Banner 5tm18
 


PS 6 - JASKINIA- 5.45 km - 15:48


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

24
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 91.7
0.00
00:03:34.0
0.0
0.0 

2.

25
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 91.7
0.00
00:03:34.0
00:00:00.0
00:00:00.0

3.

108
PISZ PAWEŁ
PACHUTA KRYSTIAN
SUBARU IMPREZA
SK5 90.3
0.61
00:03:37.3
00:00:03.3
00:00:03.3

4.

34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 89.8
0.83
00:03:38.5
00:00:04.5
00:00:01.2

5.

17
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 89.8
0.83
00:03:38.5
00:00:04.5
00:00:00.0

6.

33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 89.8
0.83
00:03:38.5
00:00:04.5
00:00:00.0

7.

60
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 89.1
1.14
00:03:40.2
00:00:06.2
00:00:01.7

8.

62
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 88.6
1.38
00:03:41.5
00:00:07.5
00:00:01.3

9.

38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 87.5
1.87
00:03:44.2
00:00:10.2
00:00:02.7

10.

23
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 87.4
1.93
00:03:44.5
00:00:10.5
00:00:00.3

11.

107
LECHOSZEST ARKADIUSZ
PIETRUSZKA KRZYSZTOF
PEUGEOT 208
RO GOŚĆ 87.2
2.00
00:03:44.9
00:00:10.9
00:00:00.4

12.

5
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 87.0
2.09
00:03:45.4
00:00:11.4
00:00:00.5

13.

45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 86.9
2.17
00:03:45.8
00:00:11.8
00:00:00.4

14.

66
ZAJĄC MACIEJ
KOPEĆ PAULINA
HONDA CIVIC
SK3 86.4
2.39
00:03:47.0
00:00:13.0
00:00:01.2

15.

6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 86.4
2.42
00:03:47.2
00:00:13.2
00:00:00.2

16.

65
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 85.8
2.70
00:03:48.7
00:00:14.7
00:00:01.5

17.

71
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 85.8
2.70
00:03:48.7
00:00:14.7
00:00:00.0

18.

70
KUBIAK MARCIN
Nowogrodzki Jacek
HONDA CIVIC
SK3 85.5
2.86
00:03:49.6
00:00:15.6
00:00:00.9

19.

92
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 85.2
3.01
00:03:50.4
00:00:16.4
00:00:00.8

20.

40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 85.1
3.05
00:03:50.6
00:00:16.6
00:00:00.2

21.

63
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 85.0
3.10
00:03:50.9
00:00:16.9
00:00:00.3

22.

37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 84.9
3.12
00:03:51.0
00:00:17.0
00:00:00.1

23.

97
KRYNIECKI MATEUSZ
HERBA MARCIN
FIAT SC
SK2 84.8
3.19
00:03:51.4
00:00:17.4
00:00:00.4

24.

59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 84.5
3.32
00:03:52.1
00:00:18.1
00:00:00.7

25.

39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 84.5
3.36
00:03:52.3
00:00:18.3
00:00:00.2

26.

11
BIEGUN PAWEŁ
OLEJNICZAK PATRYK
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 84.3
3.45
00:03:52.8
00:00:18.8
00:00:00.5

27.

46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 84.1
3.52
00:03:53.2
00:00:19.2
00:00:00.4

28.

69
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 84.1
3.54
00:03:53.3
00:00:19.3
00:00:00.1

29.

94
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 83.8
3.71
00:03:54.2
00:00:20.2
00:00:00.9

30.

31
GAWEŁ DAWID
KAMPCZYK WOJCIECH
SUBARU
SK5 83.7
3.72
00:03:54.3
00:00:20.3
00:00:00.1

31.

43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 83.5
3.83
00:03:54.9
00:00:20.9
00:00:00.6

32.

18
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 82.9
4.17
00:03:56.7
00:00:22.7
00:00:01.8

33.

82
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.5
4.24
00:03:57.1
00:05.0
00:00:23.1
00:00:00.4

34.

81
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.6
4.29
00:03:57.4
00:00:23.4
00:00:05.3

35.

3
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 82.2
4.55
00:03:58.8
00:00:24.8
00:00:01.4

36.

77
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 82.0
4.66
00:03:59.4
00:00:25.4
00:00:00.6

37.

19
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 81.8
4.75
00:03:59.9
00:00:25.9
00:00:00.5

38.

20
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 81.2
5.05
00:04:01.5
00:00:27.5
00:00:01.6

39.

50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 80.9
5.21
00:04:02.4
00:00:28.4
00:00:00.9

40.

87
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.8
5.27
00:04:02.7
00:00:28.7
00:00:00.3

41.

74
CIEŚLAK KRZYSZTOF
NIEZABISTOWSKI MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 80.6
5.38
00:04:03.3
00:00:29.3
00:00:00.6

42.

44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 80.6
5.39
00:04:03.4
00:00:29.4
00:00:00.1

43.

22
SZCZOTKA PAWEL
STUDZIŃSKI PIOTR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 80.2
5.60
00:04:04.5
00:00:30.5
00:00:01.1

44.

79
KANIK MARCIN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA
Racegc
SK3 79.7
5.89
00:04:06.1
00:00:32.1
00:00:01.6

45.

64
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 79.5
6.00
00:04:06.7
00:00:32.7
00:00:00.6

46.

58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 79.4
6.06
00:04:07.0
00:00:33.0
00:00:00.3

47.

47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 79.2
6.17
00:04:07.6
00:00:33.6
00:00:00.6

48.

21
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 79.2
6.17
00:04:07.6
00:00:33.6
00:00:00.0

49.

106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 79.2
6.17
00:04:07.6
00:00:33.6
00:00:00.0

50.

76
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 79.0
6.29
00:04:08.3
00:00:34.3
00:00:00.7

51.

10
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
Dunlop
RO OPEN 2WD 79.0
6.31
00:04:08.4
00:00:34.4
00:00:00.1

52.

53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 78.9
6.39
00:04:08.8
00:00:34.8
00:00:00.4

53.

83
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 78.8
6.44
00:04:09.1
00:00:35.1
00:00:00.3

54.

72
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 78.0
6.90
00:04:11.6
00:00:37.6
00:00:02.5

55.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 77.7
7.08
00:04:12.6
00:00:38.6
00:00:01.0

56.

4
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 77.6
7.12
00:04:12.8
00:00:38.8
00:00:00.2

57.

98
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 77.5
7.19
00:04:13.2
00:00:39.2
00:00:00.4

58.

48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 77.0
7.50
00:04:14.9
00:00:40.9
00:00:01.7

59.

109
BORTKIEWICZ ROMEK
CISEK RAFAŁ
HONDA CIVIC
SK3 76.5
7.80
00:04:16.5
00:00:42.5
00:00:01.6

60.

73
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
Avon
SK3 76.4
7.83
00:04:16.7
00:00:42.7
00:00:00.2

61.

32
POTOCZNIAK BARTŁOMIEJ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
SUBARU IMPREZA
SK5 75.8
8.20
00:04:18.7
00:00:44.7
00:00:02.0

62.

95
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 75.0
8.72
00:04:21.5
00:00:47.5
00:00:02.8

63.

49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 74.8
8.88
00:04:22.4
00:00:48.4
00:00:00.9

64.

55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 74.1
9.30
00:04:24.7
00:00:50.7
00:00:02.3

65.

85
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 73.8
9.52
00:04:25.9
00:00:51.9
00:00:01.2

66.

103
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.7
12.37
00:04:41.4
00:01:07.4
00:00:15.5

67.

100
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.7
12.39
00:04:41.5
00:01:07.5
00:00:00.1

68.

15
OLCHAWSKI GRZEGORZ
ZBROJA TOMASZ
AUDI QUATTRO
Pirelli
RO GOŚĆ 69.4
12.62
00:04:42.8
00:01:08.8
00:00:01.3

69.

102
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 68.9
12.97
00:04:44.7
00:01:10.7
00:00:01.9

70.

101
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 68.8
13.08
00:04:45.3
00:01:11.3
00:00:00.6

71.

75
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 68.2
13.54
00:04:47.8
00:01:13.8
00:00:02.5

72.

30
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 60.6
20.13
00:05:23.7
00:01:49.7
00:00:35.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
25
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 97.5
0.0
00:19:34.0
0.0
0.0 

2

1
23
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 97.3
0.06
00:19:35.9
00:00:01.9
00:00:01.9

3

  =
24
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 97.0
0.18
00:19:39.7
00:00:05.7
00:00:03.8

4

  =
33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 94.4
1.21
00:20:12.4
00:00:38.4
00:00:32.7

5

1
34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 93.5
1.59
00:20:24.5
00:00:50.5
00:00:12.1

6

2
17
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 93.2
1.71
00:20:28.4
00:00:54.4
00:00:03.9

7

  =
107
LECHOSZEST ARKADIUSZ
PIETRUSZKA KRZYSZTOF
PEUGEOT 208
RO GOŚĆ 92.8
1.85
00:20:32.9
00:00:58.9
00:00:04.5

8

1
108
PISZ PAWEŁ
PACHUTA KRYSTIAN
SUBARU IMPREZA
SK5 92.8
1.86
00:20:33.1
00:50.0
00:00:59.1
00:00:00.2

9

2
45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 91.4
2.45
00:20:51.9
00:01:17.9
00:00:18.8

10

2
38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 91.1
2.58
00:20:56.1
00:01:22.1
00:00:04.2

11

2
31
GAWEŁ DAWID
KAMPCZYK WOJCIECH
SUBARU
SK5 90.2
2.96
00:21:08.1
00:01:34.1
00:00:12.0

12

2
6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 89.8
3.17
00:21:14.8
00:01:40.8
00:00:06.7

13

4
5
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 89.5
3.29
00:21:18.6
00:01:44.6
00:00:03.8

14

7
60
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 89.3
3.37
00:21:21.0
00:01:47.0
00:00:02.4

15

4
62
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 89.3
3.37
00:21:21.2
00:01:47.2
00:00:00.2

16

1
39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 89.3
3.39
00:21:21.7
00:01:47.7
00:00:00.5

17

1
11
BIEGUN PAWEŁ
OLEJNICZAK PATRYK
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 88.8
3.61
00:21:28.8
00:01:54.8
00:00:07.1

18

2
37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 88.6
3.69
00:21:31.3
00:01:57.3
00:00:02.5

19

9
15
OLCHAWSKI GRZEGORZ
ZBROJA TOMASZ
AUDI QUATTRO
Pirelli
RO GOŚĆ 88.0
3.98
00:21:40.5
00:02:06.5
00:00:09.2

20

4
70
KUBIAK MARCIN
Nowogrodzki Jacek
HONDA CIVIC
SK3 88.0
3.99
00:21:40.7
00:02:06.7
00:00:00.2

21

7
66
ZAJĄC MACIEJ
KOPEĆ PAULINA
HONDA CIVIC
SK3 87.9
4.05
00:21:42.7
00:02:08.7
00:00:02.0

22

5
71
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 87.8
4.09
00:21:44.1
00:02:10.1
00:00:01.4

23

6
65
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 87.7
4.12
00:21:45.0
00:05.0
00:02:11.0
00:00:00.9

24

2
46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 87.5
4.2
00:21:47.5
00:02:13.5
00:00:02.5

25

  =
43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 87.5
4.23
00:21:48.5
00:02:14.5
00:00:01.0

26

3
3
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 87.4
4.24
00:21:48.7
00:02:14.7
00:00:00.2

27

3
59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 86.9
4.5
00:21:57.2
00:02:23.2
00:00:08.5

28

6
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 86.8
4.55
00:21:58.8
00:02:24.8
00:00:01.6

29

2
69
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 86.6
4.62
00:22:00.8
00:02:26.8
00:00:02.0

30

2
40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 86.5
4.68
00:22:02.7
00:02:28.7
00:00:01.9

31

2
94
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 86.1
4.88
00:22:09.1
00:02:35.1
00:00:06.4

32

3
81
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.7
5.08
00:22:15.4
00:02:41.4
00:00:06.3

33

3
18
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 85.4
5.21
00:22:19.5
00:02:45.5
00:00:04.1

34

  =
44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 85.3
5.26
00:22:21.3
00:02:47.3
00:00:01.8

35

4
97
KRYNIECKI MATEUSZ
HERBA MARCIN
FIAT SC
SK2 85.3
5.28
00:22:21.9
00:02:47.9
00:00:00.6

36

2
82
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.3
5.29
00:22:22.1
00:32.0
00:02:48.1
00:00:00.2

37

3
92
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 85.2
5.35
00:22:24.0
00:02:50.0
00:00:01.9

38

3
63
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 85.1
5.37
00:22:24.8
00:02:50.8
00:00:00.8

39

2
20
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 85.0
5.42
00:22:26.4
00:02:52.4
00:00:01.6

40

2
19
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 84.4
5.73
00:22:36.0
00:03:02.0
00:00:09.6

41

2
50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 84.2
5.81
00:22:38.6
00:03:04.6
00:00:02.6

42

2
83
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 83.8
6.03
00:22:45.6
00:03:11.6
00:00:07.0

43

2
79
KANIK MARCIN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA
Racegc
SK3 83.8
6.04
00:22:46.0
00:03:12.0
00:00:00.4

44

7
77
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 83.4
6.24
00:22:52.3
00:03:18.3
00:00:06.3

45

1
4
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 83.3
6.27
00:22:53.3
00:03:19.3
00:00:01.0

46

2
64
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 83.3
6.28
00:22:53.7
00:03:19.7
00:00:00.4

47

2
74
CIEŚLAK KRZYSZTOF
NIEZABISTOWSKI MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 83.3
6.3
00:22:54.2
00:03:20.2
00:00:00.5

48

32
30
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 83.1
6.38
00:22:56.7
00:03:22.7
00:00:02.5

49

4
22
SZCZOTKA PAWEL
STUDZIŃSKI PIOTR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 82.9
6.51
00:23:01.0
00:03:27.0
00:00:04.3

50

4
87
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.7
6.58
00:23:03.1
00:03:29.1
00:00:02.1

51

4
76
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 82.3
6.81
00:23:10.5
00:03:36.5
00:00:07.4

52

  =
73
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
Avon
SK3 82.2
6.88
00:23:12.7
00:03:38.7
00:00:02.2

53

4
53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 81.7
7.13
00:23:20.7
00:03:46.7
00:00:08.0

54

2
32
POTOCZNIAK BARTŁOMIEJ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
SUBARU IMPREZA
SK5 81.4
7.29
00:23:25.9
00:03:51.9
00:00:05.2

55

3
10
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
Dunlop
RO OPEN 2WD 81.4
7.32
00:23:26.7
00:03:52.7
00:00:00.8

56

4
47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 81.3
7.36
00:23:27.9
00:03:53.9
00:00:01.2

57

2
72
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 81.1
7.46
00:23:31.1
00:03:57.1
00:00:03.2

58

3
106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 80.9
7.55
00:23:33.9
00:03:59.9
00:00:02.8

59

4
58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 80.8
7.63
00:23:36.4
00:04:02.4
00:00:02.5

60

2
21
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 80.8
7.63
00:23:36.6
00:04:02.6
00:00:00.2

61

3
85
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 79.7
8.26
00:23:56.5
00:04:22.5
00:00:19.9

62

3
109
BORTKIEWICZ ROMEK
CISEK RAFAŁ
HONDA CIVIC
SK3 78.9
8.7
00:24:10.5
00:04:36.5
00:00:14.0

63

3
95
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 78.6
8.86
00:24:15.7
00:04:41.7
00:00:05.2

64

3
49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 78.5
8.94
00:24:18.2
00:04:44.2
00:00:02.5

65

3
98
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 77.8
9.33
00:24:30.6
00:04:56.6
00:00:12.4

66

3
55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 77.1
9.79
00:24:45.3
00:05:11.3
00:00:14.7

67

3
48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 74.3
11.51
00:25:40.0
00:06:06.0
00:00:54.7

68

3
75
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 72.3
12.83
00:26:21.9
00:06:47.9
00:00:41.9

69

3
101
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 72.1
13.03
00:26:28.2
00:06:54.2
00:00:06.3

70

3
103
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.6
14.08
00:27:01.5
00:07:27.5
00:00:33.3

71

4
100
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.6
14.78
00:27:23.9
00:07:49.9
00:00:22.4

72

2
102
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.5
14.88
00:27:27.0
00:07:53.0
00:00:03.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary
108
50
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 0
spoznienie na pkc
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
65
5
JAKUB BARAN / ALEKSANDER BARAN
PS 1
potracenie ogranicznika ciecia
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
7
KAMIL WINNICKI / KORNEL GRABSKI
PKC 1
wycofanie
68
MACIEJ KUC / MATEUSZ KOJKA
PKC 0
wycofanie
42
ŁUKASZ LACHTERA / NIKOLA ŁUSZCZEWSKA
PKC 0
wycofanie
57
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 1
awaria skrzyni biegów
28
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 1
awaria
52
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PS 1
awaria
89
PIOTR OCHNICKI / JAKUB KURKOWSKI
PS 1
wypadek
96
JACEK JANUCHTA / KRZYSZTOF BOJARUN
PS 1
wycofanie
99
DAWID FELIKSIK / DAMIAN FELIKSIK
PS 1
awaria
35
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PKC 2
wycofanie
80
GRZEGORZ WOJTOWICZ / MACIEJ MIKLASZEWSKI
PKC 2
wycofanie
90
PIOTR SZCZOTKA / RAFAŁ STELMASZEWSKI
PS 2
awaria
91
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 2
wycofanie
8
BARTŁOMIEJ SENKOWSKI / RADOSŁAW TALAGA
PKC 4B
wycofanie
2
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 3
awaria
26
TOMASZ JURKUN / PIOTR SIELIŁO
PS 3
awaria
61
BARTEK TETER / DAMIAN PAWLIK
PS 4
awaria skrzyni biegów
54
ALEKSANDRA BERNACKA / TOMASZ KRYSZTOFIK
PS 3
awaria
56
MAREK NIEDZIELSKI / MAREK KAJDY
PS 3
awaria
36
SEBASTIAN DZIADOSZ / MARCIN DZIADOSZ
PKC 6
wycofanie
84
JACEK SKÓRNICKI / WOJCIECH KOPKOWICZ
PS 5
wypadek
27
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PS 6
wypadek
41
KRYSTIAN MENDYK / MACIEJ BLUŹNIK
PKC 4B
wycofane
88
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PKC 4B
wycofanie
51
RAFAŁ SKURATOWICZ / ŁUKASZ HARĘŹLAK
PS 6
poza drogą