Banner 5tm18
 


PS 1 - CZARNA GÓRA- 5.0 km - 09:23


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

26
JURKUN TOMASZ
SIELIŁO PIOTR
MITSUBISHI LANCER
SK5 109.3
0.00
00:02:44.7
0.0
0.0 

2.

23
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 106.1
0.98
00:02:49.6
00:00:04.9
00:00:04.9

3.

25
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 104.1
1.64
00:02:52.9
00:00:08.2
00:00:03.3

4.

108
PISZ PAWEŁ
PACHUTA KRYSTIAN
SUBARU IMPREZA
SK5 103.1
1.98
00:02:54.6
00:00:09.9
00:00:01.7

5.

24
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 101.3
2.60
00:02:57.7
00:00:13.0
00:00:03.1

6.

36
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 99.9
3.10
00:03:00.2
00:00:15.5
00:00:02.5

7.

15
OLCHAWSKI GRZEGORZ
ZBROJA TOMASZ
AUDI QUATTRO
Pirelli
RO GOŚĆ 98.7
3.54
00:03:02.4
00:00:17.7
00:00:02.2

8.

33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 98.3
3.70
00:03:03.2
00:00:18.5
00:00:00.8

9.

107
LECHOSZEST ARKADIUSZ
PIETRUSZKA KRZYSZTOF
PEUGEOT 208
RO GOŚĆ 98.1
3.74
00:03:03.4
00:00:18.7
00:00:00.2

10.

17
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 98.0
3.78
00:03:03.6
00:00:18.9
00:00:00.2

11.

34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 96.8
4.24
00:03:05.9
00:00:21.2
00:00:02.3

12.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 96.7
4.28
00:03:06.1
00:00:21.4
00:00:00.2

13.

45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 96.7
4.30
00:03:06.2
00:00:21.5
00:00:00.1

14.

30
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 95.6
4.70
00:03:08.2
00:00:23.5
00:00:02.0

15.

2
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 95.5
4.74
00:03:08.4
00:00:23.7
00:00:00.2

16.

6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 94.7
5.06
00:03:10.0
00:00:25.3
00:00:01.6

17.

37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 94.6
5.10
00:03:10.2
00:00:25.5
00:00:00.2

18.

11
BIEGUN PAWEŁ
OLEJNICZAK PATRYK
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 94.0
5.34
00:03:11.4
00:00:26.7
00:00:01.2

19.

31
GAWEŁ DAWID
KAMPCZYK WOJCIECH
SUBARU
SK5 93.8
5.44
00:03:11.9
00:00:27.2
00:00:00.5

20.

39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 93.4
5.62
00:03:12.8
00:00:28.1
00:00:00.9

21.

5
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 93.3
5.64
00:03:12.9
00:00:28.2
00:00:00.1

22.

62
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 93.3
5.66
00:03:13.0
00:00:28.3
00:00:00.1

23.

3
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 93.0
5.76
00:03:13.5
00:00:28.8
00:00:00.5

24.

41
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 92.6
5.94
00:03:14.4
00:00:29.7
00:00:00.9

25.

71
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 92.1
6.16
00:03:15.5
00:00:30.8
00:00:01.1

26.

38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 91.9
6.22
00:03:15.8
00:00:31.1
00:00:00.3

27.

43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 91.7
6.30
00:03:16.2
00:00:31.5
00:00:00.4

28.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 91.5
6.40
00:03:16.7
00:00:32.0
00:00:00.5

29.

70
KUBIAK MARCIN
Nowogrodzki Jacek
HONDA CIVIC
SK3 91.0
6.64
00:03:17.9
00:00:33.2
00:00:01.2

30.

65
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 93.1
6.72
00:03:18.3
00:05.0
00:00:33.6
00:00:00.4

31.

46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 90.6
6.80
00:03:18.7
00:00:34.0
00:00:05.4

32.

61
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 90.4
6.88
00:03:19.1
00:00:34.4
00:00:00.4

33.

60
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 90.3
6.94
00:03:19.4
00:00:34.7
00:00:00.3

34.

69
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 89.4
7.34
00:03:21.4
00:00:36.7
00:00:02.0

35.

59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 89.2
7.40
00:03:21.7
00:00:37.0
00:00:00.3

36.

66
ZAJĄC MACIEJ
KOPEĆ PAULINA
HONDA CIVIC
SK3 89.2
7.44
00:03:21.9
00:00:37.2
00:00:00.2

37.

18
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 89.0
7.50
00:03:22.2
00:00:37.5
00:00:00.3

38.

94
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 88.9
7.54
00:03:22.4
00:00:37.7
00:00:00.2

39.

40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 88.6
7.68
00:03:23.1
00:00:38.4
00:00:00.7

40.

92
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 88.6
7.70
00:03:23.2
00:00:38.5
00:00:00.1

41.

20
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 88.5
7.76
00:03:23.5
00:00:38.8
00:00:00.3

42.

97
KRYNIECKI MATEUSZ
HERBA MARCIN
FIAT SC
SK2 88.4
7.80
00:03:23.7
00:00:39.0
00:00:00.2

43.

81
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.3
7.82
00:03:23.8
00:00:39.1
00:00:00.1

44.

83
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.2
7.86
00:03:24.0
00:00:39.3
00:00:00.2

45.

4
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 88.2
7.86
00:03:24.0
00:00:39.3
00:00:00.0

46.

84
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.2
7.88
00:03:24.1
00:00:39.4
00:00:00.1

47.

50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 88.1
7.90
00:03:24.2
00:00:39.5
00:00:00.1

48.

64
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 88.1
7.94
00:03:24.4
00:00:39.7
00:00:00.2

49.

32
POTOCZNIAK BARTŁOMIEJ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
SUBARU IMPREZA
SK5 87.7
8.10
00:03:25.2
00:00:40.5
00:00:00.8

50.

76
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 87.7
8.12
00:03:25.3
00:00:40.6
00:00:00.1

51.

82
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.9
8.12
00:03:25.3
00:05.0
00:00:40.6
00:00:00.0

52.

44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 87.6
8.14
00:03:25.4
00:00:40.7
00:00:05.1

53.

35
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
Extreme
SK4 87.5
8.22
00:03:25.8
00:00:41.1
00:00:00.4

54.

48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 87.1
8.38
00:03:26.6
00:00:41.9
00:00:00.8

55.

54
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 87.0
8.46
00:03:27.0
00:00:42.3
00:00:00.4

56.

79
KANIK MARCIN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA
Racegc
SK3 87.0
8.46
00:03:27.0
00:00:42.3
00:00:00.0

57.

74
CIEŚLAK KRZYSZTOF
NIEZABISTOWSKI MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 86.7
8.58
00:03:27.6
00:00:42.9
00:00:00.6

58.

73
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
Avon
SK3 86.5
8.70
00:03:28.2
00:00:43.5
00:00:00.6

59.

72
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 86.4
8.72
00:03:28.3
00:00:43.6
00:00:00.1

60.

19
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 86.3
8.76
00:03:28.5
00:00:43.8
00:00:00.2

61.

27
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 86.3
8.78
00:03:28.6
00:00:43.9
00:00:00.1

62.

53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 86.2
8.84
00:03:28.9
00:00:44.2
00:00:00.3

63.

51
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 85.8
9.02
00:03:29.8
00:00:45.1
00:00:00.9

64.

87
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.2
9.30
00:03:31.2
00:00:46.5
00:00:01.4

65.

22
SZCZOTKA PAWEL
STUDZIŃSKI PIOTR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 84.8
9.52
00:03:32.3
00:00:47.6
00:00:01.1

66.

85
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.8
9.52
00:03:32.3
00:00:47.6
00:00:00.0

67.

109
BORTKIEWICZ ROMEK
CISEK RAFAŁ
HONDA CIVIC
SK3 84.7
9.56
00:03:32.5
00:00:47.8
00:00:00.2

68.

77
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 84.6
9.62
00:03:32.8
00:00:48.1
00:00:00.3

69.

10
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
Dunlop
RO OPEN 2WD 84.4
9.72
00:03:33.3
00:00:48.6
00:00:00.5

70.

49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 84.2
9.84
00:03:33.9
00:00:49.2
00:00:00.6

71.

95
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 83.4
10.20
00:03:35.7
00:00:51.0
00:00:01.8

72.

56
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 83.4
10.20
00:03:35.7
00:00:51.0
00:00:00.0

73.

63
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 83.1
10.40
00:03:36.7
00:00:52.0
00:00:01.0

74.

58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 82.8
10.56
00:03:37.5
00:00:52.8
00:00:00.8

75.

106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 82.0
10.98
00:03:39.6
00:00:54.9
00:00:02.1

76.

88
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 81.7
11.10
00:03:40.2
00:00:55.5
00:00:00.6

77.

21
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 81.7
11.10
00:03:40.2
00:00:55.5
00:00:00.0

78.

98
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 80.3
11.88
00:03:44.1
00:00:59.4
00:00:03.9

79.

55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 79.1
12.58
00:03:47.6
00:01:02.9
00:00:03.5

80.

75
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 76.3
14.26
00:03:56.0
00:01:11.3
00:00:08.4

81.

101
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 75.7
14.64
00:03:57.9
00:01:13.2
00:00:01.9

82.

47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 74.7
15.26
00:04:01.0
00:01:16.3
00:00:03.1

83.

103
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 71.9
17.10
00:04:10.2
00:01:25.5
00:00:09.2

84.

100
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.4
18.20
00:04:15.7
00:01:31.0
00:00:05.5

85.

102
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 68.9
19.30
00:04:21.2
00:01:36.5
00:00:05.5

86.

91
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 59.4
27.68
00:05:03.1
00:02:18.4
00:00:41.9

87.

90
SZCZOTKA PIOTR
PASTUSZKO ANDRZEJ
FIAT
SK2 29.1
90.76
00:10:18.5
00:07:33.8
00:05:15.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
26
JURKUN TOMASZ
SIELIŁO PIOTR
MITSUBISHI LANCER
SK5 109.3
0.0
00:02:44.7
0.0
0.0 

2

=
23
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 106.1
0.98
00:02:49.6
00:00:04.9
00:00:04.9

3

=
25
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 104.1
1.64
00:02:52.9
00:00:08.2
00:00:03.3

4

=
24
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 101.3
2.6
00:02:57.7
00:00:13.0
00:00:04.8

5

=
36
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 99.9
3.1
00:03:00.2
00:00:15.5
00:00:02.5

6

=
15
OLCHAWSKI GRZEGORZ
ZBROJA TOMASZ
AUDI QUATTRO
Pirelli
RO GOŚĆ 98.7
3.54
00:03:02.4
00:00:17.7
00:00:02.2

7

=
33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 98.3
3.7
00:03:03.2
00:00:18.5
00:00:00.8

8

=
107
LECHOSZEST ARKADIUSZ
PIETRUSZKA KRZYSZTOF
PEUGEOT 208
RO GOŚĆ 98.1
3.74
00:03:03.4
00:00:18.7
00:00:00.2

9

=
17
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 98.0
3.78
00:03:03.6
00:00:18.9
00:00:00.2

10

=
34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 96.8
4.24
00:03:05.9
00:00:21.2
00:00:02.3

11

=
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 96.7
4.28
00:03:06.1
00:00:21.4
00:00:00.2

12

=
45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 96.7
4.3
00:03:06.2
00:00:21.5
00:00:00.1

13

=
30
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 95.6
4.7
00:03:08.2
00:00:23.5
00:00:02.0

14

=
2
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 95.5
4.74
00:03:08.4
00:00:23.7
00:00:00.2

15

=
6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 94.7
5.06
00:03:10.0
00:00:25.3
00:00:01.6

16

=
37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 94.6
5.1
00:03:10.2
00:00:25.5
00:00:00.2

17

=
11
BIEGUN PAWEŁ
OLEJNICZAK PATRYK
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 94.0
5.34
00:03:11.4
00:00:26.7
00:00:01.2

18

=
31
GAWEŁ DAWID
KAMPCZYK WOJCIECH
SUBARU
SK5 93.8
5.44
00:03:11.9
00:00:27.2
00:00:00.5

19

=
39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 93.4
5.62
00:03:12.8
00:00:28.1
00:00:00.9

20

=
5
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 93.3
5.64
00:03:12.9
00:00:28.2
00:00:00.1

21

=
62
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 93.3
5.66
00:03:13.0
00:00:28.3
00:00:00.1

22

=
3
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 93.0
5.76
00:03:13.5
00:00:28.8
00:00:00.5

23

=
41
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 92.6
5.94
00:03:14.4
00:00:29.7
00:00:00.9

24

=
71
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 92.1
6.16
00:03:15.5
00:00:30.8
00:00:01.1

25

=
38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 91.9
6.22
00:03:15.8
00:00:31.1
00:00:00.3

26

=
43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 91.7
6.3
00:03:16.2
00:00:31.5
00:00:00.4

27

=
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 91.5
6.4
00:03:16.7
00:00:32.0
00:00:00.5

28

=
70
KUBIAK MARCIN
Nowogrodzki Jacek
HONDA CIVIC
SK3 91.0
6.64
00:03:17.9
00:00:33.2
00:00:01.2

29

=
65
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 90.8
6.72
00:03:18.3
00:05.0
00:00:33.6
00:00:00.4

30

=
46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 90.6
6.8
00:03:18.7
00:00:34.0
00:00:00.4

31

=
61
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 90.4
6.88
00:03:19.1
00:00:34.4
00:00:00.4

32

=
60
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 90.3
6.94
00:03:19.4
00:00:34.7
00:00:00.3

33

=
69
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 89.4
7.34
00:03:21.4
00:00:36.7
00:00:02.0

34

=
59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 89.2
7.4
00:03:21.7
00:00:37.0
00:00:00.3

35

=
66
ZAJĄC MACIEJ
KOPEĆ PAULINA
HONDA CIVIC
SK3 89.2
7.44
00:03:21.9
00:00:37.2
00:00:00.2

36

=
18
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 89.0
7.5
00:03:22.2
00:00:37.5
00:00:00.3

37

=
94
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 88.9
7.54
00:03:22.4
00:00:37.7
00:00:00.2

38

=
40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 88.6
7.68
00:03:23.1
00:00:38.4
00:00:00.7

39

=
92
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 88.6
7.7
00:03:23.2
00:00:38.5
00:00:00.1

40

=
20
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 88.5
7.76
00:03:23.5
00:00:38.8
00:00:00.3

41

=
97
KRYNIECKI MATEUSZ
HERBA MARCIN
FIAT SC
SK2 88.4
7.8
00:03:23.7
00:00:39.0
00:00:00.2

42

=
81
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.3
7.82
00:03:23.8
00:00:39.1
00:00:00.1

43

=
83
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.2
7.86
00:03:24.0
00:00:39.3
00:00:00.2

44

=
4
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 88.2
7.86
00:03:24.0
00:00:39.3
00:00:00.0

45

=
84
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.2
7.88
00:03:24.1
00:00:39.4
00:00:00.1

46

=
50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 88.1
7.9
00:03:24.2
00:00:39.5
00:00:00.1

47

=
64
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 88.1
7.94
00:03:24.4
00:00:39.7
00:00:00.2

48

=
32
POTOCZNIAK BARTŁOMIEJ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
SUBARU IMPREZA
SK5 87.7
8.1
00:03:25.2
00:00:40.5
00:00:00.8

49

=
76
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 87.7
8.12
00:03:25.3
00:00:40.6
00:00:00.1

50

=
82
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 87.7
8.12
00:03:25.3
00:05.0
00:00:40.6
00:00:00.0

51

=
44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 87.6
8.14
00:03:25.4
00:00:40.7
00:00:00.1

52

=
35
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
Extreme
SK4 87.5
8.22
00:03:25.8
00:00:41.1
00:00:00.4

53

=
48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 87.1
8.38
00:03:26.6
00:00:41.9
00:00:00.8

54

=
79
KANIK MARCIN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA
Racegc
SK3 87.0
8.46
00:03:27.0
00:00:42.3
00:00:00.4

55

=
54
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 87.0
8.46
00:03:27.0
00:00:42.3
00:00:00.0

56

=
74
CIEŚLAK KRZYSZTOF
NIEZABISTOWSKI MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 86.7
8.58
00:03:27.6
00:00:42.9
00:00:00.6

57

=
73
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
Avon
SK3 86.5
8.7
00:03:28.2
00:00:43.5
00:00:00.6

58

=
72
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 86.4
8.72
00:03:28.3
00:00:43.6
00:00:00.1

59

=
19
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 86.3
8.76
00:03:28.5
00:00:43.8
00:00:00.2

60

=
27
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 86.3
8.78
00:03:28.6
00:00:43.9
00:00:00.1

61

=
53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 86.2
8.84
00:03:28.9
00:00:44.2
00:00:00.3

62

=
51
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 85.8
9.02
00:03:29.8
00:00:45.1
00:00:00.9

63

=
87
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.2
9.3
00:03:31.2
00:00:46.5
00:00:01.4

64

=
22
SZCZOTKA PAWEL
STUDZIŃSKI PIOTR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 84.8
9.52
00:03:32.3
00:00:47.6
00:00:01.1

65

=
85
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.8
9.52
00:03:32.3
00:00:47.6
00:00:00.0

66

=
109
BORTKIEWICZ ROMEK
CISEK RAFAŁ
HONDA CIVIC
SK3 84.7
9.56
00:03:32.5
00:00:47.8
00:00:00.2

67

=
77
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 84.6
9.62
00:03:32.8
00:00:48.1
00:00:00.3

68

=
10
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
Dunlop
RO OPEN 2WD 84.4
9.72
00:03:33.3
00:00:48.6
00:00:00.5

69

=
49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 84.2
9.84
00:03:33.9
00:00:49.2
00:00:00.6

70

=
95
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 83.4
10.2
00:03:35.7
00:00:51.0
00:00:01.8

71

=
56
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 83.4
10.2
00:03:35.7
00:00:51.0
00:00:00.0

72

=
63
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 83.1
10.4
00:03:36.7
00:00:52.0
00:00:01.0

73

=
58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 82.8
10.56
00:03:37.5
00:00:52.8
00:00:00.8

74

=
106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 82.0
10.98
00:03:39.6
00:00:54.9
00:00:02.1

75

=
21
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 81.7
11.1
00:03:40.2
00:00:55.5
00:00:00.6

76

=
88
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 81.7
11.1
00:03:40.2
00:00:55.5
00:00:00.0

77

=
98
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 80.3
11.88
00:03:44.1
00:00:59.4
00:00:03.9

78

=
108
PISZ PAWEŁ
PACHUTA KRYSTIAN
SUBARU IMPREZA
SK5 80.1
11.98
00:03:44.6
00:50.0
00:00:59.9
00:00:00.5

79

=
55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 79.1
12.58
00:03:47.6
00:01:02.9
00:00:03.0

80

=
75
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 76.3
14.26
00:03:56.0
00:01:11.3
00:00:08.4

81

=
101
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 75.7
14.64
00:03:57.9
00:01:13.2
00:00:01.9

82

=
47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 74.7
15.26
00:04:01.0
00:01:16.3
00:00:03.1

83

=
103
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 71.9
17.1
00:04:10.2
00:01:25.5
00:00:09.2

84

=
100
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.4
18.2
00:04:15.7
00:01:31.0
00:00:05.5

85

=
102
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 68.9
19.3
00:04:21.2
00:01:36.5
00:00:05.5

86

=
91
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 59.4
27.68
00:05:03.1
00:02:18.4
00:00:41.9

87

=
90
SZCZOTKA PIOTR
PASTUSZKO ANDRZEJ
FIAT
SK2 29.1
90.76
00:10:18.5
00:07:33.8
00:05:15.4

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
108
50
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-09-30 09:11
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 12:51
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 12:51
65
5
JAKUB BARAN / ALEKSANDER BARAN
PS 1
potracenie ogranicznika ciecia
2018-09-30 12:54
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 14:59
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 14:59
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 16:28
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 18:05

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
68
MACIEJ KUC / MATEUSZ KOJKA
PKC 0
wycofanie
42
ŁUKASZ LACHTERA / NIKOLA ŁUSZCZEWSKA
PKC 0
wycofanie
7
KAMIL WINNICKI / KORNEL GRABSKI
PKC 1
wycofanie
57
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 1
awaria skrzyni biegów
28
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 1
awaria
52
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PS 1
awaria
89
PIOTR OCHNICKI / JAKUB KURKOWSKI
PS 1
wypadek
96
JACEK JANUCHTA / KRZYSZTOF BOJARUN
PS 1
wycofanie
99
DAWID FELIKSIK / DAMIAN FELIKSIK
PS 1
awaria