Banner 5tm18
 


PS 3 - CZARNA GÓRA- 5.0 km - 12:53


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

23
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 108.5
0.00
00:02:45.9
0.0
0.0 

2.

108
PISZ PAWEŁ
PACHUTA KRYSTIAN
SUBARU IMPREZA
SK5 105.8
0.86
00:02:50.2
00:00:04.3
00:00:04.3

3.

25
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 105.4
0.98
00:02:50.8
00:00:04.9
00:00:00.6

4.

24
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 103.7
1.52
00:02:53.5
00:00:07.6
00:00:02.7

5.

15
OLCHAWSKI GRZEGORZ
ZBROJA TOMASZ
AUDI QUATTRO
Pirelli
RO GOŚĆ 103.0
1.78
00:02:54.8
00:00:08.9
00:00:01.3

6.

31
GAWEŁ DAWID
KAMPCZYK WOJCIECH
SUBARU
SK5 100.8
2.52
00:02:58.5
00:00:12.6
00:00:03.7

7.

107
LECHOSZEST ARKADIUSZ
PIETRUSZKA KRZYSZTOF
PEUGEOT 208
RO GOŚĆ 99.9
2.86
00:03:00.2
00:00:14.3
00:00:01.7

8.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 99.8
2.90
00:03:00.4
00:00:14.5
00:00:00.2

9.

36
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 99.7
2.92
00:03:00.5
00:00:14.6
00:00:00.1

10.

17
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 99.7
2.94
00:03:00.6
00:00:14.7
00:00:00.1

11.

34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 98.9
3.22
00:03:02.0
00:00:16.1
00:00:01.4

12.

33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 98.7
3.28
00:03:02.3
00:00:16.4
00:00:00.3

13.

45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 98.4
3.40
00:03:02.9
00:00:17.0
00:00:00.6

14.

38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 98.4
3.40
00:03:02.9
00:00:17.0
00:00:00.0

15.

30
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 97.6
3.72
00:03:04.5
00:00:18.6
00:00:01.6

16.

11
BIEGUN PAWEŁ
OLEJNICZAK PATRYK
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 95.3
4.60
00:03:08.9
00:00:23.0
00:00:04.4

17.

6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 94.2
5.02
00:03:11.0
00:00:25.1
00:00:02.1

18.

71
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 93.9
5.14
00:03:11.6
00:00:25.7
00:00:00.6

19.

62
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 93.9
5.16
00:03:11.7
00:00:25.8
00:00:00.1

20.

61
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 93.8
5.20
00:03:11.9
00:00:26.0
00:00:00.2

21.

37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 93.6
5.28
00:03:12.3
00:00:26.4
00:00:00.4

22.

3
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 93.6
5.30
00:03:12.4
00:00:26.5
00:00:00.1

23.

39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 93.5
5.32
00:03:12.5
00:00:26.6
00:00:00.1

24.

43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 93.1
5.48
00:03:13.3
00:00:27.4
00:00:00.8

25.

5
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 93.0
5.52
00:03:13.5
00:00:27.6
00:00:00.2

26.

46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 93.0
5.52
00:03:13.5
00:00:27.6
00:00:00.0

27.

66
ZAJĄC MACIEJ
KOPEĆ PAULINA
HONDA CIVIC
SK3 92.5
5.74
00:03:14.6
00:00:28.7
00:00:01.1

28.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 92.5
5.74
00:03:14.6
00:00:28.7
00:00:00.0

29.

41
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 92.5
5.76
00:03:14.7
00:00:28.8
00:00:00.1

30.

44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 92.1
5.92
00:03:15.5
00:00:29.6
00:00:00.8

31.

60
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 91.9
5.98
00:03:15.8
00:00:29.9
00:00:00.3

32.

18
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 91.8
6.04
00:03:16.1
00:00:30.2
00:00:00.3

33.

69
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 91.7
6.08
00:03:16.3
00:00:30.4
00:00:00.2

34.

70
KUBIAK MARCIN
Nowogrodzki Jacek
HONDA CIVIC
SK3 91.5
6.16
00:03:16.7
00:00:30.8
00:00:00.4

35.

59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 91.1
6.32
00:03:17.5
00:00:31.6
00:00:00.8

36.

20
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 91.1
6.34
00:03:17.6
00:00:31.7
00:00:00.1

37.

22
SZCZOTKA PAWEL
STUDZIŃSKI PIOTR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 90.4
6.66
00:03:19.2
00:00:33.3
00:00:01.6

38.

65
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 90.2
6.72
00:03:19.5
00:00:33.6
00:00:00.3

39.

63
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 89.9
6.86
00:03:20.2
00:00:34.3
00:00:00.7

40.

47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 89.5
7.06
00:03:21.2
00:00:35.3
00:00:01.0

41.

32
POTOCZNIAK BARTŁOMIEJ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
SUBARU IMPREZA
SK5 89.3
7.12
00:03:21.5
00:00:35.6
00:00:00.3

42.

4
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 89.2
7.16
00:03:21.7
00:00:35.8
00:00:00.2

43.

82
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.4
7.22
00:03:22.0
00:05.0
00:00:36.1
00:00:00.3

44.

40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 89.1
7.22
00:03:22.0
00:00:36.1
00:00:05.0

45.

81
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.1
7.24
00:03:22.1
00:00:36.2
00:00:00.1

46.

19
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 89.1
7.24
00:03:22.1
00:00:36.2
00:00:00.0

47.

64
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 88.9
7.32
00:03:22.5
00:00:36.6
00:00:00.4

48.

79
KANIK MARCIN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA
Racegc
SK3 88.8
7.38
00:03:22.8
00:00:36.9
00:00:00.3

49.

94
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 88.6
7.46
00:03:23.2
00:00:37.3
00:00:00.4

50.

73
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
Avon
SK3 88.5
7.48
00:03:23.3
00:00:37.4
00:00:00.1

51.

83
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.5
7.50
00:03:23.4
00:00:37.5
00:00:00.1

52.

84
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.1
7.68
00:03:24.3
00:00:38.4
00:00:00.9

53.

92
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 87.8
7.84
00:03:25.1
00:00:39.2
00:00:00.8

54.

97
KRYNIECKI MATEUSZ
HERBA MARCIN
FIAT SC
SK2 87.7
7.86
00:03:25.2
00:00:39.3
00:00:00.1

55.

50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 87.7
7.88
00:03:25.3
00:00:39.4
00:00:00.1

56.

53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 87.6
7.90
00:03:25.4
00:00:39.5
00:00:00.1

57.

27
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 87.5
7.96
00:03:25.7
00:00:39.8
00:00:00.3

58.

74
CIEŚLAK KRZYSZTOF
NIEZABISTOWSKI MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 87.2
8.10
00:03:26.4
00:00:40.5
00:00:00.7

59.

48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 87.1
8.14
00:03:26.6
00:00:40.7
00:00:00.2

60.

109
BORTKIEWICZ ROMEK
CISEK RAFAŁ
HONDA CIVIC
SK3 86.8
8.30
00:03:27.4
00:00:41.5
00:00:00.8

61.

10
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
Dunlop
RO OPEN 2WD 86.7
8.36
00:03:27.7
00:00:41.8
00:00:00.3

62.

51
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 86.3
8.52
00:03:28.5
00:00:42.6
00:00:00.8

63.

76
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 86.3
8.52
00:03:28.5
00:00:42.6
00:00:00.0

64.

77
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 86.2
8.60
00:03:28.9
00:00:43.0
00:00:00.4

65.

49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 86.2
8.60
00:03:28.9
00:00:43.0
00:00:00.0

66.

85
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 86.0
8.68
00:03:29.3
00:00:43.4
00:00:00.4

67.

87
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.7
8.84
00:03:30.1
00:00:44.2
00:00:00.8

68.

72
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 85.6
8.86
00:03:30.2
00:00:44.3
00:00:00.1

69.

106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 84.6
9.38
00:03:32.8
00:00:46.9
00:00:02.6

70.

58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 84.0
9.70
00:03:34.4
00:00:48.5
00:00:01.6

71.

95
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 83.8
9.80
00:03:34.9
00:00:49.0
00:00:00.5

72.

88
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 83.0
10.20
00:03:36.9
00:00:51.0
00:00:02.0

73.

21
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 82.6
10.40
00:03:37.9
00:00:52.0
00:00:01.0

74.

98
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 81.1
11.22
00:03:42.0
00:00:56.1
00:00:04.1

75.

55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 80.4
11.62
00:03:44.0
00:00:58.1
00:00:02.0

76.

75
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 79.2
12.26
00:03:47.2
00:01:01.3
00:00:03.2

77.

101
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 74.7
15.04
00:04:01.1
00:01:15.2
00:00:13.9

78.

103
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 72.6
16.42
00:04:08.0
00:01:22.1
00:00:06.9

79.

100
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.4
17.94
00:04:15.6
00:01:29.7
00:00:07.6

80.

102
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.8
18.42
00:04:18.0
00:01:32.1
00:00:02.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
23
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 100.2
0.0
00:09:23.1
0.0
0.0 

2

1
25
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 99.2
0.37
00:09:28.9
00:00:05.8
00:00:05.8

3

1
24
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 98.2
0.71
00:09:34.3
00:00:11.2
00:00:05.4

4

2
36
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 95.7
1.68
00:09:49.5
00:00:26.4
00:00:15.2

5

  =
33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 95.6
1.73
00:09:50.2
00:00:27.1
00:00:00.7

6

1
107
LECHOSZEST ARKADIUSZ
PIETRUSZKA KRZYSZTOF
PEUGEOT 208
RO GOŚĆ 94.7
2.08
00:09:55.7
00:00:32.6
00:00:05.5

7

1
17
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 94.3
2.25
00:09:58.3
00:00:35.2
00:00:02.6

8

1
34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 93.8
2.43
00:10:01.2
00:00:38.1
00:00:02.9

9

5
15
OLCHAWSKI GRZEGORZ
ZBROJA TOMASZ
AUDI QUATTRO
Pirelli
RO GOŚĆ 93.6
2.55
00:10:03.0
00:00:39.9
00:00:01.8

10

1
38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 92.6
2.94
00:10:09.1
00:00:46.0
00:00:06.1

11

2
45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 92.3
3.06
00:10:11.1
00:00:48.0
00:00:02.0

12

5
30
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 91.8
3.26
00:10:14.2
00:00:51.1
00:00:03.1

13

11
31
GAWEŁ DAWID
KAMPCZYK WOJCIECH
SUBARU
SK5 91.6
3.38
00:10:16.0
00:00:52.9
00:00:01.8

14

4
6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 91.4
3.45
00:10:17.1
00:00:54.0
00:00:01.1

15

1
62
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 90.8
3.69
00:10:21.0
00:00:57.9
00:00:03.9

16

1
37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 90.8
3.73
00:10:21.5
00:00:58.4
00:00:00.5

17

20
108
PISZ PAWEŁ
PACHUTA KRYSTIAN
SUBARU IMPREZA
SK5 90.7
3.75
00:10:21.9
00:50.0
00:00:58.8
00:00:00.4

18

  =
39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 90.6
3.78
00:10:22.4
00:00:59.3
00:00:00.5

19

1
11
BIEGUN PAWEŁ
OLEJNICZAK PATRYK
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 90.5
3.86
00:10:23.6
00:01:00.5
00:00:01.2

20

1
5
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 90.3
3.93
00:10:24.7
00:01:01.6
00:00:01.1

21

  =
3
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.7
4.19
00:10:28.7
00:01:05.6
00:00:04.0

22

  =
41
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 89.3
4.38
00:10:31.7
00:01:08.6
00:00:03.0

23

  =
60
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 89.1
4.47
00:10:33.2
00:01:10.1
00:00:01.5

24

2
61
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 89.0
4.52
00:10:34.0
00:01:10.9
00:00:00.8

25

2
71
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 88.8
4.59
00:10:35.0
00:01:11.9
00:00:01.0

26

1
70
KUBIAK MARCIN
Nowogrodzki Jacek
HONDA CIVIC
SK3 88.6
4.68
00:10:36.5
00:01:13.4
00:00:01.5

27

3
43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 88.4
4.77
00:10:37.8
00:01:14.7
00:00:01.3

28

1
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 88.3
4.85
00:10:39.1
00:01:16.0
00:00:01.3

29

4
46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 88.3
4.86
00:10:39.2
00:01:16.1
00:00:00.1

30

2
66
ZAJĄC MACIEJ
KOPEĆ PAULINA
HONDA CIVIC
SK3 88.2
4.89
00:10:39.7
00:01:16.6
00:00:00.5

31

  =
65
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 87.5
5.19
00:10:44.5
00:05.0
00:01:21.4
00:00:04.8

32

2
59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 87.5
5.21
00:10:44.7
00:01:21.6
00:00:00.2

33

5
94
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 87.1
5.37
00:10:47.3
00:01:24.2
00:00:02.6

34

5
69
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 86.9
5.49
00:10:49.1
00:01:26.0
00:00:01.8

35

  =
40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 86.7
5.57
00:10:50.4
00:01:27.3
00:00:01.3

36

24
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 86.4
5.72
00:10:52.7
00:01:29.6
00:00:02.3

37

9
44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 86.3
5.77
00:10:53.5
00:01:30.4
00:00:00.8

38

6
20
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 86.2
5.81
00:10:54.2
00:01:31.1
00:00:00.7

39

1
82
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 86.2
5.84
00:10:54.6
00:16.0
00:01:31.5
00:00:00.4

40

  =
81
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 86.1
5.89
00:10:55.4
00:01:32.3
00:00:00.8

41

5
84
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 86.0
5.92
00:10:55.8
00:01:32.7
00:00:00.4

42

1
97
KRYNIECKI MATEUSZ
HERBA MARCIN
FIAT SC
SK2 85.7
6.09
00:10:58.6
00:01:35.5
00:00:02.8

43

1
50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 85.6
6.11
00:10:58.9
00:01:35.8
00:00:00.3

44

8
18
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 85.5
6.19
00:11:00.1
00:01:37.0
00:00:01.2

45

  =
64
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 85.4
6.2
00:11:00.3
00:01:37.2
00:00:00.2

46

3
92
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 85.3
6.25
00:11:01.0
00:01:37.9
00:00:00.7

47

  =
4
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 85.3
6.26
00:11:01.2
00:01:38.1
00:00:00.2

48

  =
19
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 85.3
6.29
00:11:01.7
00:01:38.6
00:00:00.5

49

  =
83
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.0
6.41
00:11:03.6
00:01:40.5
00:00:01.9

50

1
79
KANIK MARCIN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA
Racegc
SK3 84.7
6.57
00:11:06.0
00:01:42.9
00:00:02.4

51

6
63
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 84.4
6.72
00:11:08.4
00:01:45.3
00:00:02.4

52

2
51
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 84.3
6.79
00:11:09.5
00:01:46.4
00:00:01.1

53

  =
27
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 84.2
6.81
00:11:09.8
00:01:46.7
00:00:00.3

54

  =
74
CIEŚLAK KRZYSZTOF
NIEZABISTOWSKI MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 84.0
6.9
00:11:11.3
00:01:48.2
00:00:01.5

55

3
73
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
Avon
SK3 84.0
6.92
00:11:11.6
00:01:48.5
00:00:00.3

56

5
22
SZCZOTKA PAWEL
STUDZIŃSKI PIOTR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 83.7
7.06
00:11:13.8
00:01:50.7
00:00:02.2

57

1
77
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 83.5
7.18
00:11:15.6
00:01:52.5
00:00:01.8

58

3
87
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 83.4
7.23
00:11:16.4
00:01:53.3
00:00:00.8

59

4
32
POTOCZNIAK BARTŁOMIEJ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
SUBARU IMPREZA
SK5 83.3
7.3
00:11:17.5
00:01:54.4
00:00:01.1

60

1
76
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 83.1
7.36
00:11:18.5
00:01:55.4
00:00:01.0

61

5
53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 82.6
7.66
00:11:23.1
00:02:00.0
00:00:04.6

62

2
109
BORTKIEWICZ ROMEK
CISEK RAFAŁ
HONDA CIVIC
SK3 82.4
7.75
00:11:24.5
00:02:01.4
00:00:01.4

63

1
72
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 82.3
7.79
00:11:25.2
00:02:02.1
00:00:00.7

64

3
85
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 81.9
8.02
00:11:28.7
00:02:05.6
00:00:03.5

65

4
10
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
Dunlop
RO OPEN 2WD 81.9
8.03
00:11:29.0
00:02:05.9
00:00:00.3

66

4
106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 81.2
8.41
00:11:34.9
00:02:11.8
00:00:05.9

67

2
21
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 81.1
8.44
00:11:35.4
00:02:12.3
00:00:00.5

68

3
58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 81.0
8.52
00:11:36.6
00:02:13.5
00:00:01.2

69

8
47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 80.2
8.94
00:11:43.2
00:02:20.1
00:00:06.6

70

3
95
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 79.9
9.14
00:11:46.4
00:02:23.3
00:00:03.2

71

5
49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 79.5
9.34
00:11:49.5
00:02:26.4
00:00:03.1

72

3
88
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 79.3
9.46
00:11:51.3
00:02:28.2
00:00:01.8

73

1
98
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 79.0
9.64
00:11:54.2
00:02:31.1
00:00:02.9

74

4
55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 77.1
10.73
00:12:11.3
00:02:48.2
00:00:17.1

75

4
101
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 73.9
12.75
00:12:42.9
00:03:19.8
00:00:31.6

76

4
75
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 73.4
13.1
00:12:48.3
00:03:25.2
00:00:05.4

77

4
103
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.8
14.89
00:13:16.5
00:03:53.4
00:00:28.2

78

4
100
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.9
15.56
00:13:26.9
00:04:03.8
00:00:10.4

79

4
102
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.6
15.79
00:13:30.5
00:04:07.4
00:00:03.6

80

4
48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 69.4
15.92
00:13:32.5
00:04:09.4
00:00:02.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
108
50
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-09-30 09:11
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 12:51
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 12:51
65
5
JAKUB BARAN / ALEKSANDER BARAN
PS 1
potracenie ogranicznika ciecia
2018-09-30 12:54
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 14:59
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 14:59
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 16:28
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 18:05

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
7
KAMIL WINNICKI / KORNEL GRABSKI
PKC 1
wycofanie
68
MACIEJ KUC / MATEUSZ KOJKA
PKC 0
wycofanie
42
ŁUKASZ LACHTERA / NIKOLA ŁUSZCZEWSKA
PKC 0
wycofanie
57
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 1
awaria skrzyni biegów
28
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 1
awaria
52
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PS 1
awaria
89
PIOTR OCHNICKI / JAKUB KURKOWSKI
PS 1
wypadek
96
JACEK JANUCHTA / KRZYSZTOF BOJARUN
PS 1
wycofanie
99
DAWID FELIKSIK / DAMIAN FELIKSIK
PS 1
awaria
35
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PKC 2
wycofanie
80
GRZEGORZ WOJTOWICZ / MACIEJ MIKLASZEWSKI
PKC 2
wycofanie
90
PIOTR SZCZOTKA / RAFAŁ STELMASZEWSKI
PS 2
awaria
91
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 2
wycofanie
2
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 3
awaria
26
TOMASZ JURKUN / PIOTR SIELIŁO
PS 3
awaria
54
ALEKSANDRA BERNACKA / TOMASZ KRYSZTOFIK
PS 3
awaria
56
MAREK NIEDZIELSKI / MAREK KAJDY
PS 3
awaria