Banner 3tm18
 


PS 6 - GWIZDANÓW- 5.7 km - 16:28


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

97
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.2
0.00
00:03:44.9
0.0
0.0 

2.

94
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.8
0.63
00:03:48.5
00:05.0
00:00:03.6
00:00:03.6

3.

95
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.5
0.79
00:03:49.4
00:00:04.5
00:00:05.9

4.

100
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 87.6
1.63
00:03:54.2
00:00:09.3
00:00:04.8

5.

99
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.7
3.05
00:04:02.3
00:00:17.4
00:00:08.1

6.

114
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.4
4.07
00:04:08.1
00:05.0
00:00:23.2
00:00:05.8

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
95
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.7
0.0
00:22:05.6
0.0
0.0 

2

  =
97
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 92.4
0.53
00:22:23.9
00:00:18.3
00:00:18.3

3

  =
100
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.7
0.84
00:22:34.7
00:00:29.1
00:00:10.8

4

1
94
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.6
2.21
00:23:21.7
00:35.0
00:01:16.1
00:00:47.0

5

1
114
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.0
2.47
00:23:30.8
00:35.0
00:01:25.2
00:00:09.1

6

  =
99
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 86.4
3.24
00:23:57.3
00:01:51.7
00:00:26.5

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 1
za wczesny wjazd
2018-07-01 10:22
37
60
PRZEMEK CZACHOWICZ / MAREK KOZDROŃ
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:36
60
60
ALEKSANDER ANTOS / PIOTR MOLINSKI
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:44
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:51
120
30
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:56
17
60
ADAM KWIATKOWSKI / GRZEGORZ GAJEWSKI
PKC 2A
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 11:10
71
10
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:16
81
10
RADOSŁAW KOZAKIEWICZ / RAFAŁ ROGOZA
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:17
36
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 11:26
120
140
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 12:12
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:26
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
34
20
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:02
53
90
PAWEŁ KIEŁBASA / BARTOSZ DĘBOWSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:20
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
23
30
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 3
kara za zlamanie regulaminu
2018-07-01 17:03
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:14
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:20
94
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:32
114
5
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:37
55
60
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PKC 6A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 18:48

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
32
PATRYK ZUTEREK / TOMASZ JURANEK
PKC 1
awaria
31
MAREK SZCZEŚNIAK / FILIP KAMIEŃSKI
PS 2
Awaria
3
KACPER MICHALCZUK / TOMASZ PARZÓCH
PS 2
Awara
113
PIOTR KACZMAREK / MARTYNIAK ALEKSANDER
PS 1
Awaria
84
MARCIN ŚWIDER / MATEUSZ SOLARCZYK
PS 1
Awaria
119
GRZEGORZ TRZECIAK / MATEUSZ DURLIK
PS 1
Awaria
115
KRZYSZTOF TRYBUS / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 1
Awaria
40
JAKUB KOSINSKI / MATEUSZ SIEMIENKIEWICZ
PS 3
Awaria
90
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 4
Wycofanie
104
SŁAWOMIR PASTERNAK / PAWEŁ ŻELAZKO
PKC 4A
Wycofanie z rajdu
44
PAWEŁ SZTUKA / BARTOSZ FURTAK
PKC 4A
Wycofanie z rajdu
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PS 4
wycofanie
112
DAMIAN TOMASZEWSKI / KRZYSZTOF KRĘCIDŁO
PKC 4
Wycofanie z rajdu
33
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 4
Wycofanie z rajdu
70
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PKC 2B
Wycofanie z rajdu
108
PIOTR GŁADYSZ / MATEUSZ PAWŁOWSKI
PS 5
Awaria
116
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 6
Awaria