Banner 3tm18
 


PS 2 - GWIZDANÓW- 5.7 km - 10:06


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

24
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 104.3
0.00
00:03:16.8
0.0
0.0 

2.

22
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 101.7
0.86
00:03:21.7
00:00:04.9
00:00:04.9

3.

23
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 101.4
0.96
00:03:22.3
00:00:05.5
00:00:00.6

4.

14
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 101.0
1.11
00:03:23.1
00:00:06.3
00:00:00.8

5.

41
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 100.3
1.37
00:03:24.6
00:00:07.8
00:00:01.5

6.

19
ŻARNOWSKI MARCIN
OZGA WOJCIECH
SUBARU
SK GOŚĆ 99.7
1.58
00:03:25.8
00:00:09.0
00:00:01.2

7.

28
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 99.6
1.61
00:03:26.0
00:00:09.2
00:00:00.2

8.

34
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 99.3
1.72
00:03:26.6
00:00:09.8
00:00:00.6

9.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 98.3
2.09
00:03:28.7
00:00:11.9
00:00:02.1

10.

29
WIATRAK MACIEJ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 98.3
2.11
00:03:28.8
00:00:12.0
00:00:00.1

11.

38
JURKUN TOMASZ
OLSZEWSKI OSKAR
MITSUBISHI
SK5 98.2
2.14
00:03:29.0
00:00:12.2
00:00:00.2

12.

21
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 97.8
2.30
00:03:29.9
00:00:13.1
00:00:00.9

13.

49
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 96.1
2.93
00:03:33.5
00:00:16.7
00:00:03.6

14.

77
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 95.0
3.35
00:03:35.9
00:00:19.1
00:00:02.4

15.

54
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 95.0
3.39
00:03:36.1
00:00:19.3
00:00:00.2

16.

39
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
SK5 94.8
3.44
00:03:36.4
00:00:19.6
00:00:00.3

17.

10
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 94.8
3.46
00:03:36.5
00:00:19.7
00:00:00.1

18.

40
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 94.7
3.47
00:03:36.6
00:00:19.8
00:00:00.1

19.

60
ANTOS ALEKSANDER
MOLINSKI PIOTR
PEUGEOT 306
SK4 94.7
3.49
00:03:36.7
00:00:19.9
00:00:00.1

20.

78
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 94.6
3.54
00:03:37.0
00:00:20.2
00:00:00.3

21.

47
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 94.5
3.58
00:03:37.2
00:00:20.4
00:00:00.2

22.

26
TOBOLSKI GRZEGORZ
KACZMARCZYK MARIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 94.3
3.63
00:03:37.5
00:00:20.7
00:00:00.3

23.

83
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 94.2
3.68
00:03:37.8
00:00:21.0
00:00:00.3

24.

46
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 94.2
3.68
00:03:37.8
00:00:21.0
00:00:00.0

25.

79
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 94.1
3.72
00:03:38.0
00:00:21.2
00:00:00.2

26.

52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 94.0
3.77
00:03:38.3
00:00:21.5
00:00:00.3

27.

101
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 93.7
3.91
00:03:39.1
00:00:22.3
00:00:00.8

28.

102
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 93.7
3.91
00:03:39.1
00:00:22.3
00:00:00.0

29.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 93.7
3.91
00:03:39.1
00:00:22.3
00:00:00.0

30.

7
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 93.1
4.12
00:03:40.3
00:00:23.5
00:00:01.2

31.

66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 93.1
4.14
00:03:40.4
00:00:23.6
00:00:00.1

32.

2
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 93.1
4.16
00:03:40.5
00:00:23.7
00:00:00.1

33.

86
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 93.1
4.16
00:03:40.5
00:00:23.7
00:00:00.0

34.

92
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
SK3 92.6
4.33
00:03:41.5
00:00:24.7
00:00:01.0

35.

43
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 92.3
4.47
00:03:42.3
00:00:25.5
00:00:00.8

36.

44
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 92.2
4.53
00:03:42.6
00:00:25.8
00:00:00.3

37.

82
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 92.0
4.61
00:03:43.1
00:00:26.3
00:00:00.5

38.

112
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 91.9
4.67
00:03:43.4
00:00:26.6
00:00:00.3

39.

35
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 91.8
4.68
00:03:43.5
00:00:26.7
00:00:00.1

40.

53
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 91.7
4.74
00:03:43.8
00:00:27.0
00:00:00.3

41.

56
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 91.5
4.81
00:03:44.2
00:00:27.4
00:00:00.4

42.

17
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 91.5
4.82
00:03:44.3
00:00:27.5
00:00:00.1

43.

103
MARKIEWICZ DANIEL
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 91.2
4.95
00:03:45.0
00:00:28.2
00:00:00.7

44.

81
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 91.1
5.00
00:03:45.3
00:00:28.5
00:00:00.3

45.

105
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 91.1
5.00
00:03:45.3
00:00:28.5
00:00:00.0

46.

85
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 91.0
5.02
00:03:45.4
00:00:28.6
00:00:00.1

47.

106
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 90.9
5.09
00:03:45.8
00:00:29.0
00:00:00.4

48.

51
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 90.8
5.11
00:03:45.9
00:00:29.1
00:00:00.1

49.

91
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
DUBICKI DANIEL
PEUGEOT 106
SK3 90.7
5.16
00:03:46.2
00:00:29.4
00:00:00.3

50.

6
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 90.6
5.23
00:03:46.6
00:00:29.8
00:00:00.4

51.

95
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 90.4
5.30
00:03:47.0
00:00:30.2
00:00:00.4

52.

58
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 90.4
5.32
00:03:47.1
00:00:30.3
00:00:00.1

53.

108
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 90.2
5.37
00:03:47.4
00:00:30.6
00:00:00.3

54.

97
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 90.0
5.49
00:03:48.1
00:00:31.3
00:00:00.7

55.

96
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 90.0
5.49
00:03:48.1
00:00:31.3
00:00:00.0

56.

55
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 89.4
5.74
00:03:49.5
00:00:32.7
00:00:01.4

57.

61
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 89.2
5.84
00:03:50.1
00:00:33.3
00:00:00.6

58.

15
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 89.1
5.88
00:03:50.3
00:00:33.5
00:00:00.2

59.

37
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 89.1
5.88
00:03:50.3
00:00:33.5
00:00:00.0

60.

62
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 89.1
5.88
00:03:50.3
00:00:33.5
00:00:00.0

61.

87
KAWKA RAFAŁ
TWARDZIAK DANIEL
HONDA CIVIC
SK3 89.0
5.93
00:03:50.6
00:00:33.8
00:00:00.3

62.

42
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 88.9
5.98
00:03:50.9
00:00:34.1
00:00:00.3

63.

100
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 88.7
6.05
00:03:51.3
00:00:34.5
00:00:00.4

64.

18
SZCZOTKA PAWEL
ARTUR ŻECHOWSKI
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 88.4
6.18
00:03:52.0
00:00:35.2
00:00:00.7

65.

11
DUDEK GRZEGORZ
MICHALEWICZ PIOTR
VW GOLF
SK GOŚĆ 88.3
6.25
00:03:52.4
00:00:35.6
00:00:00.4

66.

107
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 88.3
6.26
00:03:52.5
00:00:35.7
00:00:00.1

67.

94
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 90.6
6.28
00:03:52.6
00:06.0
00:00:35.8
00:00:00.1

68.

12
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 88.1
6.32
00:03:52.8
00:00:36.0
00:00:06.2

69.

25
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 87.9
6.44
00:03:53.5
00:00:36.7
00:00:00.7

70.

16
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 87.6
6.58
00:03:54.3
00:00:37.5
00:00:00.8

71.

89
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 87.4
6.68
00:03:54.9
00:00:38.1
00:00:00.6

72.

36
GOLUCH MARCIN
KONDRAT PIOTR
SUBARU
SK5 87.3
6.70
00:03:55.0
00:00:38.2
00:00:00.1

73.

111
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
PIELA MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 86.5
7.11
00:03:57.3
00:00:40.5
00:00:02.3

74.

70
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 86.5
7.11
00:03:57.3
00:00:40.5
00:00:00.0

75.

71
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 86.1
7.26
00:03:58.2
00:00:41.4
00:00:00.9

76.

73
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 85.9
7.39
00:03:58.9
00:00:42.1
00:00:00.7

77.

59
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 85.8
7.44
00:03:59.2
00:00:42.4
00:00:00.3

78.

65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 85.8
7.44
00:03:59.2
00:00:42.4
00:00:00.0

79.

5
WINNICKI KAMIL
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 85.4
7.63
00:04:00.3
00:00:43.5
00:00:01.1

80.

90
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
SK3 85.0
7.84
00:04:01.5
00:00:44.7
00:00:01.2

81.

114
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 87.0
7.91
00:04:01.9
00:06.0
00:00:45.1
00:00:00.4

82.

69
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 83.6
8.53
00:04:05.4
00:00:48.6
00:00:09.5

83.

104
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 83.0
8.84
00:04:07.2
00:00:50.4
00:00:01.8

84.

109
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 83.0
8.86
00:04:07.3
00:00:50.5
00:00:00.1

85.

99
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.4
9.18
00:04:09.1
00:00:52.3
00:00:01.8

86.

93
KRYSTIANIK SZYMON
OSOWIECKI PATRYK
CITROEN
SK3 82.3
9.23
00:04:09.4
00:00:52.6
00:00:00.3

87.

117
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.5
10.74
00:04:18.0
00:01:01.2
00:00:08.6

88.

116
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.4
10.79
00:04:18.3
00:01:01.5
00:00:00.3

89.

67
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 78.5
11.35
00:04:21.5
00:01:04.7
00:00:03.2

90.

110
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 77.9
11.70
00:04:23.5
00:01:06.7
00:00:02.0

91.

118
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 77.9
11.70
00:04:23.5
00:01:06.7
00:00:00.0

92.

88
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 77.8
11.72
00:04:23.6
00:01:06.8
00:00:00.1

93.

9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 75.7
13.05
00:04:31.2
00:01:14.4
00:00:07.6

94.

33
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 75.1
13.42
00:04:33.3
00:01:16.5
00:00:02.1

95.

68
BILEWICZ PRZEMSYŁAW
BILEWICZ WALDEMAR
RENAULT MEGANE
SK4 74.0
14.12
00:04:37.3
00:01:20.5
00:00:04.0

96.

120
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 66.2
19.86
00:05:10.0
00:01:53.2
00:00:32.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
24
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 106.9
0.0
00:06:27.3
0.0
0.0 

2

  =
22
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 105.5
0.44
00:06:32.4
00:00:05.1
00:00:05.1

3

2
14
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 103.4
1.13
00:06:40.3
00:00:13.0
00:00:07.9

4

1
28
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 103.4
1.15
00:06:40.5
00:00:13.2
00:00:00.2

5

1
34
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 102.9
1.3
00:06:42.3
00:00:15.0
00:00:01.8

6

1
41
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 102.2
1.56
00:06:45.2
00:00:17.9
00:00:02.9

7

6
23
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 102.1
1.59
00:06:45.6
00:00:18.3
00:00:00.4

8

2
29
WIATRAK MACIEJ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 101.6
1.76
00:06:47.5
00:00:20.2
00:00:01.9

9

1
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 101.1
1.94
00:06:49.6
00:00:22.3
00:00:02.1

10

1
38
JURKUN TOMASZ
OLSZEWSKI OSKAR
MITSUBISHI
SK5 100.9
2.01
00:06:50.4
00:00:23.1
00:00:00.8

11

3
21
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 100.1
2.28
00:06:53.5
00:00:26.2
00:00:03.1

12

16
19
ŻARNOWSKI MARCIN
OZGA WOJCIECH
SUBARU
SK GOŚĆ 99.1
2.63
00:06:57.6
00:00:30.3
00:00:04.1

13

3
10
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 98.9
2.72
00:06:58.6
00:00:31.3
00:00:01.0

14

2
49
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 98.8
2.76
00:06:59.0
00:00:31.7
00:00:00.4

15

  =
47
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 98.1
3.02
00:07:02.0
00:00:34.7
00:00:03.0

16

2
40
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 97.6
3.2
00:07:04.1
00:00:36.8
00:00:02.1

17

  =
46
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 97.5
3.24
00:07:04.6
00:00:37.3
00:00:00.5

18

2
39
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
SK5 97.5
3.26
00:07:04.8
00:00:37.5
00:00:00.2

19

  =
26
TOBOLSKI GRZEGORZ
KACZMARCZYK MARIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 97.2
3.36
00:07:05.9
00:00:38.6
00:00:01.1

20

8
35
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 97.0
3.43
00:07:06.8
00:00:39.5
00:00:00.9

21

6
78
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 96.6
3.6
00:07:08.7
00:00:41.4
00:00:01.9

22

8
77
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 96.4
3.65
00:07:09.3
00:00:42.0
00:00:00.6

23

2
52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 96.4
3.67
00:07:09.5
00:00:42.2
00:00:00.2

24

10
54
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 96.3
3.7
00:07:09.9
00:00:42.6
00:00:00.4

25

7
79
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 95.9
3.84
00:07:11.5
00:00:44.2
00:00:01.6

26

2
2
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 95.9
3.85
00:07:11.6
00:00:44.3
00:00:00.1

27

6
43
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 95.8
3.91
00:07:12.3
00:00:45.0
00:00:00.7

28

11
83
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 95.4
4.04
00:07:13.8
00:00:46.5
00:00:01.5

29

7
112
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 95.4
4.04
00:07:13.8
00:00:46.5
00:00:00.0

30

1
86
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 95.4
4.05
00:07:13.9
00:00:46.6
00:00:00.1

31

6
101
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 95.3
4.1
00:07:14.5
00:00:47.2
00:00:00.6

32

6
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 95.2
4.12
00:07:14.7
00:00:47.4
00:00:00.2

33

4
44
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 95.1
4.17
00:07:15.3
00:00:48.0
00:00:00.6

34

13
102
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 94.6
4.39
00:07:17.8
00:00:50.5
00:00:02.5

35

2
56
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 94.5
4.41
00:07:18.0
00:00:50.7
00:00:00.2

36

5
92
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
SK3 94.5
4.43
00:07:18.3
00:00:51.0
00:00:00.3

37

2
6
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 94.0
4.63
00:07:20.5
00:00:53.2
00:00:02.2

38

5
17
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 93.8
4.7
00:07:21.4
00:00:54.1
00:00:00.9

39

13
62
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 93.7
4.74
00:07:21.8
00:00:54.5
00:00:00.4

40

8
53
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 93.4
4.88
00:07:23.4
00:00:56.1
00:00:01.6

41

5
105
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 93.3
4.92
00:07:23.9
00:00:56.6
00:00:00.5

42

3
95
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.1
5.0
00:07:24.8
00:00:57.5
00:00:00.9

43

1
96
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.0
5.02
00:07:25.0
00:00:57.7
00:00:00.2

44

14
7
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 93.0
5.04
00:07:25.3
00:00:58.0
00:00:00.3

45

4
51
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 92.9
5.09
00:07:25.8
00:00:58.5
00:00:00.5

46

7
103
MARKIEWICZ DANIEL
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 92.5
5.24
00:07:27.6
00:01:00.3
00:00:01.8

47

3
58
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 92.5
5.25
00:07:27.7
00:01:00.4
00:00:00.1

48

4
91
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
DUBICKI DANIEL
PEUGEOT 106
SK3 92.4
5.28
00:07:28.0
00:01:00.7
00:00:00.3

49

16
66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 92.3
5.32
00:07:28.5
00:01:01.2
00:00:00.5

50

1
15
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 91.6
5.61
00:07:31.8
00:01:04.5
00:00:03.3

51

4
108
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 91.6
5.63
00:07:32.0
00:01:04.7
00:00:00.2

52

8
81
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 91.4
5.72
00:07:33.1
00:10.0
00:01:05.8
00:00:01.1

53

3
55
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 91.1
5.82
00:07:34.2
00:01:06.9
00:00:01.1

54

18
5
WINNICKI KAMIL
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 90.9
5.91
00:07:35.3
00:01:08.0
00:00:01.1

55

1
100
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 90.9
5.94
00:07:35.6
00:01:08.3
00:00:00.3

56

3
61
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 90.8
5.95
00:07:35.7
00:01:08.4
00:00:00.1

57

12
85
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 90.7
6.0
00:07:36.3
00:01:09.0
00:00:00.6

58

4
87
KAWKA RAFAŁ
TWARDZIAK DANIEL
HONDA CIVIC
SK3 90.6
6.07
00:07:37.1
00:01:09.8
00:00:00.8

59

7
97
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 90.5
6.09
00:07:37.3
00:01:10.0
00:00:00.2

60

1
18
SZCZOTKA PAWEL
ARTUR ŻECHOWSKI
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 90.4
6.15
00:07:38.0
00:01:10.7
00:00:00.7

61

1
12
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 90.3
6.21
00:07:38.7
00:01:11.4
00:00:00.7

62

1
94
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.9
6.37
00:07:40.5
00:12.0
00:01:13.2
00:00:01.8

63

1
16
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 89.6
6.51
00:07:42.2
00:01:14.9
00:00:01.7

64

4
11
DUDEK GRZEGORZ
MICHALEWICZ PIOTR
VW GOLF
SK GOŚĆ 89.4
6.6
00:07:43.2
00:01:15.9
00:00:01.0

65

8
73
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 89.3
6.65
00:07:43.8
00:01:16.5
00:00:00.6

66

5
107
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 89.1
6.72
00:07:44.6
00:01:17.3
00:00:00.8

67

3
89
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 88.8
6.85
00:07:46.1
00:01:18.8
00:00:01.5

68

1
59
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 88.1
7.18
00:07:49.9
00:01:22.6
00:00:03.8

69

6
70
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 87.6
7.4
00:07:52.4
00:01:25.1
00:00:02.5

70

4
65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 87.3
7.54
00:07:54.0
00:01:26.7
00:00:01.6

71

9
106
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 87.3
7.56
00:07:54.2
00:01:26.9
00:00:00.2

72

5
111
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
PIELA MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 87.2
7.6
00:07:54.7
00:01:27.4
00:00:00.5

73

  =
114
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 87.0
7.7
00:07:55.9
00:12.0
00:01:28.6
00:00:01.2

74

2
90
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
SK3 86.5
7.93
00:07:58.5
00:01:31.2
00:00:02.6

75

3
71
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 86.2
8.1
00:08:00.5
00:10.0
00:01:33.2
00:00:02.0

76

2
69
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 85.7
8.31
00:08:02.9
00:01:35.6
00:00:02.4

77

12
60
ANTOS ALEKSANDER
MOLINSKI PIOTR
PEUGEOT 306
SK4 85.3
8.51
00:08:05.2
01:00.0
00:01:37.9
00:00:02.3

78

38
33
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 84.5
8.92
00:08:09.9
00:01:42.6
00:00:04.7

79

  =
93
KRYSTIANIK SZYMON
OSOWIECKI PATRYK
CITROEN
SK3 84.1
9.12
00:08:12.2
00:01:44.9
00:00:02.3

80

1
99
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.3
10.09
00:08:23.3
00:01:56.0
00:00:11.1

81

5
109
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 81.9
10.25
00:08:25.2
00:01:57.9
00:00:01.9

82

  =
117
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 80.8
10.9
00:08:32.6
00:02:05.3
00:00:07.4

83

1
116
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 80.2
11.2
00:08:36.1
00:02:08.8
00:00:03.5

84

1
67
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 79.8
11.41
00:08:38.5
00:02:11.2
00:00:02.4

85

5
104
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 79.5
11.58
00:08:40.5
00:02:13.2
00:00:02.0

86

1
110
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 79.4
11.66
00:08:41.4
00:02:14.1
00:00:00.9

87

6
42
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 79.0
11.88
00:08:43.9
00:02:16.6
00:00:02.5

88

1
118
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 78.8
12.01
00:08:45.4
00:02:18.1
00:00:01.5

89

1
88
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 78.4
12.25
00:08:48.2
00:02:20.9
00:00:02.8

90

4
37
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 77.6
12.7
00:08:53.4
01:00.0
00:02:26.1
00:00:05.2

91

  =
68
BILEWICZ PRZEMSYŁAW
BILEWICZ WALDEMAR
RENAULT MEGANE
SK4 75.1
14.23
00:09:10.9
00:02:43.6
00:00:17.5

92

4
82
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 71.2
16.91
00:09:41.8
00:03:14.5
00:00:30.9

93

1
36
GOLUCH MARCIN
KONDRAT PIOTR
SUBARU
SK5 71.1
16.95
00:09:42.2
02:00.0
00:03:14.9
00:00:00.4

94

1
9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 70.2
17.57
00:09:49.4
00:03:22.1
00:00:07.2

95

2
120
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 33.9
72.4
00:20:19.9
02:50.0
00:13:52.6
00:10:30.5

96

2
25
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 19.2
154.14
00:35:59.9
00:29:32.6
00:15:40.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 1
za wczesny wjazd
2018-07-01 10:22
37
60
PRZEMEK CZACHOWICZ / MAREK KOZDROŃ
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:36
60
60
ALEKSANDER ANTOS / PIOTR MOLINSKI
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:44
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:51
120
30
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:56
17
60
ADAM KWIATKOWSKI / GRZEGORZ GAJEWSKI
PKC 2A
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 11:10
71
10
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:16
81
10
RADOSŁAW KOZAKIEWICZ / RAFAŁ ROGOZA
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:17
36
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 11:26
120
140
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 12:12
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:26
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
34
20
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:02
53
90
PAWEŁ KIEŁBASA / BARTOSZ DĘBOWSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:20
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
23
30
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 3
kara za zlamanie regulaminu
2018-07-01 17:03
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:14
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:20
94
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:32
114
5
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:37
55
60
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PKC 6A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 18:48

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
32
PATRYK ZUTEREK / TOMASZ JURANEK
PKC 1
awaria
113
PIOTR KACZMAREK / MARTYNIAK ALEKSANDER
PS 1
Awaria
84
MARCIN ŚWIDER / MATEUSZ SOLARCZYK
PS 1
Awaria
119
GRZEGORZ TRZECIAK / MATEUSZ DURLIK
PS 1
Awaria
115
KRZYSZTOF TRYBUS / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 1
Awaria
31
MAREK SZCZEŚNIAK / FILIP KAMIEŃSKI
PS 2
Awaria
3
KACPER MICHALCZUK / TOMASZ PARZÓCH
PS 2
Awara