Banner 5tm18
 


PS 4 - JASKINIA- 5.67 km - 13:26


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

24
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 93.7
0.00
00:03:37.9
0.0
0.0 

2.

25
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 92.4
0.55
00:03:41.0
00:00:03.1
00:00:03.1

3.

23
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 91.9
0.76
00:03:42.2
00:00:04.3
00:00:01.2

4.

36
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 91.1
1.09
00:03:44.1
00:00:06.2
00:00:01.9

5.

108
PISZ PAWEŁ
PACHUTA KRYSTIAN
SUBARU IMPREZA
SK5 91.0
1.11
00:03:44.2
00:00:06.3
00:00:00.1

6.

33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 91.0
1.15
00:03:44.4
00:00:06.5
00:00:00.2

7.

34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 91.0
1.15
00:03:44.4
00:00:06.5
00:00:00.0

8.

107
LECHOSZEST ARKADIUSZ
PIETRUSZKA KRZYSZTOF
PEUGEOT 208
RO GOŚĆ 89.0
2.03
00:03:49.4
00:00:11.5
00:00:05.0

9.

45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 88.2
2.38
00:03:51.4
00:00:13.5
00:00:02.0

10.

60
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 88.1
2.42
00:03:51.6
00:00:13.7
00:00:00.2

11.

17
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 88.0
2.49
00:03:52.0
00:00:14.1
00:00:00.4

12.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 87.6
2.68
00:03:53.1
00:00:15.2
00:00:01.1

13.

39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 86.5
3.17
00:03:55.9
00:00:18.0
00:00:02.8

14.

31
GAWEŁ DAWID
KAMPCZYK WOJCIECH
SUBARU
SK5 86.4
3.23
00:03:56.2
00:00:18.3
00:00:00.3

15.

5
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 86.4
3.23
00:03:56.2
00:00:18.3
00:00:00.0

16.

6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 85.5
3.65
00:03:58.6
00:00:20.7
00:00:02.4

17.

70
KUBIAK MARCIN
Nowogrodzki Jacek
HONDA CIVIC
SK3 85.3
3.79
00:03:59.4
00:00:21.5
00:00:00.8

18.

66
ZAJĄC MACIEJ
KOPEĆ PAULINA
HONDA CIVIC
SK3 85.2
3.83
00:03:59.6
00:00:21.7
00:00:00.2

19.

37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 85.1
3.86
00:03:59.8
00:00:21.9
00:00:00.2

20.

11
BIEGUN PAWEŁ
OLEJNICZAK PATRYK
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 84.9
3.97
00:04:00.4
00:00:22.5
00:00:00.6

21.

65
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 84.8
4.00
00:04:00.6
00:00:22.7
00:00:00.2

22.

46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 84.8
4.00
00:04:00.6
00:00:22.7
00:00:00.0

23.

38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 84.8
4.02
00:04:00.7
00:00:22.8
00:00:00.1

24.

40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 84.7
4.06
00:04:00.9
00:00:23.0
00:00:00.2

25.

15
OLCHAWSKI GRZEGORZ
ZBROJA TOMASZ
AUDI QUATTRO
Pirelli
RO GOŚĆ 84.5
4.18
00:04:01.6
00:00:23.7
00:00:00.7

26.

84
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.5
4.20
00:04:01.7
00:00:23.8
00:00:00.1

27.

43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 84.3
4.27
00:04:02.1
00:00:24.2
00:00:00.4

28.

59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 84.0
4.41
00:04:02.9
00:00:25.0
00:00:00.8

29.

41
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 83.9
4.48
00:04:03.3
00:00:25.4
00:00:00.4

30.

94
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 83.7
4.59
00:04:03.9
00:00:26.0
00:00:00.6

31.

81
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 83.7
4.60
00:04:04.0
00:00:26.1
00:00:00.1

32.

69
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 83.6
4.66
00:04:04.3
00:00:26.4
00:00:00.3

33.

63
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 83.2
4.83
00:04:05.3
00:00:27.4
00:00:01.0

34.

44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 83.1
4.89
00:04:05.6
00:00:27.7
00:00:00.3

35.

51
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 82.8
5.03
00:04:06.4
00:00:28.5
00:00:00.8

36.

62
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 82.8
5.03
00:04:06.4
00:00:28.5
00:00:00.0

37.

97
KRYNIECKI MATEUSZ
HERBA MARCIN
FIAT SC
SK2 82.7
5.08
00:04:06.7
00:00:28.8
00:00:00.3

38.

82
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.8
5.10
00:04:06.8
00:06.0
00:00:28.9
00:00:00.1

39.

18
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 82.5
5.22
00:04:07.5
00:00:29.6
00:00:06.7

40.

3
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 82.2
5.36
00:04:08.3
00:00:30.4
00:00:00.8

41.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 82.1
5.40
00:04:08.5
00:00:30.6
00:00:00.2

42.

71
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 82.1
5.40
00:04:08.5
00:00:30.6
00:00:00.0

43.

30
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 82.1
5.41
00:04:08.6
00:00:30.7
00:00:00.1

44.

77
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 82.0
5.49
00:04:09.0
00:00:31.1
00:00:00.4

45.

92
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 81.6
5.70
00:04:10.2
00:00:32.3
00:00:01.2

46.

19
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 81.4
5.82
00:04:10.9
00:00:33.0
00:00:00.7

47.

79
KANIK MARCIN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA
Racegc
SK3 81.2
5.93
00:04:11.5
00:00:33.6
00:00:00.6

48.

20
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 81.0
6.00
00:04:11.9
00:00:34.0
00:00:00.4

49.

83
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.9
6.07
00:04:12.3
00:00:34.4
00:00:00.4

50.

87
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.5
6.30
00:04:13.6
00:00:35.7
00:00:01.3

51.

50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 80.5
6.31
00:04:13.7
00:00:35.8
00:00:00.1

52.

4
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 80.1
6.51
00:04:14.8
00:00:36.9
00:00:01.1

53.

74
CIEŚLAK KRZYSZTOF
NIEZABISTOWSKI MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 80.0
6.58
00:04:15.2
00:00:37.3
00:00:00.4

54.

47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 79.5
6.83
00:04:16.6
00:00:38.7
00:00:01.4

55.

21
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 79.5
6.88
00:04:16.9
00:00:39.0
00:00:00.3

56.

27
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 78.7
7.30
00:04:19.3
00:00:41.4
00:00:02.4

57.

106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 78.7
7.32
00:04:19.4
00:00:41.5
00:00:00.1

58.

76
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 78.6
7.35
00:04:19.6
00:00:41.7
00:00:00.2

59.

73
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
Avon
SK3 78.4
7.48
00:04:20.3
00:00:42.4
00:00:00.7

60.

58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 78.4
7.50
00:04:20.4
00:00:42.5
00:00:00.1

61.

10
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
Dunlop
RO OPEN 2WD 77.9
7.76
00:04:21.9
00:00:44.0
00:00:01.5

62.

53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 77.9
7.80
00:04:22.1
00:00:44.2
00:00:00.2

63.

22
SZCZOTKA PAWEL
STUDZIŃSKI PIOTR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 77.8
7.83
00:04:22.3
00:00:44.4
00:00:00.2

64.

48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 77.4
8.06
00:04:23.6
00:00:45.7
00:00:01.3

65.

72
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 77.2
8.20
00:04:24.4
00:00:46.5
00:00:00.8

66.

64
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 76.5
8.61
00:04:26.7
00:00:48.8
00:00:02.3

67.

32
POTOCZNIAK BARTŁOMIEJ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
SUBARU IMPREZA
SK5 76.4
8.66
00:04:27.0
00:00:49.1
00:00:00.3

68.

85
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 76.2
8.84
00:04:28.0
00:00:50.1
00:00:01.0

69.

55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 75.0
9.54
00:04:32.0
00:00:54.1
00:00:04.0

70.

95
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 74.9
9.66
00:04:32.7
00:00:54.8
00:00:00.7

71.

88
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 73.7
10.39
00:04:36.8
00:00:58.9
00:00:04.1

72.

98
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 73.6
10.51
00:04:37.5
00:00:59.6
00:00:00.7

73.

49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 72.8
11.04
00:04:40.5
00:01:02.6
00:00:03.0

74.

103
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.9
13.10
00:04:52.2
00:01:14.3
00:00:11.7

75.

102
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.3
13.51
00:04:54.5
00:01:16.6
00:00:02.3

76.

101
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.0
13.77
00:04:56.0
00:01:18.1
00:00:01.5

77.

75
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 68.8
13.92
00:04:56.8
00:01:18.9
00:00:00.8

78.

100
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 68.3
14.29
00:04:58.9
00:01:21.0
00:00:02.1

79.

109
BORTKIEWICZ ROMEK
CISEK RAFAŁ
HONDA CIVIC
SK3 68.2
14.32
00:04:59.1
00:01:21.2
00:00:00.2

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
23
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 97.8
0.0
00:13:05.3
0.0
0.0 

2

  =
25
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 97.3
0.22
00:13:09.9
00:00:04.6
00:00:04.6

3

  =
24
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 97.0
0.32
00:13:12.2
00:00:06.9
00:00:02.3

4

  =
36
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 94.4
1.33
00:13:33.6
00:00:28.3
00:00:21.4

5

  =
33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 94.3
1.37
00:13:34.6
00:00:29.3
00:00:01.0

6

  =
107
LECHOSZEST ARKADIUSZ
PIETRUSZKA KRZYSZTOF
PEUGEOT 208
RO GOŚĆ 93.1
1.87
00:13:45.1
00:00:39.8
00:00:10.5

7

1
34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 93.1
1.89
00:13:45.6
00:00:40.3
00:00:00.5

8

1
17
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 92.5
2.11
00:13:50.3
00:00:45.0
00:00:04.7

9

2
45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 91.2
2.68
00:14:02.5
00:00:57.2
00:00:12.2

10

1
15
OLCHAWSKI GRZEGORZ
ZBROJA TOMASZ
AUDI QUATTRO
Pirelli
RO GOŚĆ 91.0
2.78
00:14:04.6
00:00:59.3
00:00:02.1

11

6
108
PISZ PAWEŁ
PACHUTA KRYSTIAN
SUBARU IMPREZA
SK5 90.8
2.85
00:14:06.1
00:50.0
00:01:00.8
00:00:01.5

12

2
38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 90.4
3.02
00:14:09.8
00:01:04.5
00:00:03.7

13

  =
31
GAWEŁ DAWID
KAMPCZYK WOJCIECH
SUBARU
SK5 90.1
3.13
00:14:12.2
00:01:06.9
00:00:02.4

14

  =
6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 89.8
3.3
00:14:15.7
00:01:10.4
00:00:03.5

15

3
39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 89.5
3.42
00:14:18.3
00:01:13.0
00:00:02.6

16

4
5
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 89.2
3.54
00:14:20.9
00:01:15.6
00:00:02.6

17

1
37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 89.2
3.56
00:14:21.3
00:01:16.0
00:00:00.4

18

6
30
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 89.0
3.63
00:14:22.8
00:01:17.5
00:00:01.5

19

  =
11
BIEGUN PAWEŁ
OLEJNICZAK PATRYK
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 88.9
3.69
00:14:24.0
00:01:18.7
00:00:01.2

20

3
60
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 88.8
3.73
00:14:24.8
00:01:19.5
00:00:00.8

21

6
62
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 88.6
3.85
00:14:27.4
00:01:22.1
00:00:02.6

22

  =
41
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 87.8
4.2
00:14:35.0
00:01:29.7
00:00:07.6

23

3
70
KUBIAK MARCIN
Nowogrodzki Jacek
HONDA CIVIC
SK3 87.7
4.25
00:14:35.9
00:01:30.6
00:00:00.9

24

3
3
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 87.6
4.3
00:14:37.0
00:01:31.7
00:00:01.1

25

5
66
ZAJĄC MACIEJ
KOPEĆ PAULINA
HONDA CIVIC
SK3 87.4
4.4
00:14:39.3
00:01:34.0
00:00:02.3

26

3
46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 87.3
4.43
00:14:39.8
00:01:34.5
00:00:00.5

27

  =
43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 87.3
4.43
00:14:39.9
00:01:34.6
00:00:00.1

28

3
71
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 87.0
4.6
00:14:43.5
00:01:38.2
00:00:03.6

29

2
65
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 86.8
4.68
00:14:45.1
00:05.0
00:01:39.8
00:00:01.6

30

6
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 86.7
4.71
00:14:45.8
00:01:40.5
00:00:00.7

31

3
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 86.6
4.79
00:14:47.6
00:01:42.3
00:00:01.8

32

  =
59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 86.6
4.79
00:14:47.6
00:01:42.3
00:00:00.0

33

  =
94
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 86.2
4.96
00:14:51.2
00:01:45.9
00:00:03.6

34

1
40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 86.2
4.97
00:14:51.3
00:01:46.0
00:00:00.1

35

1
69
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 86.0
5.07
00:14:53.4
00:01:48.1
00:00:02.1

36

5
84
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.6
5.26
00:14:57.5
00:01:52.2
00:00:04.1

37

  =
44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 85.4
5.33
00:14:59.1
00:01:53.8
00:00:01.6

38

2
81
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.4
5.35
00:14:59.4
00:01:54.1
00:00:00.3

39

  =
82
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.2
5.44
00:15:01.4
00:22.0
00:01:56.1
00:00:02.0

40

2
97
KRYNIECKI MATEUSZ
HERBA MARCIN
FIAT SC
SK2 84.9
5.62
00:15:05.3
00:02:00.0
00:00:03.9

41

3
20
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 84.8
5.66
00:15:06.1
00:02:00.8
00:00:00.8

42

2
18
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 84.6
5.73
00:15:07.6
00:02:02.3
00:00:01.5

43

3
92
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 84.3
5.9
00:15:11.2
00:02:05.9
00:00:03.6

44

1
50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 84.2
5.97
00:15:12.6
00:02:07.3
00:00:01.4

45

3
19
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 84.2
5.97
00:15:12.6
00:02:07.3
00:00:00.0

46

5
63
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 84.1
6.02
00:15:13.7
00:02:08.4
00:00:01.1

47

2
83
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 83.9
6.12
00:15:15.9
00:02:10.6
00:00:02.2

48

4
51
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 83.9
6.12
00:15:15.9
00:02:10.6
00:00:00.0

49

2
4
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 83.9
6.12
00:15:16.0
00:02:10.7
00:00:00.1

50

  =
79
KANIK MARCIN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA
Racegc
SK3 83.7
6.19
00:15:17.5
00:02:12.2
00:00:01.5

51

6
77
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 83.1
6.53
00:15:24.6
00:02:19.3
00:00:07.1

52

2
74
CIEŚLAK KRZYSZTOF
NIEZABISTOWSKI MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 82.9
6.62
00:15:26.5
00:02:21.2
00:00:01.9

53

8
64
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 82.9
6.64
00:15:27.0
00:02:21.7
00:00:00.5

54

1
27
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 82.7
6.74
00:15:29.1
00:02:23.8
00:00:02.1

55

3
87
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.6
6.78
00:15:30.0
00:02:24.7
00:00:00.9

56

1
73
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
Avon
SK3 82.4
6.87
00:15:31.9
00:02:26.6
00:00:01.9

57

1
22
SZCZOTKA PAWEL
STUDZIŃSKI PIOTR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 82.1
7.07
00:15:36.1
00:02:30.8
00:00:04.2

58

2
76
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 81.9
7.16
00:15:38.1
00:02:32.8
00:00:02.0

59

  =
32
POTOCZNIAK BARTŁOMIEJ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
SUBARU IMPREZA
SK5 81.3
7.46
00:15:44.5
00:02:39.2
00:00:06.4

60

1
53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 81.3
7.49
00:15:45.2
00:02:39.9
00:00:00.7

61

2
72
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 80.9
7.7
00:15:49.6
00:02:44.3
00:00:04.4

62

3
10
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
Dunlop
RO OPEN 2WD 80.8
7.76
00:15:50.9
00:02:45.6
00:00:01.3

63

4
21
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 80.7
7.83
00:15:52.3
00:02:47.0
00:00:01.4

64

2
106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 80.5
7.92
00:15:54.3
00:02:49.0
00:00:02.0

65

1
85
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.3
8.03
00:15:56.7
00:02:51.4
00:00:02.4

66

2
58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 80.3
8.05
00:15:57.0
00:02:51.7
00:00:00.3

67

2
47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 80.0
8.18
00:15:59.8
00:02:54.5
00:00:02.8

68

2
95
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 78.5
9.08
00:16:19.1
00:03:13.8
00:00:19.3

69

7
109
BORTKIEWICZ ROMEK
CISEK RAFAŁ
HONDA CIVIC
SK3 78.1
9.29
00:16:23.6
00:03:18.3
00:00:04.5

70

2
88
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 77.7
9.5
00:16:28.1
00:03:22.8
00:00:04.5

71

  =
49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 77.6
9.59
00:16:30.0
00:03:24.7
00:00:01.9

72

1
98
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 77.5
9.67
00:16:31.7
00:03:26.4
00:00:01.7

73

1
55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 76.6
10.22
00:16:43.3
00:03:38.0
00:00:11.6

74

1
101
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 72.6
12.82
00:17:38.9
00:04:33.6
00:00:55.6

75

1
75
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 72.1
13.11
00:17:45.1
00:04:39.8
00:00:06.2

76

4
48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 71.4
13.63
00:17:56.1
00:04:50.8
00:00:11.0

77

  =
103
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.6
14.22
00:18:08.7
00:05:03.4
00:00:12.6

78

1
102
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.5
14.98
00:18:25.0
00:05:19.7
00:00:16.3

79

1
100
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.5
15.02
00:18:25.8
00:05:20.5
00:00:00.8

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
108
50
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-09-30 09:11
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 12:51
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 12:51
65
5
JAKUB BARAN / ALEKSANDER BARAN
PS 1
potracenie ogranicznika ciecia
2018-09-30 12:54
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 14:59
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 14:59
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 16:28
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 18:05

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
7
KAMIL WINNICKI / KORNEL GRABSKI
PKC 1
wycofanie
68
MACIEJ KUC / MATEUSZ KOJKA
PKC 0
wycofanie
42
ŁUKASZ LACHTERA / NIKOLA ŁUSZCZEWSKA
PKC 0
wycofanie
57
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 1
awaria skrzyni biegów
28
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 1
awaria
52
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PS 1
awaria
89
PIOTR OCHNICKI / JAKUB KURKOWSKI
PS 1
wypadek
96
JACEK JANUCHTA / KRZYSZTOF BOJARUN
PS 1
wycofanie
99
DAWID FELIKSIK / DAMIAN FELIKSIK
PS 1
awaria
35
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PKC 2
wycofanie
80
GRZEGORZ WOJTOWICZ / MACIEJ MIKLASZEWSKI
PKC 2
wycofanie
90
PIOTR SZCZOTKA / RAFAŁ STELMASZEWSKI
PS 2
awaria
91
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 2
wycofanie
2
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 3
awaria
26
TOMASZ JURKUN / PIOTR SIELIŁO
PS 3
awaria
61
BARTEK TETER / DAMIAN PAWLIK
PS 4
awaria skrzyni biegów
54
ALEKSANDRA BERNACKA / TOMASZ KRYSZTOFIK
PS 3
awaria
56
MAREK NIEDZIELSKI / MAREK KAJDY
PS 3
awaria