Banner 2tm18
 


PS 6 - HILLY- 6.0 km - 16:38


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

36
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 98.2
0.00
00:03:40.0
0.0
0.0 

2.

31
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 95.7
0.95
00:03:45.7
00:00:05.7
00:00:05.7

3.

33
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 94.1
1.60
00:03:49.6
00:00:09.6
00:00:03.9

4.

34
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 92.3
2.35
00:03:54.1
00:00:14.1
00:00:04.5

5.

38
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 88.7
3.90
00:04:03.4
00:00:23.4
00:00:09.3

6.

35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 85.2
5.57
00:04:13.4
00:00:33.4
00:00:10.0

7.

41
KULEJ PIOTR
JORDAN PIOTR
SUBARU IMPREZA
SK5 79.3
8.75
00:04:32.5
00:00:52.5
00:00:19.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
31
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 93.4
0.0
00:21:46.3
0.0
0.0 

2

  =
36
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 93.3
0.05
00:21:48.0
00:00:01.7
00:00:01.7

3

  =
33
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 91.3
0.89
00:22:16.4
00:00:30.1
00:00:28.4

4

  =
38
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 87.0
2.83
00:23:22.3
00:01:36.0
00:01:05.9

5

  =
35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 84.4
4.12
00:24:05.9
00:02:19.6
00:00:43.6

6

  =
41
KULEJ PIOTR
JORDAN PIOTR
SUBARU IMPREZA
SK5 81.6
5.57
00:24:55.0
00:03:08.7
00:00:49.1

7

  =
34
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 75.4
9.2
00:26:58.2
00:05:11.9
00:02:03.2

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
6
100
KAMIL WINNICKI / MATEUSZ RADECKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 10:19
28
120
KAROL BRAUN / TOMASZ KRZYSZTOFIK
PKC 2A
wczesniejszy wjazd o 2 min
2018-05-26 10:51
100
10
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN BALL
PKC 2A
Spoznienie
2018-05-26 12:01
76
80
TOMASZ ŻELECHOWSKI / TOMASZ PSZCZÓŁKOWSKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 13:42
93
10
ROBERT OZGA / NATALIA OZGA
PKC 4
Spoznienie
2018-05-26 17:29
131
100
GRZEGORZ REDA / MARCIN CZYŻEWSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 17:51
110
30
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
119
20
ALEKSANDER ILCZUK / FILIP KAMIEŃSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
121
10
MARCIN CELUCH / KONRAD DOMINO
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:03
102
34
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-05-26 19:56

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
17
DARIUSZ KONARSKI / ŁUKASZ ZAPART
PS 1
Wypadek
20
MARCIN NIEWITECKI / MACIEJ GLEIXNER
PKC 0
nie wystartowal
56
ALEKSANDER ANTOS / ALEKS DUDOŃ
PKC 0
Nie wystartowali do rajdu
114
PIOTR SATAŁA / ANDRZEJ GROCHOWSKI
PS 1
wycofanie
78
PIOTR PIESKO / KONRAD JASKIEWICZ
PS 2
wycofanie
108
TOMASZ SOKOŁOWSKI / RAFAŁ RADZIK
PS 2
wycofane
111
ŁUKASZ JĘDOROWICZ / ARTUR CIERECH
PS 2
Awaria
46
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PS 4
Wypadek
91
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PS 3
awaria
3
MARCIN BABRAJ / MICHAŁ MAJEWSKI
PS 5
wypadek
42
IGOR BARTOŁD / PAWEŁ WIŚNIEWSKI
PS 5
Wycofanie na starcie do OS
37
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 4
wycofane
115
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PKC 4A
Rezygnacja
40
PIOTR KACZMAREK / ARKADIUSZ PIĘTKA
PS 3
Rezygnacja po PS3
30
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 5
Awaria
84
MARIUSZ BRYLSKI / SŁAWOMIR SZPOT
PKC 5
rezygnacja
66
MICHAŁ SŁUPSKI / KRZYSZTOF MAZUR
PS 6
wypadek
119
ALEKSANDER ILCZUK / FILIP KAMIEŃSKI
PS 6
Wypadek
113
SZYMON SZYSZKOWSKI / MATEUSZ CHMIELEWSKI
PKC 6
Awaris