Banner 5tm18
 


PS 5 - CZARNA GÓRA- 5.0 km - 15:15


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

23
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 108.4
0.00
00:02:46.1
0.0
0.0 

2.

108
PISZ PAWEŁ
PACHUTA KRYSTIAN
SUBARU IMPREZA
SK5 106.1
0.72
00:02:49.7
00:00:03.6
00:00:03.6

3.

25
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 105.8
0.80
00:02:50.1
00:00:04.0
00:00:00.4

4.

15
OLCHAWSKI GRZEGORZ
ZBROJA TOMASZ
AUDI QUATTRO
Pirelli
RO GOŚĆ 104.0
1.40
00:02:53.1
00:00:07.0
00:00:03.0

5.

24
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 103.7
1.48
00:02:53.5
00:00:07.4
00:00:00.4

6.

33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 100.4
2.64
00:02:59.3
00:00:13.2
00:00:05.8

7.

17
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 100.2
2.70
00:02:59.6
00:00:13.5
00:00:00.3

8.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 99.8
2.86
00:03:00.4
00:00:14.3
00:00:00.8

9.

34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 99.8
2.86
00:03:00.4
00:00:14.3
00:00:00.0

10.

36
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 99.2
3.08
00:03:01.5
00:00:15.4
00:00:01.1

11.

31
GAWEŁ DAWID
KAMPCZYK WOJCIECH
SUBARU
SK5 99.1
3.10
00:03:01.6
00:00:15.5
00:00:00.1

12.

38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 98.8
3.20
00:03:02.1
00:00:16.0
00:00:00.5

13.

107
LECHOSZEST ARKADIUSZ
PIETRUSZKA KRZYSZTOF
PEUGEOT 208
RO GOŚĆ 98.4
3.36
00:03:02.9
00:00:16.8
00:00:00.8

14.

45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 98.0
3.50
00:03:03.6
00:00:17.5
00:00:00.7

15.

30
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 94.6
4.82
00:03:10.2
00:00:24.1
00:00:06.6

16.

39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 94.2
5.00
00:03:11.1
00:00:25.0
00:00:00.9

17.

65
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 94.1
5.02
00:03:11.2
00:00:25.1
00:00:00.1

18.

6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 93.8
5.16
00:03:11.9
00:00:25.8
00:00:00.7

19.

71
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 93.8
5.16
00:03:11.9
00:00:25.8
00:00:00.0

20.

11
BIEGUN PAWEŁ
OLEJNICZAK PATRYK
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 93.8
5.18
00:03:12.0
00:00:25.9
00:00:00.1

21.

62
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 93.6
5.24
00:03:12.3
00:00:26.2
00:00:00.3

22.

5
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 93.6
5.24
00:03:12.3
00:00:26.2
00:00:00.0

23.

3
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 93.3
5.36
00:03:12.9
00:00:26.8
00:00:00.6

24.

43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 92.9
5.52
00:03:13.7
00:00:27.6
00:00:00.8

25.

69
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 92.7
5.60
00:03:14.1
00:00:28.0
00:00:00.4

26.

46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 92.5
5.68
00:03:14.5
00:00:28.4
00:00:00.4

27.

18
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 92.2
5.82
00:03:15.2
00:00:29.1
00:00:00.7

28.

70
KUBIAK MARCIN
Nowogrodzki Jacek
HONDA CIVIC
SK3 92.2
5.82
00:03:15.2
00:00:29.1
00:00:00.0

29.

60
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 91.8
5.98
00:03:16.0
00:00:29.9
00:00:00.8

30.

66
ZAJĄC MACIEJ
KOPEĆ PAULINA
HONDA CIVIC
SK3 91.6
6.06
00:03:16.4
00:00:30.3
00:00:00.4

31.

59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 91.1
6.28
00:03:17.5
00:00:31.4
00:00:01.1

32.

81
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 90.6
6.50
00:03:18.6
00:00:32.5
00:00:01.1

33.

44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 90.5
6.54
00:03:18.8
00:00:32.7
00:00:00.2

34.

20
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 90.5
6.54
00:03:18.8
00:00:32.7
00:00:00.0

35.

37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 90.5
6.58
00:03:19.0
00:00:32.9
00:00:00.2

36.

64
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 90.0
6.78
00:03:20.0
00:00:33.9
00:00:01.0

37.

63
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 89.9
6.82
00:03:20.2
00:00:34.1
00:00:00.2

38.

22
SZCZOTKA PAWEL
STUDZIŃSKI PIOTR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 89.8
6.86
00:03:20.4
00:00:34.3
00:00:00.2

39.

47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 89.8
6.88
00:03:20.5
00:00:34.4
00:00:00.1

40.

83
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.7
6.90
00:03:20.6
00:00:34.5
00:00:00.1

41.

40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 89.6
6.94
00:03:20.8
00:00:34.7
00:00:00.2

42.

79
KANIK MARCIN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA
Racegc
SK3 88.9
7.26
00:03:22.4
00:00:36.3
00:00:01.6

43.

92
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 88.9
7.26
00:03:22.4
00:00:36.3
00:00:00.0

44.

32
POTOCZNIAK BARTŁOMIEJ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
SUBARU IMPREZA
SK5 88.8
7.32
00:03:22.7
00:00:36.6
00:00:00.3

45.

27
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 88.8
7.34
00:03:22.8
00:00:36.7
00:00:00.1

46.

19
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 88.5
7.48
00:03:23.5
00:00:37.4
00:00:00.7

47.

82
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 90.6
7.50
00:03:23.6
00:05.0
00:00:37.5
00:00:00.1

48.

50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 88.4
7.50
00:03:23.6
00:00:37.5
00:00:05.0

49.

94
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 88.4
7.52
00:03:23.7
00:00:37.6
00:00:00.1

50.

76
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 88.2
7.60
00:03:24.1
00:00:38.0
00:00:00.4

51.

73
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
Avon
SK3 88.2
7.60
00:03:24.1
00:00:38.0
00:00:00.0

52.

74
CIEŚLAK KRZYSZTOF
NIEZABISTOWSKI MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 88.1
7.66
00:03:24.4
00:00:38.3
00:00:00.3

53.

4
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 88.0
7.68
00:03:24.5
00:00:38.4
00:00:00.1

54.

97
KRYNIECKI MATEUSZ
HERBA MARCIN
FIAT SC
SK2 87.7
7.82
00:03:25.2
00:00:39.1
00:00:00.7

55.

49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 87.5
7.94
00:03:25.8
00:00:39.7
00:00:00.6

56.

51
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 87.2
8.08
00:03:26.5
00:00:40.4
00:00:00.7

57.

53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 87.1
8.12
00:03:26.7
00:00:40.6
00:00:00.2

58.

10
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
Dunlop
RO OPEN 2WD 86.8
8.26
00:03:27.4
00:00:41.3
00:00:00.7

59.

77
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 86.4
8.44
00:03:28.3
00:00:42.2
00:00:00.9

60.

48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 86.1
8.58
00:03:29.0
00:00:42.9
00:00:00.7

61.

72
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 85.8
8.76
00:03:29.9
00:00:43.8
00:00:00.9

62.

87
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.6
8.86
00:03:30.4
00:00:44.3
00:00:00.5

63.

109
BORTKIEWICZ ROMEK
CISEK RAFAŁ
HONDA CIVIC
SK3 85.6
8.86
00:03:30.4
00:00:44.3
00:00:00.0

64.

106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 84.9
9.18
00:03:32.0
00:00:45.9
00:00:01.6

65.

58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 84.7
9.26
00:03:32.4
00:00:46.3
00:00:00.4

66.

85
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.2
9.56
00:03:33.9
00:00:47.8
00:00:01.5

67.

95
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 83.7
9.80
00:03:35.1
00:00:49.0
00:00:01.2

68.

21
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 83.1
10.12
00:03:36.7
00:00:50.6
00:00:01.6

69.

55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 82.8
10.24
00:03:37.3
00:00:51.2
00:00:00.6

70.

98
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 79.8
11.92
00:03:45.7
00:00:59.6
00:00:08.4

71.

75
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 78.6
12.58
00:03:49.0
00:01:02.9
00:00:03.3

72.

101
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 73.8
15.58
00:04:04.0
00:01:17.9
00:00:15.0

73.

103
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 71.6
17.06
00:04:11.4
00:01:25.3
00:00:07.4

74.

100
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.1
18.10
00:04:16.6
00:01:30.5
00:00:05.2

75.

102
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.0
18.24
00:04:17.3
00:01:31.2
00:00:00.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
23
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 99.7
0.0
00:15:51.4
0.0
0.0 

2

  =
25
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 98.8
0.33
00:16:00.0
00:00:08.6
00:00:08.6

3

  =
24
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 98.2
0.54
00:16:05.7
00:00:14.3
00:00:05.7

4

1
33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 95.4
1.61
00:16:33.9
00:00:42.5
00:00:28.2

5

1
36
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 95.3
1.66
00:16:35.1
00:00:43.7
00:00:01.2

6

1
34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 94.3
2.07
00:16:46.0
00:00:54.6
00:00:10.9

7

1
107
LECHOSZEST ARKADIUSZ
PIETRUSZKA KRZYSZTOF
PEUGEOT 208
RO GOŚĆ 94.1
2.15
00:16:48.0
00:00:56.6
00:00:02.0

8

  =
17
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 93.9
2.22
00:16:49.9
00:00:58.5
00:00:01.9

9

2
108
PISZ PAWEŁ
PACHUTA KRYSTIAN
SUBARU IMPREZA
SK5 93.3
2.44
00:16:55.8
00:50.0
00:01:04.4
00:00:05.9

10

  =
15
OLCHAWSKI GRZEGORZ
ZBROJA TOMASZ
AUDI QUATTRO
Pirelli
RO GOŚĆ 93.2
2.52
00:16:57.7
00:01:06.3
00:00:01.9

11

2
45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 92.4
2.84
00:17:06.1
00:01:14.7
00:00:08.4

12

  =
38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 91.9
3.06
00:17:11.9
00:01:20.5
00:00:05.8

13

  =
31
GAWEŁ DAWID
KAMPCZYK WOJCIECH
SUBARU
SK5 91.7
3.13
00:17:13.8
00:01:22.4
00:00:01.9

14

  =
6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 90.5
3.65
00:17:27.6
00:01:36.2
00:00:13.8

15

  =
39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 90.4
3.72
00:17:29.4
00:01:38.0
00:00:01.8

16

2
30
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 90.1
3.86
00:17:33.0
00:01:41.6
00:00:03.6

17

1
5
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 90.0
3.86
00:17:33.2
00:01:41.8
00:00:00.2

18

1
11
BIEGUN PAWEŁ
OLEJNICZAK PATRYK
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 89.8
3.97
00:17:36.0
00:01:44.6
00:00:02.8

19

2
62
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 89.5
4.11
00:17:39.7
00:01:48.3
00:00:03.7

20

3
37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 89.4
4.13
00:17:40.3
00:01:48.9
00:00:00.6

21

1
60
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 89.4
4.15
00:17:40.8
00:01:49.4
00:00:00.5

22

8
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 88.9
4.36
00:17:46.2
00:01:54.8
00:00:05.4

23

1
3
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 88.6
4.5
00:17:49.9
00:01:58.5
00:00:03.7

24

1
70
KUBIAK MARCIN
Nowogrodzki Jacek
HONDA CIVIC
SK3 88.5
4.54
00:17:51.1
00:01:59.7
00:00:01.2

25

2
43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 88.3
4.64
00:17:53.6
00:02:02.2
00:00:02.5

26

  =
46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 88.3
4.67
00:17:54.3
00:02:02.9
00:00:00.7

27

1
71
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 88.2
4.71
00:17:55.4
00:02:04.0
00:00:01.1

28

3
66
ZAJĄC MACIEJ
KOPEĆ PAULINA
HONDA CIVIC
SK3 88.2
4.72
00:17:55.7
00:02:04.3
00:00:00.3

29

  =
65
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 88.1
4.74
00:17:56.3
00:05.0
00:02:04.9
00:00:00.6

30

2
59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 87.4
5.08
00:18:05.1
00:02:13.7
00:00:08.8

31

4
69
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 87.2
5.17
00:18:07.5
00:02:16.1
00:00:02.4

32

2
40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 86.8
5.34
00:18:12.1
00:02:20.7
00:00:04.6

33

  =
94
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 86.6
5.45
00:18:14.9
00:02:23.5
00:00:02.8

34

3
44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 86.4
5.56
00:18:17.9
00:02:26.5
00:00:03.0

35

3
81
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 86.4
5.57
00:18:18.0
00:02:26.6
00:00:00.1

36

6
18
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 86.0
5.75
00:18:22.8
00:02:31.4
00:00:04.8

37

4
20
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 85.8
5.83
00:18:24.9
00:02:33.5
00:00:02.1

38

1
82
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.8
5.83
00:18:25.0
00:27.0
00:02:33.6
00:00:00.1

39

1
97
KRYNIECKI MATEUSZ
HERBA MARCIN
FIAT SC
SK2 85.4
6.04
00:18:30.5
00:02:39.1
00:00:05.5

40

3
92
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 85.2
6.16
00:18:33.6
00:02:42.2
00:00:03.1

41

5
63
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 85.1
6.17
00:18:33.9
00:02:42.5
00:00:00.3

42

3
19
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 85.0
6.25
00:18:36.1
00:02:44.7
00:00:02.2

43

1
50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 85.0
6.26
00:18:36.2
00:02:44.8
00:00:00.1

44

3
83
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.9
6.27
00:18:36.5
00:02:45.1
00:00:00.3

45

5
79
KANIK MARCIN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA
Racegc
SK3 84.7
6.4
00:18:39.9
00:02:48.5
00:00:03.4

46

3
4
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 84.6
6.42
00:18:40.5
00:02:49.1
00:00:00.6

47

1
51
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 84.5
6.49
00:18:42.4
00:02:51.0
00:00:01.9

48

5
64
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 84.1
6.67
00:18:47.0
00:02:55.6
00:00:04.6

49

3
74
CIEŚLAK KRZYSZTOF
NIEZABISTOWSKI MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 83.8
6.81
00:18:50.9
00:02:59.5
00:00:03.9

50

4
27
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 83.8
6.85
00:18:51.9
00:03:00.5
00:00:01.0

51

  =
77
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 83.7
6.89
00:18:52.9
00:03:01.5
00:00:01.0

52

4
73
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
Avon
SK3 83.5
7.01
00:18:56.0
00:03:04.6
00:00:03.1

53

4
22
SZCZOTKA PAWEL
STUDZIŃSKI PIOTR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 83.4
7.03
00:18:56.5
00:03:05.1
00:00:00.5

54

1
87
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 83.1
7.18
00:19:00.4
00:03:09.0
00:00:03.9

55

3
76
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 83.0
7.24
00:19:02.2
00:03:10.8
00:00:01.8

56

3
32
POTOCZNIAK BARTŁOMIEJ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
SUBARU IMPREZA
SK5 82.7
7.43
00:19:07.2
00:03:15.8
00:00:05.0

57

3
53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 82.3
7.61
00:19:11.9
00:03:20.5
00:00:04.7

58

4
10
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
Dunlop
RO OPEN 2WD 81.9
7.85
00:19:18.3
00:03:26.9
00:00:06.4

59

2
72
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 81.8
7.9
00:19:19.5
00:03:28.1
00:00:01.2

60

7
47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 81.7
7.93
00:19:20.3
00:03:28.9
00:00:00.8

61

3
106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 81.3
8.16
00:19:26.3
00:03:34.9
00:00:06.0

62

1
21
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 81.1
8.26
00:19:29.0
00:03:37.6
00:00:02.7

63

3
58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 81.1
8.28
00:19:29.4
00:03:38.0
00:00:00.4

64

1
85
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 81.0
8.32
00:19:30.6
00:03:39.2
00:00:01.2

65

4
109
BORTKIEWICZ ROMEK
CISEK RAFAŁ
HONDA CIVIC
SK3 79.4
9.21
00:19:54.0
00:04:02.6
00:00:23.4

66

2
95
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 79.4
9.22
00:19:54.2
00:04:02.8
00:00:00.2

67

4
49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 79.3
9.28
00:19:55.8
00:04:04.4
00:00:01.6

68

4
98
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 77.9
10.1
00:20:17.4
00:04:26.0
00:00:21.6

69

4
55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 77.7
10.22
00:20:20.6
00:04:29.2
00:00:03.2

70

6
48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 73.8
12.67
00:21:25.1
00:05:33.7
00:01:04.5

71

4
75
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 73.3
13.01
00:21:34.1
00:05:42.7
00:00:09.0

72

2
101
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 72.8
13.34
00:21:42.9
00:05:51.5
00:00:08.8

73

4
103
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.8
14.76
00:22:20.1
00:06:28.7
00:00:37.2

74

4
102
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.6
15.6
00:22:42.3
00:06:50.9
00:00:22.2

75

4
100
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.6
15.6
00:22:42.4
00:06:51.0
00:00:00.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
108
50
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-09-30 09:11
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 12:51
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 12:51
65
5
JAKUB BARAN / ALEKSANDER BARAN
PS 1
potracenie ogranicznika ciecia
2018-09-30 12:54
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 14:59
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 14:59
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 16:28
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 18:05

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
7
KAMIL WINNICKI / KORNEL GRABSKI
PKC 1
wycofanie
68
MACIEJ KUC / MATEUSZ KOJKA
PKC 0
wycofanie
42
ŁUKASZ LACHTERA / NIKOLA ŁUSZCZEWSKA
PKC 0
wycofanie
57
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 1
awaria skrzyni biegów
28
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 1
awaria
52
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PS 1
awaria
89
PIOTR OCHNICKI / JAKUB KURKOWSKI
PS 1
wypadek
96
JACEK JANUCHTA / KRZYSZTOF BOJARUN
PS 1
wycofanie
99
DAWID FELIKSIK / DAMIAN FELIKSIK
PS 1
awaria
35
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PKC 2
wycofanie
80
GRZEGORZ WOJTOWICZ / MACIEJ MIKLASZEWSKI
PKC 2
wycofanie
90
PIOTR SZCZOTKA / RAFAŁ STELMASZEWSKI
PS 2
awaria
91
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 2
wycofanie
8
BARTŁOMIEJ SENKOWSKI / RADOSŁAW TALAGA
PKC 4B
wycofanie
2
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 3
awaria
26
TOMASZ JURKUN / PIOTR SIELIŁO
PS 3
awaria
61
BARTEK TETER / DAMIAN PAWLIK
PS 4
awaria skrzyni biegów
54
ALEKSANDRA BERNACKA / TOMASZ KRYSZTOFIK
PS 3
awaria
56
MAREK NIEDZIELSKI / MAREK KAJDY
PS 3
awaria
84
JACEK SKÓRNICKI / WOJCIECH KOPKOWICZ
PS 5
wypadek
41
KRYSTIAN MENDYK / MACIEJ BLUŹNIK
PKC 4B
wycofane
88
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PKC 4B
wycofanie