Banner 5tm18
 


PS 6 - JASKINIA- 5.45 km - 15:48


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 89.8
0.00
00:03:38.5
0.0
0.0 

2.

34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 89.8
0.00
00:03:38.5
00:00:00.0
00:00:00.0

3.

38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 87.5
1.05
00:03:44.2
00:00:05.7
00:00:05.7

4.

45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 86.9
1.34
00:03:45.8
00:00:07.3
00:00:01.6

5.

40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 85.1
2.22
00:03:50.6
00:00:12.1
00:00:04.8

6.

37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 84.9
2.29
00:03:51.0
00:00:12.5
00:00:00.4

7.

59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 84.5
2.50
00:03:52.1
00:00:13.6
00:00:01.1

8.

39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 84.5
2.53
00:03:52.3
00:00:13.8
00:00:00.2

9.

46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 84.1
2.70
00:03:53.2
00:00:14.7
00:00:00.9

10.

43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 83.5
3.01
00:03:54.9
00:00:16.4
00:00:01.7

11.

50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 80.9
4.39
00:04:02.4
00:00:23.9
00:00:07.5

12.

44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 80.6
4.57
00:04:03.4
00:00:24.9
00:00:01.0

13.

58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 79.4
5.23
00:04:07.0
00:00:28.5
00:00:03.6

14.

47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 79.2
5.34
00:04:07.6
00:00:29.1
00:00:00.6

15.

106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 79.2
5.34
00:04:07.6
00:00:29.1
00:00:00.0

16.

53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 78.9
5.56
00:04:08.8
00:00:30.3
00:00:01.2

17.

48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 77.0
6.68
00:04:14.9
00:00:36.4
00:00:06.1

18.

49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 74.8
8.06
00:04:22.4
00:00:43.9
00:00:07.5

19.

55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 74.1
8.48
00:04:24.7
00:00:46.2
00:00:02.3

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 94.4
0.0
00:20:12.4
0.0
0.0 

2

1
34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 93.5
0.38
00:20:24.5
00:00:12.1
00:00:12.1

3

1
45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 91.4
1.24
00:20:51.9
00:00:39.5
00:00:27.4

4

1
38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 91.1
1.37
00:20:56.1
00:00:43.7
00:00:04.2

5

1
39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 89.3
2.18
00:21:21.7
00:01:09.3
00:00:25.6

6

1
37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 88.6
2.48
00:21:31.3
00:01:18.9
00:00:09.6

7

2
46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 87.5
2.99
00:21:47.5
00:01:35.1
00:00:16.2

8

  =
43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 87.5
3.02
00:21:48.5
00:01:36.1
00:00:01.0

9

1
59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 86.9
3.3
00:21:57.2
00:01:44.8
00:00:08.7

10

1
40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 86.5
3.47
00:22:02.7
00:01:50.3
00:00:05.5

11

1
44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 85.3
4.05
00:22:21.3
00:02:08.9
00:00:18.6

12

1
50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 84.2
4.6
00:22:38.6
00:02:26.2
00:00:17.3

13

2
53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 81.7
5.92
00:23:20.7
00:03:08.3
00:00:42.1

14

2
47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 81.3
6.15
00:23:27.9
00:03:15.5
00:00:07.2

15

2
106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 80.9
6.34
00:23:33.9
00:03:21.5
00:00:06.0

16

2
58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 80.8
6.42
00:23:36.4
00:03:24.0
00:00:02.5

17

2
49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 78.5
7.73
00:24:18.2
00:04:05.8
00:00:41.8

18

2
55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 77.1
8.58
00:24:45.3
00:04:32.9
00:00:27.1

19

2
48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 74.3
10.31
00:25:40.0
00:05:27.6
00:00:54.7

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
108
50
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-09-30 09:11
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 12:51
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 12:51
65
5
JAKUB BARAN / ALEKSANDER BARAN
PS 1
potracenie ogranicznika ciecia
2018-09-30 12:54
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 14:59
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 14:59
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 16:28
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 18:05

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
7
KAMIL WINNICKI / KORNEL GRABSKI
PKC 1
wycofanie
68
MACIEJ KUC / MATEUSZ KOJKA
PKC 0
wycofanie
42
ŁUKASZ LACHTERA / NIKOLA ŁUSZCZEWSKA
PKC 0
wycofanie
57
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 1
awaria skrzyni biegów
28
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 1
awaria
52
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PS 1
awaria
89
PIOTR OCHNICKI / JAKUB KURKOWSKI
PS 1
wypadek
96
JACEK JANUCHTA / KRZYSZTOF BOJARUN
PS 1
wycofanie
99
DAWID FELIKSIK / DAMIAN FELIKSIK
PS 1
awaria
35
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PKC 2
wycofanie
80
GRZEGORZ WOJTOWICZ / MACIEJ MIKLASZEWSKI
PKC 2
wycofanie
90
PIOTR SZCZOTKA / RAFAŁ STELMASZEWSKI
PS 2
awaria
91
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 2
wycofanie
8
BARTŁOMIEJ SENKOWSKI / RADOSŁAW TALAGA
PKC 4B
wycofanie
2
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 3
awaria
26
TOMASZ JURKUN / PIOTR SIELIŁO
PS 3
awaria
61
BARTEK TETER / DAMIAN PAWLIK
PS 4
awaria skrzyni biegów
54
ALEKSANDRA BERNACKA / TOMASZ KRYSZTOFIK
PS 3
awaria
56
MAREK NIEDZIELSKI / MAREK KAJDY
PS 3
awaria
36
SEBASTIAN DZIADOSZ / MARCIN DZIADOSZ
PKC 6
wycofanie
84
JACEK SKÓRNICKI / WOJCIECH KOPKOWICZ
PS 5
wypadek
27
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PS 6
wypadek
41
KRYSTIAN MENDYK / MACIEJ BLUŹNIK
PKC 4B
wycofane
88
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PKC 4B
wycofanie
51
RAFAŁ SKURATOWICZ / ŁUKASZ HARĘŹLAK
PS 6
poza drogą