Banner 3tm18
 


PS 6 - GWIZDANÓW- 5.7 km - 16:28


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 89.5
0.00
00:03:49.3
0.0
0.0 

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 83.7
0.0
00:24:44.5
0.0
0.0 

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 1
za wczesny wjazd
2018-07-01 10:22
37
60
PRZEMEK CZACHOWICZ / MAREK KOZDROŃ
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:36
60
60
ALEKSANDER ANTOS / PIOTR MOLINSKI
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:44
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:51
120
30
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:56
17
60
ADAM KWIATKOWSKI / GRZEGORZ GAJEWSKI
PKC 2A
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 11:10
71
10
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:16
81
10
RADOSŁAW KOZAKIEWICZ / RAFAŁ ROGOZA
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:17
36
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 11:26
120
140
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 12:12
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:26
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
34
20
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:02
53
90
PAWEŁ KIEŁBASA / BARTOSZ DĘBOWSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:20
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
23
30
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 3
kara za zlamanie regulaminu
2018-07-01 17:03
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:14
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:20
94
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:32
114
5
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:37
55
60
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PKC 6A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 18:48

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
32
PATRYK ZUTEREK / TOMASZ JURANEK
PKC 1
awaria
31
MAREK SZCZEŚNIAK / FILIP KAMIEŃSKI
PS 2
Awaria
3
KACPER MICHALCZUK / TOMASZ PARZÓCH
PS 2
Awara
113
PIOTR KACZMAREK / MARTYNIAK ALEKSANDER
PS 1
Awaria
84
MARCIN ŚWIDER / MATEUSZ SOLARCZYK
PS 1
Awaria
119
GRZEGORZ TRZECIAK / MATEUSZ DURLIK
PS 1
Awaria
115
KRZYSZTOF TRYBUS / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 1
Awaria
40
JAKUB KOSINSKI / MATEUSZ SIEMIENKIEWICZ
PS 3
Awaria
90
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 4
Wycofanie
104
SŁAWOMIR PASTERNAK / PAWEŁ ŻELAZKO
PKC 4A
Wycofanie z rajdu
44
PAWEŁ SZTUKA / BARTOSZ FURTAK
PKC 4A
Wycofanie z rajdu
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PS 4
wycofanie
112
DAMIAN TOMASZEWSKI / KRZYSZTOF KRĘCIDŁO
PKC 4
Wycofanie z rajdu
33
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 4
Wycofanie z rajdu
70
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PKC 2B
Wycofanie z rajdu
108
PIOTR GŁADYSZ / MATEUSZ PAWŁOWSKI
PS 5
Awaria
116
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 6
Awaria