Banner 3tm18
 


PS 1 - GÓRZYN- 5.8 km - 09:48


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

24
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 109.6
0.00
00:03:10.5
0.0
0.0 

2.

22
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 109.5
0.03
00:03:10.7
00:00:00.2
00:00:00.2

3.

28
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 107.4
0.69
00:03:14.5
00:00:04.0
00:00:03.8

4.

34
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 106.7
0.90
00:03:15.7
00:00:05.2
00:00:01.2

5.

14
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 105.9
1.16
00:03:17.2
00:00:06.7
00:00:01.5

6.

29
WIATRAK MACIEJ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 105.1
1.41
00:03:18.7
00:00:08.2
00:00:01.5

7.

41
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 104.1
1.74
00:03:20.6
00:00:10.1
00:00:01.9

8.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 103.9
1.79
00:03:20.9
00:00:10.4
00:00:00.3

9.

38
JURKUN TOMASZ
OLSZEWSKI OSKAR
MITSUBISHI
SK5 103.7
1.88
00:03:21.4
00:00:10.9
00:00:00.5

10.

10
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 103.3
2.00
00:03:22.1
00:00:11.6
00:00:00.7

11.

35
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 102.7
2.21
00:03:23.3
00:00:12.8
00:00:01.2

12.

31
SZCZEŚNIAK MAREK
KAMIEŃSKI FILIP
SUBARU
SK5 102.7
2.21
00:03:23.3
00:00:12.8
00:00:00.0

13.

23
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 102.7
2.21
00:03:23.3
00:00:12.8
00:00:00.0

14.

21
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 102.6
2.26
00:03:23.6
00:00:13.1
00:00:00.3

15.

47
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 102.0
2.47
00:03:24.8
00:00:14.3
00:00:01.2

16.

49
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 101.6
2.59
00:03:25.5
00:00:15.0
00:00:00.7

17.

46
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 101.0
2.81
00:03:26.8
00:00:16.3
00:00:01.3

18.

40
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 100.6
2.93
00:03:27.5
00:00:17.0
00:00:00.7

19.

26
TOBOLSKI GRZEGORZ
KACZMARCZYK MARIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 100.2
3.09
00:03:28.4
00:00:17.9
00:00:00.9

20.

39
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
SK5 100.2
3.09
00:03:28.4
00:00:17.9
00:00:00.0

21.

60
ANTOS ALEKSANDER
MOLINSKI PIOTR
PEUGEOT 306
SK4 100.1
3.10
00:03:28.5
00:00:18.0
00:00:00.1

22.

43
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 99.4
3.36
00:03:30.0
00:00:19.5
00:00:01.5

23.

112
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 99.2
3.43
00:03:30.4
00:00:19.9
00:00:00.4

24.

2
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 98.9
3.55
00:03:31.1
00:00:20.6
00:00:00.7

25.

3
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 98.9
3.55
00:03:31.1
00:00:20.6
00:00:00.0

26.

52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 98.9
3.57
00:03:31.2
00:00:20.7
00:00:00.1

27.

62
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 98.7
3.62
00:03:31.5
00:00:21.0
00:00:00.3

28.

78
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 98.6
3.66
00:03:31.7
00:00:21.2
00:00:00.2

29.

19
ŻARNOWSKI MARCIN
OZGA WOJCIECH
SUBARU
SK GOŚĆ 98.6
3.67
00:03:31.8
00:00:21.3
00:00:00.1

30.

44
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 98.2
3.83
00:03:32.7
00:00:22.2
00:00:00.9

31.

77
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 97.8
3.95
00:03:33.4
00:00:22.9
00:00:00.7

32.

86
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 97.8
3.95
00:03:33.4
00:00:22.9
00:00:00.0

33.

79
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 97.8
3.97
00:03:33.5
00:00:23.0
00:00:00.1

34.

56
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 97.7
4.02
00:03:33.8
00:00:23.3
00:00:00.3

35.

54
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 97.7
4.02
00:03:33.8
00:00:23.3
00:00:00.0

36.

6
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 97.6
4.03
00:03:33.9
00:00:23.4
00:00:00.1

37.

5
WINNICKI KAMIL
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 97.1
4.22
00:03:35.0
00:00:24.5
00:00:01.1

38.

101
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 96.9
4.29
00:03:35.4
00:00:24.9
00:00:00.4

39.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 96.8
4.33
00:03:35.6
00:00:25.1
00:00:00.2

40.

83
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 96.7
4.40
00:03:36.0
00:00:25.5
00:00:00.4

41.

33
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 96.4
4.50
00:03:36.6
00:00:26.1
00:00:00.6

42.

92
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
SK3 96.3
4.53
00:03:36.8
00:00:26.3
00:00:00.2

43.

96
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 96.3
4.55
00:03:36.9
00:00:26.4
00:00:00.1

44.

17
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 96.2
4.59
00:03:37.1
00:00:26.6
00:00:00.2

45.

81
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 95.9
4.71
00:03:37.8
00:00:27.3
00:00:00.7

46.

95
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 95.9
4.71
00:03:37.8
00:00:27.3
00:00:00.0

47.

105
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 95.5
4.84
00:03:38.6
00:00:28.1
00:00:00.8

48.

102
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 95.5
4.86
00:03:38.7
00:00:28.2
00:00:00.1

49.

53
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 95.1
5.02
00:03:39.6
00:00:29.1
00:00:00.9

50.

51
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 95.0
5.07
00:03:39.9
00:00:29.4
00:00:00.3

51.

58
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 94.7
5.19
00:03:40.6
00:00:30.1
00:00:00.7

52.

15
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 94.3
5.34
00:03:41.5
00:00:31.0
00:00:00.9

53.

91
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
DUBICKI DANIEL
PEUGEOT 106
SK3 94.1
5.40
00:03:41.8
00:00:31.3
00:00:00.3

54.

103
MARKIEWICZ DANIEL
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 93.8
5.53
00:03:42.6
00:00:32.1
00:00:00.8

55.

100
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.1
5.83
00:03:44.3
00:00:33.8
00:00:01.7

56.

108
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 93.0
5.88
00:03:44.6
00:00:34.1
00:00:00.3

57.

55
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 92.9
5.90
00:03:44.7
00:00:34.2
00:00:00.1

58.

73
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 92.8
5.93
00:03:44.9
00:00:34.4
00:00:00.2

59.

7
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 92.8
5.95
00:03:45.0
00:00:34.5
00:00:00.1

60.

61
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 92.6
6.05
00:03:45.6
00:00:35.1
00:00:00.6

61.

12
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 92.4
6.10
00:03:45.9
00:00:35.4
00:00:00.3

62.

18
SZCZOTKA PAWEL
ARTUR ŻECHOWSKI
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 92.4
6.12
00:03:46.0
00:00:35.5
00:00:00.1

63.

87
KAWKA RAFAŁ
TWARDZIAK DANIEL
HONDA CIVIC
SK3 92.2
6.21
00:03:46.5
00:00:36.0
00:00:00.5

64.

36
GOLUCH MARCIN
KONDRAT PIOTR
SUBARU
SK5 91.9
6.33
00:03:47.2
00:00:36.7
00:00:00.7

65.

16
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 91.6
6.45
00:03:47.9
00:00:37.4
00:00:00.7

66.

94
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 94.1
6.45
00:03:47.9
00:06.0
00:00:37.4
00:00:00.0

67.

66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 91.5
6.48
00:03:48.1
00:00:37.6
00:00:06.2

68.

97
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.1
6.67
00:03:49.2
00:00:38.7
00:00:01.1

69.

59
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 90.5
6.93
00:03:50.7
00:00:40.2
00:00:01.5

70.

11
DUDEK GRZEGORZ
MICHALEWICZ PIOTR
VW GOLF
SK GOŚĆ 90.5
6.95
00:03:50.8
00:00:40.3
00:00:00.1

71.

85
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 90.4
6.97
00:03:50.9
00:00:40.4
00:00:00.1

72.

89
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 90.3
7.02
00:03:51.2
00:00:40.7
00:00:00.3

73.

107
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 90.0
7.17
00:03:52.1
00:00:41.6
00:00:00.9

74.

71
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 89.9
7.21
00:03:52.3
00:00:41.8
00:00:00.2

75.

114
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.6
7.50
00:03:54.0
00:06.0
00:00:43.5
00:00:01.7

76.

65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 88.9
7.64
00:03:54.8
00:00:44.3
00:00:06.8

77.

70
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 88.8
7.69
00:03:55.1
00:00:44.6
00:00:00.3

78.

90
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
SK3 88.1
8.02
00:03:57.0
00:00:46.5
00:00:01.9

79.

111
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
PIELA MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 88.0
8.09
00:03:57.4
00:00:46.9
00:00:00.4

80.

69
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 87.9
8.10
00:03:57.5
00:00:47.0
00:00:00.1

81.

93
KRYSTIANIK SZYMON
OSOWIECKI PATRYK
CITROEN
SK3 86.0
9.02
00:04:02.8
00:00:52.3
00:00:05.3

82.

37
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 85.9
9.07
00:04:03.1
00:00:52.6
00:00:00.3

83.

106
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 84.1
9.98
00:04:08.4
00:00:57.9
00:00:05.3

84.

99
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.1
10.98
00:04:14.2
00:01:03.7
00:00:05.8

85.

117
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 82.0
11.05
00:04:14.6
00:01:04.1
00:00:00.4

86.

67
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 81.2
11.47
00:04:17.0
00:01:06.5
00:00:02.4

87.

116
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 81.0
11.60
00:04:17.8
00:01:07.3
00:00:00.8

88.

109
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 81.0
11.62
00:04:17.9
00:01:07.4
00:00:00.1

89.

110
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 81.0
11.62
00:04:17.9
00:01:07.4
00:00:00.0

90.

118
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.7
12.31
00:04:21.9
00:01:11.4
00:00:04.0

91.

88
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 78.9
12.78
00:04:24.6
00:01:14.1
00:00:02.7

92.

104
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 76.4
14.28
00:04:33.3
00:01:22.8
00:00:08.7

93.

68
BILEWICZ PRZEMSYŁAW
BILEWICZ WALDEMAR
RENAULT MEGANE
SK4 76.3
14.33
00:04:33.6
00:01:23.1
00:00:00.3

94.

42
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 71.3
17.67
00:04:53.0
00:01:42.5
00:00:19.4

95.

9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 65.6
22.02
00:05:18.2
00:02:07.7
00:00:25.2

96.

82
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 58.2
29.00
00:05:58.7
00:02:48.2
00:00:40.5

97.

120
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 28.2
94.72
00:12:19.9
00:09:09.4
00:06:21.2

98.

25
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 10.8
299.29
00:32:06.4
00:28:55.9
00:19:46.5

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
24
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 109.6
0.0
00:03:10.5
0.0
0.0 

2

=
22
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 109.5
0.03
00:03:10.7
00:00:00.2
00:00:00.2

3

=
28
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 107.4
0.69
00:03:14.5
00:00:04.0
00:00:03.8

4

=
34
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU
SK5 106.7
0.9
00:03:15.7
00:00:05.2
00:00:01.2

5

=
14
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 105.9
1.16
00:03:17.2
00:00:06.7
00:00:01.5

6

=
29
WIATRAK MACIEJ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 105.1
1.41
00:03:18.7
00:00:08.2
00:00:01.5

7

=
41
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 104.1
1.74
00:03:20.6
00:00:10.1
00:00:01.9

8

=
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 103.9
1.79
00:03:20.9
00:00:10.4
00:00:00.3

9

=
38
JURKUN TOMASZ
OLSZEWSKI OSKAR
MITSUBISHI
SK5 103.7
1.88
00:03:21.4
00:00:10.9
00:00:00.5

10

=
10
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 103.3
2.0
00:03:22.1
00:00:11.6
00:00:00.7

11

=
31
SZCZEŚNIAK MAREK
KAMIEŃSKI FILIP
SUBARU
SK5 102.7
2.21
00:03:23.3
00:00:12.8
00:00:01.2

12

=
35
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
SK5 102.7
2.21
00:03:23.3
00:00:12.8
00:00:00.0

13

=
23
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 102.7
2.21
00:03:23.3
00:00:12.8
00:00:00.0

14

=
21
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 102.6
2.26
00:03:23.6
00:00:13.1
00:00:00.3

15

=
47
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 102.0
2.47
00:03:24.8
00:00:14.3
00:00:01.2

16

=
49
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 101.6
2.59
00:03:25.5
00:00:15.0
00:00:00.7

17

=
46
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 101.0
2.81
00:03:26.8
00:00:16.3
00:00:01.3

18

=
40
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 100.6
2.93
00:03:27.5
00:00:17.0
00:00:00.7

19

=
26
TOBOLSKI GRZEGORZ
KACZMARCZYK MARIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 100.2
3.09
00:03:28.4
00:00:17.9
00:00:00.9

20

=
39
GRODZKI SZYMON
GRODZKI PRZEMYSŁAW
BMW
SK5 100.2
3.09
00:03:28.4
00:00:17.9
00:00:00.0

21

=
43
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 99.4
3.36
00:03:30.0
00:00:19.5
00:00:01.6

22

=
112
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 99.2
3.43
00:03:30.4
00:00:19.9
00:00:00.4

23

=
3
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 98.9
3.55
00:03:31.1
00:00:20.6
00:00:00.7

24

=
2
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 98.9
3.55
00:03:31.1
00:00:20.6
00:00:00.0

25

=
52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 98.9
3.57
00:03:31.2
00:00:20.7
00:00:00.1

26

=
62
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 98.7
3.62
00:03:31.5
00:00:21.0
00:00:00.3

27

=
78
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 98.6
3.66
00:03:31.7
00:00:21.2
00:00:00.2

28

=
19
ŻARNOWSKI MARCIN
OZGA WOJCIECH
SUBARU
SK GOŚĆ 98.6
3.67
00:03:31.8
00:00:21.3
00:00:00.1

29

=
44
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 98.2
3.83
00:03:32.7
00:00:22.2
00:00:00.9

30

=
77
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 97.8
3.95
00:03:33.4
00:00:22.9
00:00:00.7

31

=
86
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 97.8
3.95
00:03:33.4
00:00:22.9
00:00:00.0

32

=
79
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 97.8
3.97
00:03:33.5
00:00:23.0
00:00:00.1

33

=
56
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 97.7
4.02
00:03:33.8
00:00:23.3
00:00:00.3

34

=
54
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 97.7
4.02
00:03:33.8
00:00:23.3
00:00:00.0

35

=
6
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 97.6
4.03
00:03:33.9
00:00:23.4
00:00:00.1

36

=
5
WINNICKI KAMIL
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 97.1
4.22
00:03:35.0
00:00:24.5
00:00:01.1

37

=
101
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 96.9
4.29
00:03:35.4
00:00:24.9
00:00:00.4

38

=
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 96.8
4.33
00:03:35.6
00:00:25.1
00:00:00.2

39

=
83
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 96.7
4.4
00:03:36.0
00:00:25.5
00:00:00.4

40

=
33
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 96.4
4.5
00:03:36.6
00:00:26.1
00:00:00.6

41

=
92
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
SK3 96.3
4.53
00:03:36.8
00:00:26.3
00:00:00.2

42

=
96
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 96.3
4.55
00:03:36.9
00:00:26.4
00:00:00.1

43

=
17
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 96.2
4.59
00:03:37.1
00:00:26.6
00:00:00.2

44

=
81
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 95.9
4.71
00:03:37.8
00:00:27.3
00:00:00.7

45

=
95
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 95.9
4.71
00:03:37.8
00:00:27.3
00:00:00.0

46

=
105
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 95.5
4.84
00:03:38.6
00:00:28.1
00:00:00.8

47

=
102
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 95.5
4.86
00:03:38.7
00:00:28.2
00:00:00.1

48

=
53
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 95.1
5.02
00:03:39.6
00:00:29.1
00:00:00.9

49

=
51
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 95.0
5.07
00:03:39.9
00:00:29.4
00:00:00.3

50

=
58
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 94.7
5.19
00:03:40.6
00:00:30.1
00:00:00.7

51

=
15
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 94.3
5.34
00:03:41.5
00:00:31.0
00:00:00.9

52

=
91
ŚWIĘCICKI KRZYSZTOF
DUBICKI DANIEL
PEUGEOT 106
SK3 94.1
5.4
00:03:41.8
00:00:31.3
00:00:00.3

53

=
103
MARKIEWICZ DANIEL
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 93.8
5.53
00:03:42.6
00:00:32.1
00:00:00.8

54

=
100
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 93.1
5.83
00:03:44.3
00:00:33.8
00:00:01.7

55

=
108
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 93.0
5.88
00:03:44.6
00:00:34.1
00:00:00.3

56

=
55
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 92.9
5.9
00:03:44.7
00:00:34.2
00:00:00.1

57

=
73
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 92.8
5.93
00:03:44.9
00:00:34.4
00:00:00.2

58

=
7
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 92.8
5.95
00:03:45.0
00:00:34.5
00:00:00.1

59

=
61
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
Racegc
SK4 92.6
6.05
00:03:45.6
00:00:35.1
00:00:00.6

60

=
12
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 92.4
6.1
00:03:45.9
00:00:35.4
00:00:00.3

61

=
18
SZCZOTKA PAWEL
ARTUR ŻECHOWSKI
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 92.4
6.12
00:03:46.0
00:00:35.5
00:00:00.1

62

=
87
KAWKA RAFAŁ
TWARDZIAK DANIEL
HONDA CIVIC
SK3 92.2
6.21
00:03:46.5
00:00:36.0
00:00:00.5

63

=
94
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.6
6.45
00:03:47.9
00:06.0
00:00:37.4
00:00:01.4

64

=
16
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 91.6
6.45
00:03:47.9
00:00:37.4
00:00:00.0

65

=
66
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 91.5
6.48
00:03:48.1
00:00:37.6
00:00:00.2

66

=
97
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 91.1
6.67
00:03:49.2
00:00:38.7
00:00:01.1

67

=
59
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 90.5
6.93
00:03:50.7
00:00:40.2
00:00:01.5

68

=
11
DUDEK GRZEGORZ
MICHALEWICZ PIOTR
VW GOLF
SK GOŚĆ 90.5
6.95
00:03:50.8
00:00:40.3
00:00:00.1

69

=
85
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 90.4
6.97
00:03:50.9
00:00:40.4
00:00:00.1

70

=
89
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 90.3
7.02
00:03:51.2
00:00:40.7
00:00:00.3

71

=
107
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 90.0
7.17
00:03:52.1
00:00:41.6
00:00:00.9

72

=
71
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 89.9
7.21
00:03:52.3
00:00:41.8
00:00:00.2

73

=
114
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 89.2
7.5
00:03:54.0
00:06.0
00:00:43.5
00:00:01.7

74

=
65
PODCZASZY ŁUKASZ
JAMRÓŻKIEWICZ ADAM
OPEL ASTRA
SK4 88.9
7.64
00:03:54.8
00:00:44.3
00:00:00.8

75

=
70
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 88.8
7.69
00:03:55.1
00:00:44.6
00:00:00.3

76

=
90
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
SK3 88.1
8.02
00:03:57.0
00:00:46.5
00:00:01.9

77

=
111
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
PIELA MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 88.0
8.09
00:03:57.4
00:00:46.9
00:00:00.4

78

=
69
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 87.9
8.1
00:03:57.5
00:00:47.0
00:00:00.1

79

=
93
KRYSTIANIK SZYMON
OSOWIECKI PATRYK
CITROEN
SK3 86.0
9.02
00:04:02.8
00:00:52.3
00:00:05.3

80

=
106
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 84.1
9.98
00:04:08.4
00:00:57.9
00:00:05.6

81

=
99
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.1
10.98
00:04:14.2
00:01:03.7
00:00:05.8

82

=
117
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 82.0
11.05
00:04:14.6
00:01:04.1
00:00:00.4

83

=
67
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 81.2
11.47
00:04:17.0
00:01:06.5
00:00:02.4

84

=
116
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 81.0
11.6
00:04:17.8
00:01:07.3
00:00:00.8

85

=
110
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 81.0
11.62
00:04:17.9
00:01:07.4
00:00:00.1

86

=
109
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 81.0
11.62
00:04:17.9
00:01:07.4
00:00:00.0

87

=
118
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.7
12.31
00:04:21.9
00:01:11.4
00:00:04.0

88

=
88
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 78.9
12.78
00:04:24.6
00:01:14.1
00:00:02.7

89

=
60
ANTOS ALEKSANDER
MOLINSKI PIOTR
PEUGEOT 306
SK4 77.8
13.45
00:04:28.5
01:00.0
00:01:18.0
00:00:03.9

90

=
104
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 76.4
14.28
00:04:33.3
00:01:22.8
00:00:04.8

91

=
68
BILEWICZ PRZEMSYŁAW
BILEWICZ WALDEMAR
RENAULT MEGANE
SK4 76.3
14.33
00:04:33.6
00:01:23.1
00:00:00.3

92

=
36
GOLUCH MARCIN
KONDRAT PIOTR
SUBARU
SK5 72.7
16.67
00:04:47.2
01:00.0
00:01:36.7
00:00:13.6

93

=
42
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 71.3
17.67
00:04:53.0
00:01:42.5
00:00:05.8

94

=
37
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 68.9
19.41
00:05:03.1
01:00.0
00:01:52.6
00:00:10.1

95

=
9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 65.6
22.02
00:05:18.2
00:02:07.7
00:00:15.1

96

=
82
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 58.2
29.0
00:05:58.7
00:02:48.2
00:00:40.5

97

=
120
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 27.1
99.9
00:12:49.9
00:30.0
00:09:39.4
00:06:51.2

98

=
25
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 10.8
299.29
00:32:06.4
00:28:55.9
00:19:16.5

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 1
za wczesny wjazd
2018-07-01 10:22
37
60
PRZEMEK CZACHOWICZ / MAREK KOZDROŃ
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:36
60
60
ALEKSANDER ANTOS / PIOTR MOLINSKI
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:44
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:51
120
30
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:56
17
60
ADAM KWIATKOWSKI / GRZEGORZ GAJEWSKI
PKC 2A
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 11:10
71
10
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:16
81
10
RADOSŁAW KOZAKIEWICZ / RAFAŁ ROGOZA
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:17
36
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 11:26
120
140
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 12:12
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:26
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
34
20
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:02
53
90
PAWEŁ KIEŁBASA / BARTOSZ DĘBOWSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:20
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
23
30
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 3
kara za zlamanie regulaminu
2018-07-01 17:03
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:14
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:20
94
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:32
114
5
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:37
55
60
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PKC 6A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 18:48

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
32
PATRYK ZUTEREK / TOMASZ JURANEK
PKC 1
awaria
113
PIOTR KACZMAREK / MARTYNIAK ALEKSANDER
PS 1
Awaria
84
MARCIN ŚWIDER / MATEUSZ SOLARCZYK
PS 1
Awaria
119
GRZEGORZ TRZECIAK / MATEUSZ DURLIK
PS 1
Awaria
115
KRZYSZTOF TRYBUS / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 1
Awaria