Banner 3tm18
 


PS 5 - GÓRZYN- 5.8 km - 16:10


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

22
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 116.5
0.00
00:02:59.2
0.0
0.0 

2.

23
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 116.5
0.02
00:02:59.3
00:00:00.1
00:00:00.1

3.

24
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 115.9
0.17
00:03:00.2
00:00:01.0
00:00:00.9

4.

14
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 115.4
0.29
00:03:00.9
00:00:01.7
00:00:00.7

5.

28
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 114.7
0.48
00:03:02.0
00:00:02.8
00:00:01.1

6.

34
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 114.7
0.50
00:03:02.1
00:00:02.9
00:00:00.1

7.

10
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 113.4
0.84
00:03:04.1
00:00:04.9
00:00:02.0

8.

19
ŻARNOWSKI MARCIN
OZGA WOJCIECH
SUBARU
SK GOŚĆ 112.6
1.09
00:03:05.5
00:00:06.3
00:00:01.4

9.

41
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 112.3
1.17
00:03:06.0
00:00:06.8
00:00:00.5

10.

39
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
SK5 112.1
1.21
00:03:06.2
00:00:07.0
00:00:00.2

11.

38
JURKUN TOMASZ
OLSZEWSKI OSKAR
MITSUBISHI
SK5 111.6
1.36
00:03:07.1
00:00:07.9
00:00:00.9

12.

35
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 111.2
1.48
00:03:07.8
00:00:08.6
00:00:00.7

13.

29
WIATRAK MACIEJ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 109.8
1.90
00:03:10.2
00:00:11.0
00:00:02.4

14.

26
TOBOLSKI GRZEGORZ
KACZMARCZYK MARIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 109.1
2.10
00:03:11.4
00:00:12.2
00:00:01.2

15.

49
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 109.0
2.12
00:03:11.5
00:00:12.3
00:00:00.1

16.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 108.3
2.34
00:03:12.8
00:00:13.6
00:00:01.3

17.

21
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 108.3
2.34
00:03:12.8
00:00:13.6
00:00:00.0

18.

83
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 108.3
2.34
00:03:12.8
00:00:13.6
00:00:00.0

19.

77
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 107.7
2.53
00:03:13.9
00:00:14.7
00:00:01.1

20.

53
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 107.4
2.62
00:03:14.4
00:00:15.2
00:00:00.5

21.

46
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 107.4
2.64
00:03:14.5
00:00:15.3
00:00:00.1

22.

79
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 107.4
2.64
00:03:14.5
00:00:15.3
00:00:00.0

23.

52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 107.1
2.72
00:03:15.0
00:00:15.8
00:00:00.5

24.

78
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 106.9
2.78
00:03:15.3
00:00:16.1
00:00:00.3

25.

82
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 106.6
2.86
00:03:15.8
00:00:16.6
00:00:00.5

26.

43
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 106.5
2.90
00:03:16.0
00:00:16.8
00:00:00.2

27.

47
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 106.4
2.93
00:03:16.2
00:00:17.0
00:00:00.2

28.

92
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
SK3 105.9
3.09
00:03:17.1
00:00:17.9
00:00:00.9

29.

54
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 105.7
3.17
00:03:17.6
00:00:18.4
00:00:00.5

30.

7
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 105.7
3.17
00:03:17.6
00:00:18.4
00:00:00.0

31.

66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 105.3
3.28
00:03:18.2
00:00:19.0
00:00:00.6

32.

86
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 105.3
3.29
00:03:18.3
00:00:19.1
00:00:00.1

33.

62
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 105.3
3.29
00:03:18.3
00:00:19.1
00:00:00.0

34.

102
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 105.1
3.36
00:03:18.7
00:00:19.5
00:00:00.4

35.

101
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 104.9
3.43
00:03:19.1
00:00:19.9
00:00:00.4

36.

56
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 104.7
3.50
00:03:19.5
00:00:20.3
00:00:00.4

37.

11
DUDEK GRZEGORZ
MICHALEWICZ PIOTR
VW GOLF
SK GOŚĆ 104.6
3.52
00:03:19.6
00:00:20.4
00:00:00.1

38.

42
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 104.6
3.52
00:03:19.6
00:00:20.4
00:00:00.0

39.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 104.3
3.60
00:03:20.1
00:00:20.9
00:00:00.5

40.

5
WINNICKI KAMIL
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 104.3
3.62
00:03:20.2
00:00:21.0
00:00:00.1

41.

2
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 104.0
3.72
00:03:20.8
00:00:21.6
00:00:00.6

42.

18
SZCZOTKA PAWEL
ARTUR ŻECHOWSKI
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 103.8
3.79
00:03:21.2
00:00:22.0
00:00:00.4

43.

17
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 103.3
3.95
00:03:22.1
00:00:22.9
00:00:00.9

44.

105
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 102.9
4.09
00:03:22.9
00:00:23.7
00:00:00.8

45.

6
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 102.6
4.19
00:03:23.5
00:00:24.3
00:00:00.6

46.

37
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 102.5
4.22
00:03:23.7
00:00:24.5
00:00:00.2

47.

51
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 102.2
4.33
00:03:24.3
00:00:25.1
00:00:00.6

48.

81
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 101.8
4.47
00:03:25.1
00:00:25.9
00:00:00.8

49.

91
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
DUBICKI DANIEL
PEUGEOT 106
SK3 101.6
4.53
00:03:25.5
00:00:26.3
00:00:00.4

50.

103
MARKIEWICZ DANIEL
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 101.6
4.53
00:03:25.5
00:00:26.3
00:00:00.0

51.

15
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 101.3
4.66
00:03:26.2
00:00:27.0
00:00:00.7

52.

12
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 101.3
4.66
00:03:26.2
00:00:27.0
00:00:00.0

53.

87
KAWKA RAFAŁ
TWARDZIAK DANIEL
HONDA CIVIC
SK3 101.2
4.69
00:03:26.4
00:00:27.2
00:00:00.2

54.

58
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 100.6
4.90
00:03:27.6
00:00:28.4
00:00:01.2

55.

95
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 100.4
4.97
00:03:28.0
00:00:28.8
00:00:00.4

56.

106
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 100.2
5.03
00:03:28.4
00:00:29.2
00:00:00.4

57.

9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 99.9
5.14
00:03:29.0
00:00:29.8
00:00:00.6

58.

107
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 99.9
5.14
00:03:29.0
00:00:29.8
00:00:00.0

59.

73
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 99.8
5.19
00:03:29.3
00:00:30.1
00:00:00.3

60.

71
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 99.3
5.34
00:03:30.2
00:00:31.0
00:00:00.9

61.

59
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 99.3
5.36
00:03:30.3
00:00:31.1
00:00:00.1

62.

55
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 99.3
5.36
00:03:30.3
00:00:31.1
00:00:00.0

63.

85
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 99.2
5.40
00:03:30.5
00:00:31.3
00:00:00.2

64.

97
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 99.2
5.40
00:03:30.5
00:00:31.3
00:00:00.0

65.

61
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 99.0
5.47
00:03:30.9
00:00:31.7
00:00:00.4

66.

89
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 98.5
5.64
00:03:31.9
00:00:32.7
00:00:01.0

67.

16
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 98.5
5.66
00:03:32.0
00:00:32.8
00:00:00.1

68.

100
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 98.4
5.71
00:03:32.3
00:00:33.1
00:00:00.3

69.

94
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 100.8
5.86
00:03:33.2
00:06.0
00:00:34.0
00:00:00.9

70.

69
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 95.6
6.76
00:03:38.4
00:00:39.2
00:00:11.2

71.

114
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 98.2
6.81
00:03:38.7
00:06.0
00:00:39.5
00:00:00.3

72.

65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 94.8
7.09
00:03:40.3
00:00:41.1
00:00:07.6

73.

99
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 94.6
7.16
00:03:40.7
00:00:41.5
00:00:00.4

74.

111
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
PIELA MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 94.6
7.17
00:03:40.8
00:00:41.6
00:00:00.1

75.

93
KRYSTIANIK SZYMON
OSOWIECKI PATRYK
CITROEN
SK3 93.9
7.45
00:03:42.4
00:00:43.2
00:00:01.6

76.

109
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 90.3
8.98
00:03:51.3
00:00:52.1
00:00:08.9

77.

67
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 89.8
9.21
00:03:52.6
00:00:53.4
00:00:01.3

78.

116
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 88.4
9.84
00:03:56.3
00:00:57.1
00:00:03.7

79.

117
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 88.1
9.95
00:03:56.9
00:00:57.7
00:00:00.6

80.

88
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 86.4
10.76
00:04:01.6
00:01:02.4
00:00:04.7

81.

110
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 86.2
10.86
00:04:02.2
00:01:03.0
00:00:00.6

82.

118
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 85.2
11.36
00:04:05.1
00:01:05.9
00:00:02.9

83.

68
BILEWICZ PRZEMSYŁAW
BILEWICZ WALDEMAR
RENAULT MEGANE
SK4 85.2
11.38
00:04:05.2
00:01:06.0
00:00:00.1

84.

120
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 56.6
32.67
00:06:08.7
00:03:09.5
00:02:03.5

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
24
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 108.9
0.0
00:15:52.4
0.0
0.0 

2

  =
22
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 107.9
0.31
00:16:01.3
00:00:08.9
00:00:08.9

3

  =
14
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 106.4
0.77
00:16:14.6
00:00:22.2
00:00:13.3

4

  =
28
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 106.1
0.87
00:16:17.5
00:00:25.1
00:00:02.9

5

  =
41
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 104.9
1.24
00:16:28.0
00:00:35.6
00:00:10.5

6

  =
29
WIATRAK MACIEJ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 104.0
1.56
00:16:37.2
00:00:44.8
00:00:09.2

7

3
23
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 103.4
1.76
00:16:43.0
00:30.0
00:00:50.6
00:00:05.8

8

1
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 103.3
1.79
00:16:44.0
00:00:51.6
00:00:01.0

9

  =
19
ŻARNOWSKI MARCIN
OZGA WOJCIECH
SUBARU
SK GOŚĆ 103.2
1.81
00:16:44.4
00:00:52.0
00:00:00.4

10

2
38
JURKUN TOMASZ
OLSZEWSKI OSKAR
MITSUBISHI
SK5 103.1
1.84
00:16:45.5
00:00:53.1
00:00:01.1

11

  =
34
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 102.8
1.95
00:16:48.7
00:20.0
00:00:56.3
00:00:03.2

12

  =
39
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
SK5 102.2
2.16
00:16:54.6
00:01:02.2
00:00:05.9

13

  =
10
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 102.1
2.18
00:16:55.3
00:01:02.9
00:00:00.7

14

1
35
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 101.7
2.33
00:16:59.6
00:01:07.2
00:00:04.3

15

1
49
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 101.2
2.49
00:17:04.1
00:01:11.7
00:00:04.5

16

2
21
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 101.2
2.5
00:17:04.3
00:01:11.9
00:00:00.2

17

1
26
TOBOLSKI GRZEGORZ
KACZMARCZYK MARIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 100.0
2.93
00:17:16.8
00:01:24.4
00:00:12.5

18

1
47
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 99.8
3.02
00:17:19.3
00:01:26.9
00:00:02.5

19

  =
77
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 99.5
3.13
00:17:22.4
00:01:30.0
00:00:03.1

20

2
83
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 99.0
3.3
00:17:27.3
00:01:34.9
00:00:04.9

21

1
79
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 99.0
3.31
00:17:27.8
00:01:35.4
00:00:00.5

22

1
78
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 98.8
3.36
00:17:29.3
00:01:36.9
00:00:01.5

23

1
46
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 98.6
3.43
00:17:31.2
00:01:38.8
00:00:01.9

24

1
52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 98.5
3.47
00:17:32.2
00:01:39.8
00:00:01.0

25

2
43
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 98.5
3.47
00:17:32.3
00:01:39.9
00:00:00.1

26

  =
54
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 98.2
3.58
00:17:35.5
00:01:43.1
00:00:03.2

27

  =
2
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 97.8
3.72
00:17:39.6
00:01:47.2
00:00:04.1

28

  =
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 97.8
3.75
00:17:40.3
00:01:47.9
00:00:00.7

29

  =
7
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 97.6
3.81
00:17:42.2
00:01:49.8
00:00:01.9

30

1
92
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
SK3 97.4
3.88
00:17:44.1
00:01:51.7
00:00:01.9

31

1
56
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 97.3
3.94
00:17:45.8
00:01:53.4
00:00:01.7

32

  =
86
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 97.3
3.95
00:17:46.1
00:01:53.7
00:00:00.3

33

  =
102
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 97.1
4.0
00:17:47.7
00:01:55.3
00:00:01.6

34

  =
101
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 97.0
4.05
00:17:49.1
00:01:56.7
00:00:01.4

35

  =
62
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 96.7
4.16
00:17:52.2
00:01:59.8
00:00:03.1

36

  =
6
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 96.2
4.36
00:17:57.9
00:02:05.5
00:00:05.7

37

1
66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 95.6
4.57
00:18:04.1
00:02:11.7
00:00:06.2

38

1
5
WINNICKI KAMIL
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 95.6
4.59
00:18:04.5
00:02:12.1
00:00:00.4

39

1
105
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 95.1
4.78
00:18:10.0
00:02:17.6
00:00:05.5

40

1
51
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 95.0
4.81
00:18:10.8
00:02:18.4
00:00:00.8

41

1
103
MARKIEWICZ DANIEL
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 94.7
4.96
00:18:15.3
00:02:22.9
00:00:04.5

42

1
95
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 94.6
4.99
00:18:16.2
00:02:23.8
00:00:00.9

43

1
81
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 94.5
5.03
00:18:17.2
00:10.0
00:02:24.8
00:00:01.0

44

1
58
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 94.4
5.05
00:18:17.9
00:02:25.5
00:00:00.7

45

2
18
SZCZOTKA PAWEL
ARTUR ŻECHOWSKI
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 94.3
5.12
00:18:20.0
00:02:27.6
00:00:02.1

46

1
91
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
DUBICKI DANIEL
PEUGEOT 106
SK3 94.2
5.17
00:18:21.2
00:02:28.8
00:00:01.2

47

2
11
DUDEK GRZEGORZ
MICHALEWICZ PIOTR
VW GOLF
SK GOŚĆ 94.0
5.24
00:18:23.3
00:02:30.9
00:00:02.1

48

2
15
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 93.9
5.26
00:18:23.8
00:02:31.4
00:00:00.5

49

1
12
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 93.4
5.47
00:18:29.9
00:02:37.5
00:00:06.1

50

1
61
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 93.0
5.65
00:18:35.0
00:02:42.6
00:00:05.1

51

4
87
KAWKA RAFAŁ
TWARDZIAK DANIEL
HONDA CIVIC
SK3 92.9
5.7
00:18:36.6
00:02:44.2
00:00:01.6

52

1
97
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 92.7
5.78
00:18:39.0
00:02:46.6
00:00:02.4

53

1
55
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 92.5
5.83
00:18:40.3
00:02:47.9
00:00:01.3

54

2
100
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 92.5
5.84
00:18:40.5
00:02:48.1
00:00:00.2

55

1
85
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 92.4
5.88
00:18:41.7
00:02:49.3
00:00:01.2

56

1
107
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 91.8
6.17
00:18:50.0
00:02:57.6
00:00:08.3

57

2
106
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 91.5
6.29
00:18:53.5
00:03:01.1
00:00:03.5

58

  =
16
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 91.3
6.34
00:18:55.0
00:03:02.6
00:00:01.5

59

1
73
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 91.1
6.45
00:18:58.3
00:03:05.9
00:00:03.3

60

4
17
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 90.9
6.54
00:19:00.7
01:00.0
00:03:08.3
00:00:02.4

61

  =
89
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 90.8
6.56
00:19:01.4
00:03:09.0
00:00:00.7

62

  =
59
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 90.6
6.68
00:19:04.9
00:03:12.5
00:00:03.5

63

  =
71
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 90.5
6.73
00:19:06.1
00:10.0
00:03:13.7
00:00:01.2

64

4
42
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 89.8
7.04
00:19:15.1
00:03:22.7
00:00:09.0

65

  =
111
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
PIELA MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 89.2
7.3
00:19:22.5
00:03:30.1
00:00:07.4

66

  =
114
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.2
7.3
00:19:22.7
00:30.0
00:03:30.3
00:00:00.2

67

5
53
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 89.0
7.36
00:19:24.4
01:30.0
00:03:32.0
00:00:01.7

68

1
65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 88.7
7.53
00:19:29.2
00:03:36.8
00:00:04.8

69

1
94
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.4
7.67
00:19:33.2
00:30.0
00:03:40.8
00:00:04.0

70

1
69
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 88.2
7.74
00:19:35.2
00:03:42.8
00:00:02.0

71

3
37
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 87.6
8.01
00:19:43.1
01:00.0
00:03:50.7
00:00:07.9

72

1
93
KRYSTIANIK SZYMON
OSOWIECKI PATRYK
CITROEN
SK3 87.0
8.3
00:19:51.4
00:03:59.0
00:00:08.3

73

  =
99
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 86.8
8.42
00:19:55.0
00:04:02.6
00:00:03.6

74

3
82
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 85.7
8.93
00:20:09.6
00:04:17.2
00:00:14.6

75

  =
109
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 84.1
9.75
00:20:33.1
00:04:40.7
00:00:23.5

76

7
9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 82.6
10.51
00:20:55.2
00:05:02.8
00:00:22.1

77

3
67
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 82.4
10.64
00:20:58.8
00:05:06.4
00:00:03.6

78

  =
116
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 82.3
10.65
00:20:59.2
00:05:06.8
00:00:00.4

79

  =
117
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 82.3
10.68
00:20:59.9
00:05:07.5
00:00:00.7

80

1
110
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 81.0
11.4
00:21:20.6
00:05:28.2
00:00:20.7

81

3
88
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 80.5
11.65
00:21:27.9
00:05:35.5
00:00:07.3

82

  =
118
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 80.5
11.66
00:21:28.2
00:05:35.8
00:00:00.3

83

2
68
BILEWICZ PRZEMSYŁAW
BILEWICZ WALDEMAR
RENAULT MEGANE
SK4 77.9
13.15
00:22:11.1
00:06:18.7
00:00:42.9

84

3
120
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 47.5
42.72
00:36:22.7
02:50.0
00:20:30.3
00:14:11.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 1
za wczesny wjazd
2018-07-01 10:22
37
60
PRZEMEK CZACHOWICZ / MAREK KOZDROŃ
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:36
60
60
ALEKSANDER ANTOS / PIOTR MOLINSKI
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:44
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:51
120
30
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:56
17
60
ADAM KWIATKOWSKI / GRZEGORZ GAJEWSKI
PKC 2A
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 11:10
71
10
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:16
81
10
RADOSŁAW KOZAKIEWICZ / RAFAŁ ROGOZA
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:17
36
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 11:26
120
140
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 12:12
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:26
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
34
20
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:02
53
90
PAWEŁ KIEŁBASA / BARTOSZ DĘBOWSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:20
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
23
30
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 3
kara za zlamanie regulaminu
2018-07-01 17:03
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:14
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:20
94
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:32
114
5
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:37
55
60
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PKC 6A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 18:48

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
32
PATRYK ZUTEREK / TOMASZ JURANEK
PKC 1
awaria
31
MAREK SZCZEŚNIAK / FILIP KAMIEŃSKI
PS 2
Awaria
3
KACPER MICHALCZUK / TOMASZ PARZÓCH
PS 2
Awara
113
PIOTR KACZMAREK / MARTYNIAK ALEKSANDER
PS 1
Awaria
84
MARCIN ŚWIDER / MATEUSZ SOLARCZYK
PS 1
Awaria
119
GRZEGORZ TRZECIAK / MATEUSZ DURLIK
PS 1
Awaria
115
KRZYSZTOF TRYBUS / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 1
Awaria
40
JAKUB KOSINSKI / MATEUSZ SIEMIENKIEWICZ
PS 3
Awaria
90
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 4
Wycofanie
104
SŁAWOMIR PASTERNAK / PAWEŁ ŻELAZKO
PKC 4A
Wycofanie z rajdu
44
PAWEŁ SZTUKA / BARTOSZ FURTAK
PKC 4A
Wycofanie z rajdu
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PS 4
wycofanie
112
DAMIAN TOMASZEWSKI / KRZYSZTOF KRĘCIDŁO
PKC 4
Wycofanie z rajdu
33
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 4
Wycofanie z rajdu
70
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PKC 2B
Wycofanie z rajdu
108
PIOTR GŁADYSZ / MATEUSZ PAWŁOWSKI
PS 5
Awaria