Banner 4tm18
 


PS 5 - KOSMOS- 5.85 km - 16:10


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

36
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 108.2
0.00
00:03:14.6
0.0
0.0 

2.

43
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 103.5
1.52
00:03:23.5
00:00:08.9
00:00:08.9

3.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 103.0
1.68
00:03:24.4
00:00:09.8
00:00:00.9

4.

50
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 102.1
1.98
00:03:26.2
00:00:11.6
00:00:01.8

5.

39
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 102.1
2.00
00:03:26.3
00:00:11.7
00:00:00.1

6.

32
FERDEK PAWEŁ
MARKOWSKI TOMASZ
BMW M3
SK GOŚĆ 101.4
2.22
00:03:27.6
00:00:13.0
00:00:01.3

7.

48
GROCHOCKI PIOTR
RAJCA MACIEK
SUBARU IMPREZA
SK5 101.1
2.34
00:03:28.3
00:00:13.7
00:00:00.7

8.

55
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 100.5
2.55
00:03:29.5
00:00:14.9
00:00:01.2

9.

58
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 100.4
2.58
00:03:29.7
00:00:15.1
00:00:00.2

10.

33
PACHUTA KRYSTIAN
SYRYCA ROBERT
BMW
SK GOŚĆ 99.3
2.97
00:03:32.0
00:00:17.4
00:00:02.3

11.

19
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 99.1
3.08
00:03:32.6
00:00:18.0
00:00:00.6

12.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 99.0
3.09
00:03:32.7
00:00:18.1
00:00:00.1

13.

44
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
Racegc
SK5 99.0
3.11
00:03:32.8
00:00:18.2
00:00:00.1

14.

90
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 99.0
3.11
00:03:32.8
00:00:18.2
00:00:00.0

15.

59
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 98.8
3.16
00:03:33.1
00:00:18.5
00:00:00.3

16.

35
SMÓŁKA DAWID
OPAŁA MARCIN
BMW
RO GOŚĆ 98.7
3.21
00:03:33.4
00:00:18.8
00:00:00.3

17.

88
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 97.8
3.56
00:03:35.4
00:00:20.8
00:00:02.0

18.

93
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 97.3
3.73
00:03:36.4
00:00:21.8
00:00:01.0

19.

18
BIEGUN PAWEŁ
GRZESIK KRZYSZTOF
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 97.1
3.81
00:03:36.9
00:00:22.3
00:00:00.5

20.

87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
WŁOCH ŁUKASZ
SKODA FABIA
Extreme
SK3 96.6
3.98
00:03:37.9
00:00:23.3
00:00:01.0

21.

57
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 96.4
4.07
00:03:38.4
00:00:23.8
00:00:00.5

22.

65
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
Avon
SK4 96.0
4.24
00:03:39.4
00:00:24.8
00:00:01.0

23.

62
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 95.9
4.26
00:03:39.5
00:00:24.9
00:00:00.1

24.

6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 95.9
4.27
00:03:39.6
00:00:25.0
00:00:00.1

25.

51
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 95.6
4.38
00:03:40.2
00:00:25.6
00:00:00.6

26.

121
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 95.5
4.44
00:03:40.6
00:00:26.0
00:00:00.4

27.

61
LACHTERA ŁUKASZ
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 95.4
4.46
00:03:40.7
00:00:26.1
00:00:00.1

28.

53
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 95.4
4.48
00:03:40.8
00:00:26.2
00:00:00.1

29.

14
SZOT PAWEŁ
HABUDA WOJCIECH
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 95.2
4.56
00:03:41.3
00:00:26.7
00:00:00.5

30.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 95.1
4.58
00:03:41.4
00:00:26.8
00:00:00.1

31.

23
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 95.0
4.63
00:03:41.7
00:00:27.1
00:00:00.3

32.

64
TOMASZEWSKI DAMIAN
ŁOŚ MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 94.8
4.72
00:03:42.2
00:00:27.6
00:00:00.5

33.

68
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 94.7
4.75
00:03:42.4
00:00:27.8
00:00:00.2

34.

120
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 94.6
4.79
00:03:42.6
00:00:28.0
00:00:00.2

35.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 94.4
4.87
00:03:43.1
00:00:28.5
00:00:00.5

36.

5
WINNICKI KAMIL
SIWAK TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 94.1
5.01
00:03:43.9
00:00:29.3
00:00:00.8

37.

92
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 94.0
5.03
00:03:44.0
00:00:29.4
00:00:00.1

38.

98
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 93.6
5.20
00:03:45.0
00:00:30.4
00:00:01.0

39.

96
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 93.6
5.20
00:03:45.0
00:00:30.4
00:00:00.0

40.

100
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 92.7
5.59
00:03:47.3
00:00:32.7
00:00:02.3

41.

60
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 92.6
5.61
00:03:47.4
00:00:32.8
00:00:00.1

42.

54
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 92.1
5.81
00:03:48.6
00:00:34.0
00:00:01.2

43.

108
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.7
6.00
00:03:49.7
00:00:35.1
00:00:01.1

44.

71
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
Racegc
SK4 91.5
6.07
00:03:50.1
00:00:35.5
00:00:00.4

45.

91
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 91.4
6.12
00:03:50.4
00:00:35.8
00:00:00.3

46.

17
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 91.0
6.29
00:03:51.4
00:00:36.8
00:00:01.0

47.

46
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 91.0
6.31
00:03:51.5
00:00:36.9
00:00:00.1

48.

109
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.1
6.43
00:03:52.2
00:06.0
00:00:37.6
00:00:00.7

49.

25
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 90.3
6.58
00:03:53.1
00:00:38.5
00:00:06.9

50.

12
ULMAN ŁUKASZ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 90.3
6.62
00:03:53.3
00:00:38.7
00:00:00.2

51.

116
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 90.1
6.70
00:03:53.8
00:00:39.2
00:00:00.5

52.

67
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 89.7
6.85
00:03:54.7
00:00:40.1
00:00:00.9

53.

24
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 89.6
6.92
00:03:55.1
00:00:40.5
00:00:00.4

54.

125
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 89.6
6.92
00:03:55.1
00:00:40.5
00:00:00.0

55.

34
SIADAK MATEUSZ
KOZŁOWSKI DAWID
PEUGEOT 206
Extreme
SK GOŚĆ 89.5
6.97
00:03:55.4
00:00:40.8
00:00:00.3

56.

30
PIETRZYK MARCIN
KLIMOWSKI GRZEGORZ
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 89.4
6.99
00:03:55.5
00:00:40.9
00:00:00.1

57.

102
GABRYSIAK. SR KRZYSZTOF
KOKOSZKA LESZEK
MITSUBISHI
Racegc
SK3 89.3
7.04
00:03:55.8
00:00:41.2
00:00:00.3

58.

129
OLSZACKI MATEUSZ
POSTAWKA MICHAŁ
FIAT SC
Extreme
SK2 89.2
7.09
00:03:56.1
00:00:41.5
00:00:00.3

59.

130
KRYNIECKI MATEUSZ
BOBER KAMIL
FIAT SC
SK2 88.8
7.26
00:03:57.1
00:00:42.5
00:00:01.0

60.

56
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
Racegc
SK4 88.8
7.28
00:03:57.2
00:00:42.6
00:00:00.1

61.

86
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMEK
OPEL ASTRA
SK4 88.7
7.32
00:03:57.4
00:00:42.8
00:00:00.2

62.

31
STANKIEWICZ JAGNA
BOCHEŃSKI MACIEJ
BMW E30
Avon
SK GOŚĆ 88.6
7.35
00:03:57.6
00:00:43.0
00:00:00.2

63.

79
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 88.6
7.38
00:03:57.8
00:00:43.2
00:00:00.2

64.

70
GIERUSZCZAK JAKUB
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 88.5
7.40
00:03:57.9
00:00:43.3
00:00:00.1

65.

112
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.5
7.42
00:03:58.0
00:00:43.4
00:00:00.1

66.

97
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 88.0
7.66
00:03:59.4
00:00:44.8
00:00:01.4

67.

27
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 87.8
7.74
00:03:59.9
00:00:45.3
00:00:00.5

68.

131
WINIARSKI PAWEŁ
WINIARSKA DARIA
SKODA FELICIA
Avon
SK2 87.7
7.78
00:04:00.1
00:00:45.5
00:00:00.2

69.

99
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
Racegc
SK3 87.5
7.88
00:04:00.7
00:00:46.1
00:00:00.6

70.

77
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 87.1
8.09
00:04:01.9
00:00:47.3
00:00:01.2

71.

101
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 86.6
8.29
00:04:03.1
00:00:48.5
00:00:01.2

72.

80
POZNAŃSKI TOMASZ
BUCZKOWSKA EDYTA
SUBARU IMPREZA
SK4 86.5
8.34
00:04:03.4
00:00:48.8
00:00:00.3

73.

76
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 85.8
8.68
00:04:05.4
00:00:50.8
00:00:02.0

74.

85
BEDNARZ MICHAŁ
ORŁOWSKI TOMASZ
BMW E36
SK4 85.1
9.06
00:04:07.6
00:00:53.0
00:00:02.2

75.

75
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 83.6
9.81
00:04:12.0
00:00:57.4
00:00:04.4

76.

115
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 83.3
9.95
00:04:12.8
00:00:58.2
00:00:00.8

77.

117
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.8
10.24
00:04:14.5
00:00:59.9
00:00:01.7

78.

126
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 81.6
10.84
00:04:18.0
00:01:03.4
00:00:03.5

79.

136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 79.9
11.81
00:04:23.7
00:01:09.1
00:00:05.7

80.

74
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 79.8
11.85
00:04:23.9
00:01:09.3
00:00:00.2

81.

134
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 79.8
11.85
00:04:23.9
00:01:09.3
00:00:00.0

82.

137
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 79.3
12.12
00:04:25.5
00:01:10.9
00:00:01.6

83.

135
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 78.3
12.74
00:04:29.1
00:01:14.5
00:00:03.6

84.

73
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 77.1
13.45
00:04:33.3
00:01:18.7
00:00:04.2

85.

42
JURKUN TOMASZ
KOZDROŃ MAREK
MITSUBISHI LANCER
SK5 75.6
14.36
00:04:38.6
00:01:24.0
00:00:05.3

86.

132
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 73.4
15.79
00:04:47.0
00:01:32.4
00:00:08.4

87.

128
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
SKODA FELICIA
Racegc
SK2 73.0
16.05
00:04:48.5
00:01:33.9
00:00:01.5

88.

37
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 22.4
127.23
00:15:38.9
00:12:24.3
00:10:50.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
36
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 100.9
0.0
00:17:13.4
0.0
0.0 

2

  =
39
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 98.4
0.89
00:17:39.1
00:00:25.7
00:00:25.7

3

  =
43
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 98.1
0.99
00:17:42.2
00:05.0
00:00:28.8
00:00:03.1

4

  =
50
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 97.3
1.29
00:17:50.8
00:00:37.4
00:00:08.6

5

2
19
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 95.3
2.07
00:18:13.2
00:00:59.8
00:00:22.4

6

3
48
GROCHOCKI PIOTR
RAJCA MACIEK
SUBARU IMPREZA
SK5 94.8
2.26
00:18:18.9
00:10.0
00:01:05.5
00:00:05.7

7

1
44
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
Racegc
SK5 94.7
2.33
00:18:20.8
00:05.0
00:01:07.4
00:00:01.9

8

2
55
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 94.5
2.4
00:18:22.8
00:01:09.4
00:00:02.0

9

2
58
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 94.1
2.57
00:18:27.7
00:01:14.3
00:00:04.9

10

3
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 93.9
2.63
00:18:29.6
00:05.0
00:01:16.2
00:00:01.9

11

4
32
FERDEK PAWEŁ
MARKOWSKI TOMASZ
BMW M3
SK GOŚĆ 93.3
2.87
00:18:36.5
00:01:23.1
00:00:06.9

12

  =
35
SMÓŁKA DAWID
OPAŁA MARCIN
BMW
RO GOŚĆ 93.3
2.91
00:18:37.5
00:10.0
00:01:24.1
00:00:01.0

13

1
33
PACHUTA KRYSTIAN
SYRYCA ROBERT
BMW
SK GOŚĆ 93.1
2.99
00:18:40.0
00:01:26.6
00:00:02.5

14

3
59
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 92.4
3.28
00:18:48.5
00:01:35.1
00:00:08.5

15

3
90
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 92.1
3.38
00:18:51.2
00:01:37.8
00:00:02.7

16

  =
87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
WŁOCH ŁUKASZ
SKODA FABIA
Extreme
SK3 92.1
3.39
00:18:51.4
00:05.0
00:01:38.0
00:00:00.2

17

2
88
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 91.7
3.56
00:18:56.5
00:01:43.1
00:00:05.1

18

3
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 91.5
3.64
00:18:58.8
00:01:45.4
00:00:02.3

19

1
121
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 91.2
3.78
00:19:02.7
00:01:49.3
00:00:03.9

20

2
93
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 91.2
3.79
00:19:03.0
00:01:49.6
00:00:00.3

21

2
57
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 90.8
3.94
00:19:07.5
00:01:54.1
00:00:04.5

22

16
42
JURKUN TOMASZ
KOZDROŃ MAREK
MITSUBISHI LANCER
SK5 90.7
4.01
00:19:09.4
00:05.0
00:01:56.0
00:00:01.9

23

4
18
BIEGUN PAWEŁ
GRZESIK KRZYSZTOF
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 90.6
4.05
00:19:10.7
00:01:57.3
00:00:01.3

24

2
62
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 90.4
4.13
00:19:12.9
00:01:59.5
00:00:02.2

25

3
53
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 90.2
4.2
00:19:15.1
00:05.0
00:02:01.7
00:00:02.2

26

1
64
TOMASZEWSKI DAMIAN
ŁOŚ MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 90.2
4.22
00:19:15.6
00:05.0
00:02:02.2
00:00:00.5

27

2
61
LACHTERA ŁUKASZ
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 90.1
4.25
00:19:16.3
00:02:02.9
00:00:00.7

28

2
65
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
Avon
SK4 90.1
4.27
00:19:17.0
00:05.0
00:02:03.6
00:00:00.7

29

4
6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 89.5
4.51
00:19:23.9
00:02:10.5
00:00:06.9

30

2
98
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 89.3
4.61
00:19:27.0
00:05.0
00:02:13.6
00:00:03.1

31

7
56
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
Racegc
SK4 89.3
4.64
00:19:27.6
00:20.0
00:02:14.2
00:00:00.6

32

1
108
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.2
4.68
00:19:29.0
00:02:15.6
00:00:01.4

33

1
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.1
4.72
00:19:30.0
00:05.0
00:02:16.6
00:00:01.0

34

1
68
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 89.0
4.75
00:19:30.8
00:02:17.4
00:00:00.8

35

1
5
WINNICKI KAMIL
SIWAK TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 88.7
4.91
00:19:35.5
00:02:22.1
00:00:04.7

36

6
51
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 88.3
5.08
00:19:40.4
00:05.0
00:02:27.0
00:00:04.9

37

7
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 88.1
5.18
00:19:43.3
00:02:29.9
00:00:02.9

38

  =
71
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
Racegc
SK4 88.1
5.19
00:19:43.6
00:02:30.2
00:00:00.3

39

  =
91
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 87.9
5.25
00:19:45.3
00:02:31.9
00:00:01.7

40

1
100
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 87.8
5.32
00:19:47.5
00:02:34.1
00:00:02.2

41

2
54
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 87.6
5.39
00:19:49.4
00:02:36.0
00:00:01.9

42

5
14
SZOT PAWEŁ
HABUDA WOJCIECH
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 86.6
5.87
00:20:03.2
00:35.0
00:02:49.8
00:00:13.8

43

2
130
KRYNIECKI MATEUSZ
BOBER KAMIL
FIAT SC
SK2 86.5
5.9
00:20:04.3
00:02:50.9
00:00:01.1

44

5
46
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 86.3
6.02
00:20:07.7
00:02:54.3
00:00:03.4

45

1
125
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 86.2
6.06
00:20:08.9
00:02:55.5
00:00:01.2

46

1
67
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 86.1
6.1
00:20:10.1
00:02:56.7
00:00:01.2

47

6
23
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 86.0
6.17
00:20:12.1
00:02:58.7
00:00:02.0

48

  =
112
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.9
6.23
00:20:13.9
00:03:00.5
00:00:01.8

49

2
25
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 85.3
6.49
00:20:21.2
00:03:07.8
00:00:07.3

50

6
96
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 85.3
6.53
00:20:22.4
00:03:09.0
00:00:01.2

51

4
17
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 85.0
6.64
00:20:25.6
00:03:12.2
00:00:03.2

52

2
27
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 85.0
6.64
00:20:25.7
00:05.0
00:03:12.3
00:00:00.1

53

1
70
GIERUSZCZAK JAKUB
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 84.9
6.69
00:20:27.2
00:03:13.8
00:00:01.5

54

  =
116
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.9
6.7
00:20:27.5
00:05.0
00:03:14.1
00:00:00.3

55

4
129
OLSZACKI MATEUSZ
POSTAWKA MICHAŁ
FIAT SC
Extreme
SK2 84.3
7.01
00:20:36.3
00:03:22.9
00:00:08.8

56

2
31
STANKIEWICZ JAGNA
BOCHEŃSKI MACIEJ
BMW E30
Avon
SK GOŚĆ 84.2
7.04
00:20:37.1
00:05.0
00:03:23.7
00:00:00.8

57

4
102
GABRYSIAK. SR KRZYSZTOF
KOKOSZKA LESZEK
MITSUBISHI
Racegc
SK3 84.2
7.04
00:20:37.1
00:03:23.7
00:00:00.0

58

2
79
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 84.2
7.07
00:20:38.1
00:05.0
00:03:24.7
00:00:01.0

59

4
30
PIETRZYK MARCIN
KLIMOWSKI GRZEGORZ
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 84.2
7.08
00:20:38.4
00:05.0
00:03:25.0
00:00:00.3

60

3
99
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
Racegc
SK3 84.1
7.09
00:20:38.6
00:05.0
00:03:25.2
00:00:00.2

61

1
86
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMEK
OPEL ASTRA
SK4 84.1
7.13
00:20:39.7
00:03:26.3
00:00:01.1

62

3
24
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 83.5
7.44
00:20:48.8
00:05.0
00:03:35.4
00:00:09.1

63

5
12
ULMAN ŁUKASZ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 83.4
7.44
00:20:48.9
00:10.0
00:03:35.5
00:00:00.1

64

  =
77
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 83.2
7.58
00:20:52.8
00:03:39.4
00:00:03.9

65

2
131
WINIARSKI PAWEŁ
WINIARSKA DARIA
SKODA FELICIA
Avon
SK2 83.1
7.64
00:20:54.6
00:05.0
00:03:41.2
00:00:01.8

66

7
109
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.4
7.98
00:21:04.4
00:30.0
00:03:51.0
00:00:09.8

67

5
34
SIADAK MATEUSZ
KOZŁOWSKI DAWID
PEUGEOT 206
Extreme
SK GOŚĆ 82.4
7.99
00:21:04.7
00:10.0
00:03:51.3
00:00:00.3

68

2
80
POZNAŃSKI TOMASZ
BUCZKOWSKA EDYTA
SUBARU IMPREZA
SK4 82.3
8.02
00:21:05.7
00:10.0
00:03:52.3
00:00:01.0

69

  =
85
BEDNARZ MICHAŁ
ORŁOWSKI TOMASZ
BMW E36
SK4 82.3
8.05
00:21:06.5
00:03:53.1
00:00:00.8

70

4
115
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.3
8.06
00:21:06.6
00:03:53.2
00:00:00.1

71

  =
101
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 82.2
8.12
00:21:08.6
00:03:55.2
00:00:02.0

72

3
76
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 80.9
8.8
00:21:28.1
00:05.0
00:04:14.7
00:00:19.5

73

1
126
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 80.3
9.12
00:21:37.4
00:04:24.0
00:00:09.3

74

2
75
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 78.9
9.91
00:22:00.2
00:05.0
00:04:46.8
00:00:22.8

75

2
117
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 78.2
10.32
00:22:12.2
00:05.0
00:04:58.8
00:00:12.0

76

2
136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 77.6
10.72
00:22:23.8
00:05:10.4
00:00:11.6

77

4
134
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 76.6
11.3
00:22:40.4
00:05:27.0
00:00:16.6

78

2
135
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 76.5
11.38
00:22:42.8
00:05:29.4
00:00:02.4

79

3
74
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 76.0
11.66
00:22:51.1
00:05:37.7
00:00:08.3

80

1
128
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
SKODA FELICIA
Racegc
SK2 75.4
12.04
00:23:02.1
00:05:48.7
00:00:11.0

81

3
120
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 74.7
12.49
00:23:14.9
00:10.0
00:06:01.5
00:00:12.8

82

1
73
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 72.9
13.7
00:23:50.1
00:06:36.7
00:00:35.2

83

3
60
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 71.6
14.6
00:24:16.2
00:30.0
00:07:02.8
00:00:26.1

84

1
137
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.2
15.58
00:24:44.5
00:05.0
00:07:31.1
00:00:28.3

85

2
132
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 68.3
17.03
00:25:26.3
00:35.0
00:08:12.9
00:00:41.8

86

2
97
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 66.1
18.8
00:26:17.7
00:09:04.3
00:00:51.4

87

2
92
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 65.3
19.44
00:26:36.3
00:05.0
00:09:22.9
00:00:18.6

88

83
37
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 57.8
26.63
00:30:04.4
00:10.0
00:12:51.0
00:03:28.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
106
20
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-08-26 10:35
1
5
DAMIAN KOSTKA / PAWEŁ POCHROŃ
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
2
5
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
14
5
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
24
5
MARIUSZ SOBCZAK / BARTOSZ KOPROWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:38
27
5
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
30
5
MARCIN PIETRZYK / GRZEGORZ KLIMOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
31
5
JAGNA STANKIEWICZ / MACIEJ BOCHEŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
43
5
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
44
5
SZYMON GRODZKI / PRZEMYSŁAW GRODZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
51
5
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
53
5
ARTUR DŁUGOSZ / ŁUKASZ CIEŚLAK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
56
5
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:00
106
10
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:09
63
5
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:19
132
30
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:24
79
5
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
87
5
PRZEMEK KRYSZTOWIAK / ŁUKASZ WŁOCH
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
94
5
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
80
10
TOMASZ POZNAŃSKI / EDYTA BUCZKOWSKA
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:41
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:53
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
98
5
ŁUKASZ BRYK / MICHAŁ GROBELNY
PS 2
potracenie
2018-08-26 12:27
111
170
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 12:32
76
5
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:23
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:27
4
5
MAGDALENA MISIARZ / JUSTYNA KUROWSKA-FERDEK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:33
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:40
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:41
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:54
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:57
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:58
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:03
42
5
TOMASZ JURKUN / MAREK KOZDROŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:04
60
20
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PKC 3
spoznienie na pkc
2018-08-26 14:11
64
5
DAMIAN TOMASZEWSKI / MATEUSZ ŁOŚ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
65
5
MICHAŁ SŁUPSKI / KRZYSZTOF MAZUR
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
56
15
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
rozbicie szykany 3 przesla
2018-08-26 14:48
75
5
MARCIN ADAMCZYK / MARCIN KWIECIEŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:51
99
5
ARTUR BAL / MARCIN BIENIAK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 14:55
116
5
MARIUSZ SKWARK / MICHAŁ MAĆKOWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 15:17
131
5
PAWEŁ WINIARSKI / DARIA WINIARSKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
132
5
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
137
5
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 4
potracenie szykany nr 2
2018-08-26 15:18
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:45
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:46
14
30
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PKC 5
kara za zlamanie regulaminu dot grzania opon
2018-08-26 16:50
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 16:59
129
50
MATEUSZ OLSZACKI / MICHAŁ POSTAWKA
PKC 6
spoznienie na pkc
2018-08-26 18:45
90
5
MARIUSZ BRYLSKI / SŁAWOMIR SZPOT
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
100
5
MICHAŁ KLIMUNTOWSKI / KAMIL KUKLEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:59
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12
109
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
3
PIOTR FIREK / GRZEGORZ SZELEREWICZ
PS 1
wypadek
9
GRZEGORZ CIOMBOR / MARCIN BORYCKI
PS 1
Poza drogą
29
PAWEL SZCZOTKA / PIOTR STUDZIŃSKI
PS 1
urwane koło
11
TOMASZ PŁAWECKI / PAWEŁ KAIM
PS 1
awaria
52
MARCIN POGORZELSKI / PIOTR OCHNICKI
PKC 2
rezygnacja
41
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PS 1
awaria
103
KORNEL POPOWICZ / IGA GONTAREK
PS 1
awaria skrzyni
66
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 2
rezygnacja
106
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PS 1
awaria
122
DANIEL MARKIEWICZ / MATEUSZ WEŁYCZKO
PKC 2
awaria skrzyni
110
JACEK SKÓRNICKI / WOJCIECH KOPKOWICZ
PKC 2
wycofanie po OS 1
127
IRENEUSZ JAROSIEWICZ / RADOSŁAW JURAK
PS 1
WYCOFANIE
104
TOMASZ DARUK / ARKADIUSZ BABRAL
PKC 2
rezygnacja
83
TOMASZ ZATYLNY / MARTA GLĄDAŁA
PKC 2
rezygnacja
107
LESZEK KEPLINGER / JAROSŁAW KEPLINGER
PKC 2
rezygnacja
45
KUBA DĄBROWA / KATARZYNA LEWANDOWSKA
PKC 4
rezygnacja
63
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 3
awaria
69
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
PKC 2B
rezgnacha
111
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2B
rezygnacja
78
ANDRZEJ JANECZKO / SYLWIA JANECZKO
PKC 4
rezygnacja
72
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PS 4
nie ukończył os
89
MAREK MARTYNIAK / KAMILA KOŁODZIEJCZYK
PS 4
opuścił drogę - szopa
94
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 4
nie ukończył os
123
ŁUKASZ JĘDOROWICZ / ARTUR CIERECH
PKC 4
rezygnacja
2
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PKC 5
rezygnacja