Banner 2tm18
 


PS 6 - HILLY- 6.0 km - 16:38


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

14
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 92.5
0.00
00:03:53.6
0.0
0.0 

2.

15
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 91.1
0.57
00:03:57.0
00:00:03.4
00:00:03.4

3.

18
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 86.1
2.87
00:04:10.8
00:00:17.2
00:00:13.8

4.

16
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 84.9
3.45
00:04:14.3
00:00:20.7
00:00:03.5

5.

19
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 82.8
4.53
00:04:20.8
00:00:27.2
00:00:06.5

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
14
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 90.2
0.0
00:22:33.4
0.0
0.0 

2

  =
15
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.5
0.3
00:22:43.5
00:00:10.1
00:00:10.1

3

  =
18
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 85.1
2.37
00:23:53.9
00:01:20.5
00:01:10.4

4

  =
16
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 83.5
3.19
00:24:21.4
00:01:48.0
00:00:27.5

5

  =
19
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 80.5
4.82
00:25:16.8
00:02:43.4
00:00:55.4

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
6
100
KAMIL WINNICKI / MATEUSZ RADECKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 10:19
28
120
KAROL BRAUN / TOMASZ KRZYSZTOFIK
PKC 2A
wczesniejszy wjazd o 2 min
2018-05-26 10:51
100
10
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN BALL
PKC 2A
Spoznienie
2018-05-26 12:01
76
80
TOMASZ ŻELECHOWSKI / TOMASZ PSZCZÓŁKOWSKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 13:42
93
10
ROBERT OZGA / NATALIA OZGA
PKC 4
Spoznienie
2018-05-26 17:29
131
100
GRZEGORZ REDA / MARCIN CZYŻEWSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 17:51
110
30
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
119
20
ALEKSANDER ILCZUK / FILIP KAMIEŃSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
121
10
MARCIN CELUCH / KONRAD DOMINO
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:03
102
34
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-05-26 19:56

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
17
DARIUSZ KONARSKI / ŁUKASZ ZAPART
PS 1
Wypadek
20
MARCIN NIEWITECKI / MACIEJ GLEIXNER
PKC 0
nie wystartowal
56
ALEKSANDER ANTOS / ALEKS DUDOŃ
PKC 0
Nie wystartowali do rajdu
114
PIOTR SATAŁA / ANDRZEJ GROCHOWSKI
PS 1
wycofanie
78
PIOTR PIESKO / KONRAD JASKIEWICZ
PS 2
wycofanie
108
TOMASZ SOKOŁOWSKI / RAFAŁ RADZIK
PS 2
wycofane
111
ŁUKASZ JĘDOROWICZ / ARTUR CIERECH
PS 2
Awaria
46
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PS 4
Wypadek
91
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PS 3
awaria
3
MARCIN BABRAJ / MICHAŁ MAJEWSKI
PS 5
wypadek
42
IGOR BARTOŁD / PAWEŁ WIŚNIEWSKI
PS 5
Wycofanie na starcie do OS
37
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 4
wycofane
115
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PKC 4A
Rezygnacja
40
PIOTR KACZMAREK / ARKADIUSZ PIĘTKA
PS 3
Rezygnacja po PS3
30
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 5
Awaria
84
MARIUSZ BRYLSKI / SŁAWOMIR SZPOT
PKC 5
rezygnacja
66
MICHAŁ SŁUPSKI / KRZYSZTOF MAZUR
PS 6
wypadek
119
ALEKSANDER ILCZUK / FILIP KAMIEŃSKI
PS 6
Wypadek
113
SZYMON SZYSZKOWSKI / MATEUSZ CHMIELEWSKI
PKC 6
Awaris