Banner 2tm18
 


PS 6 - HILLY- 6.0 km - 16:38


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

67
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 95.1
0.00
00:03:47.1
0.0
0.0 

2.

72
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 90.6
1.90
00:03:58.5
00:00:11.4
00:00:11.4

3.

75
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 90.5
1.92
00:03:58.6
00:00:11.5
00:00:00.1

4.

77
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 89.3
2.48
00:04:02.0
00:00:14.9
00:00:03.4

5.

48
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 88.2
2.98
00:04:05.0
00:00:17.9
00:00:03.0

6.

51
KIEŁBASA PAWEŁ
HANDKOWSKI MARCIN
BMW E30
SK4 87.7
3.18
00:04:06.2
00:00:19.1
00:00:01.2

7.

70
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 87.6
3.27
00:04:06.7
00:00:19.6
00:00:00.5

8.

49
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 85.9
4.07
00:04:11.5
00:00:24.4
00:00:04.8

9.

47
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 85.3
4.37
00:04:13.3
00:00:26.2
00:00:01.8

10.

50
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 84.9
4.57
00:04:14.5
00:00:27.4
00:00:01.2

11.

57
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 84.8
4.60
00:04:14.7
00:00:27.6
00:00:00.2

12.

62
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 84.3
4.87
00:04:16.3
00:00:29.2
00:00:01.6

13.

58
SIENKIEWICZ PAWEŁ
NOWAK MACIEK
HONDA CIVIC
SK4 83.9
5.03
00:04:17.3
00:00:30.2
00:00:01.0

14.

45
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 83.4
5.30
00:04:18.9
00:00:31.8
00:00:01.6

15.

61
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 83.1
5.45
00:04:19.8
00:00:32.7
00:00:00.9

16.

52
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 83.1
5.47
00:04:19.9
00:00:32.8
00:00:00.1

17.

53
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 83.0
5.50
00:04:20.1
00:00:33.0
00:00:00.2

18.

44
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 83.0
5.50
00:04:20.1
00:00:33.0
00:00:00.0

19.

69
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 83.0
5.53
00:04:20.3
00:00:33.2
00:00:00.2

20.

60
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 82.8
5.65
00:04:21.0
00:00:33.9
00:00:00.7

21.

59
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 82.2
5.93
00:04:22.7
00:00:35.6
00:00:01.7

22.

55
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 81.5
6.32
00:04:25.0
00:00:37.9
00:00:02.3

23.

63
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 80.9
6.65
00:04:27.0
00:00:39.9
00:00:02.0

24.

73
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 80.6
6.82
00:04:28.0
00:00:40.9
00:00:01.0

25.

71
KUREK PRZEMYSLAW
KRAFT JAKUB
VW
SK4 80.3
6.97
00:04:28.9
00:00:41.8
00:00:00.9

26.

64
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 79.6
7.35
00:04:31.2
00:00:44.1
00:00:02.3

27.

76
ŻELECHOWSKI TOMASZ
PSZCZÓŁKOWSKI TOMASZ
DAEWOO LANOS
SK4 78.1
8.23
00:04:36.5
00:00:49.4
00:00:05.3

28.

65
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 77.6
8.55
00:04:38.4
00:00:51.3
00:00:01.9

29.

43
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 14.3
213.20
00:25:06.3
00:21:19.2
00:20:27.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
67
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 91.5
0.0
00:22:14.5
0.0
0.0 

2

  =
77
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 88.7
1.22
00:22:55.8
00:00:41.3
00:00:41.3

3

  =
75
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 88.4
1.35
00:23:00.4
00:00:45.9
00:00:04.6

4

1
70
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 86.8
2.09
00:23:25.2
00:01:10.7
00:00:24.8

5

5
72
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 83.8
3.62
00:24:17.1
00:02:02.6
00:00:51.9

6

1
45
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 83.6
3.68
00:24:19.1
00:02:04.6
00:00:02.0

7

1
53
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 83.2
3.93
00:24:27.7
00:02:13.2
00:00:08.6

8

1
47
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 83.0
4.01
00:24:30.4
00:02:15.9
00:00:02.7

9

2
58
SIENKIEWICZ PAWEŁ
NOWAK MACIEK
HONDA CIVIC
SK4 81.9
4.59
00:24:50.2
00:02:35.7
00:00:19.8

10

3
50
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 81.7
4.7
00:24:53.7
00:02:39.2
00:00:03.5

11

4
57
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 81.3
4.89
00:25:00.2
00:02:45.7
00:00:06.5

12

  =
71
KUREK PRZEMYSLAW
KRAFT JAKUB
VW
SK4 81.2
4.98
00:25:03.3
00:02:48.8
00:00:03.1

13

1
69
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 81.1
5.03
00:25:05.0
00:02:50.5
00:00:01.7

14

2
62
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 80.6
5.32
00:25:14.7
00:03:00.2
00:00:09.7

15

2
59
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 79.5
5.91
00:25:34.7
00:03:20.2
00:00:20.0

16

2
73
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 79.0
6.22
00:25:45.2
00:03:30.7
00:00:10.5

17

2
60
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 78.3
6.62
00:25:58.9
00:03:44.4
00:00:13.7

18

2
52
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 77.9
6.85
00:26:06.8
00:03:52.3
00:00:07.9

19

2
44
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 77.7
6.94
00:26:09.9
00:03:55.4
00:00:03.1

20

2
64
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 76.0
8.01
00:26:46.1
00:04:31.6
00:00:36.2

21

3
49
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 75.3
8.44
00:27:00.5
00:04:46.0
00:00:14.4

22

1
63
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 75.0
8.61
00:27:06.4
00:04:51.9
00:00:05.9

23

2
51
KIEŁBASA PAWEŁ
HANDKOWSKI MARCIN
BMW E30
SK4 74.2
9.15
00:27:24.7
00:05:10.2
00:00:18.3

24

2
76
ŻELECHOWSKI TOMASZ
PSZCZÓŁKOWSKI TOMASZ
DAEWOO LANOS
SK4 72.5
10.27
00:28:02.6
01:20.0
00:05:48.1
00:00:37.9

25

3
61
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 70.9
11.43
00:28:42.0
00:06:27.5
00:00:39.4

26

1
65
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 70.7
11.56
00:28:46.4
00:06:31.9
00:00:04.4

27

2
55
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 60.4
20.2
00:33:39.3
00:11:24.8
00:04:52.9

28

24
43
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 45.9
39.09
00:44:19.7
00:22:05.2
00:10:40.4

29

1
48
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 40.6
49.41
00:50:09.5
00:27:55.0
00:05:49.8

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
6
100
KAMIL WINNICKI / MATEUSZ RADECKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 10:19
28
120
KAROL BRAUN / TOMASZ KRZYSZTOFIK
PKC 2A
wczesniejszy wjazd o 2 min
2018-05-26 10:51
100
10
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN BALL
PKC 2A
Spoznienie
2018-05-26 12:01
76
80
TOMASZ ŻELECHOWSKI / TOMASZ PSZCZÓŁKOWSKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 13:42
93
10
ROBERT OZGA / NATALIA OZGA
PKC 4
Spoznienie
2018-05-26 17:29
131
100
GRZEGORZ REDA / MARCIN CZYŻEWSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 17:51
110
30
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
119
20
ALEKSANDER ILCZUK / FILIP KAMIEŃSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
121
10
MARCIN CELUCH / KONRAD DOMINO
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:03
102
34
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-05-26 19:56

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
17
DARIUSZ KONARSKI / ŁUKASZ ZAPART
PS 1
Wypadek
20
MARCIN NIEWITECKI / MACIEJ GLEIXNER
PKC 0
nie wystartowal
56
ALEKSANDER ANTOS / ALEKS DUDOŃ
PKC 0
Nie wystartowali do rajdu
114
PIOTR SATAŁA / ANDRZEJ GROCHOWSKI
PS 1
wycofanie
78
PIOTR PIESKO / KONRAD JASKIEWICZ
PS 2
wycofanie
108
TOMASZ SOKOŁOWSKI / RAFAŁ RADZIK
PS 2
wycofane
111
ŁUKASZ JĘDOROWICZ / ARTUR CIERECH
PS 2
Awaria
46
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PS 4
Wypadek
91
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PS 3
awaria
3
MARCIN BABRAJ / MICHAŁ MAJEWSKI
PS 5
wypadek
42
IGOR BARTOŁD / PAWEŁ WIŚNIEWSKI
PS 5
Wycofanie na starcie do OS
37
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 4
wycofane
115
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PKC 4A
Rezygnacja
40
PIOTR KACZMAREK / ARKADIUSZ PIĘTKA
PS 3
Rezygnacja po PS3
30
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 5
Awaria
84
MARIUSZ BRYLSKI / SŁAWOMIR SZPOT
PKC 5
rezygnacja
66
MICHAŁ SŁUPSKI / KRZYSZTOF MAZUR
PS 6
wypadek
119
ALEKSANDER ILCZUK / FILIP KAMIEŃSKI
PS 6
Wypadek
113
SZYMON SZYSZKOWSKI / MATEUSZ CHMIELEWSKI
PKC 6
Awaris