Banner 4tm18
 


PS 2 - JUGÓW- 5.7 km - 10:06


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

36
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 93.5
0.00
00:03:39.4
0.0
0.0 

2.

50
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 91.9
0.68
00:03:43.3
00:00:03.9
00:00:03.9

3.

39
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 91.5
0.86
00:03:44.3
00:00:04.9
00:00:01.0

4.

42
JURKUN TOMASZ
KOZDROŃ MAREK
MITSUBISHI LANCER
SK5 91.4
0.91
00:03:44.6
00:00:05.2
00:00:00.3

5.

43
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 93.4
0.95
00:03:44.8
00:05.0
00:00:05.4
00:00:00.2

6.

37
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 90.4
1.32
00:03:46.9
00:00:07.5
00:00:07.1

7.

19
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 89.4
1.77
00:03:49.5
00:00:10.1
00:00:02.6

8.

48
GROCHOCKI PIOTR
RAJCA MACIEK
SUBARU IMPREZA
SK5 90.7
2.07
00:03:51.2
00:05.0
00:00:11.8
00:00:01.7

9.

58
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 87.5
2.67
00:03:54.6
00:00:15.2
00:00:08.4

10.

55
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 87.4
2.70
00:03:54.8
00:00:15.4
00:00:00.2

11.

44
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
Racegc
SK5 89.1
2.81
00:03:55.4
00:05.0
00:00:16.0
00:00:00.6

12.

35
SMÓŁKA DAWID
OPAŁA MARCIN
BMW
RO GOŚĆ 88.9
2.89
00:03:55.9
00:05.0
00:00:16.5
00:00:05.5

13.

123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 86.7
3.04
00:03:56.7
00:00:17.3
00:00:05.8

14.

33
PACHUTA KRYSTIAN
SYRYCA ROBERT
BMW
SK GOŚĆ 86.4
3.16
00:03:57.4
00:00:18.0
00:00:00.7

15.

121
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 86.1
3.32
00:03:58.3
00:00:18.9
00:00:00.9

16.

32
FERDEK PAWEŁ
MARKOWSKI TOMASZ
BMW M3
SK GOŚĆ 85.9
3.40
00:03:58.8
00:00:19.4
00:00:00.5

17.

64
TOMASZEWSKI DAMIAN
ŁOŚ MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 85.8
3.46
00:03:59.1
00:00:19.7
00:00:00.3

18.

89
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 85.5
3.63
00:04:00.1
00:00:20.7
00:00:01.0

19.

59
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 85.4
3.65
00:04:00.2
00:00:20.8
00:00:00.1

20.

18
BIEGUN PAWEŁ
GRZESIK KRZYSZTOF
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 85.1
3.81
00:04:01.1
00:00:21.7
00:00:00.9

21.

45
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 85.1
3.82
00:04:01.2
00:00:21.8
00:00:00.1

22.

90
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 85.0
3.86
00:04:01.4
00:00:22.0
00:00:00.2

23.

87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
WŁOCH ŁUKASZ
SKODA FABIA
Extreme
SK3 86.5
3.98
00:04:02.1
00:05.0
00:00:22.7
00:00:00.7

24.

88
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 84.8
3.98
00:04:02.1
00:00:22.7
00:00:05.0

25.

57
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 84.5
4.11
00:04:02.8
00:00:23.4
00:00:00.7

26.

62
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 84.4
4.14
00:04:03.0
00:00:23.6
00:00:00.2

27.

5
WINNICKI KAMIL
SIWAK TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 84.4
4.14
00:04:03.0
00:00:23.6
00:00:00.0

28.

78
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
Mrftyres
SK4 84.4
4.16
00:04:03.1
00:00:23.7
00:00:00.1

29.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 84.4
4.16
00:04:03.1
00:00:23.7
00:00:00.0

30.

68
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 84.2
4.28
00:04:03.8
00:00:24.4
00:00:00.7

31.

65
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
Avon
SK4 84.1
4.32
00:04:04.0
00:00:24.6
00:00:00.2

32.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 84.1
4.33
00:04:04.1
00:00:24.7
00:00:00.1

33.

92
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 85.6
4.42
00:04:04.6
00:05.0
00:00:25.2
00:00:00.5

34.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 83.8
4.49
00:04:05.0
00:00:25.6
00:00:05.4

35.

61
LACHTERA ŁUKASZ
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 83.7
4.54
00:04:05.3
00:00:25.9
00:00:00.3

36.

93
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 83.3
4.70
00:04:06.2
00:00:26.8
00:00:00.9

37.

100
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 83.2
4.75
00:04:06.5
00:00:27.1
00:00:00.3

38.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 84.9
4.77
00:04:06.6
00:05.0
00:00:27.2
00:00:00.1

39.

108
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 83.0
4.88
00:04:07.2
00:00:27.8
00:00:05.6

40.

53
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 84.6
4.93
00:04:07.5
00:05.0
00:00:28.1
00:00:00.3

41.

111
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.8
5.00
00:04:07.9
00:00:28.5
00:00:05.4

42.

91
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 82.7
5.05
00:04:08.2
00:00:28.8
00:00:00.3

43.

71
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
Racegc
SK4 82.6
5.09
00:04:08.4
00:00:29.0
00:00:00.2

44.

67
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 82.0
5.42
00:04:10.3
00:00:30.9
00:00:01.9

45.

98
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 83.6
5.46
00:04:10.5
00:05.0
00:00:31.1
00:00:00.2

46.

125
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 81.7
5.56
00:04:11.1
00:00:31.7
00:00:05.6

47.

2
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 83.3
5.58
00:04:11.2
00:05.0
00:00:31.8
00:00:00.1

48.

63
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 83.2
5.65
00:04:11.6
00:05.0
00:00:32.2
00:00:05.4

49.

130
KRYNIECKI MATEUSZ
BOBER KAMIL
FIAT SC
SK2 81.5
5.67
00:04:11.7
00:00:32.3
00:00:05.1

50.

60
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 83.2
5.67
00:04:11.7
00:05.0
00:00:32.3
00:00:00.0

51.

109
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 83.1
5.86
00:04:12.8
00:06.0
00:00:33.4
00:00:06.1

52.

116
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.8
6.07
00:04:14.0
00:00:34.6
00:00:07.2

53.

14
SZOT PAWEŁ
HABUDA WOJCIECH
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 82.3
6.11
00:04:14.2
00:05.0
00:00:34.8
00:00:00.2

54.

99
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
Racegc
SK3 80.6
6.16
00:04:14.5
00:00:35.1
00:00:05.3

55.

6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 80.5
6.25
00:04:15.0
00:00:35.6
00:00:00.5

56.

51
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 81.8
6.40
00:04:15.9
00:05.0
00:00:36.5
00:00:00.9

57.

46
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 80.2
6.40
00:04:15.9
00:00:36.5
00:00:05.0

58.

112
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.1
6.44
00:04:16.1
00:00:36.7
00:00:00.2

59.

70
GIERUSZCZAK JAKUB
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 80.1
6.47
00:04:16.3
00:00:36.9
00:00:00.2

60.

17
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 80.1
6.47
00:04:16.3
00:00:36.9
00:00:00.0

61.

129
OLSZACKI MATEUSZ
POSTAWKA MICHAŁ
FIAT SC
Extreme
SK2 79.8
6.63
00:04:17.2
00:00:37.8
00:00:00.9

62.

94
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
CIESIELSKI JAROSŁAW
PEUGEOT 106
SK3 81.3
6.68
00:04:17.5
00:05.0
00:00:38.1
00:00:00.3

63.

27
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 81.1
6.79
00:04:18.1
00:05.0
00:00:38.7
00:00:05.6

64.

54
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 79.5
6.79
00:04:18.1
00:00:38.7
00:00:05.0

65.

131
WINIARSKI PAWEŁ
WINIARSKA DARIA
SKODA FELICIA
Avon
SK2 79.4
6.84
00:04:18.4
00:00:39.0
00:00:00.3

66.

25
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 79.3
6.91
00:04:18.8
00:00:39.4
00:00:00.4

67.

31
STANKIEWICZ JAGNA
BOCHEŃSKI MACIEJ
BMW E30
Avon
SK GOŚĆ 80.8
6.96
00:04:19.1
00:05.0
00:00:39.7
00:00:00.3

68.

77
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 79.0
7.11
00:04:19.9
00:00:40.5
00:00:05.8

69.

86
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMEK
OPEL ASTRA
SK4 78.8
7.18
00:04:20.3
00:00:40.9
00:00:00.4

70.

80
POZNAŃSKI TOMASZ
BUCZKOWSKA EDYTA
SUBARU IMPREZA
SK4 78.5
7.35
00:04:21.3
00:00:41.9
00:00:01.0

71.

34
SIADAK MATEUSZ
KOZŁOWSKI DAWID
PEUGEOT 206
Extreme
SK GOŚĆ 79.6
7.61
00:04:22.8
00:05.0
00:00:43.4
00:00:01.5

72.

102
GABRYSIAK. SR KRZYSZTOF
KOKOSZKA LESZEK
MITSUBISHI
Racegc
SK3 78.1
7.61
00:04:22.8
00:00:43.4
00:00:05.0

73.

30
PIETRZYK MARCIN
KLIMOWSKI GRZEGORZ
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 79.5
7.68
00:04:23.2
00:05.0
00:00:43.8
00:00:00.4

74.

79
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 79.4
7.74
00:04:23.5
00:05.0
00:00:44.1
00:00:05.3

75.

115
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 77.8
7.75
00:04:23.6
00:00:44.2
00:00:05.1

76.

72
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
Extreme
SK4 77.8
7.77
00:04:23.7
00:00:44.3
00:00:00.1

77.

12
ULMAN ŁUKASZ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 79.0
7.96
00:04:24.8
00:05.0
00:00:45.4
00:00:01.1

78.

101
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 77.3
8.11
00:04:25.6
00:00:46.2
00:00:05.8

79.

76
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 78.7
8.14
00:04:25.8
00:05.0
00:00:46.4
00:00:00.2

80.

85
BEDNARZ MICHAŁ
ORŁOWSKI TOMASZ
BMW E36
SK4 76.5
8.56
00:04:28.2
00:00:48.8
00:00:07.4

81.

24
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 76.4
9.49
00:04:33.5
00:05.0
00:00:54.1
00:00:05.3

82.

75
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 74.9
9.58
00:04:34.0
00:00:54.6
00:00:05.5

83.

126
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 74.4
9.88
00:04:35.7
00:00:56.3
00:00:01.7

84.

136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 74.3
9.96
00:04:36.2
00:00:56.8
00:00:00.5

85.

137
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 73.3
10.65
00:04:40.1
00:01:00.7
00:00:03.9

86.

134
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 73.0
10.81
00:04:41.0
00:01:01.6
00:00:00.9

87.

135
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 72.8
10.98
00:04:42.0
00:01:02.6
00:00:01.0

88.

96
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 72.4
11.25
00:04:43.5
00:01:04.1
00:00:01.5

89.

74
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 71.9
11.56
00:04:45.3
00:01:05.9
00:00:01.8

90.

128
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
SKODA FELICIA
Racegc
SK2 71.8
11.67
00:04:45.9
00:01:06.5
00:00:00.6

91.

117
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 73.1
11.67
00:04:45.9
00:05.0
00:01:06.5
00:00:00.0

92.

23
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 69.3
13.46
00:04:56.1
00:01:16.7
00:00:15.2

93.

73
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 69.0
13.68
00:04:57.4
00:01:18.0
00:00:01.3

94.

132
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 66.5
15.67
00:05:08.7
00:01:29.3
00:00:11.3

95.

69
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 57.4
24.26
00:05:57.7
00:02:18.3
00:00:49.0

96.

120
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 84.5
48.46
00:08:15.6
00:05.0
00:04:36.2
00:02:17.9

97.

56
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
Racegc
SK4 84.5
50.25
00:08:25.8
00:05.0
00:04:46.4
00:04:23.0

98.

97
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 35.4
63.32
00:09:40.3
00:06:00.9
00:05:37.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
36
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 97.8
0.0
00:07:05.2
0.0
0.0 

2

  =
37
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 95.5
0.9
00:07:15.6
00:00:10.4
00:00:10.4

3

  =
39
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 95.3
0.94
00:07:16.1
00:00:10.9
00:00:00.5

4

1
50
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 95.2
1.01
00:07:16.9
00:00:11.7
00:00:00.8

5

1
43
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 94.8
1.18
00:07:18.8
00:05.0
00:00:13.6
00:00:01.9

6

2
48
GROCHOCKI PIOTR
RAJCA MACIEK
SUBARU IMPREZA
SK5 93.8
1.56
00:07:23.2
00:05.0
00:00:18.0
00:00:04.4

7

1
42
JURKUN TOMASZ
KOZDROŃ MAREK
MITSUBISHI LANCER
SK5 93.6
1.65
00:07:24.2
00:00:19.0
00:00:01.0

8

1
19
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 92.7
2.01
00:07:28.4
00:00:23.2
00:00:04.2

9

  =
58
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 91.5
2.55
00:07:34.6
00:00:29.4
00:00:06.2

10

2
55
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 91.0
2.75
00:07:37.0
00:00:31.8
00:00:02.4

11

  =
44
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
Racegc
SK5 91.0
2.76
00:07:37.1
00:05.0
00:00:31.9
00:00:00.1

12

2
35
SMÓŁKA DAWID
OPAŁA MARCIN
BMW
RO GOŚĆ 90.6
2.9
00:07:38.7
00:05.0
00:00:33.5
00:00:01.6

13

3
121
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 89.9
3.24
00:07:42.6
00:00:37.4
00:00:03.9

14

6
123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 89.7
3.3
00:07:43.3
00:00:38.1
00:00:00.7

15

2
33
PACHUTA KRYSTIAN
SYRYCA ROBERT
BMW
SK GOŚĆ 89.7
3.31
00:07:43.4
00:00:38.2
00:00:00.1

16

5
32
FERDEK PAWEŁ
MARKOWSKI TOMASZ
BMW M3
SK GOŚĆ 89.3
3.52
00:07:45.8
00:00:40.6
00:00:02.4

17

2
87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
WŁOCH ŁUKASZ
SKODA FABIA
Extreme
SK3 89.2
3.52
00:07:45.9
00:05.0
00:00:40.7
00:00:00.1

18

8
64
TOMASZEWSKI DAMIAN
ŁOŚ MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 88.9
3.69
00:07:47.8
00:00:42.6
00:00:01.9

19

9
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 88.8
3.72
00:07:48.2
00:05.0
00:00:43.0
00:00:00.4

20

2
90
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 88.8
3.75
00:07:48.5
00:00:43.3
00:00:00.3

21

4
89
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 88.7
3.77
00:07:48.7
00:00:43.5
00:00:00.2

22

2
59
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 88.7
3.77
00:07:48.7
00:00:43.5
00:00:00.0

23

  =
88
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 88.5
3.84
00:07:49.6
00:00:44.4
00:00:00.9

24

13
18
BIEGUN PAWEŁ
GRZESIK KRZYSZTOF
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 87.9
4.13
00:07:52.9
00:00:47.7
00:00:03.3

25

13
45
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 87.9
4.15
00:07:53.1
00:00:47.9
00:00:00.2

26

5
57
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 87.9
4.16
00:07:53.2
00:00:48.0
00:00:00.1

27

8
108
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 87.8
4.19
00:07:53.6
00:00:48.4
00:00:00.4

28

6
62
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 87.7
4.25
00:07:54.3
00:00:49.1
00:00:00.7

29

1
92
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 87.6
4.29
00:07:54.7
00:05.0
00:00:49.5
00:00:00.4

30

2
93
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 87.4
4.38
00:07:55.8
00:00:50.6
00:00:01.1

31

1
61
LACHTERA ŁUKASZ
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 87.4
4.4
00:07:56.0
00:00:50.8
00:00:00.2

32

10
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 87.2
4.49
00:07:57.1
00:00:51.9
00:00:01.1

33

4
53
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 87.1
4.51
00:07:57.3
00:05.0
00:00:52.1
00:00:00.2

34

13
5
WINNICKI KAMIL
SIWAK TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 87.1
4.54
00:07:57.6
00:00:52.4
00:00:00.3

35

1
100
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 87.0
4.59
00:07:58.2
00:00:53.0
00:00:00.6

36

18
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 86.9
4.62
00:07:58.6
00:00:53.4
00:00:00.4

37

11
65
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
Avon
SK4 86.9
4.63
00:07:58.7
00:00:53.5
00:00:00.1

38

13
68
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 86.9
4.63
00:07:58.7
00:00:53.5
00:00:00.0

39

18
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 86.3
4.89
00:08:01.7
00:00:56.5
00:00:03.0

40

4
71
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
Racegc
SK4 86.3
4.89
00:08:01.7
00:00:56.5
00:00:00.0

41

2
98
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 86.2
4.95
00:08:02.4
00:05.0
00:00:57.2
00:00:00.7

42

7
91
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 86.1
5.0
00:08:02.9
00:00:57.7
00:00:00.5

43

19
78
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
Mrftyres
SK4 86.1
5.01
00:08:03.1
00:00:57.9
00:00:00.2

44

26
54
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 85.9
5.11
00:08:04.2
00:00:59.0
00:00:01.1

45

32
56
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
Racegc
SK4 85.7
5.19
00:08:05.2
00:20.0
00:01:00.0
00:00:01.0

46

6
63
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 85.4
5.32
00:08:06.7
00:05.0
00:01:01.5
00:00:01.5

47

14
51
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 85.4
5.34
00:08:06.9
00:05.0
00:01:01.7
00:00:00.2

48

10
130
KRYNIECKI MATEUSZ
BOBER KAMIL
FIAT SC
SK2 85.1
5.49
00:08:08.6
00:01:03.4
00:00:01.7

49

10
60
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 85.0
5.52
00:08:09.0
00:05.0
00:01:03.8
00:00:00.4

50

5
14
SZOT PAWEŁ
HABUDA WOJCIECH
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 84.9
5.58
00:08:09.7
00:05.0
00:01:04.5
00:00:00.7

51

16
111
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.8
5.62
00:08:10.1
00:01:04.9
00:00:00.4

52

11
67
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 84.8
5.65
00:08:10.4
00:01:05.2
00:00:00.3

53

3
112
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.7
5.68
00:08:10.8
00:01:05.6
00:00:00.4

54

2
6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 84.7
5.68
00:08:10.8
00:01:05.6
00:00:00.0

55

9
94
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
CIESIELSKI JAROSŁAW
PEUGEOT 106
SK3 84.6
5.72
00:08:11.3
00:05.0
00:01:06.1
00:00:00.5

56

4
109
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.6
5.73
00:08:11.4
00:12.0
00:01:06.2
00:00:00.1

57

9
125
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 84.4
5.83
00:08:12.5
00:01:07.3
00:00:01.1

58

6
99
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
Racegc
SK3 84.0
6.04
00:08:15.0
00:01:09.8
00:00:02.5

59

14
72
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
Extreme
SK4 83.6
6.24
00:08:17.3
00:01:12.1
00:00:02.3

60

9
116
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 83.5
6.28
00:08:17.7
00:01:12.5
00:00:00.4

61

  =
27
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 83.5
6.31
00:08:18.1
00:05.0
00:01:12.9
00:00:00.4

62

6
46
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 83.4
6.35
00:08:18.5
00:01:13.3
00:00:00.4

63

10
25
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 82.5
6.82
00:08:24.0
00:01:18.8
00:00:05.5

64

6
102
GABRYSIAK. SR KRZYSZTOF
KOKOSZKA LESZEK
MITSUBISHI
Racegc
SK3 82.1
7.05
00:08:26.6
00:01:21.4
00:00:02.6

65

12
129
OLSZACKI MATEUSZ
POSTAWKA MICHAŁ
FIAT SC
Extreme
SK2 82.1
7.06
00:08:26.7
00:01:21.5
00:00:00.1

66

14
17
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 82.0
7.06
00:08:26.8
00:01:21.6
00:00:00.1

67

16
70
GIERUSZCZAK JAKUB
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 81.9
7.13
00:08:27.6
00:01:22.4
00:00:00.8

68

6
34
SIADAK MATEUSZ
KOZŁOWSKI DAWID
PEUGEOT 206
Extreme
SK GOŚĆ 81.8
7.19
00:08:28.2
00:05.0
00:01:23.0
00:00:00.6

69

10
31
STANKIEWICZ JAGNA
BOCHEŃSKI MACIEJ
BMW E30
Avon
SK GOŚĆ 81.7
7.27
00:08:29.2
00:05.0
00:01:24.0
00:00:01.0

70

8
77
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 81.6
7.31
00:08:29.6
00:01:24.4
00:00:00.4

71

5
79
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 81.6
7.32
00:08:29.7
00:05.0
00:01:24.5
00:00:00.1

72

3
12
ULMAN ŁUKASZ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 81.4
7.39
00:08:30.5
00:05.0
00:01:25.3
00:00:00.8

73

19
2
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 81.4
7.42
00:08:30.9
00:05.0
00:01:25.7
00:00:00.4

74

15
131
WINIARSKI PAWEŁ
WINIARSKA DARIA
SKODA FELICIA
Avon
SK2 81.0
7.62
00:08:33.2
00:01:28.0
00:00:02.3

75

11
86
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMEK
OPEL ASTRA
SK4 81.0
7.62
00:08:33.2
00:01:28.0
00:00:00.0

76

8
80
POZNAŃSKI TOMASZ
BUCZKOWSKA EDYTA
SUBARU IMPREZA
SK4 81.0
7.65
00:08:33.6
00:01:28.4
00:00:00.4

77

36
96
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 80.6
7.84
00:08:35.7
00:01:30.5
00:00:02.1

78

4
101
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 80.4
7.94
00:08:36.9
00:01:31.7
00:00:01.2

79

8
30
PIETRZYK MARCIN
KLIMOWSKI GRZEGORZ
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 80.4
7.95
00:08:37.0
00:05.0
00:01:31.8
00:00:00.1

80

8
115
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.2
8.07
00:08:38.4
00:01:33.2
00:00:01.4

81

  =
85
BEDNARZ MICHAŁ
ORŁOWSKI TOMASZ
BMW E36
SK4 80.1
8.14
00:08:39.2
00:01:34.0
00:00:00.8

82

3
24
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 79.0
8.73
00:08:46.0
00:05.0
00:01:40.8
00:00:06.8

83

48
23
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 78.8
8.87
00:08:47.6
00:01:42.4
00:00:01.6

84

7
126
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 78.2
9.19
00:08:51.4
00:01:46.2
00:00:03.8

85

12
76
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 78.0
9.32
00:08:52.8
00:05.0
00:01:47.6
00:00:01.4

86

7
75
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 77.6
9.57
00:08:55.7
00:01:50.5
00:00:02.9

87

9
136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 76.6
10.19
00:09:02.9
00:01:57.7
00:00:07.2

88

10
137
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 76.0
10.58
00:09:07.4
00:02:02.2
00:00:04.5

89

5
117
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 75.8
10.68
00:09:08.5
00:05.0
00:02:03.3
00:00:01.1

90

9
135
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 75.7
10.74
00:09:09.3
00:02:04.1
00:00:00.8

91

9
134
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 75.7
10.77
00:09:09.6
00:02:04.4
00:00:00.3

92

9
74
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 74.6
11.44
00:09:17.3
00:02:12.1
00:00:07.7

93

9
128
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
SKODA FELICIA
Racegc
SK2 73.9
11.92
00:09:22.9
00:02:17.7
00:00:05.6

94

9
73
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 71.8
13.36
00:09:39.5
00:02:34.3
00:00:16.6

95

30
69
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 69.5
15.0
00:09:58.5
00:02:53.3
00:00:19.0

96

8
132
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 64.7
18.84
00:10:42.8
00:30.0
00:03:37.6
00:00:44.3

97

8
120
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 59.2
23.97
00:11:42.0
00:10.0
00:04:36.8
00:00:59.2

98

26
97
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 50.4
34.65
00:13:45.4
00:06:40.2
00:02:03.4

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
106
20
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-08-26 10:35
1
5
DAMIAN KOSTKA / PAWEŁ POCHROŃ
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
2
5
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
14
5
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
24
5
MARIUSZ SOBCZAK / BARTOSZ KOPROWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:38
27
5
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
30
5
MARCIN PIETRZYK / GRZEGORZ KLIMOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
31
5
JAGNA STANKIEWICZ / MACIEJ BOCHEŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
43
5
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
44
5
SZYMON GRODZKI / PRZEMYSŁAW GRODZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
51
5
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
53
5
ARTUR DŁUGOSZ / ŁUKASZ CIEŚLAK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
56
5
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:00
106
10
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:09
63
5
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:19
132
30
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:24
79
5
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
87
5
PRZEMEK KRYSZTOWIAK / ŁUKASZ WŁOCH
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
94
5
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
80
10
TOMASZ POZNAŃSKI / EDYTA BUCZKOWSKA
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:41
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:53
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
98
5
ŁUKASZ BRYK / MICHAŁ GROBELNY
PS 2
potracenie
2018-08-26 12:27
111
170
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 12:32
76
5
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:23
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:27
4
5
MAGDALENA MISIARZ / JUSTYNA KUROWSKA-FERDEK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:33
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:40
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:41
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:54
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:57
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:58
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:03
42
5
TOMASZ JURKUN / MAREK KOZDROŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:04
60
20
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PKC 3
spoznienie na pkc
2018-08-26 14:11
64
5
DAMIAN TOMASZEWSKI / MATEUSZ ŁOŚ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
65
5
MICHAŁ SŁUPSKI / KRZYSZTOF MAZUR
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
56
15
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
rozbicie szykany 3 przesla
2018-08-26 14:48
75
5
MARCIN ADAMCZYK / MARCIN KWIECIEŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:51
99
5
ARTUR BAL / MARCIN BIENIAK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 14:55
116
5
MARIUSZ SKWARK / MICHAŁ MAĆKOWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 15:17
131
5
PAWEŁ WINIARSKI / DARIA WINIARSKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
132
5
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
137
5
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 4
potracenie szykany nr 2
2018-08-26 15:18
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:45
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:46
14
30
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PKC 5
kara za zlamanie regulaminu dot grzania opon
2018-08-26 16:50
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 16:59
129
50
MATEUSZ OLSZACKI / MICHAŁ POSTAWKA
PKC 6
spoznienie na pkc
2018-08-26 18:45
90
5
MARIUSZ BRYLSKI / SŁAWOMIR SZPOT
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
100
5
MICHAŁ KLIMUNTOWSKI / KAMIL KUKLEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:59
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12
109
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
3
PIOTR FIREK / GRZEGORZ SZELEREWICZ
PS 1
wypadek
9
GRZEGORZ CIOMBOR / MARCIN BORYCKI
PS 1
Poza drogą
29
PAWEL SZCZOTKA / PIOTR STUDZIŃSKI
PS 1
urwane koło
11
TOMASZ PŁAWECKI / PAWEŁ KAIM
PS 1
awaria
41
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PS 1
awaria
103
KORNEL POPOWICZ / IGA GONTAREK
PS 1
awaria skrzyni
106
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PS 1
awaria
127
IRENEUSZ JAROSIEWICZ / RADOSŁAW JURAK
PS 1
WYCOFANIE
52
MARCIN POGORZELSKI / PIOTR OCHNICKI
PKC 2
rezygnacja
66
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 2
rezygnacja
122
DANIEL MARKIEWICZ / MATEUSZ WEŁYCZKO
PKC 2
awaria skrzyni
110
JACEK SKÓRNICKI / WOJCIECH KOPKOWICZ
PKC 2
wycofanie po OS 1
104
TOMASZ DARUK / ARKADIUSZ BABRAL
PKC 2
rezygnacja
83
TOMASZ ZATYLNY / MARTA GLĄDAŁA
PKC 2
rezygnacja
107
LESZEK KEPLINGER / JAROSŁAW KEPLINGER
PKC 2
rezygnacja