Banner 4tm18
 


PS 4 - JUGÓW- 5.7 km - 13:27


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

39
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 95.1
0.00
00:03:35.8
0.0
0.0 

2.

36
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 95.1
0.00
00:03:35.8
00:00:00.0
00:00:00.0

3.

43
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 94.5
0.23
00:03:37.1
00:00:01.3
00:00:01.3

4.

50
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 93.4
0.70
00:03:39.8
00:00:04.0
00:00:02.7

5.

48
GROCHOCKI PIOTR
RAJCA MACIEK
SUBARU IMPREZA
SK5 92.8
0.95
00:03:41.2
00:00:05.4
00:00:01.4

6.

44
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
Racegc
SK5 92.5
1.07
00:03:41.9
00:00:06.1
00:00:00.7

7.

42
JURKUN TOMASZ
KOZDROŃ MAREK
MITSUBISHI LANCER
SK5 94.4
1.14
00:03:42.3
00:05.0
00:00:06.5
00:00:00.4

8.

19
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 91.1
1.65
00:03:45.2
00:00:09.4
00:00:07.9

9.

55
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 90.2
2.05
00:03:47.5
00:00:11.7
00:00:02.3

10.

56
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
Racegc
SK4 89.8
2.21
00:03:48.4
00:00:12.6
00:00:00.9

11.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 89.4
2.40
00:03:49.5
00:00:13.7
00:00:01.1

12.

58
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 89.2
2.49
00:03:50.0
00:00:14.2
00:00:00.5

13.

32
FERDEK PAWEŁ
MARKOWSKI TOMASZ
BMW M3
SK GOŚĆ 89.2
2.51
00:03:50.1
00:00:14.3
00:00:00.1

14.

87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
WŁOCH ŁUKASZ
SKODA FABIA
Extreme
SK3 89.1
2.56
00:03:50.4
00:00:14.6
00:00:00.3

15.

35
SMÓŁKA DAWID
OPAŁA MARCIN
BMW
RO GOŚĆ 91.0
2.58
00:03:50.5
00:05.0
00:00:14.7
00:00:00.1

16.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 88.8
2.67
00:03:51.0
00:00:15.2
00:00:05.5

17.

33
PACHUTA KRYSTIAN
SYRYCA ROBERT
BMW
SK GOŚĆ 88.8
2.70
00:03:51.2
00:00:15.4
00:00:00.2

18.

59
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 88.3
2.93
00:03:52.5
00:00:16.7
00:00:01.3

19.

2
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 88.2
2.95
00:03:52.6
00:00:16.8
00:00:00.1

20.

90
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 88.2
2.96
00:03:52.7
00:00:16.9
00:00:00.1

21.

93
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 88.0
3.07
00:03:53.3
00:00:17.5
00:00:00.6

22.

88
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 87.8
3.16
00:03:53.8
00:00:18.0
00:00:00.5

23.

6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 87.8
3.16
00:03:53.8
00:00:18.0
00:00:00.0

24.

98
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 86.7
3.65
00:03:56.6
00:00:20.8
00:00:02.8

25.

57
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 86.5
3.75
00:03:57.2
00:00:21.4
00:00:00.6

26.

62
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 86.4
3.81
00:03:57.5
00:00:21.7
00:00:00.3

27.

120
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 86.4
3.81
00:03:57.5
00:00:21.7
00:00:00.0

28.

14
SZOT PAWEŁ
HABUDA WOJCIECH
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 86.2
3.89
00:03:58.0
00:00:22.2
00:00:00.5

29.

121
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 86.0
3.98
00:03:58.5
00:00:22.7
00:00:00.5

30.

61
LACHTERA ŁUKASZ
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 85.8
4.09
00:03:59.1
00:00:23.3
00:00:00.6

31.

53
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 85.5
4.23
00:03:59.9
00:00:24.1
00:00:00.8

32.

23
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 85.4
4.32
00:04:00.4
00:00:24.6
00:00:00.5

33.

108
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.3
4.37
00:04:00.7
00:00:24.9
00:00:00.3

34.

65
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
Avon
SK4 87.0
4.40
00:04:00.9
00:05.0
00:00:25.1
00:00:00.2

35.

91
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 85.0
4.49
00:04:01.4
00:00:25.6
00:00:05.5

36.

71
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
Racegc
SK4 84.8
4.60
00:04:02.0
00:00:26.2
00:00:00.6

37.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 86.5
4.63
00:04:02.2
00:05.0
00:00:26.4
00:00:00.2

38.

18
BIEGUN PAWEŁ
GRZESIK KRZYSZTOF
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 84.5
4.72
00:04:02.7
00:00:26.9
00:00:05.5

39.

64
TOMASZEWSKI DAMIAN
ŁOŚ MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 85.9
4.95
00:04:04.0
00:05.0
00:00:28.2
00:00:01.3

40.

130
KRYNIECKI MATEUSZ
BOBER KAMIL
FIAT SC
SK2 84.1
4.96
00:04:04.1
00:00:28.3
00:00:05.1

41.

51
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 84.0
5.00
00:04:04.3
00:00:28.5
00:00:00.2

42.

54
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 83.9
5.07
00:04:04.7
00:00:28.9
00:00:00.4

43.

68
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 83.8
5.09
00:04:04.8
00:00:29.0
00:00:00.1

44.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 83.2
5.40
00:04:06.6
00:00:30.8
00:00:01.8

45.

125
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 83.1
5.44
00:04:06.8
00:00:31.0
00:00:00.2

46.

46
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 83.0
5.51
00:04:07.2
00:00:31.4
00:00:00.4

47.

96
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 82.3
5.86
00:04:09.2
00:00:33.4
00:00:02.0

48.

112
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 81.8
6.16
00:04:10.9
00:00:35.1
00:00:01.7

49.

70
GIERUSZCZAK JAKUB
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 81.7
6.19
00:04:11.1
00:00:35.3
00:00:00.2

50.

31
STANKIEWICZ JAGNA
BOCHEŃSKI MACIEJ
BMW E30
Avon
SK GOŚĆ 81.7
6.19
00:04:11.1
00:00:35.3
00:00:00.0

51.

24
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 81.5
6.32
00:04:11.8
00:00:36.0
00:00:00.7

52.

5
WINNICKI KAMIL
SIWAK TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 81.5
6.32
00:04:11.8
00:00:36.0
00:00:00.0

53.

79
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 81.4
6.35
00:04:12.0
00:00:36.2
00:00:00.2

54.

67
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 81.3
6.42
00:04:12.4
00:00:36.6
00:00:00.4

55.

86
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMEK
OPEL ASTRA
SK4 81.3
6.42
00:04:12.4
00:00:36.6
00:00:00.0

56.

30
PIETRZYK MARCIN
KLIMOWSKI GRZEGORZ
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 81.1
6.54
00:04:13.1
00:00:37.3
00:00:00.7

57.

17
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 80.7
6.77
00:04:14.4
00:00:38.6
00:00:01.3

58.

12
ULMAN ŁUKASZ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 82.2
6.79
00:04:14.5
00:05.0
00:00:38.7
00:00:00.1

59.

25
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 80.6
6.81
00:04:14.6
00:00:38.8
00:00:05.1

60.

27
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 80.5
6.86
00:04:14.9
00:00:39.1
00:00:00.3

61.

80
POZNAŃSKI TOMASZ
BUCZKOWSKA EDYTA
SUBARU IMPREZA
SK4 80.4
6.91
00:04:15.2
00:00:39.4
00:00:00.3

62.

116
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 81.8
7.05
00:04:16.0
00:05.0
00:00:40.2
00:00:00.8

63.

129
OLSZACKI MATEUSZ
POSTAWKA MICHAŁ
FIAT SC
Extreme
SK2 80.1
7.09
00:04:16.2
00:00:40.4
00:00:05.2

64.

34
SIADAK MATEUSZ
KOZŁOWSKI DAWID
PEUGEOT 206
Extreme
SK GOŚĆ 81.5
7.18
00:04:16.7
00:05.0
00:00:40.9
00:00:00.5

65.

85
BEDNARZ MICHAŁ
ORŁOWSKI TOMASZ
BMW E36
SK4 79.9
7.19
00:04:16.8
00:00:41.0
00:00:05.1

66.

115
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 79.4
7.46
00:04:18.3
00:00:42.5
00:00:01.5

67.

102
GABRYSIAK. SR KRZYSZTOF
KOKOSZKA LESZEK
MITSUBISHI
Racegc
SK3 79.4
7.47
00:04:18.4
00:00:42.6
00:00:00.1

68.

126
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 79.0
7.70
00:04:19.7
00:00:43.9
00:00:01.3

69.

99
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
Racegc
SK3 80.5
7.72
00:04:19.8
00:05.0
00:00:44.0
00:00:00.1

70.

77
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 78.8
7.82
00:04:20.4
00:00:44.6
00:00:05.6

71.

100
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 78.7
7.89
00:04:20.8
00:00:45.0
00:00:00.4

72.

131
WINIARSKI PAWEŁ
WINIARSKA DARIA
SKODA FELICIA
Avon
SK2 79.3
8.42
00:04:23.8
00:05.0
00:00:48.0
00:00:03.0

73.

76
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 77.4
8.65
00:04:25.1
00:00:49.3
00:00:06.3

74.

101
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 77.3
8.72
00:04:25.5
00:00:49.7
00:00:00.4

75.

97
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 76.3
9.32
00:04:28.9
00:00:53.1
00:00:03.4

76.

128
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
SKODA FELICIA
Racegc
SK2 75.7
9.70
00:04:31.1
00:00:55.3
00:00:02.2

77.

92
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 75.1
10.05
00:04:33.1
00:00:57.3
00:00:02.0

78.

75
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 75.9
10.47
00:04:35.5
00:05.0
00:00:59.7
00:00:02.4

79.

136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 74.2
10.68
00:04:36.7
00:01:00.9
00:00:06.2

80.

135
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 74.1
10.75
00:04:37.1
00:01:01.3
00:00:00.4

81.

117
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 73.9
10.84
00:04:37.6
00:01:01.8
00:00:00.5

82.

134
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 72.8
11.56
00:04:41.7
00:01:05.9
00:00:04.1

83.

74
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 71.6
12.39
00:04:46.4
00:01:10.6
00:00:04.7

84.

73
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 68.1
15.02
00:05:01.4
00:01:25.6
00:00:15.0

85.

132
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 67.7
16.16
00:05:07.9
00:05.0
00:01:32.1
00:00:06.5

86.

109
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 67.7
16.37
00:05:09.1
00:06.0
00:01:33.3
00:00:06.2

87.

137
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 50.7
34.07
00:06:50.0
00:05.0
00:03:14.2
00:01:46.9

88.

37
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 93.2
41.16
00:07:30.4
00:05.0
00:03:54.6
00:00:45.4

89.

60
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 42.2
47.46
00:08:06.3
00:04:30.5
00:04:26.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
36
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 99.1
0.0
00:13:58.8
0.0
0.0 

2

1
39
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 97.5
0.61
00:14:12.8
00:00:14.0
00:00:14.0

3

1
43
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 96.8
0.86
00:14:18.7
00:05.0
00:00:19.9
00:00:05.9

4

1
50
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 96.2
1.12
00:14:24.6
00:00:25.8
00:00:05.9

5

3
37
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 96.1
1.16
00:14:25.5
00:10.0
00:00:26.7
00:00:00.9

6

  =
42
JURKUN TOMASZ
KOZDROŃ MAREK
MITSUBISHI LANCER
SK5 95.5
1.39
00:14:30.8
00:05.0
00:00:32.0
00:00:05.3

7

  =
19
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 94.4
1.81
00:14:40.6
00:00:41.8
00:00:09.8

8

1
44
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
Racegc
SK5 93.6
2.13
00:14:48.0
00:05.0
00:00:49.2
00:00:07.4

9

2
48
GROCHOCKI PIOTR
RAJCA MACIEK
SUBARU IMPREZA
SK5 93.4
2.24
00:14:50.6
00:10.0
00:00:51.8
00:00:02.6

10

2
55
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 93.1
2.36
00:14:53.3
00:00:54.5
00:00:02.7

11

1
58
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 92.6
2.56
00:14:58.0
00:00:59.2
00:00:04.7

12

  =
35
SMÓŁKA DAWID
OPAŁA MARCIN
BMW
RO GOŚĆ 92.0
2.83
00:15:04.1
00:10.0
00:01:05.3
00:00:06.1

13

  =
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 91.9
2.87
00:15:05.2
00:05.0
00:01:06.4
00:00:01.1

14

  =
33
PACHUTA KRYSTIAN
SYRYCA ROBERT
BMW
SK GOŚĆ 91.6
3.0
00:15:08.0
00:01:09.2
00:00:02.8

15

  =
32
FERDEK PAWEŁ
MARKOWSKI TOMASZ
BMW M3
SK GOŚĆ 91.5
3.03
00:15:08.9
00:01:10.1
00:00:00.9

16

1
87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
WŁOCH ŁUKASZ
SKODA FABIA
Extreme
SK3 91.0
3.23
00:15:13.5
00:05.0
00:01:14.7
00:00:04.6

17

1
59
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 90.8
3.32
00:15:15.4
00:01:16.6
00:00:01.9

18

1
90
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 90.5
3.45
00:15:18.4
00:01:19.6
00:00:03.0

19

1
88
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 90.3
3.56
00:15:21.1
00:01:22.3
00:00:02.7

20

2
121
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 90.2
3.61
00:15:22.1
00:01:23.3
00:00:01.0

21

7
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 89.8
3.78
00:15:26.1
00:01:27.3
00:00:04.0

22

4
93
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 89.7
3.8
00:15:26.6
00:01:27.8
00:00:00.5

23

2
57
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 89.5
3.91
00:15:29.1
00:01:30.3
00:00:02.5

24

11
56
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
Racegc
SK4 89.4
3.97
00:15:30.4
00:20.0
00:01:31.6
00:00:01.3

25

3
64
TOMASZEWSKI DAMIAN
ŁOŚ MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 89.1
4.1
00:15:33.4
00:05.0
00:01:34.6
00:00:03.0

26

3
62
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 89.1
4.1
00:15:33.4
00:01:34.6
00:00:00.0

27

3
18
BIEGUN PAWEŁ
GRZESIK KRZYSZTOF
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 89.1
4.11
00:15:33.8
00:01:35.0
00:00:00.4

28

1
53
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 89.0
4.13
00:15:34.3
00:05.0
00:01:35.5
00:00:00.5

29

1
61
LACHTERA ŁUKASZ
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 88.9
4.19
00:15:35.6
00:01:36.8
00:00:01.3

30

1
65
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
Avon
SK4 88.7
4.28
00:15:37.6
00:05.0
00:01:38.8
00:00:02.0

31

1
108
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.5
4.35
00:15:39.3
00:01:40.5
00:00:01.7

32

6
98
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 88.3
4.47
00:15:42.0
00:05.0
00:01:43.2
00:00:02.7

33

6
6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 88.1
4.57
00:15:44.3
00:01:45.5
00:00:02.3

34

3
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 87.8
4.68
00:15:46.9
00:05.0
00:01:48.1
00:00:02.6

35

1
68
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 87.7
4.74
00:15:48.4
00:01:49.6
00:00:01.5

36

2
5
WINNICKI KAMIL
SIWAK TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 87.4
4.88
00:15:51.6
00:01:52.8
00:00:03.2

37

6
14
SZOT PAWEŁ
HABUDA WOJCIECH
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 87.4
4.9
00:15:51.9
00:05.0
00:01:53.1
00:00:00.3

38

2
71
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
Racegc
SK4 87.2
4.97
00:15:53.5
00:01:54.7
00:00:01.6

39

3
91
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 87.1
5.03
00:15:54.9
00:01:56.1
00:00:01.4

40

11
2
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 87.0
5.06
00:15:55.8
00:05.0
00:01:57.0
00:00:00.9

41

8
100
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 86.6
5.26
00:16:00.2
00:02:01.4
00:00:04.4

42

3
51
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 86.6
5.26
00:16:00.2
00:05.0
00:02:01.4
00:00:00.0

43

3
54
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 86.6
5.28
00:16:00.8
00:02:02.0
00:00:00.6

44

  =
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 86.5
5.33
00:16:01.9
00:02:03.1
00:00:01.1

45

5
130
KRYNIECKI MATEUSZ
BOBER KAMIL
FIAT SC
SK2 86.0
5.56
00:16:07.2
00:02:08.4
00:00:05.3

46

7
125
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 85.4
5.84
00:16:13.8
00:02:15.0
00:00:06.6

47

1
67
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 85.3
5.91
00:16:15.4
00:02:16.6
00:00:01.6

48

4
112
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.2
5.94
00:16:15.9
00:02:17.1
00:00:00.5

49

5
46
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 85.2
5.95
00:16:16.2
00:02:17.4
00:00:00.3

50

6
27
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 84.4
6.36
00:16:25.8
00:05.0
00:02:27.0
00:00:09.6

51

6
25
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 84.2
6.46
00:16:28.1
00:02:29.3
00:00:02.3

52

8
70
GIERUSZCZAK JAKUB
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 84.1
6.52
00:16:29.3
00:02:30.5
00:00:01.2

53

17
23
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 84.0
6.56
00:16:30.4
00:02:31.6
00:00:01.1

54

4
116
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 83.7
6.71
00:16:33.7
00:05.0
00:02:34.9
00:00:03.3

55

6
17
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 83.6
6.73
00:16:34.2
00:02:35.4
00:00:00.5

56

9
96
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 83.4
6.87
00:16:37.4
00:02:38.6
00:00:03.2

57

2
99
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
Racegc
SK3 83.3
6.89
00:16:37.9
00:05.0
00:02:39.1
00:00:00.5

58

9
31
STANKIEWICZ JAGNA
BOCHEŃSKI MACIEJ
BMW E30
Avon
SK GOŚĆ 83.2
6.96
00:16:39.5
00:05.0
00:02:40.7
00:00:01.6

59

5
129
OLSZACKI MATEUSZ
POSTAWKA MICHAŁ
FIAT SC
Extreme
SK2 83.1
6.99
00:16:40.2
00:02:41.4
00:00:00.7

60

6
79
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 83.1
6.99
00:16:40.3
00:05.0
00:02:41.5
00:00:00.1

61

2
102
GABRYSIAK. SR KRZYSZTOF
KOKOSZKA LESZEK
MITSUBISHI
Racegc
SK3 83.1
7.03
00:16:41.3
00:02:42.5
00:00:01.0

62

7
86
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMEK
OPEL ASTRA
SK4 83.0
7.08
00:16:42.3
00:02:43.5
00:00:01.0

63

5
30
PIETRZYK MARCIN
KLIMOWSKI GRZEGORZ
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 82.9
7.1
00:16:42.9
00:05.0
00:02:44.1
00:00:00.6

64

7
77
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 82.3
7.45
00:16:50.9
00:02:52.1
00:00:08.0

65

11
24
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 82.0
7.57
00:16:53.7
00:05.0
00:02:54.9
00:00:02.8

66

7
115
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.0
7.58
00:16:53.8
00:02:55.0
00:00:00.1

67

5
131
WINIARSKI PAWEŁ
WINIARSKA DARIA
SKODA FELICIA
Avon
SK2 82.0
7.61
00:16:54.5
00:05.0
00:02:55.7
00:00:00.7

68

7
12
ULMAN ŁUKASZ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 81.9
7.65
00:16:55.6
00:10.0
00:02:56.8
00:00:01.1

69

8
85
BEDNARZ MICHAŁ
ORŁOWSKI TOMASZ
BMW E36
SK4 81.6
7.8
00:16:58.9
00:03:00.1
00:00:03.3

70

8
80
POZNAŃSKI TOMASZ
BUCZKOWSKA EDYTA
SUBARU IMPREZA
SK4 81.3
7.94
00:17:02.3
00:10.0
00:03:03.5
00:00:03.4

71

3
101
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 81.1
8.08
00:17:05.5
00:03:06.7
00:00:03.2

72

7
34
SIADAK MATEUSZ
KOZŁOWSKI DAWID
PEUGEOT 206
Extreme
SK GOŚĆ 80.8
8.25
00:17:09.3
00:10.0
00:03:10.5
00:00:03.8

73

24
109
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.6
8.37
00:17:12.2
00:24.0
00:03:13.4
00:00:02.9

74

7
126
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 80.0
8.68
00:17:19.4
00:03:20.6
00:00:07.2

75

5
76
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 79.8
8.83
00:17:22.7
00:05.0
00:03:23.9
00:00:03.3

76

6
75
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 77.9
9.93
00:17:48.2
00:05.0
00:03:49.4
00:00:25.5

77

6
117
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 77.2
10.34
00:17:57.7
00:05.0
00:03:58.9
00:00:09.5

78

6
136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 77.0
10.45
00:18:00.1
00:04:01.3
00:00:02.4

79

10
128
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
SKODA FELICIA
Racegc
SK2 76.0
11.03
00:18:13.6
00:04:14.8
00:00:13.5

80

7
135
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 76.0
11.03
00:18:13.7
00:04:14.9
00:00:00.1

81

5
134
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 75.8
11.16
00:18:16.5
00:04:17.7
00:00:02.8

82

6
74
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 75.1
11.62
00:18:27.2
00:04:28.4
00:00:10.7

83

7
73
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 71.9
13.77
00:19:16.8
00:05:18.0
00:00:49.6

84

8
120
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 70.9
14.44
00:19:32.3
00:10.0
00:05:33.5
00:00:15.5

85

  =
137
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 68.2
16.46
00:20:19.0
00:05.0
00:06:20.2
00:00:46.7

86

24
60
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 67.7
16.88
00:20:28.8
00:30.0
00:06:30.0
00:00:09.8

87

4
132
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 67.1
17.34
00:20:39.3
00:35.0
00:06:40.5
00:00:10.5

88

5
97
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 62.1
21.62
00:22:18.3
00:08:19.5
00:01:39.0

89

5
92
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 60.6
23.1
00:22:52.3
00:05.0
00:08:53.5
00:00:34.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
106
20
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-08-26 10:35
1
5
DAMIAN KOSTKA / PAWEŁ POCHROŃ
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
2
5
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
14
5
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
24
5
MARIUSZ SOBCZAK / BARTOSZ KOPROWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:38
27
5
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
30
5
MARCIN PIETRZYK / GRZEGORZ KLIMOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
31
5
JAGNA STANKIEWICZ / MACIEJ BOCHEŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
43
5
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
44
5
SZYMON GRODZKI / PRZEMYSŁAW GRODZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
51
5
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
53
5
ARTUR DŁUGOSZ / ŁUKASZ CIEŚLAK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
56
5
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:00
106
10
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:09
63
5
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:19
132
30
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:24
79
5
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
87
5
PRZEMEK KRYSZTOWIAK / ŁUKASZ WŁOCH
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
94
5
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
80
10
TOMASZ POZNAŃSKI / EDYTA BUCZKOWSKA
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:41
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:53
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
98
5
ŁUKASZ BRYK / MICHAŁ GROBELNY
PS 2
potracenie
2018-08-26 12:27
111
170
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 12:32
76
5
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:23
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:27
4
5
MAGDALENA MISIARZ / JUSTYNA KUROWSKA-FERDEK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:33
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:40
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:41
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:54
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:57
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:58
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:03
42
5
TOMASZ JURKUN / MAREK KOZDROŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:04
60
20
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PKC 3
spoznienie na pkc
2018-08-26 14:11
64
5
DAMIAN TOMASZEWSKI / MATEUSZ ŁOŚ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
65
5
MICHAŁ SŁUPSKI / KRZYSZTOF MAZUR
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
56
15
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
rozbicie szykany 3 przesla
2018-08-26 14:48
75
5
MARCIN ADAMCZYK / MARCIN KWIECIEŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:51
99
5
ARTUR BAL / MARCIN BIENIAK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 14:55
116
5
MARIUSZ SKWARK / MICHAŁ MAĆKOWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 15:17
131
5
PAWEŁ WINIARSKI / DARIA WINIARSKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
132
5
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
137
5
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 4
potracenie szykany nr 2
2018-08-26 15:18
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:45
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:46
14
30
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PKC 5
kara za zlamanie regulaminu dot grzania opon
2018-08-26 16:50
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 16:59
129
50
MATEUSZ OLSZACKI / MICHAŁ POSTAWKA
PKC 6
spoznienie na pkc
2018-08-26 18:45
90
5
MARIUSZ BRYLSKI / SŁAWOMIR SZPOT
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
100
5
MICHAŁ KLIMUNTOWSKI / KAMIL KUKLEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:59
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12
109
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
3
PIOTR FIREK / GRZEGORZ SZELEREWICZ
PS 1
wypadek
9
GRZEGORZ CIOMBOR / MARCIN BORYCKI
PS 1
Poza drogą
29
PAWEL SZCZOTKA / PIOTR STUDZIŃSKI
PS 1
urwane koło
11
TOMASZ PŁAWECKI / PAWEŁ KAIM
PS 1
awaria
52
MARCIN POGORZELSKI / PIOTR OCHNICKI
PKC 2
rezygnacja
41
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PS 1
awaria
103
KORNEL POPOWICZ / IGA GONTAREK
PS 1
awaria skrzyni
66
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 2
rezygnacja
106
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PS 1
awaria
122
DANIEL MARKIEWICZ / MATEUSZ WEŁYCZKO
PKC 2
awaria skrzyni
110
JACEK SKÓRNICKI / WOJCIECH KOPKOWICZ
PKC 2
wycofanie po OS 1
127
IRENEUSZ JAROSIEWICZ / RADOSŁAW JURAK
PS 1
WYCOFANIE
104
TOMASZ DARUK / ARKADIUSZ BABRAL
PKC 2
rezygnacja
83
TOMASZ ZATYLNY / MARTA GLĄDAŁA
PKC 2
rezygnacja
107
LESZEK KEPLINGER / JAROSŁAW KEPLINGER
PKC 2
rezygnacja
45
KUBA DĄBROWA / KATARZYNA LEWANDOWSKA
PKC 4
rezygnacja
63
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 3
awaria
69
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
PKC 2B
rezgnacha
111
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2B
rezygnacja
78
ANDRZEJ JANECZKO / SYLWIA JANECZKO
PKC 4
rezygnacja
72
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PS 4
nie ukończył os
89
MAREK MARTYNIAK / KAMILA KOŁODZIEJCZYK
PS 4
opuścił drogę - szopa
94
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 4
nie ukończył os
123
ŁUKASZ JĘDOROWICZ / ARTUR CIERECH
PKC 4
rezygnacja