PS 9 - TOWAROWA 3- 1.1 km - 14:34


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 58.3
0.00
00:01:07.9
0.0
0.0 

2.

68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 56.7
1.73
00:01:09.8
00:00:01.9
00:00:01.9

3.

47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 56.6
1.91
00:01:10.0
00:00:02.1
00:00:00.2

4.

52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 56.3
2.18
00:01:10.3
00:00:02.4
00:00:00.3

5.

24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 55.7
2.91
00:01:11.1
00:00:03.2
00:00:00.8

6.

2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 55.0
3.73
00:01:12.0
00:00:04.1
00:00:00.9

7.

29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 54.7
4.09
00:01:12.4
00:00:04.5
00:00:00.4

8.

41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 54.5
4.36
00:01:12.7
00:00:04.8
00:00:00.3

9.

53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 54.4
4.45
00:01:12.8
00:00:04.9
00:00:00.1

10.

49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 54.2
4.64
00:01:13.0
00:00:05.1
00:00:00.2

11.

23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 53.7
5.36
00:01:13.8
00:00:05.9
00:00:00.8

12.

50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 53.3
5.82
00:01:14.3
00:00:06.4
00:00:00.5

13.

19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 52.9
6.36
00:01:14.9
00:00:07.0
00:00:00.6

14.

7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 52.3
7.09
00:01:15.7
00:00:07.8
00:00:00.8

15.

62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 52.3
7.09
00:01:15.7
00:00:07.8
00:00:00.0

16.

38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 52.2
7.18
00:01:15.8
00:00:07.9
00:00:00.1

17.

8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 52.2
7.18
00:01:15.8
00:00:07.9
00:00:00.0

18.

40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 52.1
7.36
00:01:16.0
00:00:08.1
00:00:00.2

19.

61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 52.1
7.36
00:01:16.0
00:00:08.1
00:00:00.0

20.

67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 55.8
7.36
00:01:16.0
00:05.0
00:00:08.1
00:00:00.0

21.

44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 52.0
7.45
00:01:16.1
00:00:08.2
00:00:05.1

22.

28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 51.8
7.73
00:01:16.4
00:00:08.5
00:00:00.3

23.

1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 51.6
8.00
00:01:16.7
00:00:08.8
00:00:00.3

24.

56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 51.6
8.09
00:01:16.8
00:00:08.9
00:00:00.1

25.

6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 51.4
8.36
00:01:17.1
00:00:09.2
00:00:00.3

26.

27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 51.3
8.45
00:01:17.2
00:00:09.3
00:00:00.1

27.

46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 50.8
9.09
00:01:17.9
00:00:10.0
00:00:00.7

28.

33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 50.6
9.45
00:01:18.3
00:00:10.4
00:00:00.4

29.

18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 50.6
9.45
00:01:18.3
00:00:10.4
00:00:00.0

30.

14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 50.1
10.18
00:01:19.1
00:00:11.2
00:00:00.8

31.

9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 50.0
10.27
00:01:19.2
00:00:11.3
00:00:00.1

32.

69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 49.9
10.45
00:01:19.4
00:00:11.5
00:00:00.2

33.

11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 49.6
10.82
00:01:19.8
00:00:11.9
00:00:00.4

34.

22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 48.8
12.09
00:01:21.2
00:00:13.3
00:00:01.4

35.

10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 48.7
12.18
00:01:21.3
00:00:13.4
00:00:00.1

36.

3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 47.7
13.73
00:01:23.0
00:00:15.1
00:00:01.7

37.

30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 47.7
13.73
00:01:23.0
00:00:15.1
00:00:00.0

38.

4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 47.2
14.55
00:01:23.9
00:00:16.0
00:00:00.9

39.

16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 45.7
17.09
00:01:26.7
00:00:18.8
00:00:02.8

40.

36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 38.2
32.45
00:01:43.6
00:00:35.7
00:00:16.9

41.

65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 37.8
33.45
00:01:44.7
00:00:36.8
00:00:01.1

42.

42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 36.3
37.45
00:01:49.1
00:00:41.2
00:00:04.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 55.5
0.0
00:09:44.2
0.0
0.0 

2

  =
41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 53.8
2.02
00:10:02.4
00:00:18.2
00:00:18.2

3

  =
49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 53.6
2.26
00:10:04.5
00:00:20.3
00:00:02.1

4

1
57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 53.5
2.36
00:10:05.4
00:00:21.2
00:00:00.9

5

1
47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 53.4
2.46
00:10:06.3
00:00:22.1
00:00:00.9

6

  =
52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 53.1
2.84
00:10:09.8
00:00:25.6
00:00:03.5

7

2
29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 51.9
4.43
00:10:24.1
00:00:39.9
00:00:14.3

8

  =
50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 51.8
4.56
00:10:25.2
00:00:41.0
00:00:01.1

9

1
61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 51.2
5.36
00:10:32.4
00:00:48.2
00:00:07.2

10

2
2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 51.2
5.44
00:10:33.2
00:00:49.0
00:00:00.8

11

  =
40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 50.9
5.76
00:10:36.0
00:00:51.8
00:00:02.8

12

1
27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 50.6
6.2
00:10:40.0
00:00:55.8
00:00:04.0

13

2
24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 50.6
6.3
00:10:40.9
00:00:56.7
00:00:00.9

14

  =
1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 50.5
6.44
00:10:42.2
00:00:58.0
00:00:01.3

15

1
56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 50.1
6.96
00:10:46.8
00:01:02.6
00:00:04.6

16

1
67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 49.2
8.22
00:10:58.2
00:05.0
00:01:14.0
00:00:11.4

17

1
62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 48.9
8.72
00:11:02.7
00:05.0
00:01:18.5
00:00:04.5

18

4
23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 48.8
8.9
00:11:04.3
00:01:20.1
00:00:01.6

19

  =
46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 48.7
9.01
00:11:05.3
00:01:21.1
00:00:01.0

20

  =
10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 48.4
9.49
00:11:09.6
00:01:25.4
00:00:04.3

21

2
19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 47.9
10.32
00:11:17.1
00:05.0
00:01:32.9
00:00:07.5

22

2
18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 47.6
10.73
00:11:20.8
00:01:36.6
00:00:03.7

23

2
8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 47.4
11.0
00:11:23.2
00:05.0
00:01:39.0
00:00:02.4

24

5
53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 46.8
11.99
00:11:32.1
00:01:47.9
00:00:08.9

25

2
14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 46.7
12.12
00:11:33.3
00:01:49.1
00:00:01.2

26

2
33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 46.6
12.39
00:11:35.7
00:01:51.5
00:00:02.4

27

1
16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 46.5
12.53
00:11:37.0
00:01:52.8
00:00:01.3

28

2
6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 46.3
12.92
00:11:40.5
01:00.0
00:01:56.3
00:00:03.5

29

3
9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 46.0
13.39
00:11:44.7
00:02:00.5
00:00:04.2

30

3
11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 45.5
14.14
00:11:51.5
00:02:07.3
00:00:06.8

31

3
69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 45.3
14.48
00:11:54.5
00:02:10.3
00:00:03.0

32

3
30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 44.9
15.27
00:12:01.6
00:05.0
00:02:17.4
00:00:07.1

33

4
44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 44.9
15.32
00:12:02.1
00:02:17.9
00:00:00.5

34

2
22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 44.7
15.69
00:12:05.4
00:02:21.2
00:00:03.3

35

4
7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 44.3
16.42
00:12:12.0
01:00.0
00:02:27.8
00:00:06.6

36

5
42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 44.1
16.67
00:12:14.2
01:00.0
00:02:30.0
00:00:02.2

37

3
4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 43.6
17.64
00:12:23.0
00:02:38.8
00:00:08.8

38

  =
36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 42.8
19.19
00:12:36.9
00:02:52.7
00:00:13.9

39

3
28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 41.4
22.11
00:13:03.2
01:05.0
00:03:19.0
00:00:26.3

40

1
3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 41.3
22.3
00:13:04.9
00:03:20.7
00:00:01.7

41

2
65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 38.3
29.16
00:14:06.6
00:04:22.4
00:01:01.7

42

2
38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 37.6
30.96
00:14:22.8
01:00.0
00:04:38.6
00:00:16.2

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
5
JACEK MAJEWSKI / MARCIN PASEK
PS 3
Nieprawidłowe zatrzymanie się na mecie stop
2018-01-13 11:08
8
5
KRZYSZTOF RZĄSA / PAWEŁ LERCH
PS 3
Potrącony pachołek
2018-01-13 11:16
6
60
MICHAŁ SZYMAŃSKI / IWONA BARTOSZEWICZ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:39
7
60
KRZYSZTOF GROBELNY / MICHAL GROBELNY
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
28
60
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
38
60
PIOTR ADAMSKI / PAWEŁ KURPIŃSKI
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
42
60
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:41
25
140
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PKC 4
Spóźnienie 14 minut na PKC
2018-01-13 15:52
19
5
MACIEJ SKUBIJ / DAMIAN AŁDAŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
28
5
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
30
5
DAMIAN EKIERT / KRZYSZTOF DAKOWSKI
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:17
67
5
JAROSŁAW WIATRAK / MACIEJ WIATRAK
PS 9
Potrącony słupek
2018-01-13 16:17

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
66
MICHAŁ SIEDLECKI / RAFAŁ FIOŁEK
PS 2
Awaria
39
TOMASZ DARUK / MARCIN SURMA
PS 4
Awaria
26
MAREK LUTY / MACIEJ USS
SERWIS B
Awaria
25
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PS 9
Awaria
63
KUBA DĄBROWA / KATARZYNA LEWANDOWSKA
PS 9
awaria