Banner 3tm18
 


PS 3 - GÓRZYN- 5.8 km - 13:04


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

23
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 110.8
0.00
00:03:08.4
0.0
0.0 

2.

24
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 110.2
0.19
00:03:09.5
00:00:01.1
00:00:01.1

3.

22
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 109.8
0.29
00:03:10.1
00:00:01.7
00:00:00.6

4.

14
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 108.2
0.78
00:03:12.9
00:00:04.5
00:00:02.8

5.

28
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 107.6
0.98
00:03:14.1
00:00:05.7
00:00:01.2

6.

29
WIATRAK MACIEJ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 107.3
1.07
00:03:14.6
00:00:06.2
00:00:00.5

7.

19
ŻARNOWSKI MARCIN
OZGA WOJCIECH
SUBARU
SK GOŚĆ 107.0
1.16
00:03:15.1
00:00:06.7
00:00:00.5

8.

41
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 106.8
1.22
00:03:15.5
00:00:07.1
00:00:00.4

9.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 106.0
1.48
00:03:17.0
00:00:08.6
00:00:01.5

10.

35
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 105.1
1.76
00:03:18.6
00:00:10.2
00:00:01.6

11.

39
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
SK5 105.0
1.81
00:03:18.9
00:00:10.5
00:00:00.3

12.

34
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 103.9
2.17
00:03:21.0
00:00:12.6
00:00:02.1

13.

10
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 103.8
2.19
00:03:21.1
00:00:12.7
00:00:00.1

14.

38
JURKUN TOMASZ
OLSZEWSKI OSKAR
MITSUBISHI
SK5 102.6
2.62
00:03:23.6
00:00:15.2
00:00:02.5

15.

49
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 102.3
2.72
00:03:24.2
00:00:15.8
00:00:00.6

16.

26
TOBOLSKI GRZEGORZ
KACZMARCZYK MARIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 101.7
2.91
00:03:25.3
00:00:16.9
00:00:01.1

17.

47
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 101.3
3.07
00:03:26.2
00:00:17.8
00:00:00.9

18.

77
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 101.3
3.07
00:03:26.2
00:00:17.8
00:00:00.0

19.

43
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 100.5
3.33
00:03:27.7
00:00:19.3
00:00:01.5

20.

83
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 100.4
3.36
00:03:27.9
00:00:19.5
00:00:00.2

21.

79
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 100.4
3.38
00:03:28.0
00:00:19.6
00:00:00.1

22.

7
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 100.2
3.43
00:03:28.3
00:00:19.9
00:00:00.3

23.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 99.9
3.55
00:03:29.0
00:00:20.6
00:00:00.7

24.

52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 99.9
3.57
00:03:29.1
00:00:20.7
00:00:00.1

25.

21
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 99.8
3.59
00:03:29.2
00:00:20.8
00:00:00.1

26.

92
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
SK3 99.8
3.60
00:03:29.3
00:00:20.9
00:00:00.1

27.

78
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 99.6
3.66
00:03:29.6
00:00:21.2
00:00:00.3

28.

56
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 99.6
3.67
00:03:29.7
00:00:21.3
00:00:00.1

29.

102
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 98.8
3.95
00:03:31.3
00:00:22.9
00:00:01.6

30.

2
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 98.8
3.95
00:03:31.3
00:00:22.9
00:00:00.0

31.

17
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 98.7
4.00
00:03:31.6
00:00:23.2
00:00:00.3

32.

86
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 98.6
4.02
00:03:31.7
00:00:23.3
00:00:00.1

33.

54
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 98.5
4.05
00:03:31.9
00:00:23.5
00:00:00.2

34.

42
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 98.1
4.21
00:03:32.8
00:00:24.4
00:00:00.9

35.

5
WINNICKI KAMIL
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 98.1
4.22
00:03:32.9
00:00:24.5
00:00:00.1

36.

46
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 98.1
4.22
00:03:32.9
00:00:24.5
00:00:00.0

37.

62
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 97.9
4.28
00:03:33.2
00:00:24.8
00:00:00.3

38.

44
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 97.8
4.31
00:03:33.4
00:00:25.0
00:00:00.2

39.

105
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 97.8
4.34
00:03:33.6
00:00:25.2
00:00:00.2

40.

101
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 97.7
4.36
00:03:33.7
00:00:25.3
00:00:00.1

41.

18
SZCZOTKA PAWEL
ARTUR ŻECHOWSKI
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 97.0
4.62
00:03:35.2
00:00:26.8
00:00:01.5

42.

81
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 97.0
4.64
00:03:35.3
00:00:26.9
00:00:00.1

43.

82
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 96.9
4.66
00:03:35.4
00:00:27.0
00:00:00.1

44.

66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 96.2
4.93
00:03:37.0
00:00:28.6
00:00:01.6

45.

11
DUDEK GRZEGORZ
MICHALEWICZ PIOTR
VW GOLF
SK GOŚĆ 96.1
4.97
00:03:37.2
00:00:28.8
00:00:00.2

46.

6
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 96.1
4.97
00:03:37.2
00:00:28.8
00:00:00.0

47.

51
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 96.1
4.98
00:03:37.3
00:00:28.9
00:00:00.1

48.

58
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 95.8
5.10
00:03:38.0
00:00:29.6
00:00:00.7

49.

95
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 95.8
5.10
00:03:38.0
00:00:29.6
00:00:00.0

50.

103
MARKIEWICZ DANIEL
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 95.7
5.12
00:03:38.1
00:00:29.7
00:00:00.1

51.

12
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 95.5
5.21
00:03:38.6
00:00:30.2
00:00:00.5

52.

15
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 95.4
5.24
00:03:38.8
00:00:30.4
00:00:00.2

53.

37
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 95.4
5.24
00:03:38.8
00:00:30.4
00:00:00.0

54.

112
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 95.2
5.34
00:03:39.4
00:00:31.0
00:00:00.6

55.

94
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 97.8
5.36
00:03:39.5
00:06.0
00:00:31.1
00:00:00.1

56.

53
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 95.0
5.40
00:03:39.7
00:00:31.3
00:00:06.2

57.

61
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 94.9
5.45
00:03:40.0
00:00:31.6
00:00:00.3

58.

87
KAWKA RAFAŁ
TWARDZIAK DANIEL
HONDA CIVIC
SK3 94.5
5.62
00:03:41.0
00:00:32.6
00:00:01.0

59.

108
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 94.4
5.66
00:03:41.2
00:00:32.8
00:00:00.2

60.

55
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 94.1
5.78
00:03:41.9
00:00:33.5
00:00:00.7

61.

91
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
DUBICKI DANIEL
PEUGEOT 106
SK3 94.1
5.79
00:03:42.0
00:00:33.6
00:00:00.1

62.

71
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 93.9
5.86
00:03:42.4
00:00:34.0
00:00:00.4

63.

97
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.8
5.88
00:03:42.5
00:00:34.1
00:00:00.1

64.

100
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.7
5.93
00:03:42.8
00:00:34.4
00:00:00.3

65.

107
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 93.2
6.16
00:03:44.1
00:00:35.7
00:00:01.3

66.

59
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 92.8
6.33
00:03:45.1
00:00:36.7
00:00:01.0

67.

106
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 92.2
6.55
00:03:46.4
00:00:38.0
00:00:01.3

68.

9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 92.1
6.62
00:03:46.8
00:00:38.4
00:00:00.4

69.

85
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 91.9
6.69
00:03:47.2
00:00:38.8
00:00:00.4

70.

16
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 91.9
6.71
00:03:47.3
00:00:38.9
00:00:00.1

71.

73
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 91.7
6.76
00:03:47.6
00:00:39.2
00:00:00.3

72.

89
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 91.1
7.03
00:03:49.2
00:00:40.8
00:00:01.6

73.

114
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.4
7.10
00:03:49.6
00:06.0
00:00:41.2
00:00:00.4

74.

99
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 90.8
7.17
00:03:50.0
00:00:41.6
00:00:06.4

75.

65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 90.8
7.17
00:03:50.0
00:00:41.6
00:00:00.0

76.

36
GOLUCH MARCIN
KONDRAT PIOTR
SUBARU
SK5 90.4
7.33
00:03:50.9
00:00:42.5
00:00:00.9

77.

111
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
PIELA MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 89.4
7.78
00:03:53.5
00:00:45.1
00:00:02.6

78.

69
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 89.3
7.83
00:03:53.8
00:00:45.4
00:00:00.3

79.

93
KRYSTIANIK SZYMON
OSOWIECKI PATRYK
CITROEN
SK3 89.3
7.83
00:03:53.8
00:00:45.4
00:00:00.0

80.

33
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 88.9
8.02
00:03:54.9
00:00:46.5
00:00:01.1

81.

90
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
SK3 87.1
8.84
00:03:59.7
00:00:51.3
00:00:04.8

82.

104
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 86.0
9.38
00:04:02.8
00:00:54.4
00:00:03.1

83.

109
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 85.1
9.84
00:04:05.5
00:00:57.1
00:00:02.7

84.

67
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 84.2
10.28
00:04:08.0
00:00:59.6
00:00:02.5

85.

116
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 83.6
10.57
00:04:09.7
00:01:01.3
00:00:01.7

86.

117
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 82.7
11.05
00:04:12.5
00:01:04.1
00:00:02.8

87.

110
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 81.9
11.47
00:04:14.9
00:01:06.5
00:00:02.4

88.

88
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 81.7
11.57
00:04:15.5
00:01:07.1
00:00:00.6

89.

118
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 81.2
11.86
00:04:17.2
00:01:08.8
00:00:01.7

90.

68
BILEWICZ PRZEMSYŁAW
BILEWICZ WALDEMAR
RENAULT MEGANE
SK4 79.4
12.84
00:04:22.9
00:01:14.5
00:00:05.7

91.

120
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 75.7
15.07
00:04:35.8
00:01:27.4
00:00:12.9

92.

60
ANTOS ALEKSANDER
MOLINSKI PIOTR
PEUGEOT 306
SK4 3.1
1133.07
01:52:40.2
01:49:31.8
01:48:04.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
24
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 108.0
0.0
00:09:36.8
0.0
0.0 

2

  =
22
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 106.9
0.33
00:09:42.5
00:00:05.7
00:00:05.7

3

  =
14
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 105.0
0.95
00:09:53.2
00:00:16.4
00:00:10.7

4

  =
28
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 104.7
1.03
00:09:54.6
00:00:17.8
00:00:01.4

5

1
41
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 103.7
1.38
00:10:00.7
00:00:23.9
00:00:06.1

6

2
29
WIATRAK MACIEJ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 103.4
1.46
00:10:02.1
00:00:25.3
00:00:01.4

7

2
34
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 103.2
1.53
00:10:03.3
00:00:26.5
00:00:01.2

8

1
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 102.7
1.72
00:10:06.6
00:00:29.8
00:00:03.3

9

3
19
ŻARNOWSKI MARCIN
OZGA WOJCIECH
SUBARU
SK GOŚĆ 101.6
2.08
00:10:12.7
00:00:35.9
00:00:06.1

10

  =
38
JURKUN TOMASZ
OLSZEWSKI OSKAR
MITSUBISHI
SK5 101.4
2.15
00:10:14.0
00:00:37.2
00:00:01.3

11

2
10
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 100.5
2.48
00:10:19.7
00:00:42.9
00:00:05.7

12

1
21
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 100.0
2.65
00:10:22.7
00:00:45.9
00:00:03.0

13

1
49
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 99.9
2.68
00:10:23.2
00:00:46.4
00:00:00.5

14

4
39
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
SK5 99.9
2.71
00:10:23.7
00:00:46.9
00:00:00.5

15

8
23
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 99.8
2.73
00:10:24.0
00:30.0
00:00:47.2
00:00:00.3

16

4
35
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 99.6
2.81
00:10:25.4
00:00:48.6
00:00:01.4

17

2
47
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 99.1
2.97
00:10:28.2
00:00:51.4
00:00:02.8

18

1
26
TOBOLSKI GRZEGORZ
KACZMARCZYK MARIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 98.7
3.14
00:10:31.2
00:00:54.4
00:00:03.0

19

3
77
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 98.0
3.39
00:10:35.5
00:00:58.7
00:00:04.3

20

3
46
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 97.7
3.51
00:10:37.5
00:01:00.7
00:00:02.0

21

  =
78
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 97.6
3.55
00:10:38.3
00:01:01.5
00:00:00.8

22

1
52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 97.5
3.57
00:10:38.6
00:01:01.8
00:00:00.3

23

2
79
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 97.4
3.62
00:10:39.5
00:01:02.7
00:00:00.9

24

3
43
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 97.3
3.65
00:10:40.0
00:01:03.2
00:00:00.5

25

3
83
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 97.1
3.75
00:10:41.7
00:01:04.9
00:00:01.7

26

2
54
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 97.0
3.76
00:10:41.8
00:01:05.0
00:00:00.1

27

1
2
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 96.9
3.82
00:10:42.9
00:01:06.1
00:00:01.1

28

4
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 96.8
3.87
00:10:43.7
00:01:06.9
00:00:00.8

29

1
86
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 96.5
3.98
00:10:45.6
00:01:08.8
00:00:01.9

30

6
92
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
SK3 96.2
4.09
00:10:47.6
00:01:10.8
00:00:02.0

31

4
56
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 96.2
4.1
00:10:47.7
00:01:10.9
00:00:00.1

32

1
101
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 96.1
4.13
00:10:48.2
00:01:11.4
00:00:00.5

33

  =
44
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 96.0
4.16
00:10:48.7
00:01:11.9
00:00:00.5

34

  =
102
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 95.9
4.18
00:10:49.1
00:01:12.3
00:00:00.4

35

6
112
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 95.3
4.42
00:10:53.2
00:01:16.4
00:00:04.1

36

8
7
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 95.3
4.44
00:10:53.6
00:01:16.8
00:00:00.4

37

2
62
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 95.1
4.52
00:10:55.0
00:01:18.2
00:00:01.4

38

3
105
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 94.7
4.66
00:10:57.5
00:01:20.7
00:00:02.5

39

2
6
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 94.7
4.68
00:10:57.7
00:01:20.9
00:00:00.2

40

2
95
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 94.0
4.97
00:11:02.8
00:01:26.0
00:00:05.1

41

1
53
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 93.9
4.99
00:11:03.1
00:01:26.3
00:00:00.3

42

3
51
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 93.9
4.99
00:11:03.1
00:01:26.3
00:00:00.0

43

6
66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 93.6
5.13
00:11:05.5
00:01:28.7
00:00:02.4

44

3
58
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 93.6
5.14
00:11:05.7
00:01:28.9
00:00:00.2

45

1
103
MARKIEWICZ DANIEL
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 93.6
5.14
00:11:05.7
00:01:28.9
00:00:00.0

46

8
5
WINNICKI KAMIL
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 93.2
5.28
00:11:08.2
00:01:31.4
00:00:02.5

47

5
81
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 93.2
5.29
00:11:08.4
00:10.0
00:01:31.6
00:00:00.2

48

  =
91
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
DUBICKI DANIEL
PEUGEOT 106
SK3 93.0
5.39
00:11:10.0
00:01:33.2
00:00:01.6

49

1
15
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 92.9
5.42
00:11:10.6
00:01:33.8
00:00:00.6

50

1
108
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 92.5
5.57
00:11:13.2
00:01:36.4
00:00:02.6

51

9
18
SZCZOTKA PAWEL
ARTUR ŻECHOWSKI
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 92.5
5.57
00:11:13.2
00:01:36.4
00:00:00.0

52

4
61
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 92.2
5.72
00:11:15.7
00:01:38.9
00:00:02.5

53

  =
55
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 92.1
5.74
00:11:16.1
00:01:39.3
00:00:00.4

54

7
12
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 92.0
5.81
00:11:17.3
00:01:40.5
00:00:01.2

55

3
87
KAWKA RAFAŁ
TWARDZIAK DANIEL
HONDA CIVIC
SK3 91.8
5.86
00:11:18.1
00:01:41.3
00:00:00.8

56

1
100
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.8
5.87
00:11:18.4
00:01:41.6
00:00:00.3

57

2
97
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.6
5.95
00:11:19.8
00:01:43.0
00:00:01.4

58

4
94
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.6
5.97
00:11:20.0
00:18.0
00:01:43.2
00:00:00.2

59

5
11
DUDEK GRZEGORZ
MICHALEWICZ PIOTR
VW GOLF
SK GOŚĆ 91.5
5.99
00:11:20.4
00:01:43.6
00:00:00.4

60

3
85
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 91.1
6.17
00:11:23.5
00:01:46.7
00:00:03.1

61

5
107
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 90.4
6.47
00:11:28.7
00:01:51.9
00:00:05.2

62

1
16
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 90.3
6.51
00:11:29.5
00:01:52.7
00:00:00.8

63

2
73
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 90.1
6.62
00:11:31.4
00:01:54.6
00:00:01.9

64

4
59
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 89.6
6.83
00:11:35.0
00:01:58.2
00:00:03.6

65

2
89
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 89.6
6.85
00:11:35.3
00:01:58.5
00:00:00.3

66

5
106
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 88.9
7.16
00:11:40.6
00:02:03.8
00:00:05.3

67

8
71
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 88.6
7.29
00:11:42.9
00:10.0
00:02:06.1
00:00:02.3

68

2
65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 88.5
7.35
00:11:44.0
00:02:07.2
00:00:01.1

69

4
114
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.3
7.44
00:11:45.5
00:18.0
00:02:08.7
00:00:01.5

70

2
111
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
PIELA MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 87.9
7.6
00:11:48.2
00:02:11.4
00:00:02.7

71

33
17
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 87.3
7.87
00:11:53.0
01:00.0
00:02:16.2
00:00:04.8

72

4
69
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 86.9
8.09
00:11:56.7
00:02:19.9
00:00:03.7

73

1
90
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
SK3 86.7
8.17
00:11:58.2
00:02:21.4
00:00:01.5

74

4
33
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 85.9
8.55
00:12:04.8
00:02:28.0
00:00:06.6

75

4
93
KRYSTIANIK SZYMON
OSOWIECKI PATRYK
CITROEN
SK3 85.8
8.62
00:12:06.0
00:02:29.2
00:00:01.2

76

4
99
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.9
9.05
00:12:13.3
00:02:36.5
00:00:07.3

77

10
42
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 84.5
9.24
00:12:16.7
00:02:39.9
00:00:03.4

78

3
109
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 83.0
10.05
00:12:30.7
00:02:53.9
00:00:14.0

79

11
37
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 82.8
10.14
00:12:32.2
01:00.0
00:02:55.4
00:00:01.5

80

5
104
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 81.6
10.78
00:12:43.3
00:03:06.5
00:00:11.1

81

1
117
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 81.4
10.88
00:12:45.1
00:03:08.3
00:00:01.8

82

1
116
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 81.3
10.92
00:12:45.8
00:03:09.0
00:00:00.7

83

1
67
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 81.3
10.97
00:12:46.5
00:03:09.7
00:00:00.7

84

2
110
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 80.2
11.53
00:12:56.3
00:03:19.5
00:00:09.8

85

3
118
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.6
11.9
00:13:02.6
00:03:25.8
00:00:06.3

86

3
88
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 79.5
11.96
00:13:03.7
00:03:26.9
00:00:01.1

87

5
82
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 78.1
12.74
00:13:17.2
00:03:40.4
00:00:13.5

88

3
68
BILEWICZ PRZEMSYŁAW
BILEWICZ WALDEMAR
RENAULT MEGANE
SK4 76.5
13.7
00:13:33.8
00:03:57.0
00:00:16.6

89

5
9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 76.3
13.84
00:13:36.2
00:03:59.4
00:00:02.4

90

3
36
GOLUCH MARCIN
KONDRAT PIOTR
SUBARU
SK5 73.3
15.74
00:14:09.1
02:36.0
00:04:32.3
00:00:32.9

91

4
120
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 41.6
53.12
00:24:55.7
02:50.0
00:15:18.9
00:10:46.6

92

15
60
ANTOS ALEKSANDER
MOLINSKI PIOTR
PEUGEOT 306
SK4 8.6
385.47
02:00:45.4
01:00.0
01:51:08.6
01:35:49.7

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 1
za wczesny wjazd
2018-07-01 10:22
37
60
PRZEMEK CZACHOWICZ / MAREK KOZDROŃ
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:36
60
60
ALEKSANDER ANTOS / PIOTR MOLINSKI
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:44
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:51
120
30
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:56
17
60
ADAM KWIATKOWSKI / GRZEGORZ GAJEWSKI
PKC 2A
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 11:10
71
10
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:16
81
10
RADOSŁAW KOZAKIEWICZ / RAFAŁ ROGOZA
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:17
36
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 11:26
120
140
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 12:12
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:26
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
34
20
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:02
53
90
PAWEŁ KIEŁBASA / BARTOSZ DĘBOWSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:20
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
23
30
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 3
kara za zlamanie regulaminu
2018-07-01 17:03
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:14
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:20
94
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:32
114
5
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:37
55
60
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PKC 6A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 18:48

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
32
PATRYK ZUTEREK / TOMASZ JURANEK
PKC 1
awaria
113
PIOTR KACZMAREK / MARTYNIAK ALEKSANDER
PS 1
Awaria
84
MARCIN ŚWIDER / MATEUSZ SOLARCZYK
PS 1
Awaria
119
GRZEGORZ TRZECIAK / MATEUSZ DURLIK
PS 1
Awaria
115
KRZYSZTOF TRYBUS / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 1
Awaria
31
MAREK SZCZEŚNIAK / FILIP KAMIEŃSKI
PS 2
Awaria
3
KACPER MICHALCZUK / TOMASZ PARZÓCH
PS 2
Awara
70
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PKC 2B
Wycofanie z rajdu
40
JAKUB KOSINSKI / MATEUSZ SIEMIENKIEWICZ
PS 3
Awaria