Banner 4tm18
 


PS 6 - JUGÓW- 5.7 km - 16:48


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

50
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 93.4
0.00
00:03:39.8
0.0
0.0 

2.

55
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 91.2
0.89
00:03:44.9
00:00:05.1
00:00:05.1

3.

58
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 90.2
1.37
00:03:47.6
00:00:07.8
00:00:02.7

4.

56
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
Racegc
SK4 88.9
1.93
00:03:50.8
00:00:11.0
00:00:03.2

5.

59
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 87.9
2.40
00:03:53.5
00:00:13.7
00:00:02.7

6.

62
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 87.1
2.75
00:03:55.5
00:00:15.7
00:00:02.0

7.

65
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
Avon
SK4 86.0
3.30
00:03:58.6
00:00:18.8
00:00:03.1

8.

68
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 85.5
3.53
00:03:59.9
00:00:20.1
00:00:01.3

9.

57
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 85.5
3.53
00:03:59.9
00:00:20.1
00:00:00.0

10.

60
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 85.3
3.63
00:04:00.5
00:00:20.7
00:00:00.6

11.

61
LACHTERA ŁUKASZ
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 85.0
3.81
00:04:01.5
00:00:21.7
00:00:01.0

12.

51
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 84.0
4.30
00:04:04.3
00:00:24.5
00:00:02.8

13.

64
TOMASZEWSKI DAMIAN
ŁOŚ MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 83.7
4.44
00:04:05.1
00:00:25.3
00:00:00.8

14.

54
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 83.6
4.53
00:04:05.6
00:00:25.8
00:00:00.5

15.

53
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 83.4
4.58
00:04:05.9
00:00:26.1
00:00:00.3

16.

71
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
Racegc
SK4 82.8
4.89
00:04:07.7
00:00:27.9
00:00:01.8

17.

67
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 82.4
5.14
00:04:09.1
00:00:29.3
00:00:01.4

18.

80
POZNAŃSKI TOMASZ
BUCZKOWSKA EDYTA
SUBARU IMPREZA
SK4 81.8
5.47
00:04:11.0
00:00:31.2
00:00:01.9

19.

70
GIERUSZCZAK JAKUB
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 80.8
6.00
00:04:14.0
00:00:34.2
00:00:03.0

20.

79
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 80.7
6.04
00:04:14.2
00:00:34.4
00:00:00.2

21.

86
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMEK
OPEL ASTRA
SK4 80.7
6.05
00:04:14.3
00:00:34.5
00:00:00.1

22.

85
BEDNARZ MICHAŁ
ORŁOWSKI TOMASZ
BMW E36
SK4 79.8
6.53
00:04:17.0
00:00:37.2
00:00:02.7

23.

76
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 78.6
7.23
00:04:21.0
00:00:41.2
00:00:04.0

24.

77
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 77.8
7.68
00:04:23.6
00:00:43.8
00:00:02.6

25.

75
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 76.1
8.75
00:04:29.7
00:00:49.9
00:00:06.1

26.

74
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 70.2
12.75
00:04:52.5
00:01:12.7
00:00:22.8

27.

73
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 68.4
14.05
00:04:59.9
00:01:20.1
00:00:07.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
50
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 96.7
0.0
00:21:30.6
0.0
0.0 

2

  =
55
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 94.0
1.07
00:22:07.7
00:00:37.1
00:00:37.1

3

  =
58
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 93.4
1.29
00:22:15.3
00:00:44.7
00:00:07.6

4

  =
59
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 91.6
2.06
00:22:42.0
00:01:11.4
00:00:26.7

5

  =
57
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 89.9
2.79
00:23:07.4
00:01:36.8
00:00:25.4

6

  =
62
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 89.8
2.82
00:23:08.4
00:01:37.8
00:00:01.0

7

3
65
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
Avon
SK4 89.4
3.03
00:23:15.6
00:05.0
00:01:45.0
00:00:07.2

8

1
61
LACHTERA ŁUKASZ
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 89.2
3.09
00:23:17.8
00:01:47.2
00:00:02.2

9

2
56
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
Racegc
SK4 89.2
3.11
00:23:18.4
00:20.0
00:01:47.8
00:00:00.6

10

2
64
TOMASZEWSKI DAMIAN
ŁOŚ MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 89.1
3.18
00:23:20.7
00:05.0
00:01:50.1
00:00:02.3

11

4
53
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 89.0
3.19
00:23:21.0
00:05.0
00:01:50.4
00:00:00.3

12

  =
68
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 88.4
3.47
00:23:30.7
00:02:00.1
00:00:09.7

13

  =
51
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 87.6
3.87
00:23:44.7
00:05.0
00:02:14.1
00:00:14.0

14

  =
71
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
Racegc
SK4 87.2
4.06
00:23:51.3
00:02:20.7
00:00:06.6

15

  =
54
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 86.9
4.17
00:23:55.0
00:02:24.4
00:00:03.7

16

  =
67
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 85.5
4.87
00:24:19.2
00:02:48.6
00:00:24.2

17

  =
70
GIERUSZCZAK JAKUB
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 84.2
5.5
00:24:41.2
00:03:10.6
00:00:22.0

18

  =
79
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 83.6
5.82
00:24:52.3
00:05.0
00:03:21.7
00:00:11.1

19

  =
86
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMEK
OPEL ASTRA
SK4 83.5
5.87
00:24:54.0
00:03:23.4
00:00:01.7

20

  =
77
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 82.3
6.52
00:25:16.4
00:03:45.8
00:00:22.4

21

  =
80
POZNAŃSKI TOMASZ
BUCZKOWSKA EDYTA
SUBARU IMPREZA
SK4 82.2
6.53
00:25:16.7
00:10.0
00:03:46.1
00:00:00.3

22

  =
85
BEDNARZ MICHAŁ
ORŁOWSKI TOMASZ
BMW E36
SK4 81.9
6.72
00:25:23.5
00:03:52.9
00:00:06.8

23

  =
76
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 80.5
7.46
00:25:49.1
00:05.0
00:04:18.5
00:00:25.6

24

  =
75
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 78.5
8.64
00:26:29.9
00:05.0
00:04:59.3
00:00:40.8

25

  =
74
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 75.0
10.76
00:27:43.6
00:06:13.0
00:01:13.7

26

1
60
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 73.5
11.72
00:28:16.7
00:30.0
00:06:46.1
00:00:33.1

27

1
73
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 72.1
12.68
00:28:50.0
00:07:19.4
00:00:33.3

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
106
20
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-08-26 10:35
1
5
DAMIAN KOSTKA / PAWEŁ POCHROŃ
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
2
5
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
14
5
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
24
5
MARIUSZ SOBCZAK / BARTOSZ KOPROWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:38
27
5
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
30
5
MARCIN PIETRZYK / GRZEGORZ KLIMOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
31
5
JAGNA STANKIEWICZ / MACIEJ BOCHEŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
43
5
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
44
5
SZYMON GRODZKI / PRZEMYSŁAW GRODZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
51
5
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
53
5
ARTUR DŁUGOSZ / ŁUKASZ CIEŚLAK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
56
5
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:00
106
10
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:09
63
5
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:19
132
30
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:24
79
5
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
87
5
PRZEMEK KRYSZTOWIAK / ŁUKASZ WŁOCH
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
94
5
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
80
10
TOMASZ POZNAŃSKI / EDYTA BUCZKOWSKA
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:41
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:53
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
98
5
ŁUKASZ BRYK / MICHAŁ GROBELNY
PS 2
potracenie
2018-08-26 12:27
111
170
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 12:32
76
5
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:23
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:27
4
5
MAGDALENA MISIARZ / JUSTYNA KUROWSKA-FERDEK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:33
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:40
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:41
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:54
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:57
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:58
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:03
42
5
TOMASZ JURKUN / MAREK KOZDROŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:04
60
20
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PKC 3
spoznienie na pkc
2018-08-26 14:11
64
5
DAMIAN TOMASZEWSKI / MATEUSZ ŁOŚ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
65
5
MICHAŁ SŁUPSKI / KRZYSZTOF MAZUR
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
56
15
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
rozbicie szykany 3 przesla
2018-08-26 14:48
75
5
MARCIN ADAMCZYK / MARCIN KWIECIEŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:51
99
5
ARTUR BAL / MARCIN BIENIAK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 14:55
116
5
MARIUSZ SKWARK / MICHAŁ MAĆKOWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 15:17
131
5
PAWEŁ WINIARSKI / DARIA WINIARSKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
132
5
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
137
5
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 4
potracenie szykany nr 2
2018-08-26 15:18
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:45
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:46
14
30
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PKC 5
kara za zlamanie regulaminu dot grzania opon
2018-08-26 16:50
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 16:59
129
50
MATEUSZ OLSZACKI / MICHAŁ POSTAWKA
PKC 6
spoznienie na pkc
2018-08-26 18:45
90
5
MARIUSZ BRYLSKI / SŁAWOMIR SZPOT
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
100
5
MICHAŁ KLIMUNTOWSKI / KAMIL KUKLEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:59
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12
109
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
3
PIOTR FIREK / GRZEGORZ SZELEREWICZ
PS 1
wypadek
9
GRZEGORZ CIOMBOR / MARCIN BORYCKI
PS 1
Poza drogą
29
PAWEL SZCZOTKA / PIOTR STUDZIŃSKI
PS 1
urwane koło
11
TOMASZ PŁAWECKI / PAWEŁ KAIM
PS 1
awaria
52
MARCIN POGORZELSKI / PIOTR OCHNICKI
PKC 2
rezygnacja
41
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PS 1
awaria
103
KORNEL POPOWICZ / IGA GONTAREK
PS 1
awaria skrzyni
66
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 2
rezygnacja
106
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PS 1
awaria
122
DANIEL MARKIEWICZ / MATEUSZ WEŁYCZKO
PKC 2
awaria skrzyni
110
JACEK SKÓRNICKI / WOJCIECH KOPKOWICZ
PKC 2
wycofanie po OS 1
127
IRENEUSZ JAROSIEWICZ / RADOSŁAW JURAK
PS 1
WYCOFANIE
104
TOMASZ DARUK / ARKADIUSZ BABRAL
PKC 2
rezygnacja
83
TOMASZ ZATYLNY / MARTA GLĄDAŁA
PKC 2
rezygnacja
107
LESZEK KEPLINGER / JAROSŁAW KEPLINGER
PKC 2
rezygnacja
45
KUBA DĄBROWA / KATARZYNA LEWANDOWSKA
PKC 4
rezygnacja
63
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 3
awaria
69
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
PKC 2B
rezgnacha
111
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2B
rezygnacja
78
ANDRZEJ JANECZKO / SYLWIA JANECZKO
PKC 4
rezygnacja
72
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PS 4
nie ukończył os
89
MAREK MARTYNIAK / KAMILA KOŁODZIEJCZYK
PS 4
opuścił drogę - szopa
94
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 4
nie ukończył os
123
ŁUKASZ JĘDOROWICZ / ARTUR CIERECH
PKC 4
rezygnacja
2
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PKC 5
rezygnacja
37
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PKC 6
rezygnacja
44
SZYMON GRODZKI / PRZEMYSŁAW GRODZKI
PS 6
nie ukończył os