Banner 4tm18
 


PS 3 - KOSMOS- 5.85 km - 12:49


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

36
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 106.5
0.00
00:03:17.8
0.0
0.0 

2.

37
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 105.5
0.32
00:03:19.7
00:00:01.9
00:00:01.9

3.

39
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 104.8
0.53
00:03:20.9
00:00:03.1
00:00:01.2

4.

43
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 103.8
0.85
00:03:22.8
00:00:05.0
00:00:01.9

5.

42
JURKUN TOMASZ
KOZDROŃ MAREK
MITSUBISHI LANCER
SK5 103.1
1.11
00:03:24.3
00:00:06.5
00:00:01.5

6.

19
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 101.7
1.57
00:03:27.0
00:00:09.2
00:00:02.7

7.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 101.5
1.66
00:03:27.5
00:00:09.7
00:00:00.5

8.

50
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 101.3
1.73
00:03:27.9
00:00:10.1
00:00:00.4

9.

55
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 100.9
1.88
00:03:28.8
00:00:11.0
00:00:00.9

10.

44
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
Racegc
SK5 100.8
1.91
00:03:29.0
00:00:11.2
00:00:00.2

11.

2
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 99.2
2.48
00:03:32.3
00:00:14.5
00:00:03.3

12.

32
FERDEK PAWEŁ
MARKOWSKI TOMASZ
BMW M3
SK GOŚĆ 98.9
2.60
00:03:33.0
00:00:15.2
00:00:00.7

13.

33
PACHUTA KRYSTIAN
SYRYCA ROBERT
BMW
SK GOŚĆ 98.7
2.67
00:03:33.4
00:00:15.6
00:00:00.4

14.

58
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 98.7
2.67
00:03:33.4
00:00:15.6
00:00:00.0

15.

59
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 98.3
2.80
00:03:34.2
00:00:16.4
00:00:00.8

16.

45
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 98.3
2.82
00:03:34.3
00:00:16.5
00:00:00.1

17.

35
SMÓŁKA DAWID
OPAŁA MARCIN
BMW
RO GOŚĆ 98.0
2.92
00:03:34.9
00:00:17.1
00:00:00.6

18.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 97.3
3.20
00:03:36.5
00:00:18.7
00:00:01.6

19.

56
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
Racegc
SK4 97.1
3.25
00:03:36.8
00:00:19.0
00:00:00.3

20.

53
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 97.0
3.30
00:03:37.1
00:00:19.3
00:00:00.3

21.

90
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 97.0
3.32
00:03:37.2
00:00:19.4
00:00:00.1

22.

87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
WŁOCH ŁUKASZ
SKODA FABIA
Extreme
SK3 97.0
3.32
00:03:37.2
00:00:19.4
00:00:00.0

23.

93
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 96.8
3.37
00:03:37.5
00:00:19.7
00:00:00.3

24.

88
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 96.7
3.40
00:03:37.7
00:00:19.9
00:00:00.2

25.

65
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
Avon
SK4 96.6
3.45
00:03:38.0
00:00:20.2
00:00:00.3

26.

18
BIEGUN PAWEŁ
GRZESIK KRZYSZTOF
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 96.5
3.49
00:03:38.2
00:00:20.4
00:00:00.2

27.

57
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 96.3
3.57
00:03:38.7
00:00:20.9
00:00:00.5

28.

6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 95.9
3.74
00:03:39.7
00:00:21.9
00:00:01.0

29.

61
LACHTERA ŁUKASZ
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 95.5
3.88
00:03:40.5
00:00:22.7
00:00:00.8

30.

121
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 95.3
3.97
00:03:41.0
00:00:23.2
00:00:00.5

31.

100
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 95.2
4.00
00:03:41.2
00:00:23.4
00:00:00.2

32.

64
TOMASZEWSKI DAMIAN
ŁOŚ MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 95.0
4.07
00:03:41.6
00:00:23.8
00:00:00.4

33.

62
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 95.0
4.07
00:03:41.6
00:00:23.8
00:00:00.0

34.

89
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 95.0
4.10
00:03:41.8
00:00:24.0
00:00:00.2

35.

5
WINNICKI KAMIL
SIWAK TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 94.8
4.17
00:03:42.2
00:00:24.4
00:00:00.4

36.

23
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 94.7
4.21
00:03:42.4
00:00:24.6
00:00:00.2

37.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 94.4
4.31
00:03:43.0
00:00:25.2
00:00:00.6

38.

98
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 94.4
4.31
00:03:43.0
00:00:25.2
00:00:00.0

39.

14
SZOT PAWEŁ
HABUDA WOJCIECH
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 93.9
4.51
00:03:44.2
00:00:26.4
00:00:01.2

40.

68
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 93.6
4.63
00:03:44.9
00:00:27.1
00:00:00.7

41.

108
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.6
4.65
00:03:45.0
00:00:27.2
00:00:00.1

42.

94
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
CIESIELSKI JAROSŁAW
PEUGEOT 106
SK3 93.5
4.70
00:03:45.3
00:00:27.5
00:00:00.3

43.

48
GROCHOCKI PIOTR
RAJCA MACIEK
SUBARU IMPREZA
SK5 95.2
4.85
00:03:46.2
00:05.0
00:00:28.4
00:00:00.9

44.

51
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 92.0
5.33
00:03:49.0
00:00:31.2
00:00:07.8

45.

25
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 91.8
5.42
00:03:49.5
00:00:31.7
00:00:00.5

46.

71
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
Racegc
SK4 91.6
5.47
00:03:49.8
00:00:32.0
00:00:00.3

47.

46
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 91.4
5.59
00:03:50.5
00:00:32.7
00:00:00.7

48.

91
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 91.3
5.61
00:03:50.6
00:00:32.8
00:00:00.1

49.

70
GIERUSZCZAK JAKUB
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 91.3
5.61
00:03:50.6
00:00:32.8
00:00:00.0

50.

109
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.3
5.79
00:03:51.7
00:06.0
00:00:33.9
00:00:01.1

51.

54
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 90.8
5.83
00:03:51.9
00:00:34.1
00:00:06.2

52.

72
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
Extreme
SK4 90.7
5.90
00:03:52.3
00:00:34.5
00:00:00.4

53.

96
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 90.6
5.93
00:03:52.5
00:00:34.7
00:00:00.2

54.

67
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 90.5
5.95
00:03:52.6
00:00:34.8
00:00:00.1

55.

27
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 90.5
5.98
00:03:52.8
00:00:35.0
00:00:00.2

56.

120
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 90.5
5.98
00:03:52.8
00:00:35.0
00:00:00.0

57.

30
PIETRZYK MARCIN
KLIMOWSKI GRZEGORZ
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 90.5
5.98
00:03:52.8
00:00:35.0
00:00:00.0

58.

17
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 90.4
6.02
00:03:53.0
00:00:35.2
00:00:00.2

59.

60
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 92.2
6.10
00:03:53.5
00:05.0
00:00:35.7
00:00:00.5

60.

112
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.9
6.22
00:03:54.2
00:00:36.4
00:00:05.7

61.

125
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 89.8
6.27
00:03:54.5
00:00:36.7
00:00:00.3

62.

130
KRYNIECKI MATEUSZ
BOBER KAMIL
FIAT SC
SK2 89.8
6.27
00:03:54.5
00:00:36.7
00:00:00.0

63.

24
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 89.3
6.51
00:03:55.9
00:00:38.1
00:00:01.4

64.

102
GABRYSIAK. SR KRZYSZTOF
KOKOSZKA LESZEK
MITSUBISHI
Racegc
SK3 89.1
6.58
00:03:56.3
00:00:38.5
00:00:00.4

65.

86
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMEK
OPEL ASTRA
SK4 89.0
6.65
00:03:56.7
00:00:38.9
00:00:00.4

66.

115
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.8
6.72
00:03:57.1
00:00:39.3
00:00:00.4

67.

129
OLSZACKI MATEUSZ
POSTAWKA MICHAŁ
FIAT SC
Extreme
SK2 88.7
6.75
00:03:57.3
00:00:39.5
00:00:00.2

68.

131
WINIARSKI PAWEŁ
WINIARSKA DARIA
SKODA FELICIA
Avon
SK2 88.7
6.79
00:03:57.5
00:00:39.7
00:00:00.2

69.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 88.4
6.91
00:03:58.2
00:00:40.4
00:00:00.7

70.

79
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 88.3
6.97
00:03:58.6
00:00:40.8
00:00:00.4

71.

31
STANKIEWICZ JAGNA
BOCHEŃSKI MACIEJ
BMW E30
Avon
SK GOŚĆ 88.0
7.08
00:03:59.2
00:00:41.4
00:00:00.6

72.

116
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 87.8
7.21
00:04:00.0
00:00:42.2
00:00:00.8

73.

77
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 87.4
7.37
00:04:00.9
00:00:43.1
00:00:00.9

74.

85
BEDNARZ MICHAŁ
ORŁOWSKI TOMASZ
BMW E36
SK4 86.7
7.71
00:04:02.9
00:00:45.1
00:00:02.0

75.

99
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
Racegc
SK3 86.6
7.74
00:04:03.1
00:00:45.3
00:00:00.2

76.

101
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 86.6
7.74
00:04:03.1
00:00:45.3
00:00:00.0

77.

80
POZNAŃSKI TOMASZ
BUCZKOWSKA EDYTA
SUBARU IMPREZA
SK4 86.5
7.81
00:04:03.5
00:00:45.7
00:00:00.4

78.

97
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 86.3
7.90
00:04:04.0
00:00:46.2
00:00:00.5

79.

76
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 86.0
8.03
00:04:04.8
00:00:47.0
00:00:00.8

80.

126
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 84.8
8.63
00:04:08.3
00:00:50.5
00:00:03.5

81.

123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 84.3
8.91
00:04:09.9
00:00:52.1
00:00:01.6

82.

12
ULMAN ŁUKASZ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 84.0
9.03
00:04:10.6
00:00:52.8
00:00:00.7

83.

117
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 83.7
9.20
00:04:11.6
00:00:53.8
00:00:01.0

84.

75
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 81.9
10.12
00:04:17.0
00:00:59.2
00:00:05.4

85.

128
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
SKODA FELICIA
Racegc
SK2 81.1
10.56
00:04:19.6
00:01:01.8
00:00:02.6

86.

136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 80.8
10.72
00:04:20.5
00:01:02.7
00:00:00.9

87.

137
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 80.5
10.91
00:04:21.6
00:01:03.8
00:00:01.1

88.

74
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 79.9
11.23
00:04:23.5
00:01:05.7
00:00:01.9

89.

34
SIADAK MATEUSZ
KOZŁOWSKI DAWID
PEUGEOT 206
Extreme
SK GOŚĆ 79.7
11.38
00:04:24.4
00:01:06.6
00:00:00.9

90.

134
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 79.4
11.52
00:04:25.2
00:01:07.4
00:00:00.8

91.

135
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 78.8
11.88
00:04:27.3
00:01:09.5
00:00:02.1

92.

73
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 76.3
13.35
00:04:35.9
00:01:18.1
00:00:08.6

93.

132
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 73.0
15.52
00:04:48.6
00:01:30.8
00:00:12.7

94.

92
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 33.7
72.94
00:10:24.5
00:07:06.7
00:05:35.9

95.

78
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
Mrftyres
SK4 30.4
84.77
00:11:33.7
00:08:15.9
00:01:09.2

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
36
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 100.5
0.0
00:10:23.0
0.0
0.0 

2

  =
37
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 98.6
0.71
00:10:35.3
00:00:12.3
00:00:12.3

3

  =
39
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 98.3
0.8
00:10:37.0
00:00:14.0
00:00:01.7

4

1
43
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 97.6
1.07
00:10:41.6
00:05.0
00:00:18.6
00:00:04.6

5

1
50
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 97.1
1.25
00:10:44.8
00:00:21.8
00:00:03.2

6

1
42
JURKUN TOMASZ
KOZDROŃ MAREK
MITSUBISHI LANCER
SK5 96.6
1.47
00:10:48.5
00:00:25.5
00:00:03.7

7

1
19
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 95.6
1.86
00:10:55.4
00:00:32.4
00:00:06.9

8

2
55
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 94.1
2.46
00:11:05.8
00:00:42.8
00:00:10.4

9

2
44
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
Racegc
SK5 94.0
2.48
00:11:06.1
00:05.0
00:00:43.1
00:00:00.3

10

1
58
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 93.8
2.59
00:11:08.0
00:00:45.0
00:00:01.9

11

5
48
GROCHOCKI PIOTR
RAJCA MACIEK
SUBARU IMPREZA
SK5 93.6
2.67
00:11:09.4
00:10.0
00:00:46.4
00:00:01.4

12

  =
35
SMÓŁKA DAWID
OPAŁA MARCIN
BMW
RO GOŚĆ 93.0
2.91
00:11:13.6
00:05.0
00:00:50.6
00:00:04.2

13

6
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 92.7
3.03
00:11:15.7
00:05.0
00:00:52.7
00:00:02.1

14

1
33
PACHUTA KRYSTIAN
SYRYCA ROBERT
BMW
SK GOŚĆ 92.6
3.09
00:11:16.8
00:00:53.8
00:00:01.1

15

1
32
FERDEK PAWEŁ
MARKOWSKI TOMASZ
BMW M3
SK GOŚĆ 92.3
3.21
00:11:18.8
00:00:55.8
00:00:02.0

16

6
59
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 91.7
3.44
00:11:22.9
00:00:59.9
00:00:04.1

17

  =
87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
WŁOCH ŁUKASZ
SKODA FABIA
Extreme
SK3 91.7
3.45
00:11:23.1
00:05.0
00:01:00.1
00:00:00.2

18

5
121
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 91.6
3.48
00:11:23.6
00:01:00.6
00:00:00.5

19

1
90
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 91.4
3.6
00:11:25.7
00:01:02.7
00:00:02.1

20

3
88
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 91.1
3.7
00:11:27.3
00:01:04.3
00:00:01.6

21

4
45
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 91.1
3.7
00:11:27.4
00:01:04.4
00:00:00.1

22

4
64
TOMASZEWSKI DAMIAN
ŁOŚ MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 90.9
3.82
00:11:29.4
00:01:06.4
00:00:02.0

23

2
89
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 90.7
3.88
00:11:30.5
00:01:07.5
00:00:01.1

24

  =
18
BIEGUN PAWEŁ
GRZESIK KRZYSZTOF
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 90.6
3.91
00:11:31.1
00:01:08.1
00:00:00.6

25

1
57
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 90.5
3.96
00:11:31.9
00:01:08.9
00:00:00.8

26

4
93
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 90.4
4.04
00:11:33.3
00:01:10.3
00:00:01.4

27

6
53
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 90.2
4.1
00:11:34.4
00:05.0
00:01:11.4
00:00:01.1

28

8
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 90.1
4.14
00:11:35.1
00:01:12.1
00:00:00.7

29

1
62
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 90.0
4.19
00:11:35.9
00:01:12.9
00:00:00.8

30

1
61
LACHTERA ŁUKASZ
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 89.9
4.22
00:11:36.5
00:01:13.5
00:00:00.6

31

6
65
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
Avon
SK4 89.9
4.24
00:11:36.7
00:01:13.7
00:00:00.2

32

5
108
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.7
4.34
00:11:38.6
00:01:15.6
00:00:01.9

33

2
100
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 89.6
4.39
00:11:39.4
00:01:16.4
00:00:00.8

34

  =
5
WINNICKI KAMIL
SIWAK TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 89.5
4.41
00:11:39.8
00:01:16.8
00:00:00.4

35

10
56
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
Racegc
SK4 89.2
4.54
00:11:42.0
00:20.0
00:01:19.0
00:00:02.2

36

2
68
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 89.0
4.63
00:11:43.6
00:01:20.6
00:00:01.6

37

2
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 88.9
4.7
00:11:44.7
00:01:21.7
00:00:01.1

38

3
98
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 88.8
4.74
00:11:45.4
00:05.0
00:01:22.4
00:00:00.7

39

15
6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 88.2
5.03
00:11:50.5
00:01:27.5
00:00:05.1

40

  =
71
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
Racegc
SK4 88.0
5.09
00:11:51.5
00:01:28.5
00:00:01.0

41

27
123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 87.8
5.18
00:11:53.2
00:01:30.2
00:00:01.7

42

  =
91
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 87.8
5.2
00:11:53.5
00:01:30.5
00:00:00.3

43

7
14
SZOT PAWEŁ
HABUDA WOJCIECH
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 87.7
5.22
00:11:53.9
00:05.0
00:01:30.9
00:00:00.4

44

12
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 87.6
5.3
00:11:55.3
00:01:32.3
00:00:01.4

45

2
51
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 87.5
5.34
00:11:55.9
00:05.0
00:01:32.9
00:00:00.6

46

2
54
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 87.5
5.35
00:11:56.1
00:01:33.1
00:00:00.2

47

8
94
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
CIESIELSKI JAROSŁAW
PEUGEOT 106
SK3 87.4
5.38
00:11:56.6
00:05.0
00:01:33.6
00:00:00.5

48

4
67
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 86.6
5.75
00:12:03.0
00:01:40.0
00:00:06.4

49

7
109
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 86.6
5.75
00:12:03.1
00:18.0
00:01:40.1
00:00:00.1

50

2
130
KRYNIECKI MATEUSZ
BOBER KAMIL
FIAT SC
SK2 86.6
5.75
00:12:03.1
00:01:40.1
00:00:00.0

51

22
2
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 86.6
5.76
00:12:03.2
00:05.0
00:01:40.2
00:00:00.1

52

1
112
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 86.4
5.86
00:12:05.0
00:01:42.0
00:00:01.8

53

4
125
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 86.2
5.98
00:12:07.0
00:01:44.0
00:00:02.0

54

8
46
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 85.9
6.09
00:12:09.0
00:01:46.0
00:00:02.0

55

4
72
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
Extreme
SK4 85.9
6.13
00:12:09.6
00:01:46.6
00:00:00.6

56

5
27
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 85.7
6.2
00:12:10.9
00:05.0
00:01:47.9
00:00:01.3

57

6
25
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 85.4
6.35
00:12:13.5
00:01:50.5
00:00:02.6

58

2
116
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.9
6.59
00:12:17.7
00:01:54.7
00:00:04.2

59

1
99
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
Racegc
SK3 84.9
6.61
00:12:18.1
00:01:55.1
00:00:00.4

60

7
70
GIERUSZCZAK JAKUB
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 84.9
6.62
00:12:18.2
00:01:55.2
00:00:00.1

61

5
17
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 84.7
6.71
00:12:19.8
00:01:56.8
00:00:01.6

62

13
60
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 84.4
6.87
00:12:22.5
00:30.0
00:01:59.5
00:00:02.7

63

1
102
GABRYSIAK. SR KRZYSZTOF
KOKOSZKA LESZEK
MITSUBISHI
Racegc
SK3 84.3
6.89
00:12:22.9
00:01:59.9
00:00:00.4

64

1
129
OLSZACKI MATEUSZ
POSTAWKA MICHAŁ
FIAT SC
Extreme
SK2 84.2
6.95
00:12:24.0
00:02:01.0
00:00:01.1

65

12
96
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 83.7
7.2
00:12:28.2
00:02:05.2
00:00:04.2

66

5
79
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 83.7
7.2
00:12:28.3
00:05.0
00:02:05.3
00:00:00.1

67

2
31
STANKIEWICZ JAGNA
BOCHEŃSKI MACIEJ
BMW E30
Avon
SK GOŚĆ 83.7
7.21
00:12:28.4
00:05.0
00:02:05.4
00:00:00.1

68

11
30
PIETRZYK MARCIN
KLIMOWSKI GRZEGORZ
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 83.5
7.29
00:12:29.8
00:05.0
00:02:06.8
00:00:01.4

69

6
86
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMEK
OPEL ASTRA
SK4 83.5
7.29
00:12:29.9
00:02:06.9
00:00:00.1

70

13
23
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 83.5
7.3
00:12:30.0
00:02:07.0
00:00:00.1

71

1
77
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 83.5
7.33
00:12:30.5
00:02:07.5
00:00:00.5

72

2
131
WINIARSKI PAWEŁ
WINIARSKA DARIA
SKODA FELICIA
Avon
SK2 83.4
7.34
00:12:30.7
00:02:07.7
00:00:00.2

73

7
115
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.9
7.61
00:12:35.5
00:02:12.5
00:00:04.8

74

4
101
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 82.4
7.87
00:12:40.0
00:02:17.0
00:00:04.5

75

3
12
ULMAN ŁUKASZ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 82.3
7.94
00:12:41.1
00:05.0
00:02:18.1
00:00:01.1

76

6
24
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 82.2
7.98
00:12:41.9
00:05.0
00:02:18.9
00:00:00.8

77

4
85
BEDNARZ MICHAŁ
ORŁOWSKI TOMASZ
BMW E36
SK4 82.2
7.99
00:12:42.1
00:02:19.1
00:00:00.2

78

2
80
POZNAŃSKI TOMASZ
BUCZKOWSKA EDYTA
SUBARU IMPREZA
SK4 81.7
8.28
00:12:47.1
00:10.0
00:02:24.1
00:00:05.0

79

11
34
SIADAK MATEUSZ
KOZŁOWSKI DAWID
PEUGEOT 206
Extreme
SK GOŚĆ 81.1
8.6
00:12:52.6
00:05.0
00:02:29.6
00:00:05.5

80

5
76
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 80.6
8.89
00:12:57.6
00:05.0
00:02:34.6
00:00:05.0

81

3
126
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 80.3
9.01
00:12:59.7
00:02:36.7
00:00:02.1

82

4
75
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 79.0
9.75
00:13:12.7
00:02:49.7
00:00:13.0

83

6
117
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 78.3
10.18
00:13:20.1
00:05.0
00:02:57.1
00:00:07.4

84

3
136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 78.0
10.37
00:13:23.4
00:03:00.4
00:00:03.3

85

3
137
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 77.4
10.69
00:13:29.0
00:03:06.0
00:00:05.6

86

5
134
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 76.9
11.02
00:13:34.8
00:03:11.8
00:00:05.8

87

3
135
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 76.7
11.13
00:13:36.6
00:03:13.6
00:00:01.8

88

4
74
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 76.3
11.37
00:13:40.8
00:03:17.8
00:00:04.2

89

4
128
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
SKODA FELICIA
Racegc
SK2 76.2
11.47
00:13:42.5
00:03:19.5
00:00:01.7

90

4
73
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 73.2
13.36
00:14:15.4
00:03:52.4
00:00:32.9

91

5
132
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 67.3
17.72
00:15:31.4
00:30.0
00:05:08.4
00:01:16.0

92

5
120
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 67.0
17.92
00:15:34.8
00:10.0
00:05:11.8
00:00:03.4

93

5
97
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 58.6
25.66
00:17:49.4
00:07:26.4
00:02:14.6

94

65
92
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 57.0
27.37
00:18:19.2
00:05.0
00:07:56.2
00:00:29.8

95

52
78
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
Mrftyres
SK4 53.2
31.83
00:19:36.8
00:09:13.8
00:01:17.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
106
20
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-08-26 10:35
1
5
DAMIAN KOSTKA / PAWEŁ POCHROŃ
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
2
5
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
14
5
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
24
5
MARIUSZ SOBCZAK / BARTOSZ KOPROWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:38
27
5
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
30
5
MARCIN PIETRZYK / GRZEGORZ KLIMOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
31
5
JAGNA STANKIEWICZ / MACIEJ BOCHEŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
43
5
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
44
5
SZYMON GRODZKI / PRZEMYSŁAW GRODZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
51
5
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
53
5
ARTUR DŁUGOSZ / ŁUKASZ CIEŚLAK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
56
5
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:00
106
10
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:09
63
5
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:19
132
30
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:24
79
5
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
87
5
PRZEMEK KRYSZTOWIAK / ŁUKASZ WŁOCH
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
94
5
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
80
10
TOMASZ POZNAŃSKI / EDYTA BUCZKOWSKA
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:41
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:53
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
98
5
ŁUKASZ BRYK / MICHAŁ GROBELNY
PS 2
potracenie
2018-08-26 12:27
111
170
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 12:32
76
5
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:23
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:27
4
5
MAGDALENA MISIARZ / JUSTYNA KUROWSKA-FERDEK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:33
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:40
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:41
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:54
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:57
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:58
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:03
42
5
TOMASZ JURKUN / MAREK KOZDROŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:04
60
20
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PKC 3
spoznienie na pkc
2018-08-26 14:11
64
5
DAMIAN TOMASZEWSKI / MATEUSZ ŁOŚ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
65
5
MICHAŁ SŁUPSKI / KRZYSZTOF MAZUR
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
56
15
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
rozbicie szykany 3 przesla
2018-08-26 14:48
75
5
MARCIN ADAMCZYK / MARCIN KWIECIEŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:51
99
5
ARTUR BAL / MARCIN BIENIAK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 14:55
116
5
MARIUSZ SKWARK / MICHAŁ MAĆKOWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 15:17
131
5
PAWEŁ WINIARSKI / DARIA WINIARSKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
132
5
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
137
5
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 4
potracenie szykany nr 2
2018-08-26 15:18
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:45
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:46
14
30
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PKC 5
kara za zlamanie regulaminu dot grzania opon
2018-08-26 16:50
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 16:59
129
50
MATEUSZ OLSZACKI / MICHAŁ POSTAWKA
PKC 6
spoznienie na pkc
2018-08-26 18:45
90
5
MARIUSZ BRYLSKI / SŁAWOMIR SZPOT
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
100
5
MICHAŁ KLIMUNTOWSKI / KAMIL KUKLEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:59
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12
109
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
3
PIOTR FIREK / GRZEGORZ SZELEREWICZ
PS 1
wypadek
9
GRZEGORZ CIOMBOR / MARCIN BORYCKI
PS 1
Poza drogą
29
PAWEL SZCZOTKA / PIOTR STUDZIŃSKI
PS 1
urwane koło
11
TOMASZ PŁAWECKI / PAWEŁ KAIM
PS 1
awaria
52
MARCIN POGORZELSKI / PIOTR OCHNICKI
PKC 2
rezygnacja
41
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PS 1
awaria
103
KORNEL POPOWICZ / IGA GONTAREK
PS 1
awaria skrzyni
66
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 2
rezygnacja
106
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PS 1
awaria
122
DANIEL MARKIEWICZ / MATEUSZ WEŁYCZKO
PKC 2
awaria skrzyni
110
JACEK SKÓRNICKI / WOJCIECH KOPKOWICZ
PKC 2
wycofanie po OS 1
127
IRENEUSZ JAROSIEWICZ / RADOSŁAW JURAK
PS 1
WYCOFANIE
104
TOMASZ DARUK / ARKADIUSZ BABRAL
PKC 2
rezygnacja
83
TOMASZ ZATYLNY / MARTA GLĄDAŁA
PKC 2
rezygnacja
107
LESZEK KEPLINGER / JAROSŁAW KEPLINGER
PKC 2
rezygnacja
63
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 3
awaria
69
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
PKC 2B
rezgnacha
111
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2B
rezygnacja