Banner 3tm18
 


PS 6 - GWIZDANÓW- 5.7 km - 16:28


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

77
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 98.2
0.00
00:03:29.0
0.0
0.0 

2.

82
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 97.1
0.42
00:03:31.4
00:00:02.4
00:00:02.4

3.

83
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 97.1
0.42
00:03:31.4
00:00:02.4
00:00:00.0

4.

78
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 96.8
0.53
00:03:32.0
00:00:03.0
00:00:00.6

5.

92
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
SK3 95.3
1.12
00:03:35.4
00:00:06.4
00:00:03.4

6.

91
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
DUBICKI DANIEL
PEUGEOT 106
SK3 93.7
1.74
00:03:38.9
00:00:09.9
00:00:03.5

7.

79
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 91.6
2.61
00:03:43.9
00:00:14.9
00:00:05.0

8.

86
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 91.3
2.77
00:03:44.8
00:00:15.8
00:00:00.9

9.

81
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 91.0
2.89
00:03:45.5
00:00:16.5
00:00:00.7

10.

85
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 89.6
3.51
00:03:49.0
00:00:20.0
00:00:03.5

11.

89
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 88.6
3.98
00:03:51.7
00:00:22.7
00:00:02.7

12.

93
KRYSTIANIK SZYMON
OSOWIECKI PATRYK
CITROEN
SK3 85.2
5.60
00:04:00.9
00:00:31.9
00:00:09.2

13.

88
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 78.1
9.40
00:04:22.6
00:00:53.6
00:00:21.7

14.

87
KAWKA RAFAŁ
TWARDZIAK DANIEL
HONDA CIVIC
SK3 77.1
10.04
00:04:26.2
00:00:57.2
00:00:03.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
77
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 99.2
0.0
00:20:51.4
0.0
0.0 

2

  =
83
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 98.7
0.21
00:20:58.7
00:00:07.3
00:00:07.3

3

1
78
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 98.5
0.29
00:21:01.3
00:00:09.9
00:00:02.6

4

1
79
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 97.7
0.59
00:21:11.7
00:00:20.3
00:00:10.4

5

  =
92
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
SK3 97.1
0.81
00:21:19.5
00:00:28.1
00:00:07.8

6

  =
86
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 96.2
1.14
00:21:30.9
00:00:39.5
00:00:11.4

7

1
91
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
DUBICKI DANIEL
PEUGEOT 106
SK3 94.1
1.99
00:22:00.1
00:01:08.7
00:00:29.2

8

1
81
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 93.9
2.07
00:22:02.7
00:10.0
00:01:11.3
00:00:02.6

9

1
85
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 92.0
2.88
00:22:30.7
00:01:39.3
00:00:28.0

10

1
89
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 90.5
3.53
00:22:53.1
00:02:01.7
00:00:22.4

11

2
87
KAWKA RAFAŁ
TWARDZIAK DANIEL
HONDA CIVIC
SK3 89.8
3.81
00:23:02.8
00:02:11.4
00:00:09.7

12

1
82
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 87.4
4.92
00:23:41.0
00:02:49.6
00:00:38.2

13

1
93
KRYSTIANIK SZYMON
OSOWIECKI PATRYK
CITROEN
SK3 86.7
5.24
00:23:52.3
00:03:00.9
00:00:11.3

14

  =
88
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 80.1
8.67
00:25:50.5
00:04:59.1
00:01:58.2

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 1
za wczesny wjazd
2018-07-01 10:22
37
60
PRZEMEK CZACHOWICZ / MAREK KOZDROŃ
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:36
60
60
ALEKSANDER ANTOS / PIOTR MOLINSKI
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:44
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:51
120
30
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:56
17
60
ADAM KWIATKOWSKI / GRZEGORZ GAJEWSKI
PKC 2A
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 11:10
71
10
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:16
81
10
RADOSŁAW KOZAKIEWICZ / RAFAŁ ROGOZA
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:17
36
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 11:26
120
140
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 12:12
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:26
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
34
20
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:02
53
90
PAWEŁ KIEŁBASA / BARTOSZ DĘBOWSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:20
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
23
30
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 3
kara za zlamanie regulaminu
2018-07-01 17:03
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:14
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:20
94
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:32
114
5
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:37
55
60
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PKC 6A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 18:48

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
32
PATRYK ZUTEREK / TOMASZ JURANEK
PKC 1
awaria
31
MAREK SZCZEŚNIAK / FILIP KAMIEŃSKI
PS 2
Awaria
3
KACPER MICHALCZUK / TOMASZ PARZÓCH
PS 2
Awara
113
PIOTR KACZMAREK / MARTYNIAK ALEKSANDER
PS 1
Awaria
84
MARCIN ŚWIDER / MATEUSZ SOLARCZYK
PS 1
Awaria
119
GRZEGORZ TRZECIAK / MATEUSZ DURLIK
PS 1
Awaria
115
KRZYSZTOF TRYBUS / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 1
Awaria
40
JAKUB KOSINSKI / MATEUSZ SIEMIENKIEWICZ
PS 3
Awaria
90
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 4
Wycofanie
104
SŁAWOMIR PASTERNAK / PAWEŁ ŻELAZKO
PKC 4A
Wycofanie z rajdu
44
PAWEŁ SZTUKA / BARTOSZ FURTAK
PKC 4A
Wycofanie z rajdu
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PS 4
wycofanie
112
DAMIAN TOMASZEWSKI / KRZYSZTOF KRĘCIDŁO
PKC 4
Wycofanie z rajdu
33
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 4
Wycofanie z rajdu
70
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PKC 2B
Wycofanie z rajdu
108
PIOTR GŁADYSZ / MATEUSZ PAWŁOWSKI
PS 5
Awaria
116
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 6
Awaria