Banner 5tm18
 


PS 2 - JASKINIA- 5.67 km - 09:56


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

26
JURKUN TOMASZ
SIELIŁO PIOTR
MITSUBISHI LANCER
SK5 96.1
0.00
00:03:32.5
0.0
0.0 

2.

24
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 91.5
1.87
00:03:43.1
00:00:10.6
00:00:10.6

3.

33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 90.8
2.15
00:03:44.7
00:00:12.2
00:00:01.6

4.

25
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 90.6
2.24
00:03:45.2
00:00:12.7
00:00:00.5

5.

108
PISZ PAWEŁ
PACHUTA KRYSTIAN
SUBARU IMPREZA
SK5 89.9
2.57
00:03:47.1
00:00:14.6
00:00:01.9

6.

23
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 89.7
2.66
00:03:47.6
00:00:15.1
00:00:00.5

7.

36
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 89.2
2.87
00:03:48.8
00:00:16.3
00:00:01.2

8.

38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 88.6
3.16
00:03:50.4
00:00:17.9
00:00:01.6

9.

107
LECHOSZEST ARKADIUSZ
PIETRUSZKA KRZYSZTOF
PEUGEOT 208
RO GOŚĆ 87.9
3.46
00:03:52.1
00:00:19.6
00:00:01.7

10.

34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 87.5
3.67
00:03:53.3
00:00:20.8
00:00:01.2

11.

17
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 87.2
3.81
00:03:54.1
00:00:21.6
00:00:00.8

12.

6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 86.5
4.16
00:03:56.1
00:00:23.6
00:00:02.0

13.

62
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 86.4
4.20
00:03:56.3
00:00:23.8
00:00:00.2

14.

39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 86.1
4.34
00:03:57.1
00:00:24.6
00:00:00.8

15.

60
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 85.8
4.50
00:03:58.0
00:00:25.5
00:00:00.9

16.

5
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 85.7
4.55
00:03:58.3
00:00:25.8
00:00:00.3

17.

2
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 85.5
4.62
00:03:58.7
00:00:26.2
00:00:00.4

18.

37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 85.4
4.67
00:03:59.0
00:00:26.5
00:00:00.3

19.

30
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 84.5
5.11
00:04:01.5
00:00:29.0
00:00:02.5

20.

94
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 84.5
5.15
00:04:01.7
00:00:29.2
00:00:00.2

21.

70
KUBIAK MARCIN
Nowogrodzki Jacek
HONDA CIVIC
SK3 84.4
5.19
00:04:01.9
00:00:29.4
00:00:00.2

22.

45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 84.3
5.20
00:04:02.0
00:00:29.5
00:00:00.1

23.

41
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 84.1
5.31
00:04:02.6
00:00:30.1
00:00:00.6

24.

3
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 84.1
5.34
00:04:02.8
00:00:30.3
00:00:00.2

25.

61
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 84.0
5.38
00:04:03.0
00:00:30.5
00:00:00.2

26.

66
ZAJĄC MACIEJ
KOPEĆ PAULINA
HONDA CIVIC
SK3 83.9
5.41
00:04:03.2
00:00:30.7
00:00:00.2

27.

11
BIEGUN PAWEŁ
OLEJNICZAK PATRYK
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 83.9
5.43
00:04:03.3
00:00:30.8
00:00:00.1

28.

40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 83.2
5.78
00:04:05.3
00:00:32.8
00:00:02.0

29.

59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 83.1
5.82
00:04:05.5
00:00:33.0
00:00:00.2

30.

31
GAWEŁ DAWID
KAMPCZYK WOJCIECH
SUBARU
SK5 83.1
5.84
00:04:05.6
00:00:33.1
00:00:00.1

31.

15
OLCHAWSKI GRZEGORZ
ZBROJA TOMASZ
AUDI QUATTRO
Pirelli
RO GOŚĆ 83.0
5.87
00:04:05.8
00:00:33.3
00:00:00.2

32.

65
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 82.7
6.03
00:04:06.7
00:00:34.2
00:00:00.9

33.

46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 82.6
6.08
00:04:07.0
00:00:34.5
00:00:00.3

34.

82
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.6
6.14
00:04:07.3
00:06.0
00:00:34.8
00:00:00.3

35.

84
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.5
6.16
00:04:07.4
00:00:34.9
00:00:06.1

36.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 82.4
6.23
00:04:07.8
00:00:35.3
00:00:00.4

37.

71
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 82.3
6.24
00:04:07.9
00:00:35.4
00:00:00.1

38.

43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 82.2
6.31
00:04:08.3
00:00:35.8
00:00:00.4

39.

50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 81.8
6.51
00:04:09.4
00:00:36.9
00:00:01.1

40.

81
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 81.8
6.53
00:04:09.5
00:00:37.0
00:00:00.1

41.

97
KRYNIECKI MATEUSZ
HERBA MARCIN
FIAT SC
SK2 81.7
6.56
00:04:09.7
00:00:37.2
00:00:00.2

42.

19
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 81.3
6.81
00:04:11.1
00:00:38.6
00:00:01.4

43.

51
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 81.3
6.83
00:04:11.2
00:00:38.7
00:00:00.1

44.

69
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 81.2
6.86
00:04:11.4
00:00:38.9
00:00:00.2

45.

63
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 81.2
6.88
00:04:11.5
00:00:39.0
00:00:00.1

46.

44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 80.8
7.07
00:04:12.6
00:00:40.1
00:00:01.1

47.

92
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 80.8
7.09
00:04:12.7
00:00:40.2
00:00:00.1

48.

20
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 80.6
7.16
00:04:13.1
00:00:40.6
00:00:00.4

49.

64
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 80.6
7.21
00:04:13.4
00:00:40.9
00:00:00.3

50.

77
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 80.4
7.30
00:04:13.9
00:00:41.4
00:00:00.5

51.

87
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.0
7.51
00:04:15.1
00:00:42.6
00:00:01.2

52.

27
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 79.9
7.58
00:04:15.5
00:00:43.0
00:00:00.4

53.

4
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 79.9
7.58
00:04:15.5
00:00:43.0
00:00:00.0

54.

79
KANIK MARCIN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA
Racegc
SK3 79.7
7.71
00:04:16.2
00:00:43.7
00:00:00.7

55.

83
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 79.7
7.71
00:04:16.2
00:00:43.7
00:00:00.0

56.

74
CIEŚLAK KRZYSZTOF
NIEZABISTOWSKI MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 79.3
7.90
00:04:17.3
00:00:44.8
00:00:01.1

57.

21
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 79.3
7.90
00:04:17.3
00:00:44.8
00:00:00.0

58.

73
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
Avon
SK3 78.5
8.40
00:04:20.1
00:00:47.6
00:00:02.8

59.

47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 78.2
8.55
00:04:21.0
00:00:48.5
00:00:00.9

60.

18
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 78.0
8.69
00:04:21.8
00:00:49.3
00:00:00.8

61.

22
SZCZOTKA PAWEL
STUDZIŃSKI PIOTR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 77.8
8.78
00:04:22.3
00:00:49.8
00:00:00.5

62.

106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 77.8
8.82
00:04:22.5
00:00:50.0
00:00:00.2

63.

109
BORTKIEWICZ ROMEK
CISEK RAFAŁ
HONDA CIVIC
SK3 77.1
9.19
00:04:24.6
00:00:52.1
00:00:02.1

64.

76
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 77.1
9.21
00:04:24.7
00:00:52.2
00:00:00.1

65.

58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 77.1
9.21
00:04:24.7
00:00:52.2
00:00:00.0

66.

72
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 76.5
9.56
00:04:26.7
00:00:54.2
00:00:02.0

67.

85
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 76.4
9.63
00:04:27.1
00:00:54.6
00:00:00.4

68.

10
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
Dunlop
RO OPEN 2WD 76.2
9.79
00:04:28.0
00:00:55.5
00:00:00.9

69.

98
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 76.1
9.81
00:04:28.1
00:00:55.6
00:00:00.1

70.

53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 75.9
9.93
00:04:28.8
00:00:56.3
00:00:00.7

71.

56
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 75.9
9.98
00:04:29.1
00:00:56.6
00:00:00.3

72.

32
POTOCZNIAK BARTŁOMIEJ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
SUBARU IMPREZA
SK5 75.4
10.28
00:04:30.8
00:00:58.3
00:00:01.7

73.

54
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 74.7
10.72
00:04:33.3
00:01:00.8
00:00:02.5

74.

88
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 74.4
10.88
00:04:34.2
00:01:01.7
00:00:00.9

75.

95
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 74.0
11.16
00:04:35.8
00:01:03.3
00:00:01.6

76.

55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 73.0
11.85
00:04:39.7
00:01:07.2
00:00:03.9

77.

101
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 71.9
12.59
00:04:43.9
00:01:11.4
00:00:04.2

78.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 71.3
13.00
00:04:46.2
00:01:13.7
00:00:02.3

79.

49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 71.2
13.09
00:04:46.7
00:01:14.2
00:00:00.5

80.

102
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.1
13.90
00:04:51.3
00:01:18.8
00:00:04.6

81.

100
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.1
14.66
00:04:55.6
00:01:23.1
00:00:04.3

82.

103
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 68.4
15.13
00:04:58.3
00:01:25.8
00:00:02.7

83.

75
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 66.9
16.33
00:05:05.1
00:01:32.6
00:00:06.8

84.

48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 51.1
32.95
00:06:39.3
00:03:06.8
00:01:34.2

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
26
JURKUN TOMASZ
SIELIŁO PIOTR
MITSUBISHI LANCER
SK5 101.8
0.0
00:06:17.2
0.0
0.0 

2

  =
23
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 96.7
1.87
00:06:37.2
00:00:20.0
00:00:20.0

3

  =
25
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 96.5
1.96
00:06:38.1
00:00:20.9
00:00:00.9

4

  =
24
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 95.8
2.21
00:06:40.8
00:00:23.6
00:00:02.7

5

2
33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 94.2
2.88
00:06:47.9
00:00:30.7
00:00:07.1

6

1
36
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 93.9
2.98
00:06:49.0
00:00:31.8
00:00:01.1

7

1
107
LECHOSZEST ARKADIUSZ
PIETRUSZKA KRZYSZTOF
PEUGEOT 208
RO GOŚĆ 92.4
3.59
00:06:55.5
00:00:38.3
00:00:06.5

8

1
17
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 92.0
3.8
00:06:57.7
00:00:40.5
00:00:02.2

9

1
34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 91.6
3.94
00:06:59.2
00:00:42.0
00:00:01.5

10

5
6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 90.1
4.58
00:07:06.1
00:00:48.9
00:00:06.9

11

14
38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 90.1
4.59
00:07:06.2
00:00:49.0
00:00:00.1

12

2
2
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 89.9
4.68
00:07:07.1
00:00:49.9
00:00:00.9

13

1
45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 89.7
4.78
00:07:08.2
00:00:51.0
00:00:01.1

14

8
15
OLCHAWSKI GRZEGORZ
ZBROJA TOMASZ
AUDI QUATTRO
Pirelli
RO GOŚĆ 89.7
4.78
00:07:08.2
00:00:51.0
00:00:00.0

15

1
37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 89.5
4.87
00:07:09.2
00:00:52.0
00:00:01.0

16

5
62
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 89.5
4.88
00:07:09.3
00:00:52.1
00:00:00.1

17

4
30
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 89.4
4.92
00:07:09.7
00:00:52.5
00:00:00.4

18

1
39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 89.4
4.94
00:07:09.9
00:00:52.7
00:00:00.2

19

1
5
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 89.1
5.06
00:07:11.2
00:00:54.0
00:00:01.3

20

3
11
BIEGUN PAWEŁ
OLEJNICZAK PATRYK
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 88.4
5.39
00:07:14.7
00:00:57.5
00:00:03.5

21

1
3
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 88.0
5.54
00:07:16.3
00:00:59.1
00:00:01.6

22

1
41
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 87.9
5.6
00:07:17.0
00:00:59.8
00:00:00.7

23

9
60
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 87.8
5.64
00:07:17.4
00:01:00.2
00:00:00.4

24

6
31
GAWEŁ DAWID
KAMPCZYK WOJCIECH
SUBARU
SK5 87.8
5.65
00:07:17.5
00:01:00.3
00:00:00.1

25

3
70
KUBIAK MARCIN
Nowogrodzki Jacek
HONDA CIVIC
SK3 87.3
5.87
00:07:19.8
00:01:02.6
00:00:02.3

26

5
61
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 86.9
6.08
00:07:22.1
00:01:04.9
00:00:02.3

27

3
71
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 86.6
6.2
00:07:23.4
00:01:06.2
00:00:01.3

28

9
94
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 86.5
6.27
00:07:24.1
00:01:06.9
00:00:00.7

29

2
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 86.4
6.31
00:07:24.5
00:01:07.3
00:00:00.4

30

4
43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 86.4
6.31
00:07:24.5
00:01:07.3
00:00:00.0

31

2
65
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 86.3
6.35
00:07:25.0
00:05.0
00:01:07.8
00:00:00.5

32

3
66
ZAJĄC MACIEJ
KOPEĆ PAULINA
HONDA CIVIC
SK3 86.3
6.36
00:07:25.1
00:01:07.9
00:00:00.1

33

3
46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 86.2
6.42
00:07:25.7
00:01:08.5
00:00:00.6

34

  =
59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 85.9
6.56
00:07:27.2
00:01:10.0
00:00:01.5

35

3
40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 85.7
6.67
00:07:28.4
00:01:11.2
00:00:01.2

36

9
84
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.1
6.96
00:07:31.5
00:01:14.3
00:00:03.1

37

41
108
PISZ PAWEŁ
PACHUTA KRYSTIAN
SUBARU IMPREZA
SK5 85.0
6.98
00:07:31.7
00:50.0
00:01:14.5
00:00:00.2

38

12
82
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.9
7.07
00:07:32.6
00:11.0
00:01:15.4
00:00:00.9

39

6
69
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 84.8
7.09
00:07:32.8
00:01:15.6
00:00:00.2

40

2
81
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.7
7.13
00:07:33.3
00:01:16.1
00:00:00.5

41

  =
97
KRYNIECKI MATEUSZ
HERBA MARCIN
FIAT SC
SK2 84.7
7.14
00:07:33.4
00:01:16.2
00:00:00.1

42

4
50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 84.7
7.16
00:07:33.6
00:01:16.4
00:00:00.2

43

4
92
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 84.3
7.38
00:07:35.9
00:01:18.7
00:00:02.3

44

4
20
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 84.1
7.44
00:07:36.6
00:01:19.4
00:00:00.7

45

2
64
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 83.9
7.55
00:07:37.8
00:01:20.6
00:00:01.2

46

5
44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 83.9
7.57
00:07:38.0
00:01:20.8
00:00:00.2

47

3
4
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 83.6
7.71
00:07:39.5
00:01:22.3
00:00:01.5

48

11
19
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 83.6
7.72
00:07:39.6
00:01:22.4
00:00:00.1

49

6
83
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 83.5
7.78
00:07:40.2
00:01:23.0
00:00:00.6

50

12
51
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 83.3
7.85
00:07:41.0
00:01:23.8
00:00:00.8

51

3
79
KANIK MARCIN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA
Racegc
SK3 82.9
8.06
00:07:43.2
00:01:26.0
00:00:02.2

52

16
18
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 82.8
8.13
00:07:44.0
00:01:26.8
00:00:00.8

53

7
27
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 82.8
8.14
00:07:44.1
00:01:26.9
00:00:00.1

54

2
74
CIEŚLAK KRZYSZTOF
NIEZABISTOWSKI MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 82.6
8.22
00:07:44.9
00:01:27.7
00:00:00.8

55

8
87
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.4
8.35
00:07:46.3
00:01:29.1
00:00:01.4

56

11
77
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 82.3
8.39
00:07:46.7
00:01:29.5
00:00:00.4

57

15
63
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 82.0
8.53
00:07:48.2
00:01:31.0
00:00:01.5

58

1
73
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
Avon
SK3 82.0
8.54
00:07:48.3
00:01:31.1
00:00:00.1

59

10
76
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 81.7
8.7
00:07:50.0
00:01:32.8
00:00:01.7

60

49
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 81.3
8.91
00:07:52.3
00:01:35.1
00:00:02.3

61

3
22
SZCZOTKA PAWEL
STUDZIŃSKI PIOTR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 80.9
9.13
00:07:54.6
00:01:37.4
00:00:02.3

62

4
72
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 80.9
9.17
00:07:55.0
00:01:37.8
00:00:00.4

63

15
32
POTOCZNIAK BARTŁOMIEJ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
SUBARU IMPREZA
SK5 80.7
9.26
00:07:56.0
00:01:38.8
00:00:01.0

64

2
109
BORTKIEWICZ ROMEK
CISEK RAFAŁ
HONDA CIVIC
SK3 80.5
9.36
00:07:57.1
00:01:39.9
00:00:01.1

65

10
21
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 80.4
9.4
00:07:57.5
00:01:40.3
00:00:00.4

66

5
53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 80.4
9.42
00:07:57.7
00:01:40.5
00:00:00.2

67

2
85
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.1
9.58
00:07:59.4
00:01:42.2
00:00:01.7

68

13
54
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 80.0
9.66
00:08:00.3
00:01:43.1
00:00:00.9

69

1
10
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
Dunlop
RO OPEN 2WD 79.8
9.76
00:08:01.3
00:01:44.1
00:00:01.0

70

4
106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 79.7
9.83
00:08:02.1
00:01:44.9
00:00:00.8

71

2
58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 79.7
9.84
00:08:02.2
00:01:45.0
00:00:00.1

72

1
56
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 79.2
10.08
00:08:04.8
00:01:47.6
00:00:02.6

73

3
95
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 78.2
10.71
00:08:11.5
00:01:54.3
00:00:06.7

74

3
98
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 78.0
10.78
00:08:12.2
00:01:55.0
00:00:00.7

75

1
88
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 77.7
10.98
00:08:14.4
00:01:57.2
00:00:02.2

76

7
49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 76.7
11.57
00:08:20.6
00:02:03.4
00:00:06.2

77

5
47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 76.5
11.7
00:08:22.0
00:02:04.8
00:00:01.4

78

1
55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 75.7
12.19
00:08:27.3
00:02:10.1
00:00:05.3

79

2
101
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 73.6
13.55
00:08:41.8
00:02:24.6
00:00:14.5

80

  =
75
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 71.0
15.36
00:09:01.1
00:02:43.9
00:00:19.3

81

2
103
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.0
16.05
00:09:08.5
00:02:51.3
00:00:07.4

82

2
100
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.7
16.32
00:09:11.3
00:02:54.1
00:00:02.8

83

2
102
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.5
16.43
00:09:12.5
00:02:55.3
00:00:01.2

84

31
48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 63.4
21.43
00:10:05.9
00:03:48.7
00:00:53.4

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
108
50
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-09-30 09:11
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 12:51
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 12:51
65
5
JAKUB BARAN / ALEKSANDER BARAN
PS 1
potracenie ogranicznika ciecia
2018-09-30 12:54
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 14:59
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 14:59
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 16:28
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 18:05

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
68
MACIEJ KUC / MATEUSZ KOJKA
PKC 0
wycofanie
42
ŁUKASZ LACHTERA / NIKOLA ŁUSZCZEWSKA
PKC 0
wycofanie
7
KAMIL WINNICKI / KORNEL GRABSKI
PKC 1
wycofanie
57
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 1
awaria skrzyni biegów
28
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 1
awaria
52
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PS 1
awaria
89
PIOTR OCHNICKI / JAKUB KURKOWSKI
PS 1
wypadek
96
JACEK JANUCHTA / KRZYSZTOF BOJARUN
PS 1
wycofanie
99
DAWID FELIKSIK / DAMIAN FELIKSIK
PS 1
awaria
35
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PKC 2
wycofanie
80
GRZEGORZ WOJTOWICZ / MACIEJ MIKLASZEWSKI
PKC 2
wycofanie
91
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 2
wycofanie
90
PIOTR SZCZOTKA / RAFAŁ STELMASZEWSKI
PS 2
awaria