Banner 4tm18
 


PS 1 - KOSMOS- 5.85 km - 09:28


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

36
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 102.3
0.00
00:03:25.8
0.0
0.0 

2.

37
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 100.9
0.50
00:03:28.7
00:00:02.9
00:00:02.9

3.

39
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 99.4
1.03
00:03:31.8
00:00:06.0
00:00:03.1

4.

48
GROCHOCKI PIOTR
RAJCA MACIEK
SUBARU IMPREZA
SK5 99.3
1.06
00:03:32.0
00:00:06.2
00:00:00.2

5.

50
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 98.6
1.33
00:03:33.6
00:00:07.8
00:00:01.6

6.

43
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 98.4
1.40
00:03:34.0
00:00:08.2
00:00:00.4

7.

19
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 96.2
2.24
00:03:38.9
00:00:13.1
00:00:04.9

8.

42
JURKUN TOMASZ
KOZDROŃ MAREK
MITSUBISHI LANCER
SK5 95.9
2.36
00:03:39.6
00:00:13.8
00:00:00.7

9.

58
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 95.7
2.43
00:03:40.0
00:00:14.2
00:00:00.4

10.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 95.0
2.70
00:03:41.6
00:00:15.8
00:00:01.6

11.

44
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
Racegc
SK5 95.0
2.72
00:03:41.7
00:00:15.9
00:00:00.1

12.

55
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 94.8
2.80
00:03:42.2
00:00:16.4
00:00:00.5

13.

56
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
Racegc
SK4 94.7
2.82
00:03:42.3
00:00:16.5
00:00:00.1

14.

35
SMÓŁKA DAWID
OPAŁA MARCIN
BMW
RO GOŚĆ 94.5
2.91
00:03:42.8
00:00:17.0
00:00:00.5

15.

87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
WŁOCH ŁUKASZ
SKODA FABIA
Extreme
SK3 94.1
3.08
00:03:43.8
00:00:18.0
00:00:01.0

16.

121
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 93.9
3.16
00:03:44.3
00:00:18.5
00:00:00.5

17.

33
PACHUTA KRYSTIAN
SYRYCA ROBERT
BMW
SK GOŚĆ 93.2
3.45
00:03:46.0
00:00:20.2
00:00:01.7

18.

54
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 93.1
3.47
00:03:46.1
00:00:20.3
00:00:00.1

19.

108
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.0
3.52
00:03:46.4
00:00:20.6
00:00:00.3

20.

123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 92.9
3.56
00:03:46.6
00:00:20.8
00:00:00.2

21.

32
FERDEK PAWEŁ
MARKOWSKI TOMASZ
BMW M3
SK GOŚĆ 92.8
3.62
00:03:47.0
00:00:21.2
00:00:00.4

22.

90
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 92.7
3.64
00:03:47.1
00:00:21.3
00:00:00.1

23.

88
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 92.6
3.71
00:03:47.5
00:00:21.7
00:00:00.4

24.

59
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 92.2
3.88
00:03:48.5
00:00:22.7
00:00:01.0

25.

89
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 92.1
3.90
00:03:48.6
00:00:22.8
00:00:00.1

26.

64
TOMASZEWSKI DAMIAN
ŁOŚ MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 92.1
3.91
00:03:48.7
00:00:22.9
00:00:00.1

27.

52
POGORZELSKI MARCIN
OCHNICKI PIOTR
RENAULT CLIO
Extreme
SK4 92.0
3.97
00:03:49.0
00:00:23.2
00:00:00.3

28.

93
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 91.7
4.07
00:03:49.6
00:00:23.8
00:00:00.6

29.

53
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 91.6
4.10
00:03:49.8
00:00:24.0
00:00:00.2

30.

92
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 91.5
4.15
00:03:50.1
00:00:24.3
00:00:00.3

31.

57
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 91.4
4.21
00:03:50.4
00:00:24.6
00:00:00.3

32.

61
LACHTERA ŁUKASZ
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 91.3
4.26
00:03:50.7
00:00:24.9
00:00:00.3

33.

51
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 91.2
4.31
00:03:51.0
00:00:25.2
00:00:00.3

34.

62
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 91.1
4.36
00:03:51.3
00:00:25.5
00:00:00.3

35.

23
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 91.0
4.39
00:03:51.5
00:00:25.7
00:00:00.2

36.

100
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 90.9
4.43
00:03:51.7
00:00:25.9
00:00:00.2

37.

18
BIEGUN PAWEŁ
GRZESIK KRZYSZTOF
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 90.9
4.44
00:03:51.8
00:00:26.0
00:00:00.1

38.

98
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 90.8
4.46
00:03:51.9
00:00:26.1
00:00:00.1

39.

45
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 90.8
4.46
00:03:51.9
00:00:26.1
00:00:00.0

40.

83
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 90.7
4.50
00:03:52.1
00:00:26.3
00:00:00.2

41.

96
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 90.7
4.51
00:03:52.2
00:00:26.4
00:00:00.1

42.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 90.4
4.65
00:03:53.0
00:00:27.2
00:00:00.8

43.

71
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
Racegc
SK4 90.3
4.70
00:03:53.3
00:00:27.5
00:00:00.3

44.

122
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 90.3
4.70
00:03:53.3
00:00:27.5
00:00:00.0

45.

72
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
Extreme
SK4 90.2
4.75
00:03:53.6
00:00:27.8
00:00:00.3

46.

94
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
CIESIELSKI JAROSŁAW
PEUGEOT 106
SK3 90.1
4.79
00:03:53.8
00:00:28.0
00:00:00.2

47.

5
WINNICKI KAMIL
SIWAK TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 89.8
4.92
00:03:54.6
00:00:28.8
00:00:00.8

48.

65
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
Avon
SK4 89.7
4.94
00:03:54.7
00:00:28.9
00:00:00.1

49.

91
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 89.7
4.94
00:03:54.7
00:00:28.9
00:00:00.0

50.

112
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.7
4.94
00:03:54.7
00:00:28.9
00:00:00.0

51.

68
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 89.7
4.97
00:03:54.9
00:00:29.1
00:00:00.2

52.

63
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 89.6
5.01
00:03:55.1
00:00:29.3
00:00:00.2

53.

110
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.5
5.04
00:03:55.3
00:00:29.5
00:00:00.2

54.

14
SZOT PAWEŁ
HABUDA WOJCIECH
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 89.4
5.08
00:03:55.5
00:00:29.7
00:00:00.2

55.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 89.4
5.08
00:03:55.5
00:00:29.7
00:00:00.0

56.

6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 89.3
5.13
00:03:55.8
00:00:30.0
00:00:00.3

57.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.0
5.28
00:03:56.7
00:00:30.9
00:00:00.9

58.

130
KRYNIECKI MATEUSZ
BOBER KAMIL
FIAT SC
SK2 88.9
5.32
00:03:56.9
00:00:31.1
00:00:00.2

59.

60
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 88.7
5.38
00:03:57.3
00:00:31.5
00:00:00.4

60.

109
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 90.5
5.61
00:03:58.6
00:06.0
00:00:32.8
00:00:01.3

61.

27
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 87.8
5.85
00:04:00.0
00:00:34.2
00:00:07.4

62.

78
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
Mrftyres
SK4 87.8
5.85
00:04:00.0
00:00:34.2
00:00:00.0

63.

67
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 87.7
5.86
00:04:00.1
00:00:34.3
00:00:00.1

64.

99
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
Racegc
SK3 87.6
5.93
00:04:00.5
00:00:34.7
00:00:00.4

65.

69
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 87.5
5.98
00:04:00.8
00:00:35.0
00:00:00.3

66.

125
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 87.2
6.09
00:04:01.4
00:00:35.6
00:00:00.6

67.

111
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 87.0
6.22
00:04:02.2
00:00:36.4
00:00:00.8

68.

46
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 86.8
6.29
00:04:02.6
00:00:36.8
00:00:00.4

69.

116
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 86.4
6.48
00:04:03.7
00:00:37.9
00:00:01.1

70.

102
GABRYSIAK. SR KRZYSZTOF
KOKOSZKA LESZEK
MITSUBISHI
Racegc
SK3 86.4
6.50
00:04:03.8
00:00:38.0
00:00:00.1

71.

66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 86.0
6.68
00:04:04.9
00:00:39.1
00:00:01.1

72.

97
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 85.9
6.72
00:04:05.1
00:00:39.3
00:00:00.2

73.

25
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 85.9
6.74
00:04:05.2
00:00:39.4
00:00:00.1

74.

34
SIADAK MATEUSZ
KOZŁOWSKI DAWID
PEUGEOT 206
Extreme
SK GOŚĆ 85.8
6.77
00:04:05.4
00:00:39.6
00:00:00.2

75.

12
ULMAN ŁUKASZ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 85.7
6.82
00:04:05.7
00:00:39.9
00:00:00.3

76.

79
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 85.5
6.91
00:04:06.2
00:00:40.4
00:00:00.5

77.

129
OLSZACKI MATEUSZ
POSTAWKA MICHAŁ
FIAT SC
Extreme
SK2 84.4
7.47
00:04:09.5
00:00:43.7
00:00:03.3

78.

77
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 84.3
7.50
00:04:09.7
00:00:43.9
00:00:00.2

79.

31
STANKIEWICZ JAGNA
BOCHEŃSKI MACIEJ
BMW E30
Avon
SK GOŚĆ 84.2
7.57
00:04:10.1
00:00:44.3
00:00:00.4

80.

17
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 84.1
7.64
00:04:10.5
00:00:44.7
00:00:00.4

81.

85
BEDNARZ MICHAŁ
ORŁOWSKI TOMASZ
BMW E36
SK4 83.9
7.73
00:04:11.0
00:00:45.2
00:00:00.5

82.

101
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 83.8
7.78
00:04:11.3
00:00:45.5
00:00:00.3

83.

70
GIERUSZCZAK JAKUB
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 83.8
7.78
00:04:11.3
00:00:45.5
00:00:00.0

84.

80
POZNAŃSKI TOMASZ
BUCZKOWSKA EDYTA
SUBARU IMPREZA
SK4 83.5
7.95
00:04:12.3
00:00:46.5
00:00:01.0

85.

24
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 83.4
7.98
00:04:12.5
00:00:46.7
00:00:00.2

86.

86
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMEK
OPEL ASTRA
SK4 83.3
8.05
00:04:12.9
00:00:47.1
00:00:00.4

87.

30
PIETRZYK MARCIN
KLIMOWSKI GRZEGORZ
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 83.0
8.21
00:04:13.8
00:00:48.0
00:00:00.9

88.

115
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.7
8.38
00:04:14.8
00:00:49.0
00:00:01.0

89.

131
WINIARSKI PAWEŁ
WINIARSKA DARIA
SKODA FELICIA
Avon
SK2 82.7
8.38
00:04:14.8
00:00:49.0
00:00:00.0

90.

107
KEPLINGER LESZEK
KEPLINGER JAROSŁAW
ŁADA 2107
SK3 82.5
8.48
00:04:15.4
00:00:49.6
00:00:00.6

91.

126
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 82.4
8.53
00:04:15.7
00:00:49.9
00:00:00.3

92.

2
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 81.1
9.21
00:04:19.7
00:00:53.9
00:00:04.0

93.

75
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 80.5
9.56
00:04:21.7
00:00:55.9
00:00:02.0

94.

117
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.2
9.71
00:04:22.6
00:00:56.8
00:00:00.9

95.

104
DARUK TOMASZ
BABRAL ARKADIUSZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK3 79.6
10.05
00:04:24.6
00:00:58.8
00:00:02.0

96.

136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 79.0
10.41
00:04:26.7
00:01:00.9
00:00:02.1

97.

76
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 78.9
10.46
00:04:27.0
00:01:01.2
00:00:00.3

98.

137
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 78.8
10.51
00:04:27.3
00:01:01.5
00:00:00.3

99.

135
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 78.8
10.51
00:04:27.3
00:01:01.5
00:00:00.0

100.

134
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 78.4
10.74
00:04:28.6
00:01:02.8
00:00:01.3

101.

74
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 77.4
11.32
00:04:32.0
00:01:06.2
00:00:03.4

102.

128
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
SKODA FELICIA
Racegc
SK2 76.0
12.17
00:04:37.0
00:01:11.2
00:00:05.0

103.

73
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 74.7
13.04
00:04:42.1
00:01:16.3
00:00:05.1

104.

132
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 69.3
16.80
00:05:04.1
00:01:38.3
00:00:22.0

105.

120
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 46.9
41.61
00:07:29.2
00:04:03.4
00:02:25.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
36
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 102.3
0.0
00:03:25.8
0.0
0.0 

2

=
37
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 100.9
0.5
00:03:28.7
00:00:02.9
00:00:02.9

3

=
39
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 99.4
1.03
00:03:31.8
00:00:06.0
00:00:03.1

4

=
48
GROCHOCKI PIOTR
RAJCA MACIEK
SUBARU IMPREZA
SK5 99.3
1.06
00:03:32.0
00:00:06.2
00:00:00.2

5

=
50
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 98.6
1.33
00:03:33.6
00:00:07.8
00:00:01.6

6

=
43
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 98.4
1.4
00:03:34.0
00:00:08.2
00:00:00.4

7

=
19
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 96.2
2.24
00:03:38.9
00:00:13.1
00:00:04.9

8

=
42
JURKUN TOMASZ
KOZDROŃ MAREK
MITSUBISHI LANCER
SK5 95.9
2.36
00:03:39.6
00:00:13.8
00:00:00.7

9

=
58
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
Racegc
SK4 95.7
2.43
00:03:40.0
00:00:14.2
00:00:00.4

10

=
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 95.0
2.7
00:03:41.6
00:00:15.8
00:00:01.6

11

=
44
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
Racegc
SK5 95.0
2.72
00:03:41.7
00:00:15.9
00:00:00.1

12

=
55
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
Mrftyres
SK4 94.8
2.8
00:03:42.2
00:00:16.4
00:00:00.5

13

=
56
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
Racegc
SK4 94.7
2.82
00:03:42.3
00:00:16.5
00:00:00.1

14

=
35
SMÓŁKA DAWID
OPAŁA MARCIN
BMW
RO GOŚĆ 94.5
2.91
00:03:42.8
00:00:17.0
00:00:00.5

15

=
87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
WŁOCH ŁUKASZ
SKODA FABIA
Extreme
SK3 94.1
3.08
00:03:43.8
00:00:18.0
00:00:01.0

16

=
121
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 93.9
3.16
00:03:44.3
00:00:18.5
00:00:00.5

17

=
33
PACHUTA KRYSTIAN
SYRYCA ROBERT
BMW
SK GOŚĆ 93.2
3.45
00:03:46.0
00:00:20.2
00:00:01.7

18

=
54
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 93.1
3.47
00:03:46.1
00:00:20.3
00:00:00.1

19

=
108
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.0
3.52
00:03:46.4
00:00:20.6
00:00:00.3

20

=
123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 92.9
3.56
00:03:46.6
00:00:20.8
00:00:00.2

21

=
32
FERDEK PAWEŁ
MARKOWSKI TOMASZ
BMW M3
SK GOŚĆ 92.8
3.62
00:03:47.0
00:00:21.2
00:00:00.4

22

=
90
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 92.7
3.64
00:03:47.1
00:00:21.3
00:00:00.1

23

=
88
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
Extreme
SK3 92.6
3.71
00:03:47.5
00:00:21.7
00:00:00.4

24

=
59
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 92.2
3.88
00:03:48.5
00:00:22.7
00:00:01.0

25

=
89
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 92.1
3.9
00:03:48.6
00:00:22.8
00:00:00.1

26

=
64
TOMASZEWSKI DAMIAN
ŁOŚ MATEUSZ
HONDA CIVIC
SK4 92.1
3.91
00:03:48.7
00:00:22.9
00:00:00.1

27

=
52
POGORZELSKI MARCIN
OCHNICKI PIOTR
RENAULT CLIO
Extreme
SK4 92.0
3.97
00:03:49.0
00:00:23.2
00:00:00.3

28

=
93
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 91.7
4.07
00:03:49.6
00:00:23.8
00:00:00.6

29

=
53
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 91.6
4.1
00:03:49.8
00:00:24.0
00:00:00.2

30

=
92
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 91.5
4.15
00:03:50.1
00:00:24.3
00:00:00.3

31

=
57
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
Avon
SK4 91.4
4.21
00:03:50.4
00:00:24.6
00:00:00.3

32

=
61
LACHTERA ŁUKASZ
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 91.3
4.26
00:03:50.7
00:00:24.9
00:00:00.3

33

=
51
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 91.2
4.31
00:03:51.0
00:00:25.2
00:00:00.3

34

=
62
MENDYK KRYSTIAN
BLUŹNIK MACIEJ
RENAULT CLIO
SK4 91.1
4.36
00:03:51.3
00:00:25.5
00:00:00.3

35

=
23
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 91.0
4.39
00:03:51.5
00:00:25.7
00:00:00.2

36

=
100
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
Racegc
SK3 90.9
4.43
00:03:51.7
00:00:25.9
00:00:00.2

37

=
18
BIEGUN PAWEŁ
GRZESIK KRZYSZTOF
ŁADA 2105
Racegc
RO GOŚĆ 90.9
4.44
00:03:51.8
00:00:26.0
00:00:00.1

38

=
45
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 90.8
4.46
00:03:51.9
00:00:26.1
00:00:00.1

39

=
98
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
Mrftyres
SK3 90.8
4.46
00:03:51.9
00:00:26.1
00:00:00.0

40

=
83
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 90.7
4.5
00:03:52.1
00:00:26.3
00:00:00.2

41

=
96
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 90.7
4.51
00:03:52.2
00:00:26.4
00:00:00.1

42

=
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 90.4
4.65
00:03:53.0
00:00:27.2
00:00:00.8

43

=
122
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 90.3
4.7
00:03:53.3
00:00:27.5
00:00:00.3

44

=
71
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
Racegc
SK4 90.3
4.7
00:03:53.3
00:00:27.5
00:00:00.0

45

=
72
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
Extreme
SK4 90.2
4.75
00:03:53.6
00:00:27.8
00:00:00.3

46

=
94
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
CIESIELSKI JAROSŁAW
PEUGEOT 106
SK3 90.1
4.79
00:03:53.8
00:00:28.0
00:00:00.2

47

=
5
WINNICKI KAMIL
SIWAK TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 89.8
4.92
00:03:54.6
00:00:28.8
00:00:00.8

48

=
65
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
Avon
SK4 89.7
4.94
00:03:54.7
00:00:28.9
00:00:00.1

49

=
91
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 89.7
4.94
00:03:54.7
00:00:28.9
00:00:00.0

50

=
112
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.7
4.94
00:03:54.7
00:00:28.9
00:00:00.0

51

=
68
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 89.7
4.97
00:03:54.9
00:00:29.1
00:00:00.2

52

=
63
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 89.6
5.01
00:03:55.1
00:00:29.3
00:00:00.2

53

=
110
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.5
5.04
00:03:55.3
00:00:29.5
00:00:00.2

54

=
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 89.4
5.08
00:03:55.5
00:00:29.7
00:00:00.2

55

=
14
SZOT PAWEŁ
HABUDA WOJCIECH
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 89.4
5.08
00:03:55.5
00:00:29.7
00:00:00.0

56

=
6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 89.3
5.13
00:03:55.8
00:00:30.0
00:00:00.3

57

=
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.0
5.28
00:03:56.7
00:00:30.9
00:00:00.9

58

=
130
KRYNIECKI MATEUSZ
BOBER KAMIL
FIAT SC
SK2 88.9
5.32
00:03:56.9
00:00:31.1
00:00:00.2

59

=
60
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 88.7
5.38
00:03:57.3
00:00:31.5
00:00:00.4

60

=
109
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.3
5.61
00:03:58.6
00:06.0
00:00:32.8
00:00:01.3

61

=
27
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK GOŚĆ 87.8
5.85
00:04:00.0
00:00:34.2
00:00:01.4

62

=
78
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
Mrftyres
SK4 87.8
5.85
00:04:00.0
00:00:34.2
00:00:00.0

63

=
67
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 87.7
5.86
00:04:00.1
00:00:34.3
00:00:00.1

64

=
99
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
Racegc
SK3 87.6
5.93
00:04:00.5
00:00:34.7
00:00:00.4

65

=
69
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 87.5
5.98
00:04:00.8
00:00:35.0
00:00:00.3

66

=
125
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 87.2
6.09
00:04:01.4
00:00:35.6
00:00:00.6

67

=
111
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 87.0
6.22
00:04:02.2
00:00:36.4
00:00:00.8

68

=
46
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
Extreme
SK5 86.8
6.29
00:04:02.6
00:00:36.8
00:00:00.4

69

=
116
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 86.4
6.48
00:04:03.7
00:00:37.9
00:00:01.1

70

=
102
GABRYSIAK. SR KRZYSZTOF
KOKOSZKA LESZEK
MITSUBISHI
Racegc
SK3 86.4
6.5
00:04:03.8
00:00:38.0
00:00:00.1

71

=
66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 86.0
6.68
00:04:04.9
00:00:39.1
00:00:01.1

72

=
97
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 85.9
6.72
00:04:05.1
00:00:39.3
00:00:00.2

73

=
25
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 85.9
6.74
00:04:05.2
00:00:39.4
00:00:00.1

74

=
34
SIADAK MATEUSZ
KOZŁOWSKI DAWID
PEUGEOT 206
Extreme
SK GOŚĆ 85.8
6.77
00:04:05.4
00:00:39.6
00:00:00.2

75

=
12
ULMAN ŁUKASZ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 85.7
6.82
00:04:05.7
00:00:39.9
00:00:00.3

76

=
79
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 85.5
6.91
00:04:06.2
00:00:40.4
00:00:00.5

77

=
129
OLSZACKI MATEUSZ
POSTAWKA MICHAŁ
FIAT SC
Extreme
SK2 84.4
7.47
00:04:09.5
00:00:43.7
00:00:03.3

78

=
77
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 84.3
7.5
00:04:09.7
00:00:43.9
00:00:00.2

79

=
31
STANKIEWICZ JAGNA
BOCHEŃSKI MACIEJ
BMW E30
Avon
SK GOŚĆ 84.2
7.57
00:04:10.1
00:00:44.3
00:00:00.4

80

=
17
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 84.1
7.64
00:04:10.5
00:00:44.7
00:00:00.4

81

=
85
BEDNARZ MICHAŁ
ORŁOWSKI TOMASZ
BMW E36
SK4 83.9
7.73
00:04:11.0
00:00:45.2
00:00:00.5

82

=
101
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 83.8
7.78
00:04:11.3
00:00:45.5
00:00:00.3

83

=
70
GIERUSZCZAK JAKUB
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 83.8
7.78
00:04:11.3
00:00:45.5
00:00:00.0

84

=
80
POZNAŃSKI TOMASZ
BUCZKOWSKA EDYTA
SUBARU IMPREZA
SK4 83.5
7.95
00:04:12.3
00:00:46.5
00:00:01.0

85

=
24
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 83.4
7.98
00:04:12.5
00:00:46.7
00:00:00.2

86

=
86
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMEK
OPEL ASTRA
SK4 83.3
8.05
00:04:12.9
00:00:47.1
00:00:00.4

87

=
30
PIETRZYK MARCIN
KLIMOWSKI GRZEGORZ
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK GOŚĆ 83.0
8.21
00:04:13.8
00:00:48.0
00:00:00.9

88

=
115
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.7
8.38
00:04:14.8
00:00:49.0
00:00:01.0

89

=
131
WINIARSKI PAWEŁ
WINIARSKA DARIA
SKODA FELICIA
Avon
SK2 82.7
8.38
00:04:14.8
00:00:49.0
00:00:00.0

90

=
107
KEPLINGER LESZEK
KEPLINGER JAROSŁAW
ŁADA 2107
SK3 82.5
8.48
00:04:15.4
00:00:49.6
00:00:00.6

91

=
126
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 82.4
8.53
00:04:15.7
00:00:49.9
00:00:00.3

92

=
2
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 81.1
9.21
00:04:19.7
00:00:53.9
00:00:04.0

93

=
75
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 80.5
9.56
00:04:21.7
00:00:55.9
00:00:02.0

94

=
117
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.2
9.71
00:04:22.6
00:00:56.8
00:00:00.9

95

=
104
DARUK TOMASZ
BABRAL ARKADIUSZ
PEUGEOT 206
Racegc
SK3 79.6
10.05
00:04:24.6
00:00:58.8
00:00:02.0

96

=
136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 79.0
10.41
00:04:26.7
00:01:00.9
00:00:02.1

97

=
76
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 78.9
10.46
00:04:27.0
00:01:01.2
00:00:00.3

98

=
137
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 78.8
10.51
00:04:27.3
00:01:01.5
00:00:00.3

99

=
135
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 78.8
10.51
00:04:27.3
00:01:01.5
00:00:00.0

100

=
134
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 78.4
10.74
00:04:28.6
00:01:02.8
00:00:01.3

101

=
74
BERNACKA ALEKSANDRA
KRYSZTOFIK TOMASZ
RENAUL CLIO
SK4 77.4
11.32
00:04:32.0
00:01:06.2
00:00:03.4

102

=
128
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
SKODA FELICIA
Racegc
SK2 76.0
12.17
00:04:37.0
00:01:11.2
00:00:05.0

103

=
73
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 74.7
13.04
00:04:42.1
00:01:16.3
00:00:05.1

104

=
132
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 63.0
21.93
00:05:34.1
00:30.0
00:02:08.3
00:00:52.0

105

=
120
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
Avon
SK2 46.9
41.61
00:07:29.2
00:04:03.4
00:01:55.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
106
20
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-08-26 10:35
1
5
DAMIAN KOSTKA / PAWEŁ POCHROŃ
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
2
5
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
14
5
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
24
5
MARIUSZ SOBCZAK / BARTOSZ KOPROWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:38
27
5
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
30
5
MARCIN PIETRZYK / GRZEGORZ KLIMOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
31
5
JAGNA STANKIEWICZ / MACIEJ BOCHEŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
43
5
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
44
5
SZYMON GRODZKI / PRZEMYSŁAW GRODZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
51
5
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
53
5
ARTUR DŁUGOSZ / ŁUKASZ CIEŚLAK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
56
5
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:00
106
10
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:09
63
5
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:19
132
30
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:24
79
5
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
87
5
PRZEMEK KRYSZTOWIAK / ŁUKASZ WŁOCH
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
94
5
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
80
10
TOMASZ POZNAŃSKI / EDYTA BUCZKOWSKA
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:41
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:53
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
98
5
ŁUKASZ BRYK / MICHAŁ GROBELNY
PS 2
potracenie
2018-08-26 12:27
111
170
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 12:32
76
5
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:23
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:27
4
5
MAGDALENA MISIARZ / JUSTYNA KUROWSKA-FERDEK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:33
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:40
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:41
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:54
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:57
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:58
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:03
42
5
TOMASZ JURKUN / MAREK KOZDROŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:04
60
20
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PKC 3
spoznienie na pkc
2018-08-26 14:11
64
5
DAMIAN TOMASZEWSKI / MATEUSZ ŁOŚ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
65
5
MICHAŁ SŁUPSKI / KRZYSZTOF MAZUR
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
56
15
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
rozbicie szykany 3 przesla
2018-08-26 14:48
75
5
MARCIN ADAMCZYK / MARCIN KWIECIEŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:51
99
5
ARTUR BAL / MARCIN BIENIAK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 14:55
116
5
MARIUSZ SKWARK / MICHAŁ MAĆKOWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 15:17
131
5
PAWEŁ WINIARSKI / DARIA WINIARSKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
132
5
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
137
5
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 4
potracenie szykany nr 2
2018-08-26 15:18
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:45
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:46
14
30
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PKC 5
kara za zlamanie regulaminu dot grzania opon
2018-08-26 16:50
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 16:59
129
50
MATEUSZ OLSZACKI / MICHAŁ POSTAWKA
PKC 6
spoznienie na pkc
2018-08-26 18:45
90
5
MARIUSZ BRYLSKI / SŁAWOMIR SZPOT
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
100
5
MICHAŁ KLIMUNTOWSKI / KAMIL KUKLEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:59
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12
109
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
3
PIOTR FIREK / GRZEGORZ SZELEREWICZ
PS 1
wypadek
9
GRZEGORZ CIOMBOR / MARCIN BORYCKI
PS 1
Poza drogą
29
PAWEL SZCZOTKA / PIOTR STUDZIŃSKI
PS 1
urwane koło
11
TOMASZ PŁAWECKI / PAWEŁ KAIM
PS 1
awaria
41
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PS 1
awaria
103
KORNEL POPOWICZ / IGA GONTAREK
PS 1
awaria skrzyni
106
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PS 1
awaria
127
IRENEUSZ JAROSIEWICZ / RADOSŁAW JURAK
PS 1
WYCOFANIE