Banner3tm17
 


OS 9 - MARCISZÓW- 3.19 km - 18:25


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

3
TOMALA DAMIAN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 72.3
0.00
00:02:38.8
0.0
0.0 

2.

4
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 71.4
0.63
00:02:40.8
00:00:02.0
00:00:02.0

3.

6
HAN JANUSZ
HAN DAIUSZ
SUBARU IMPREZA
RO OPEN N 70.0
1.66
00:02:44.1
00:00:05.3
00:00:03.3

4.

8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 69.4
2.10
00:02:45.5
00:00:06.7
00:00:01.4

5.

9
MISIARZ MAGDALENA
HRYNIUK JAROSŁAW
HONDA CIVIC
RO2 68.1
3.07
00:02:48.6
00:00:09.8
00:00:03.1

6.

10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 67.8
3.32
00:02:49.4
00:00:10.6
00:00:00.8

7.

14
SÓWKA MIROSŁAW
MILEJ KAMIL
FIAT SEICENTO
RO3 55.7
14.80
00:03:26.0
00:00:47.2
00:00:36.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

7
6
HAN JANUSZ
HAN DAIUSZ
SUBARU IMPREZA
RO OPEN N 72.5
0.0
00:23:42.1
0.0
0.0 

2

14
4
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 71.4
0.76
00:24:04.0
00:00:21.9
00:00:21.9

3

14
9
MISIARZ MAGDALENA
HRYNIUK JAROSŁAW
HONDA CIVIC
RO2 71.0
1.08
00:24:12.9
00:00:30.8
00:00:08.9

4

19
10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 70.5
1.44
00:24:23.4
00:00:41.3
00:00:10.5

5

25
8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 69.9
1.84
00:24:34.7
00:00:52.6
00:00:11.3

6

49
3
TOMALA DAMIAN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 67.0
4.07
00:25:38.7
00:01:56.6
00:01:04.0

7

58
14
SÓWKA MIROSŁAW
MILEJ KAMIL
FIAT SEICENTO
RO3 62.4
8.09
00:27:33.9
00:03:51.8
00:01:55.2

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
61
ŚWIĘCICKI MACIEJ / RUKŚĆ ŁUKASZ
OS 4
odpadł
34
JADOWSKI DAWID / GAJDEROWICZ PAWEŁ
OS 4
odpadł
90
ZYWER PATRYK / MALCZEWSKI PIOTR
PKC 1
awaria
20
PAŃKA MIKOŁAJ / ŁOŚ MATEUSZ
PKC 0
-
87
PIECKIEWICZ TOMASZ / WIŚNIEWSKI PAWEŁ
PKC 0
-
11
MAREK TOMASZ / SZCZĘSNY GRZEGORZ
OS 2
-
12
GRELA GRACJAN / MOMOT MARTA
OS 4
-
40
KRYSZTOWIAK PRZEMEK / MACHNIKOWSKI JAKUB
OS 4
-
33
RUSZKIEWICZ RAFAŁ / EPNER PATRYK
PKC 4A
awaria
70
GAZDA BŁAŻEJ / MIKULISZYN MACIEJ
PKC 4
wycofanie
92
GIERUSZCZAK JAKUB / SZWED ŁUKASZ
OS 4
wypadek
24
SKÓRKA PATRYK / NOWAK KRZYSZTOF
OS 2
-
46
BERNACKI LESZEK / RYMSZA DAMIAN
PKC 4A
wycofanie
7
MICHALCZUK KACPER / PARZÓCH TOMASZ
OS 5
wypadek
39
SANKIEWICZ MATEUSZ / ZASTAWKA AGNIESZKA
PKC 6A
nie dopuszczony do dalszej jazdy przez uszkodzenia
86
WYRZYKOWSKI BARTOSZ / WYSOCKI JAROSŁAW
OS 7
ODPADŁ
91
DŁUGOSZ ARTUR / DYBLIK PIOTR
OS 7
ODPADŁ
69
KOZIARSKI MARIUSZ / DZIKI RAFAŁ
OS 8
ODPADŁ
50
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF / NAGADOWSKI PAWEŁ
OS 7
ODPADŁ