Banner 3tm18
 


PS 4 - GWIZDANÓW- 5.7 km - 13:22


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

24
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 105.0
0.00
00:03:15.4
0.0
0.0 

2.

22
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 102.8
0.74
00:03:19.6
00:00:04.2
00:00:04.2

3.

23
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 102.8
0.75
00:03:19.7
00:00:04.3
00:00:00.1

4.

14
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 102.3
0.89
00:03:20.5
00:00:05.1
00:00:00.8

5.

28
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 102.1
0.96
00:03:20.9
00:00:05.5
00:00:00.4

6.

41
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 101.9
1.04
00:03:21.3
00:00:05.9
00:00:00.4

7.

34
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 100.9
1.39
00:03:23.3
00:00:07.9
00:00:02.0

8.

38
JURKUN TOMASZ
OLSZEWSKI OSKAR
MITSUBISHI
SK5 100.4
1.58
00:03:24.4
00:00:09.0
00:00:01.1

9.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 100.3
1.61
00:03:24.6
00:00:09.2
00:00:00.2

10.

39
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
SK5 100.2
1.63
00:03:24.7
00:00:09.3
00:00:00.1

11.

29
WIATRAK MACIEJ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 100.1
1.67
00:03:24.9
00:00:09.5
00:00:00.2

12.

19
ŻARNOWSKI MARCIN
OZGA WOJCIECH
SUBARU
SK GOŚĆ 99.5
1.89
00:03:26.2
00:00:10.8
00:00:01.3

13.

35
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 99.4
1.93
00:03:26.4
00:00:11.0
00:00:00.2

14.

21
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 98.3
2.35
00:03:28.8
00:00:13.4
00:00:02.4

15.

49
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 98.0
2.46
00:03:29.4
00:00:14.0
00:00:00.6

16.

7
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 97.3
2.74
00:03:31.0
00:00:15.6
00:00:01.6

17.

10
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 97.0
2.82
00:03:31.5
00:00:16.1
00:00:00.5

18.

83
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 96.4
3.05
00:03:32.8
00:00:17.4
00:00:01.3

19.

77
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 96.3
3.09
00:03:33.0
00:00:17.6
00:00:00.2

20.

79
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 96.0
3.23
00:03:33.8
00:00:18.4
00:00:00.8

21.

26
TOBOLSKI GRZEGORZ
KACZMARCZYK MARIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 95.8
3.30
00:03:34.2
00:00:18.8
00:00:00.4

22.

47
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 95.5
3.42
00:03:34.9
00:00:19.5
00:00:00.7

23.

78
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 95.1
3.56
00:03:35.7
00:00:20.3
00:00:00.8

24.

2
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 95.0
3.60
00:03:35.9
00:00:20.5
00:00:00.2

25.

5
WINNICKI KAMIL
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 95.0
3.63
00:03:36.1
00:00:20.7
00:00:00.2

26.

54
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 95.0
3.63
00:03:36.1
00:00:20.7
00:00:00.0

27.

43
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 94.9
3.67
00:03:36.3
00:00:20.9
00:00:00.2

28.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 94.8
3.70
00:03:36.5
00:00:21.1
00:00:00.2

29.

82
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 94.7
3.72
00:03:36.6
00:00:21.2
00:00:00.1

30.

6
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 94.7
3.74
00:03:36.7
00:00:21.3
00:00:00.1

31.

53
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 94.6
3.77
00:03:36.9
00:00:21.5
00:00:00.2

32.

56
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 93.9
4.07
00:03:38.6
00:00:23.2
00:00:01.7

33.

52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 93.9
4.07
00:03:38.6
00:00:23.2
00:00:00.0

34.

42
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 93.8
4.11
00:03:38.8
00:00:23.4
00:00:00.2

35.

62
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 93.7
4.12
00:03:38.9
00:00:23.5
00:00:00.1

36.

46
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 93.6
4.18
00:03:39.2
00:00:23.8
00:00:00.3

37.

92
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
SK3 93.5
4.21
00:03:39.4
00:00:24.0
00:00:00.2

38.

102
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 93.3
4.30
00:03:39.9
00:00:24.5
00:00:00.5

39.

66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 93.1
4.39
00:03:40.4
00:00:25.0
00:00:00.5

40.

101
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 92.5
4.63
00:03:41.8
00:00:26.4
00:00:01.4

41.

86
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 92.3
4.70
00:03:42.2
00:00:26.8
00:00:00.4

42.

11
DUDEK GRZEGORZ
MICHALEWICZ PIOTR
VW GOLF
SK GOŚĆ 91.9
4.89
00:03:43.3
00:00:27.9
00:00:01.1

43.

51
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 91.9
4.91
00:03:43.4
00:00:28.0
00:00:00.1

44.

81
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 91.7
4.96
00:03:43.7
00:00:28.3
00:00:00.3

45.

103
MARKIEWICZ DANIEL
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 91.6
5.04
00:03:44.1
00:00:28.7
00:00:00.4

46.

106
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 91.4
5.11
00:03:44.5
00:00:29.1
00:00:00.4

47.

58
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 91.4
5.12
00:03:44.6
00:00:29.2
00:00:00.1

48.

95
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.0
5.26
00:03:45.4
00:00:30.0
00:00:00.8

49.

18
SZCZOTKA PAWEL
ARTUR ŻECHOWSKI
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 91.0
5.30
00:03:45.6
00:00:30.2
00:00:00.2

50.

17
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 91.0
5.30
00:03:45.6
00:00:30.2
00:00:00.0

51.

91
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
DUBICKI DANIEL
PEUGEOT 106
SK3 90.9
5.32
00:03:45.7
00:00:30.3
00:00:00.1

52.

12
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 90.6
5.44
00:03:46.4
00:00:31.0
00:00:00.7

53.

15
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 90.4
5.54
00:03:47.0
00:00:31.6
00:00:00.6

54.

37
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 90.3
5.58
00:03:47.2
00:00:31.8
00:00:00.2

55.

85
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 90.1
5.67
00:03:47.7
00:00:32.3
00:00:00.5

56.

61
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 89.8
5.79
00:03:48.4
00:00:33.0
00:00:00.7

57.

97
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.7
5.84
00:03:48.7
00:00:33.3
00:00:00.3

58.

105
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 89.4
6.00
00:03:49.6
00:00:34.2
00:00:00.9

59.

100
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.3
6.04
00:03:49.8
00:00:34.4
00:00:00.2

60.

108
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 89.3
6.05
00:03:49.9
00:00:34.5
00:00:00.1

61.

9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 89.2
6.07
00:03:50.0
00:00:34.6
00:00:00.1

62.

87
KAWKA RAFAŁ
TWARDZIAK DANIEL
HONDA CIVIC
SK3 88.4
6.44
00:03:52.1
00:00:36.7
00:00:02.1

63.

107
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 88.3
6.47
00:03:52.3
00:00:36.9
00:00:00.2

64.

71
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 88.1
6.60
00:03:53.0
00:00:37.6
00:00:00.7

65.

16
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 87.9
6.68
00:03:53.5
00:00:38.1
00:00:00.5

66.

111
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
PIELA MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 87.9
6.68
00:03:53.5
00:00:38.1
00:00:00.0

67.

55
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 87.7
6.75
00:03:53.9
00:00:38.5
00:00:00.4

68.

89
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 87.6
6.81
00:03:54.2
00:00:38.8
00:00:00.3

69.

73
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 86.4
7.40
00:03:57.6
00:00:42.2
00:00:03.4

70.

114
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.3
7.56
00:03:58.5
00:06.0
00:00:43.1
00:00:00.9

71.

59
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 85.6
7.75
00:03:59.6
00:00:44.2
00:00:07.1

72.

69
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 85.5
7.84
00:04:00.1
00:00:44.7
00:00:00.5

73.

99
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.1
8.00
00:04:01.0
00:00:45.6
00:00:00.9

74.

104
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 84.6
8.28
00:04:02.6
00:00:47.2
00:00:01.6

75.

93
KRYSTIANIK SZYMON
OSOWIECKI PATRYK
CITROEN
SK3 84.4
8.35
00:04:03.0
00:00:47.6
00:00:00.4

76.

65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 83.8
8.68
00:04:04.9
00:00:49.5
00:00:01.9

77.

109
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 81.7
9.77
00:04:11.1
00:00:55.7
00:00:06.2

78.

116
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.8
10.82
00:04:17.1
00:01:01.7
00:00:06.0

79.

117
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.6
10.96
00:04:17.9
00:01:02.5
00:00:00.8

80.

67
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 79.0
11.28
00:04:19.7
00:01:04.3
00:00:01.8

81.

118
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 78.8
11.42
00:04:20.5
00:01:05.1
00:00:00.8

82.

110
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 78.3
11.70
00:04:22.1
00:01:06.7
00:00:01.6

83.

88
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 78.1
11.79
00:04:22.6
00:01:07.2
00:00:00.5

84.

68
BILEWICZ PRZEMSYŁAW
BILEWICZ WALDEMAR
RENAULT MEGANE
SK4 75.4
13.46
00:04:32.1
00:01:16.7
00:00:09.5

85.

94
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 74.9
14.84
00:04:40.0
00:06.0
00:01:24.6
00:00:07.9

86.

120
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 64.5
21.56
00:05:18.3
00:02:02.9
00:00:44.3

87.

44
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 23.7
117.61
00:14:25.8
00:11:10.4
00:09:07.5

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
24
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 107.2
0.0
00:12:52.2
0.0
0.0 

2

  =
22
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 105.9
0.43
00:13:02.1
00:00:09.9
00:00:09.9

3

  =
14
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 104.3
0.93
00:13:13.7
00:00:21.5
00:00:11.6

4

  =
28
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 104.1
1.01
00:13:15.5
00:00:23.3
00:00:01.8

5

  =
41
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 103.2
1.3
00:13:22.0
00:00:29.8
00:00:06.5

6

  =
29
WIATRAK MACIEJ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 102.6
1.51
00:13:27.0
00:00:34.8
00:00:05.0

7

1
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 102.1
1.7
00:13:31.2
00:00:39.0
00:00:04.2

8

2
38
JURKUN TOMASZ
OLSZEWSKI OSKAR
MITSUBISHI
SK5 101.2
2.01
00:13:38.4
00:00:46.2
00:00:07.2

9

  =
19
ŻARNOWSKI MARCIN
OZGA WOJCIECH
SUBARU
SK GOŚĆ 101.1
2.03
00:13:38.9
00:00:46.7
00:00:00.5

10

5
23
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 100.5
2.24
00:13:43.7
00:30.0
00:00:51.5
00:00:04.8

11

4
34
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 100.2
2.37
00:13:46.6
00:20.0
00:00:54.4
00:00:02.9

12

2
39
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
SK5 100.0
2.44
00:13:48.4
00:00:56.2
00:00:01.8

13

2
10
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 99.6
2.57
00:13:51.2
00:00:59.0
00:00:02.8

14

2
21
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 99.6
2.58
00:13:51.5
00:00:59.3
00:00:00.3

15

1
35
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 99.5
2.59
00:13:51.8
00:00:59.6
00:00:00.3

16

3
49
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 99.4
2.63
00:13:52.6
00:01:00.4
00:00:00.8

17

  =
47
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 98.2
3.08
00:14:03.1
00:01:10.9
00:00:10.5

18

  =
26
TOBOLSKI GRZEGORZ
KACZMARCZYK MARIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 97.9
3.18
00:14:05.4
00:01:13.2
00:00:02.3

19

  =
77
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 97.6
3.32
00:14:08.5
00:01:16.3
00:00:03.1

20

3
79
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 97.0
3.53
00:14:13.3
00:01:21.1
00:00:04.8

21

  =
78
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 97.0
3.56
00:14:14.0
00:01:21.8
00:00:00.7

22

3
83
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 96.9
3.58
00:14:14.5
00:01:22.3
00:00:00.5

23

1
43
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 96.7
3.66
00:14:16.3
00:01:24.1
00:00:01.8

24

4
46
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 96.7
3.67
00:14:16.7
00:01:24.5
00:00:00.4

25

3
52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 96.6
3.7
00:14:17.2
00:01:25.0
00:00:00.5

26

  =
54
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 96.5
3.73
00:14:17.9
00:01:25.7
00:00:00.7

27

  =
2
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 96.4
3.77
00:14:18.8
00:01:26.6
00:00:00.9

28

  =
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 96.3
3.83
00:14:20.2
00:01:28.0
00:00:01.4

29

7
7
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 95.8
4.02
00:14:24.6
00:01:32.4
00:00:04.4

30

1
56
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 95.6
4.09
00:14:26.3
00:01:34.1
00:00:01.7

31

1
92
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
SK3 95.5
4.12
00:14:27.0
00:01:34.8
00:00:00.7

32

3
86
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 95.4
4.16
00:14:27.8
00:01:35.6
00:00:00.8

33

1
102
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 95.3
4.21
00:14:29.0
00:01:36.8
00:00:01.2

34

2
101
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 95.2
4.25
00:14:30.0
00:01:37.8
00:00:01.0

35

2
62
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 94.7
4.42
00:14:33.9
00:01:41.7
00:00:03.9

36

3
6
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 94.7
4.44
00:14:34.4
00:01:42.2
00:00:00.5

37

9
5
WINNICKI KAMIL
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 93.6
4.87
00:14:44.3
00:01:52.1
00:00:09.9

38

5
66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 93.5
4.94
00:14:45.9
00:01:53.7
00:00:01.6

39

3
51
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 93.4
4.97
00:14:46.5
00:01:54.3
00:00:00.6

40

2
105
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 93.3
5.0
00:14:47.1
00:01:54.9
00:00:00.6

41

1
95
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.2
5.04
00:14:48.2
00:01:56.0
00:00:01.1

42

3
103
MARKIEWICZ DANIEL
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 93.1
5.11
00:14:49.8
00:01:57.6
00:00:01.6

43

1
58
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 93.0
5.13
00:14:50.3
00:01:58.1
00:00:00.5

44

3
81
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 92.8
5.21
00:14:52.1
00:10.0
00:01:59.9
00:00:01.8

45

3
91
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
DUBICKI DANIEL
PEUGEOT 106
SK3 92.4
5.37
00:14:55.7
00:02:03.5
00:00:03.6

46

3
15
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 92.2
5.45
00:14:57.6
00:02:05.4
00:00:01.9

47

4
18
SZCZOTKA PAWEL
ARTUR ŻECHOWSKI
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 92.1
5.5
00:14:58.8
00:02:06.6
00:00:01.2

48

2
108
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 91.7
5.69
00:15:03.1
00:02:10.9
00:00:04.3

49

10
11
DUDEK GRZEGORZ
MICHALEWICZ PIOTR
VW GOLF
SK GOŚĆ 91.6
5.72
00:15:03.7
00:02:11.5
00:00:00.6

50

4
12
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 91.6
5.72
00:15:03.7
00:02:11.5
00:00:00.0

51

1
61
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 91.6
5.73
00:15:04.1
00:02:11.9
00:00:00.4

52

4
100
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.2
5.91
00:15:08.2
00:02:16.0
00:00:04.1

53

4
97
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.1
5.93
00:15:08.5
00:02:16.3
00:00:00.3

54

1
55
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 91.0
5.99
00:15:10.0
00:02:17.8
00:00:01.5

55

  =
87
KAWKA RAFAŁ
TWARDZIAK DANIEL
HONDA CIVIC
SK3 91.0
6.0
00:15:10.2
00:02:18.0
00:00:00.2

56

4
85
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 90.9
6.04
00:15:11.2
00:02:19.0
00:00:01.0

57

4
107
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 89.9
6.47
00:15:21.0
00:02:28.8
00:00:09.8

58

4
16
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 89.7
6.56
00:15:23.0
00:02:30.8
00:00:02.0

59

7
106
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 89.5
6.65
00:15:25.1
00:02:32.9
00:00:02.1

60

3
73
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 89.1
6.82
00:15:29.0
00:02:36.8
00:00:03.9

61

4
89
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 89.1
6.84
00:15:29.5
00:02:37.3
00:00:00.5

62

2
59
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 88.6
7.06
00:15:34.6
00:02:42.4
00:00:05.1

63

4
71
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 88.5
7.12
00:15:35.9
00:10.0
00:02:43.7
00:00:01.3

64

7
17
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 88.2
7.23
00:15:38.6
01:00.0
00:02:46.4
00:00:02.7

65

5
111
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
PIELA MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 87.9
7.37
00:15:41.7
00:02:49.5
00:00:03.1

66

3
114
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 87.7
7.47
00:15:44.0
00:24.0
00:02:51.8
00:00:02.3

67

1
65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 87.3
7.68
00:15:48.9
00:02:56.7
00:00:04.9

68

9
42
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 86.7
7.97
00:15:55.5
00:03:03.3
00:00:06.6

69

3
69
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 86.5
8.03
00:15:56.8
00:03:04.6
00:00:01.3

70

12
94
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 86.3
8.17
00:16:00.0
00:24.0
00:03:07.8
00:00:03.2

71

4
93
KRYSTIANIK SZYMON
OSOWIECKI PATRYK
CITROEN
SK3 85.4
8.56
00:16:09.0
00:03:16.8
00:00:09.0

72

31
53
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 85.4
8.6
00:16:10.0
01:30.0
00:03:17.8
00:00:01.0

73

3
99
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.0
8.79
00:16:14.3
00:03:22.1
00:00:04.3

74

5
37
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 84.5
9.01
00:16:19.4
01:00.0
00:03:27.2
00:00:05.1

75

3
109
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 82.7
9.98
00:16:41.8
00:03:49.6
00:00:22.4

76

4
104
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 82.3
10.16
00:16:45.9
00:03:53.7
00:00:04.1

77

10
82
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 81.7
10.5
00:16:53.8
00:04:01.6
00:00:07.9

78

4
116
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 80.9
10.9
00:17:02.9
00:04:10.7
00:00:09.1

79

2
117
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 80.9
10.9
00:17:03.0
00:04:10.8
00:00:00.1

80

3
67
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 80.7
11.04
00:17:06.2
00:04:14.0
00:00:03.2

81

3
110
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 79.7
11.57
00:17:18.4
00:04:26.2
00:00:12.2

82

3
118
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.4
11.78
00:17:23.1
00:04:30.9
00:00:04.7

83

6
9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 79.1
11.91
00:17:26.2
00:04:34.0
00:00:03.1

84

2
88
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 79.1
11.92
00:17:26.3
00:04:34.1
00:00:00.1

85

3
68
BILEWICZ PRZEMSYŁAW
BILEWICZ WALDEMAR
RENAULT MEGANE
SK4 76.3
13.64
00:18:05.9
00:05:13.7
00:00:39.6

86

53
44
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 54.7
32.27
00:25:14.5
00:12:22.3
00:07:08.6

87

4
120
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 45.6
45.3
00:30:14.0
02:50.0
00:17:21.8
00:04:59.5

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 1
za wczesny wjazd
2018-07-01 10:22
37
60
PRZEMEK CZACHOWICZ / MAREK KOZDROŃ
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:36
60
60
ALEKSANDER ANTOS / PIOTR MOLINSKI
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:44
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:51
120
30
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:56
17
60
ADAM KWIATKOWSKI / GRZEGORZ GAJEWSKI
PKC 2A
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 11:10
71
10
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:16
81
10
RADOSŁAW KOZAKIEWICZ / RAFAŁ ROGOZA
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:17
36
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 11:26
120
140
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 12:12
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:26
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
34
20
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:02
53
90
PAWEŁ KIEŁBASA / BARTOSZ DĘBOWSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:20
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
23
30
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 3
kara za zlamanie regulaminu
2018-07-01 17:03
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:14
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:20
94
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:32
114
5
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:37
55
60
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PKC 6A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 18:48

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
32
PATRYK ZUTEREK / TOMASZ JURANEK
PKC 1
awaria
113
PIOTR KACZMAREK / MARTYNIAK ALEKSANDER
PS 1
Awaria
84
MARCIN ŚWIDER / MATEUSZ SOLARCZYK
PS 1
Awaria
119
GRZEGORZ TRZECIAK / MATEUSZ DURLIK
PS 1
Awaria
115
KRZYSZTOF TRYBUS / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 1
Awaria
31
MAREK SZCZEŚNIAK / FILIP KAMIEŃSKI
PS 2
Awaria
3
KACPER MICHALCZUK / TOMASZ PARZÓCH
PS 2
Awara
70
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PKC 2B
Wycofanie z rajdu
40
JAKUB KOSINSKI / MATEUSZ SIEMIENKIEWICZ
PS 3
Awaria
90
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 4
Wycofanie
112
DAMIAN TOMASZEWSKI / KRZYSZTOF KRĘCIDŁO
PKC 4
Wycofanie z rajdu
33
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 4
Wycofanie z rajdu
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PS 4
wycofanie