Banner 3tm18
 


PS 6 - GWIZDANÓW- 5.7 km - 16:28


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

41
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 100.9
0.00
00:03:23.4
0.0
0.0 

2.

49
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 97.4
1.26
00:03:30.6
00:00:07.2
00:00:07.2

3.

53
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 97.1
1.39
00:03:31.3
00:00:07.9
00:00:00.7

4.

52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 95.8
1.91
00:03:34.3
00:00:10.9
00:00:03.0

5.

54
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 95.6
1.98
00:03:34.7
00:00:11.3
00:00:00.4

6.

46
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 95.3
2.11
00:03:35.4
00:00:12.0
00:00:00.7

7.

43
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 94.5
2.40
00:03:37.1
00:00:13.7
00:00:01.7

8.

47
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 94.5
2.42
00:03:37.2
00:00:13.8
00:00:00.1

9.

62
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 94.5
2.42
00:03:37.2
00:00:13.8
00:00:00.0

10.

56
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 94.3
2.49
00:03:37.6
00:00:14.2
00:00:00.4

11.

66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 93.8
2.70
00:03:38.8
00:00:15.4
00:00:01.2

12.

42
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 93.5
2.81
00:03:39.4
00:00:16.0
00:00:00.6

13.

51
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 92.3
3.30
00:03:42.2
00:00:18.8
00:00:02.8

14.

61
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 90.8
3.96
00:03:46.0
00:00:22.6
00:00:03.8

15.

73
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 89.3
4.65
00:03:49.9
00:00:26.5
00:00:03.9

16.

55
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 88.9
4.82
00:03:50.9
00:00:27.5
00:00:01.0

17.

59
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 86.9
5.72
00:03:56.0
00:00:32.6
00:00:05.1

18.

65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 86.1
6.14
00:03:58.4
00:00:35.0
00:00:02.4

19.

69
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 84.5
6.91
00:04:02.8
00:00:39.4
00:00:04.4

20.

67
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 81.8
8.35
00:04:11.0
00:00:47.6
00:00:08.2

21.

68
BILEWICZ PRZEMSYŁAW
BILEWICZ WALDEMAR
RENAULT MEGANE
SK4 76.2
11.58
00:04:29.4
00:01:06.0
00:00:18.4

22.

71
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 31.4
78.91
00:10:53.2
00:07:29.8
00:06:23.8

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
41
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 104.2
0.0
00:19:51.4
0.0
0.0 

2

  =
49
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 100.6
1.26
00:20:34.7
00:00:43.3
00:00:43.3

3

  =
47
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 98.8
1.89
00:20:56.5
00:01:05.1
00:00:21.8

4

1
52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 98.1
2.18
00:21:06.5
00:01:15.1
00:00:10.0

5

1
46
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 98.1
2.18
00:21:06.6
00:01:15.2
00:00:00.1

6

  =
43
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 97.8
2.26
00:21:09.4
00:01:18.0
00:00:02.8

7

  =
54
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 97.8
2.28
00:21:10.2
00:01:18.8
00:00:00.8

8

  =
56
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 96.8
2.67
00:21:23.4
00:01:32.0
00:00:13.2

9

  =
62
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 96.3
2.84
00:21:29.4
00:01:38.0
00:00:06.0

10

  =
66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 95.3
3.23
00:21:42.9
00:01:51.5
00:00:13.5

11

  =
51
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 94.6
3.52
00:21:53.0
00:02:01.6
00:00:10.1

12

  =
61
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 92.6
4.34
00:22:21.0
00:02:29.6
00:00:28.0

13

  =
55
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 91.9
4.63
00:22:31.2
00:02:39.8
00:00:10.2

14

  =
73
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 90.8
5.12
00:22:48.2
00:02:56.8
00:00:17.0

15

2
42
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 90.4
5.31
00:22:54.5
00:03:03.1
00:00:06.3

16

2
53
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 90.3
5.34
00:22:55.7
01:30.0
00:03:04.3
00:00:01.2

17

2
59
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 89.9
5.49
00:23:00.9
00:03:09.5
00:00:05.2

18

1
65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 88.2
6.27
00:23:27.6
00:03:36.2
00:00:26.7

19

1
69
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 87.6
6.57
00:23:38.0
00:03:46.6
00:00:10.4

20

1
67
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 82.3
9.23
00:25:09.8
00:05:18.4
00:01:31.8

21

1
68
BILEWICZ PRZEMSYŁAW
BILEWICZ WALDEMAR
RENAULT MEGANE
SK4 77.6
11.86
00:26:40.5
00:06:49.1
00:01:30.7

22

6
71
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 69.0
17.62
00:29:59.3
00:10.0
00:10:07.9
00:03:18.8

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 1
za wczesny wjazd
2018-07-01 10:22
37
60
PRZEMEK CZACHOWICZ / MAREK KOZDROŃ
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:36
60
60
ALEKSANDER ANTOS / PIOTR MOLINSKI
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:44
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:51
120
30
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:56
17
60
ADAM KWIATKOWSKI / GRZEGORZ GAJEWSKI
PKC 2A
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 11:10
71
10
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:16
81
10
RADOSŁAW KOZAKIEWICZ / RAFAŁ ROGOZA
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:17
36
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 11:26
120
140
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 12:12
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:26
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
34
20
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:02
53
90
PAWEŁ KIEŁBASA / BARTOSZ DĘBOWSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:20
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
23
30
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 3
kara za zlamanie regulaminu
2018-07-01 17:03
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:14
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:20
94
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:32
114
5
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:37
55
60
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PKC 6A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 18:48

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
32
PATRYK ZUTEREK / TOMASZ JURANEK
PKC 1
awaria
31
MAREK SZCZEŚNIAK / FILIP KAMIEŃSKI
PS 2
Awaria
3
KACPER MICHALCZUK / TOMASZ PARZÓCH
PS 2
Awara
113
PIOTR KACZMAREK / MARTYNIAK ALEKSANDER
PS 1
Awaria
84
MARCIN ŚWIDER / MATEUSZ SOLARCZYK
PS 1
Awaria
119
GRZEGORZ TRZECIAK / MATEUSZ DURLIK
PS 1
Awaria
115
KRZYSZTOF TRYBUS / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 1
Awaria
40
JAKUB KOSINSKI / MATEUSZ SIEMIENKIEWICZ
PS 3
Awaria
90
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 4
Wycofanie
104
SŁAWOMIR PASTERNAK / PAWEŁ ŻELAZKO
PKC 4A
Wycofanie z rajdu
44
PAWEŁ SZTUKA / BARTOSZ FURTAK
PKC 4A
Wycofanie z rajdu
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PS 4
wycofanie
112
DAMIAN TOMASZEWSKI / KRZYSZTOF KRĘCIDŁO
PKC 4
Wycofanie z rajdu
33
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 4
Wycofanie z rajdu
70
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PKC 2B
Wycofanie z rajdu
108
PIOTR GŁADYSZ / MATEUSZ PAWŁOWSKI
PS 5
Awaria
116
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 6
Awaria