.23
00:03:51.5
00:00:01.5
00:00:01.5

3.

19
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 100.4
0.46
00:03:53.0
00:00:03.0
00:00:01.5

4.

6
KUFEL ROBERT
SIWAK TOMASZ
SUBARU IMPREZA
RO GOŚĆ 100.2
0.54
00:03:53.5
00:00:03.5
00:00:00.5

5.

34
WIATRAK MACIEJ
WIATRAK JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 99.9
0.65
00:03:54.2
00:00:04.2
00:00:00.7

6.

25
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 99.4
0.85
00:03:55.5
00:00:05.5
00:00:01.3

7.

45
PISZ PAWEŁ
MROCZKOWSKI RADOSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 99.3
0.86
00:03:55.6
00:00:05.6
00:00:00.1

8.

49
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 98.8
1.05
00:03:56.8
00:00:06.8
00:00:01.2

9.

41
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 98.7
1.09
00:03:57.1
00:00:07.1
00:00:00.3

10.

4
KUCIŃSKI TOMASZ
MENDOŃ ADAM
MITSUBISHI
RO GOŚĆ 98.1
1.31
00:03:58.5
00:00:08.5
00:00:01.4

11.

36
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 97.4
1.57
00:04:00.2
00:00:10.2
00:00:01.7

12.

54
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 96.1
2.06
00:04:03.4
00:00:13.4
00:00:03.2

13.

100
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 95.9
2.14
00:04:03.9
00:00:13.9
00:00:00.5

14.

20
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 95.9
2.14
00:04:03.9
00:00:13.9
00:00:00.0

15.

52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 95.5
2.29
00:04:04.9
00:00:14.9
00:00:01.0

16.

43
SCHMIDT OSCAR
KORSZYLOWSKA MARTA
BMW 330IS
SK5 95.5
2.29
00:04:04.9
00:00:14.9
00:00:00.0

17.

142
BOJANOWSKI MATEUSZ
KSYT ANDRZEJ
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 95.4
2.34
00:04:05.2
00:00:15.2
00:00:00.3

18.

87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 95.4
2.37
00:04:05.4
00:00:15.4
00:00:00.2

19.

50
SŁUPSKI MICHAŁ
SROKA ADAM
BMW E30
SK4 95.3
2.38
00:04:05.5
00:00:15.5
00:00:00.1

20.

53
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 95.2
2.45
00:04:05.9
00:00:15.9
00:00:00.4

21.

31
RAWSKI MACIEJ
KUPIEC MARIUSZ
VW POLO
SK GOŚĆ 95.1
2.48
00:04:06.1
00:00:16.1
00:00:00.2

22.

76
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 95.1
2.48
00:04:06.1
00:00:16.1
00:00:00.0

23.

61
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 95.0
2.49
00:04:06.2
00:00:16.2
00:00:00.1

24.

143
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 95.0
2.49
00:04:06.2
00:00:16.2
00:00:00.0

25.

7
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
SK GOŚĆ 94.9
2.55
00:04:06.6
00:00:16.6
00:00:00.4

26.

39
MAŁYSZEWICZ ARTUR
KASPRZAK REMIGIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 94.7
2.63
00:04:07.1
00:00:17.1
00:00:00.5

27.

18
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
C2
RO OPEN 2WD 94.5
2.69
00:04:07.5
00:00:17.5
00:00:00.4

28.

78
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 93.6
3.09
00:04:10.1
00:00:20.1
00:00:02.6

29.

40
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 93.5
3.11
00:04:10.2
00:00:20.2
00:00:00.1

30.

74
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 93.5
3.11
00:04:10.2
00:00:20.2
00:00:00.0

31.

1
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 93.4
3.17
00:04:10.6
00:00:20.6
00:00:00.4

32.

2
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 93.4
3.17
00:04:10.6
00:00:20.6
00:00:00.0

33.

70
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 93.4
3.17
00:04:10.6
00:00:20.6
00:00:00.0

34.

15
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 93.3
3.18
00:04:10.7
00:00:20.7
00:00:00.1

35.

118
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 92.7
3.43
00:04:12.3
00:00:22.3
00:00:01.6

36.

90
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 92.7
3.45
00:04:12.4
00:00:22.4
00:00:00.1

37.

144
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 92.6
3.49
00:04:12.7
00:00:22.7
00:00:00.3

38.

116
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 92.6
3.51
00:04:12.8
00:00:22.8
00:00:00.1

39.

9
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 92.5
3.52
00:04:12.9
00:00:22.9
00:00:00.1

40.

94
BOJANOWICZ TOMASZ
KĘDZIERSKI ADAM
CITREON C2
SK3 92.3
3.62
00:04:13.5
00:00:23.5
00:00:00.6

41.

127
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 92.3
3.63
00:04:13.6
00:00:23.6
00:00:00.1

42.

69
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 92.0
3.74
00:04:14.3
00:00:24.3
00:00:00.7

43.

104
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 92.0
3.75
00:04:14.4
00:00:24.4
00:00:00.1

44.

55
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 91.9
3.78
00:04:14.6
00:00:24.6
00:00:00.2

45.

57
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 91.9
3.80
00:04:14.7
00:00:24.7
00:00:00.1

46.

51
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 91.8
3.85
00:04:15.0
00:00:25.0
00:00:00.3

47.

102
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA
SK3 91.8
3.85
00:04:15.0
00:00:25.0
00:00:00.0

48.

12
WYRZYKOWSKI DANIEL
PRZYBYŁEK ALEKSANDRA
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 91.7
3.89
00:04:15.3
00:00:25.3
00:00:00.3

49.

88
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 91.5
3.95
00:04:15.7
00:00:25.7
00:00:00.4

50.

11
FIREK PIOTR
OLSZEWSKI OSKAR
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 91.4
3.98
00:04:15.9
00:00:25.9
00:00:00.2

51.

123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 91.3
4.03
00:04:16.2
00:00:26.2
00:00:00.3

52.

38
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 91.3
4.06
00:04:16.4
00:00:26.4
00:00:00.2

53.

112
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 93.3
4.14
00:04:16.9
00:06.0
00:00:26.9
00:00:00.5

54.

111
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 90.7
4.31
00:04:18.0
00:00:28.0
00:00:07.1

55.

30
KARCZEWSKI MARIUSZ
FRYDRYCH JAROSŁAW
PEUGEOT
SK GOŚĆ 90.6
4.34
00:04:18.2
00:00:28.2
00:00:00.2

56.

121
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 90.6
4.35
00:04:18.3
00:00:28.3
00:00:00.1

57.

62
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 90.6
4.37
00:04:18.4
00:00:28.4
00:00:00.1

58.

26
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 90.5
4.38
00:04:18.5
00:00:28.5
00:00:00.1

59.

56
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 90.3
4.46
00:04:19.0
00:00:29.0
00:00:00.5

60.

22
ORYŃSKI JACEK
BRONICZ PRZEMYSŁAW
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 89.8
4.72
00:04:20.7
00:00:30.7
00:00:01.7

61.

28
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 89.8
4.72
00:04:20.7
00:00:30.7
00:00:00.0

62.

83
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 89.6
4.78
00:04:21.1
00:00:31.1
00:00:00.4

63.

17
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 89.6
4.80
00:04:21.2
00:00:31.2
00:00:00.1

64.

35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 89.5
4.83
00:04:21.4
00:00:31.4
00:00:00.2

65.

77
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 89.3
4.94
00:04:22.1
00:00:32.1
00:00:00.7

66.

65
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 89.1
5.00
00:04:22.5
00:00:32.5
00:00:00.4

67.

86
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
SK3 89.1
5.00
00:04:22.5
00:00:32.5
00:00:00.0

68.

101
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
RUKŚĆ ŁUKASZ
PEUGEOT 106
SK3 89.1
5.02
00:04:22.6
00:00:32.6
00:00:00.1

69.

32
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 89.1
5.02
00:04:22.6
00:00:32.6
00:00:00.0

70.

79
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 89.1
5.03
00:04:22.7
00:00:32.7
00:00:00.1

71.

10
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 89.1
5.03
00:04:22.7
00:00:32.7
00:00:00.0

72.

114
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 89.0
5.06
00:04:22.9
00:00:32.9
00:00:00.2

73.

96
CIEŚLAK KRZYSZTOF
POSZEPNY ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 89.0
5.06
00:04:22.9
00:00:32.9
00:00:00.0

74.

126
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 88.7
5.22
00:04:23.9
00:00:33.9
00:00:01.0

75.

81
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 88.5
5.29
00:04:24.4
00:00:34.4
00:00:00.5

76.

91
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 206
RO2 RO GEN 88.4
5.35
00:04:24.8
00:00:34.8
00:00:00.4

77.

103
BILSKI TOMASZ
NAWROCKA LAURA
HONDA CIVIC
SK3 88.3
5.38
00:04:25.0
00:00:35.0
00:00:00.2

78.

84
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 88.2
5.43
00:04:25.3
00:00:35.3
00:00:00.3

79.

27
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 88.0
5.54
00:04:26.0
00:00:36.0
00:00:00.7

80.

93
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 87.8
5.60
00:04:26.4
00:00:36.4
00:00:00.4

81.

75
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 87.6
5.71
00:04:27.1
00:00:37.1
00:00:00.7

82.

133
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 87.5
5.77
00:04:27.5
00:00:37.5
00:00:00.4

83.

122
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 86.5
6.23
00:04:30.5
00:00:40.5
00:00:03.0

84.

110
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 86.3
6.31
00:04:31.0
00:00:41.0
00:00:00.5

85.

128
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 85.6
6.66
00:04:33.3
00:00:43.3
00:00:02.3

86.

63
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 85.5
6.74
00:04:33.8
00:00:43.8
00:00:00.5

87.

92
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
SK3 85.1
6.91
00:04:34.9
00:00:44.9
00:00:01.1

88.

73
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 84.8
7.06
00:04:35.9
00:00:45.9
00:00:01.0

89.

64
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 83.9
7.54
00:04:39.0
00:00:49.0
00:00:03.1

90.

3
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 83.4
7.78
00:04:40.6
00:00:50.6
00:00:01.6

91.

134
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 82.9
8.02
00:04:42.1
00:00:52.1
00:00:01.5

92.

98
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 82.8
8.11
00:04:42.7
00:00:52.7
00:00:00.6

93.

113
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 82.4
8.32
00:04:44.1
00:00:54.1
00:00:01.4

94.

137
TRZECIAK GRZEGORZ
ZDURLIK MATEUSZ
DAEWOO TICO
SK1 81.1
9.03
00:04:48.7
00:00:58.7
00:00:04.6

95.

72
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 80.6
9.28
00:04:50.3
00:01:00.3
00:00:01.6

96.

107
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 79.4
9.95
00:04:54.7
00:01:04.7
00:00:04.4

97.

99
FONTE GIANCARLO
CIESLAK LUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 78.9
10.25
00:04:56.6
00:01:06.6
00:00:01.9

98.

115
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 78.7
10.38
00:04:57.5
00:01:07.5
00:00:00.9

99.

136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 78.0
10.75
00:04:59.9
00:01:09.9
00:00:02.4

100.

138
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 78.0
10.78
00:05:00.1
00:01:10.1
00:00:00.2

101.

140
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 77.7
10.97
00:05:01.3
00:01:11.3
00:00:01.2

102.

141
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 75.4
12.37
00:05:10.4
00:01:20.4
00:00:09.1

103.

85
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 72.4
14.31
00:05:23.0
00:01:33.0
00:00:12.6

104.

46
SZCZEŚNIAK MAREK
KLIMKOWSKI KRZYSZTOF
SUBARU
SK5 72.4
14.32
00:05:23.1
00:01:33.1
00:00:00.1

105.

71
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 69.6
16.31
00:05:36.0
00:01:46.0
00:00:12.9

106.

129
OBRĘBALSKA KINGA
MROZIK ALEKSANDRA
FIAT
SK2 68.6
17.09
00:05:41.1
00:01:51.1
00:00:05.1

107.

139
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 67.0
18.37
00:05:49.4
00:01:59.4
00:00:08.3

108.

82
WOŹNIK GRZEGORZ
SYDOR BARTOSZ
OPEL ASTRA
SK4 92.1
49.85
00:09:14.0
05:00.0
00:05:24.0
00:03:24.6

109.

80
WITKOWSKI WOJCIECH
KANIA KRZYSZTOF
OPEL KADETT
SK4 91.6
50.06
00:09:15.4
05:00.0
00:05:25.4
00:05:01.4

110.

16
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 38.8
57.51
00:10:03.8
00:06:13.8
00:05:48.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
24
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 99.1
0.0
00:21:59.3
0.0
0.0 

2

1
41
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 98.9
0.07
00:22:02.0
00:00:02.7
00:00:02.7

3

  =
47
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 98.3
0.28
00:22:09.4
00:00:10.1
00:00:07.4

4

  =
34
WIATRAK MACIEJ
WIATRAK JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 96.3
1.06
00:22:37.7
00:00:38.4
00:00:28.3

5

  =
6
KUFEL ROBERT
SIWAK TOMASZ
SUBARU IMPREZA
RO GOŚĆ 96.1
1.13
00:22:40.3
00:00:41.0
00:00:02.6

6

  =
19
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 95.8
1.22
00:22:43.6
00:00:44.3
00:00:03.3

7

  =
25
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 94.8
1.61
00:22:57.8
00:00:58.5
00:00:14.2

8

  =
49
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 94.7
1.68
00:23:00.2
00:01:00.9
00:00:02.4

9

  =
39
MAŁYSZEWICZ ARTUR
KASPRZAK REMIGIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 93.7
2.06
00:23:14.0
00:01:14.7
00:00:13.8

10

1
87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 93.6
2.13
00:23:16.5
00:01:17.2
00:00:02.5

11

4
4
KUCIŃSKI TOMASZ
MENDOŃ ADAM
MITSUBISHI
RO GOŚĆ 93.4
2.2
00:23:19.3
00:01:20.0
00:00:02.8

12

1
54
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 93.1
2.32
00:23:23.4
00:01:24.1
00:00:04.1

13

6
36
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 93.1
2.34
00:23:24.1
00:01:24.8
00:00:00.7

14

2
2
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 93.1
2.34
00:23:24.1
00:01:24.8
00:00:00.0

15

2
20
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 93.0
2.37
00:23:25.2
00:01:25.9
00:00:01.1

16

2
43
SCHMIDT OSCAR
KORSZYLOWSKA MARTA
BMW 330IS
SK5 93.0
2.37
00:23:25.3
00:01:26.0
00:00:00.1

17

1
7
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
SK GOŚĆ 92.8
2.44
00:23:27.7
00:01:28.4
00:00:02.4

18

  =
76
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 92.7
2.47
00:23:29.0
00:01:29.7
00:00:01.3

19

1
142
BOJANOWSKI MATEUSZ
KSYT ANDRZEJ
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 92.5
2.56
00:23:32.3
00:01:33.0
00:00:03.3

20

1
53
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 92.3
2.67
00:23:36.2
00:01:36.9
00:00:03.9

21

2
61
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 91.6
2.97
00:23:47.0
00:01:47.7
00:00:10.8

22

2
70
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 91.3
3.09
00:23:51.6
00:01:52.3
00:00:04.6

23

3
18
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
C2
RO OPEN 2WD 91.1
3.15
00:23:53.7
00:01:54.4
00:00:02.1

24

6
52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 90.7
3.34
00:24:00.7
00:02:01.4
00:00:07.0

25

3
78
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 90.7
3.37
00:24:01.5
00:02:02.2
00:00:00.8

26

1
90
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 90.5
3.41
00:24:03.2
00:02:03.9
00:00:01.7

27

2
35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 90.4
3.47
00:24:05.3
00:02:06.0
00:00:02.1

28

1
9
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 90.4
3.48
00:24:05.7
00:02:06.4
00:00:00.4

29

4
143
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 90.4
3.5
00:24:06.3
00:02:07.0
00:00:00.6

30

10
45
PISZ PAWEŁ
MROCZKOWSKI RADOSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 90.3
3.53
00:24:07.3
00:02:08.0
00:00:01.0

31

1
1
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 90.1
3.6
00:24:10.0
00:02:10.7
00:00:02.7

32

2
55
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 89.8
3.75
00:24:15.6
00:02:16.3
00:00:05.6

33

5
74
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 89.8
3.76
00:24:15.7
00:02:16.4
00:00:00.1

34

2
144
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 89.7
3.77
00:24:16.3
00:02:17.0
00:00:00.6

35

  =
51
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 89.7
3.79
00:24:17.0
00:02:17.7
00:00:00.7

36

1
104
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 89.6
3.84
00:24:18.8
00:02:19.5
00:00:01.8

37

2
116
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 89.4
3.91
00:24:21.2
00:02:21.9
00:00:02.4

38

3
127
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 89.1
4.04
00:24:25.9
00:02:26.6
00:00:04.7

39

3
88
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 89.0
4.12
00:24:29.0
00:02:29.7
00:00:03.1

40

3
123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 88.9
4.17
00:24:30.5
00:02:31.2
00:00:01.5

41

3
94
BOJANOWICZ TOMASZ
KĘDZIERSKI ADAM
CITREON C2
SK3 88.8
4.18
00:24:31.0
00:02:31.7
00:00:00.5

42

3
57
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 88.7
4.22
00:24:32.6
00:02:33.3
00:00:01.6

43

33
46
SZCZEŚNIAK MAREK
KLIMKOWSKI KRZYSZTOF
SUBARU
SK5 88.7
4.25
00:24:33.5
00:02:34.2
00:00:00.9

44

2
69
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 88.6
4.29
00:24:35.1
00:02:35.8
00:00:01.6

45

3
111
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 88.1
4.5
00:24:42.8
00:02:43.5
00:00:07.7

46

6
118
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 88.0
4.56
00:24:44.7
00:02:45.4
00:00:01.9

47

2
62
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 88.0
4.56
00:24:45.0
00:02:45.7
00:00:00.3

48

2
56
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 87.9
4.63
00:24:47.4
00:02:48.1
00:00:02.4

49

12
100
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 87.6
4.73
00:24:51.1
00:02:51.8
00:00:03.7

50

3
121
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 87.6
4.75
00:24:51.7
00:02:52.4
00:00:00.6

51

4
11
FIREK PIOTR
OLSZEWSKI OSKAR
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 87.5
4.8
00:24:53.7
00:02:54.4
00:00:02.0

52

8
15
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 87.4
4.87
00:24:55.9
00:02:56.6
00:00:02.2

53

5
38
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 87.3
4.91
00:24:57.7
00:30.0
00:02:58.4
00:00:01.8

54

2
101
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
RUKŚĆ ŁUKASZ
PEUGEOT 106
SK3 87.0
5.04
00:25:02.2
00:03:02.9
00:00:04.5

55

2
77
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 86.9
5.07
00:25:03.2
00:03:03.9
00:00:01.0

56

10
40
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 86.9
5.1
00:25:04.4
00:03:05.1
00:00:01.2

57

6
12
WYRZYKOWSKI DANIEL
PRZYBYŁEK ALEKSANDRA
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 86.8
5.12
00:25:05.3
00:03:06.0
00:00:00.9

58

1
96
CIEŚLAK KRZYSZTOF
POSZEPNY ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 86.8
5.14
00:25:05.9
00:03:06.6
00:00:00.6

59

5
112
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 86.7
5.17
00:25:07.0
00:30.0
00:03:07.7
00:00:01.1

60

2
84
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 86.3
5.36
00:25:13.8
00:03:14.5
00:00:06.8

61

4
103
BILSKI TOMASZ
NAWROCKA LAURA
HONDA CIVIC
SK3 86.2
5.4
00:25:15.2
00:03:15.9
00:00:01.4

62

5
22
ORYŃSKI JACEK
BRONICZ PRZEMYSŁAW
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 86.2
5.41
00:25:15.6
00:03:16.3
00:00:00.4

63

5
83
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 86.2
5.42
00:25:16.1
00:03:16.8
00:00:00.5

64

7
30
KARCZEWSKI MARIUSZ
FRYDRYCH JAROSŁAW
PEUGEOT
SK GOŚĆ 86.1
5.49
00:25:18.5
00:03:19.2
00:00:02.4

65

4
86
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
SK3 86.0
5.53
00:25:20.2
00:03:20.9
00:00:01.7

66

7
26
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 85.9
5.55
00:25:20.7
00:03:21.4
00:00:00.5

67

7
32
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 85.7
5.67
00:25:25.3
00:03:26.0
00:00:04.6

68

2
93
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 85.6
5.69
00:25:25.8
00:03:26.5
00:00:00.5

69

3
27
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 85.5
5.75
00:25:28.1
00:03:28.8
00:00:02.3

70

8
102
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA
SK3 85.5
5.75
00:25:28.2
01:00.0
00:03:28.9
00:00:00.1

71

4
75
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 85.4
5.82
00:25:30.7
00:03:31.4
00:00:02.5

72

13
31
RAWSKI MACIEJ
KUPIEC MARIUSZ
VW POLO
SK GOŚĆ 85.1
5.96
00:25:35.5
00:03:36.2
00:00:04.8

73

6
79
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 85.0
5.99
00:25:36.6
00:03:37.3
00:00:01.1

74

6
91
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 206
RO2 RO GEN 84.9
6.08
00:25:40.0
00:03:40.7
00:00:03.4

75

1
92
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
SK3 84.9
6.08
00:25:40.1
00:03:40.8
00:00:00.1

76

6
28
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 84.8
6.12
00:25:41.3
00:03:42.0
00:00:01.2

77

4
122
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 84.3
6.38
00:25:50.9
00:03:51.6
00:00:09.6

78

6
126
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 84.2
6.43
00:25:52.6
00:03:53.3
00:00:01.7

79

8
65
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 84.0
6.51
00:25:55.5
00:30.0
00:03:56.2
00:00:02.9

80

8
114
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 83.9
6.54
00:25:56.8
00:03:57.5
00:00:01.3

81

2
128
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 83.7
6.67
00:26:01.4
00:04:02.1
00:00:04.6

82

4
73
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 83.3
6.86
00:26:08.4
01:00.0
00:04:09.1
00:00:07.0

83

6
133
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 82.7
7.19
00:26:20.4
00:04:21.1
00:00:12.0

84

10
81
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 82.2
7.44
00:26:29.5
00:04:30.2
00:00:09.1

85

11
10
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 82.2
7.45
00:26:29.7
00:04:30.4
00:00:00.2

86

7
63
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 81.9
7.62
00:26:35.8
00:04:36.5
00:00:06.1

87

4
134
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 81.8
7.65
00:26:36.9
00:04:37.6
00:00:01.1

88

4
64
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 81.8
7.66
00:26:37.2
00:04:37.9
00:00:00.3

89

1
113
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 81.8
7.69
00:26:38.3
00:04:39.0
00:00:01.1

90

7
137
TRZECIAK GRZEGORZ
ZDURLIK MATEUSZ
DAEWOO TICO
SK1 80.6
8.33
00:27:01.8
00:05:02.5
00:00:23.5

91

4
115
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 80.4
8.4
00:27:04.4
00:05:05.1
00:00:02.6

92

10
50
SŁUPSKI MICHAŁ
SROKA ADAM
BMW E30
SK4 80.4
8.44
00:27:05.8
00:05:06.5
00:00:01.4

93

5
3
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 80.2
8.54
00:27:09.2
00:05:09.9
00:00:03.4

94

5
136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.2
9.13
00:27:30.6
00:05:31.3
00:00:21.4

95

5
140
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 78.7
9.38
00:27:39.9
00:05:40.6
00:00:09.3

96

5
72
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 78.4
9.56
00:27:46.4
00:05:47.1
00:00:06.5

97

6
138
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 77.7
9.99
00:28:02.0
00:06:02.7
00:00:15.6

98

7
141
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 75.5
11.32
00:28:50.1
00:06:50.8
00:00:48.1

99

5
71
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 74.9
11.74
00:29:05.4
00:07:06.1
00:00:15.3

100

69
80
WITKOWSKI WOJCIECH
KANIA KRZYSZTOF
OPEL KADETT
SK4 74.6
11.92
00:29:12.0
05:00.0
00:07:12.7
00:00:06.6

101

6
98
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 74.4
12.01
00:29:15.4
00:07:16.1
00:00:03.4

102

80
16
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 73.6
12.6
00:29:36.5
00:07:37.2
00:00:21.1

103

3
85
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 73.2
12.84
00:29:45.3
00:07:46.0
00:00:08.8

104

50
82
WOŹNIK GRZEGORZ
SYDOR BARTOSZ
OPEL ASTRA
SK4 73.0
13.0
00:29:51.1
05:00.0
00:07:51.8
00:00:05.8

105

4
110
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 71.6
13.93
00:30:25.0
05:00.0
00:08:25.7
00:00:33.9

106

2
139
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 69.9
15.15
00:31:09.4
00:09:10.1
00:00:44.4

107

4
99
FONTE GIANCARLO
CIESLAK LUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 69.4
15.52
00:31:22.5
00:09:23.2
00:00:13.1

108

4
17
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 69.4
15.56
00:31:24.0
00:09:24.7
00:00:01.5

109

1
129
OBRĘBALSKA KINGA
MROZIK ALEKSANDRA
FIAT
SK2 68.3
16.34
00:31:52.6
00:09:53.3
00:00:28.6

110

3
107
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 66.3
17.98
00:32:52.1
00:10:52.8
00:00:59.5

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
38
30
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 0
3 min spoznienia
2018-03-25 09:19
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:40
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 2
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:41
65
30
JAKUB WESOŁOWSKI / MAGDALENA WESOŁOWSKA
PKC 3
spozneinie
2018-03-25 14:07
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 3
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 14:20
73
60
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 14:55
102
60
MARCIN KUBIAK / JACEK NOWOGRODZKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 15:26
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 5
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 17:52
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 6
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 20:49
110
300
MARCIN WESOŁOWSKI / AURELIA PAJDAK
OS 4
kara ZSS
2018-03-25 20:50
80
300
WOJCIECH WITKOWSKI / KRZYSZTOF KANIA
OS 6
Kara
2018-03-25 20:51
82
300
GRZEGORZ WOŹNIK / BARTOSZ SYDOR
OS 6
kara
2018-03-25 20:51

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
109
SZYMON SYNOWSKI / MATEUSZ STRUGAŁA
OS 1
WYCOFANIE
21
JAN KRUCZEK / KRZYSZTOF BOJARUN
OS 2
nie ukończył os
60
MATEUSZ SZNAJDERSKI / ADAM JANISZYN
PKC 2A
wycofanie
108
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 0
nie wystartował
66
MARCIN POGORZELSKI / AGNIESZKA ZAŁĘCKA
PKC 0
nie wystartował
67
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
PKC 3
Wykluczenie za zły stan pojazdu po wypadku
106
MATEUSZ MARCHEWKA / MICHAŁ MARCHEWKA
OS 4
Wypadek
125
BARTOSZ SMAGACZ / PAWEŁ BALAWENDER
OS 1
nie ukończył os
58
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
OS 4
awaria skrzyni
119
PIOTR GŁADYSZ / PRZEMYSŁAW PŁAWECKI
OS 5
wycofanie
89
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
OS 5
awaria
97
MARCIN DANIELEWICZ / TOMASZ KOŁODZIEJCZYK
OS 5
awaria
124
TOMASZ TRYTEK / SZYMON DUSZEŃKO
OS 5
awaria
105
KRZYSZTOF SIKORA / DAMIAN RYMSZA
OS 5
wycofanie
29
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PKC 6
wycofanie po OS5
68
JAKUB GIERUSZCZAK / KORNEL GRABSKI
OS 6
awaria