Banner 4tm18
 


PS 6 - JUGÓW- 5.7 km - 16:48


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
WŁOCH ŁUKASZ
SKODA FABIA
Extreme
SK3 90.1
0.00
00:03:47.8
0.0
0.0 

2.

93
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 87.7
1.07
00:03:53.9
00:00:06.1
00:00:06.1

3.

88
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 87.2
1.30
00:03:55.2
00:00:07.4
00:00:01.3

4.

98
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 86.7
1.54
00:03:56.6
00:00:08.8
00:00:01.4

5.

90
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 86.6
2.49
00:04:02.0
00:05.0
00:00:14.2
00:00:05.4

6.

96
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 82.8
3.53
00:04:07.9
00:00:20.1
00:00:10.9

7.

100
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 84.4
3.58
00:04:08.2
00:05.0
00:00:20.4
00:00:00.3

8.

92
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 84.3
3.63
00:04:08.5
00:05.0
00:00:20.7
00:00:05.3

9.

91
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 82.5
3.68
00:04:08.8
00:00:21.0
00:00:05.3

10.

102
GABRYSIAK. SR KRZYSZTOF
KOKOSZKA LESZEK
MITSUBISHI
Racegc
SK3 78.9
5.67
00:04:20.1
00:00:32.3
00:00:11.3

11.

97
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 78.0
6.18
00:04:23.0
00:00:35.2
00:00:02.9

12.

99
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
Racegc
SK3 77.9
6.25
00:04:23.4
00:00:35.6
00:00:00.4

13.

101
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 76.0
7.40
00:04:30.0
00:00:42.2
00:00:06.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
WŁOCH ŁUKASZ
SKODA FABIA
Extreme
SK3 91.8
0.0
00:22:39.2
00:05.0
0.0
0.0 

2

1
88
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 90.9
0.36
00:22:51.7
00:00:12.5
00:00:12.5

3

2
90
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 90.8
0.4
00:22:53.2
00:05.0
00:00:14.0
00:00:01.5

4

  =
93
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 90.6
0.51
00:22:56.9
00:00:17.7
00:00:03.7

5

  =
98
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 88.9
1.28
00:23:23.6
00:05.0
00:00:44.4
00:00:26.7

6

  =
91
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 87.0
2.16
00:23:54.1
00:01:14.9
00:00:30.5

7

  =
100
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 86.9
2.21
00:23:55.7
00:05.0
00:01:16.5
00:00:01.6

8

  =
96
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 84.8
3.21
00:24:30.3
00:01:51.1
00:00:34.6

9

  =
102
GABRYSIAK. SR KRZYSZTOF
KOKOSZKA LESZEK
MITSUBISHI
Racegc
SK3 83.3
3.98
00:24:57.2
00:02:18.0
00:00:26.9

10

  =
99
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
Racegc
SK3 83.0
4.12
00:25:02.0
00:05.0
00:02:22.8
00:00:04.8

11

  =
101
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 81.1
5.18
00:25:38.6
00:02:59.4
00:00:36.6

12

  =
97
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 67.8
13.9
00:30:40.7
00:08:01.5
00:05:02.1

13

  =
92
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 67.6
14.01
00:30:44.8
00:10.0
00:08:05.6
00:00:04.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
106
20
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-08-26 10:35
1
5
DAMIAN KOSTKA / PAWEŁ POCHROŃ
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
2
5
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
14
5
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
24
5
MARIUSZ SOBCZAK / BARTOSZ KOPROWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:38
27
5
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
30
5
MARCIN PIETRZYK / GRZEGORZ KLIMOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
31
5
JAGNA STANKIEWICZ / MACIEJ BOCHEŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
43
5
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
44
5
SZYMON GRODZKI / PRZEMYSŁAW GRODZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
51
5
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
53
5
ARTUR DŁUGOSZ / ŁUKASZ CIEŚLAK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
56
5
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:00
106
10
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:09
63
5
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:19
132
30
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:24
79
5
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
87
5
PRZEMEK KRYSZTOWIAK / ŁUKASZ WŁOCH
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
94
5
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
80
10
TOMASZ POZNAŃSKI / EDYTA BUCZKOWSKA
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:41
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:53
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
98
5
ŁUKASZ BRYK / MICHAŁ GROBELNY
PS 2
potracenie
2018-08-26 12:27
111
170
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 12:32
76
5
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:23
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:27
4
5
MAGDALENA MISIARZ / JUSTYNA KUROWSKA-FERDEK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:33
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:40
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:41
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:54
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:57
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:58
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:03
42
5
TOMASZ JURKUN / MAREK KOZDROŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:04
60
20
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PKC 3
spoznienie na pkc
2018-08-26 14:11
64
5
DAMIAN TOMASZEWSKI / MATEUSZ ŁOŚ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
65
5
MICHAŁ SŁUPSKI / KRZYSZTOF MAZUR
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
56
15
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
rozbicie szykany 3 przesla
2018-08-26 14:48
75
5
MARCIN ADAMCZYK / MARCIN KWIECIEŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:51
99
5
ARTUR BAL / MARCIN BIENIAK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 14:55
116
5
MARIUSZ SKWARK / MICHAŁ MAĆKOWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 15:17
131
5
PAWEŁ WINIARSKI / DARIA WINIARSKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
132
5
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
137
5
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 4
potracenie szykany nr 2
2018-08-26 15:18
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:45
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:46
14
30
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PKC 5
kara za zlamanie regulaminu dot grzania opon
2018-08-26 16:50
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 16:59
129
50
MATEUSZ OLSZACKI / MICHAŁ POSTAWKA
PKC 6
spoznienie na pkc
2018-08-26 18:45
90
5
MARIUSZ BRYLSKI / SŁAWOMIR SZPOT
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
100
5
MICHAŁ KLIMUNTOWSKI / KAMIL KUKLEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:59
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12
109
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
3
PIOTR FIREK / GRZEGORZ SZELEREWICZ
PS 1
wypadek
9
GRZEGORZ CIOMBOR / MARCIN BORYCKI
PS 1
Poza drogą
29
PAWEL SZCZOTKA / PIOTR STUDZIŃSKI
PS 1
urwane koło
11
TOMASZ PŁAWECKI / PAWEŁ KAIM
PS 1
awaria
52
MARCIN POGORZELSKI / PIOTR OCHNICKI
PKC 2
rezygnacja
41
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PS 1
awaria
103
KORNEL POPOWICZ / IGA GONTAREK
PS 1
awaria skrzyni
66
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 2
rezygnacja
106
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PS 1
awaria
122
DANIEL MARKIEWICZ / MATEUSZ WEŁYCZKO
PKC 2
awaria skrzyni
110
JACEK SKÓRNICKI / WOJCIECH KOPKOWICZ
PKC 2
wycofanie po OS 1
127
IRENEUSZ JAROSIEWICZ / RADOSŁAW JURAK
PS 1
WYCOFANIE
104
TOMASZ DARUK / ARKADIUSZ BABRAL
PKC 2
rezygnacja
83
TOMASZ ZATYLNY / MARTA GLĄDAŁA
PKC 2
rezygnacja
107
LESZEK KEPLINGER / JAROSŁAW KEPLINGER
PKC 2
rezygnacja
45
KUBA DĄBROWA / KATARZYNA LEWANDOWSKA
PKC 4
rezygnacja
63
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 3
awaria
69
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
PKC 2B
rezgnacha
111
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2B
rezygnacja
78
ANDRZEJ JANECZKO / SYLWIA JANECZKO
PKC 4
rezygnacja
72
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PS 4
nie ukończył os
89
MAREK MARTYNIAK / KAMILA KOŁODZIEJCZYK
PS 4
opuścił drogę - szopa
94
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 4
nie ukończył os
123
ŁUKASZ JĘDOROWICZ / ARTUR CIERECH
PKC 4
rezygnacja
2
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PKC 5
rezygnacja
37
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PKC 6
rezygnacja
44
SZYMON GRODZKI / PRZEMYSŁAW GRODZKI
PS 6
nie ukończył os