Banner 2tm18
 


PS 5 - FULLY- 5.3 km - 15:55


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

36
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 95.1
0.00
00:03:20.7
0.0
0.0 

2.

31
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 93.3
0.72
00:03:24.5
00:00:03.8
00:00:03.8

3.

67
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 91.8
1.34
00:03:27.8
00:00:07.1
00:00:03.3

4.

2
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 90.5
1.91
00:03:30.8
00:00:10.1
00:00:03.0

5.

34
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 90.4
1.96
00:03:31.1
00:00:10.4
00:00:00.3

6.

33
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 90.3
2.02
00:03:31.4
00:00:10.7
00:00:00.3

7.

14
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 90.2
2.06
00:03:31.6
00:00:10.9
00:00:00.2

8.

75
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 90.1
2.09
00:03:31.8
00:00:11.1
00:00:00.2

9.

22
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 89.4
2.42
00:03:33.5
00:00:12.8
00:00:01.7

10.

15
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.2
2.51
00:03:34.0
00:00:13.3
00:00:00.5

11.

77
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 89.0
2.60
00:03:34.5
00:00:13.8
00:00:00.5

12.

44
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 88.3
2.92
00:03:36.2
00:00:15.5
00:00:01.7

13.

10
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 88.3
2.92
00:03:36.2
00:00:15.5
00:00:00.0

14.

38
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 88.0
3.04
00:03:36.8
00:00:16.1
00:00:00.6

15.

72
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 87.8
3.11
00:03:37.2
00:00:16.5
00:00:00.4

16.

80
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 87.8
3.15
00:03:37.4
00:00:16.7
00:00:00.2

17.

48
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 87.7
3.17
00:03:37.5
00:00:16.8
00:00:00.1

18.

4
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
RO OPEN 2WD 87.3
3.36
00:03:38.5
00:00:17.8
00:00:01.0

19.

83
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 87.2
3.43
00:03:38.9
00:00:18.2
00:00:00.4

20.

43
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 86.6
3.72
00:03:40.4
00:00:19.7
00:00:01.5

21.

49
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 86.3
3.87
00:03:41.2
00:00:20.5
00:00:00.8

22.

102
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 86.2
3.89
00:03:41.3
00:00:20.6
00:00:00.1

23.

82
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 86.2
3.91
00:03:41.4
00:00:20.7
00:00:00.1

24.

70
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 86.1
3.94
00:03:41.6
00:00:20.9
00:00:00.2

25.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 85.9
4.06
00:03:42.2
00:00:21.5
00:00:00.6

26.

45
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 85.7
4.15
00:03:42.7
00:00:22.0
00:00:00.5

27.

119
ILCZUK ALEKSANDER
KAMIEŃSKI FILIP
SUBARU JUSTY
SK2 85.5
4.23
00:03:43.1
00:00:22.4
00:00:00.4

28.

7
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 85.5
4.25
00:03:43.2
00:00:22.5
00:00:00.1

29.

47
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 85.4
4.26
00:03:43.3
00:00:22.6
00:00:00.1

30.

81
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 85.3
4.32
00:03:43.6
00:00:22.9
00:00:00.3

31.

95
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 85.1
4.43
00:03:44.2
00:00:23.5
00:00:00.6

32.

18
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 85.0
4.49
00:03:44.5
00:00:23.8
00:00:00.3

33.

57
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 84.9
4.53
00:03:44.7
00:00:24.0
00:00:00.2

34.

110
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 84.9
4.55
00:03:44.8
00:00:24.1
00:00:00.1

35.

62
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 84.7
4.64
00:03:45.3
00:00:24.6
00:00:00.5

36.

50
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 84.5
4.72
00:03:45.7
00:00:25.0
00:00:00.4

37.

66
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 84.5
4.75
00:03:45.9
00:00:25.2
00:00:00.2

38.

12
FILIPEK ANDRZEJ
KĘDZIERSKI ADAM
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 84.2
4.87
00:03:46.5
00:00:25.8
00:00:00.6

39.

35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 84.1
4.94
00:03:46.9
00:00:26.2
00:00:00.4

40.

85
BOJANOWICZ TOMASZ
NIEMYJSKI PIOTR
CITREON C2
SK3 83.9
5.04
00:03:47.4
00:00:26.7
00:00:00.5

41.

117
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 83.3
5.36
00:03:49.1
00:00:28.4
00:00:01.7

42.

25
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 83.2
5.40
00:03:49.3
00:00:28.6
00:00:00.2

43.

60
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 83.1
5.45
00:03:49.6
00:00:28.9
00:00:00.3

44.

94
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 83.1
5.47
00:03:49.7
00:00:29.0
00:00:00.1

45.

6
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 82.9
5.55
00:03:50.1
00:00:29.4
00:00:00.4

46.

86
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
SK3 82.9
5.57
00:03:50.2
00:00:29.5
00:00:00.1

47.

69
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 82.8
5.60
00:03:50.4
00:00:29.7
00:00:00.2

48.

71
KUREK PRZEMYSLAW
KRAFT JAKUB
VW
SK4 82.7
5.64
00:03:50.6
00:00:29.9
00:00:00.2

49.

112
MARKIEWICZ DANIEL
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT SEICENTO
SK2 82.6
5.70
00:03:50.9
00:00:30.2
00:00:00.3

50.

23
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 82.5
5.75
00:03:51.2
00:00:30.5
00:00:00.3

51.

9
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 82.3
5.85
00:03:51.7
00:00:31.0
00:00:00.5

52.

19
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 82.2
5.94
00:03:52.2
00:00:31.5
00:00:00.5

53.

59
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 82.2
5.94
00:03:52.2
00:00:31.5
00:00:00.0

54.

16
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 82.1
5.96
00:03:52.3
00:00:31.6
00:00:00.1

55.

87
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 82.1
5.98
00:03:52.4
00:00:31.7
00:00:00.1

56.

5
ORYŃSKI JACEK
PAWŁOWSKI ADRIAN
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 82.1
6.00
00:03:52.5
00:00:31.8
00:00:00.1

57.

53
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 82.0
6.02
00:03:52.6
00:00:31.9
00:00:00.1

58.

118
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 81.9
6.09
00:03:53.0
00:00:32.3
00:00:00.4

59.

58
SIENKIEWICZ PAWEŁ
NOWAK MACIEK
HONDA CIVIC
SK4 81.8
6.13
00:03:53.2
00:00:32.5
00:00:00.2

60.

107
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
C2 CUP 81.6
6.23
00:03:53.7
00:00:33.0
00:00:00.5

61.

26
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 81.6
6.26
00:03:53.9
00:00:33.2
00:00:00.2

62.

90
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 81.5
6.28
00:03:54.0
00:00:33.3
00:00:00.1

63.

101
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 81.5
6.32
00:03:54.2
00:00:33.5
00:00:00.2

64.

113
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 81.5
6.32
00:03:54.2
00:00:33.5
00:00:00.0

65.

103
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 81.0
6.57
00:03:55.5
00:00:34.8
00:00:01.3

66.

24
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 80.7
6.75
00:03:56.5
00:00:35.8
00:00:01.0

67.

120
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 80.6
6.79
00:03:56.7
00:00:36.0
00:00:00.2

68.

27
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 80.5
6.83
00:03:56.9
00:00:36.2
00:00:00.2

69.

52
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 80.2
7.04
00:03:58.0
00:00:37.3
00:00:01.1

70.

61
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 80.1
7.09
00:03:58.3
00:00:37.6
00:00:00.3

71.

64
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 79.5
7.42
00:04:00.0
00:00:39.3
00:00:01.7

72.

65
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 79.3
7.53
00:04:00.6
00:00:39.9
00:00:00.6

73.

123
JOCZ TYMOTEUSZ
MALINOWSKI MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 78.9
7.75
00:04:01.8
00:00:41.1
00:00:01.2

74.

73
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 78.7
7.87
00:04:02.4
00:00:41.7
00:00:00.6

75.

106
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 78.3
8.11
00:04:03.7
00:00:43.0
00:00:01.3

76.

116
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 77.8
8.40
00:04:05.2
00:00:44.5
00:00:01.5

77.

63
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 77.8
8.40
00:04:05.2
00:00:44.5
00:00:00.0

78.

104
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 77.7
8.47
00:04:05.6
00:00:44.9
00:00:00.4

79.

100
GRUDKA MARIUSZ
BALL MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 77.5
8.60
00:04:06.3
00:00:45.6
00:00:00.7

80.

125
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 76.8
9.02
00:04:08.5
00:00:47.8
00:00:02.2

81.

28
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 76.5
9.21
00:04:09.5
00:00:48.8
00:00:01.0

82.

76
ŻELECHOWSKI TOMASZ
PSZCZÓŁKOWSKI TOMASZ
DAEWOO LANOS
SK4 76.1
9.43
00:04:10.7
00:00:50.0
00:00:01.2

83.

122
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 75.7
9.70
00:04:12.1
00:00:51.4
00:00:01.4

84.

124
MAJDAX MACIEJ
_ _
FIAT
SK2 75.4
9.89
00:04:13.1
00:00:52.4
00:00:01.0

85.

128
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 75.4
9.91
00:04:13.2
00:00:52.5
00:00:00.1

86.

130
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 75.3
9.96
00:04:13.5
00:00:52.8
00:00:00.3

87.

129
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 74.4
10.51
00:04:16.4
00:00:55.7
00:00:02.9

88.

131
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 73.7
10.96
00:04:18.8
00:00:58.1
00:00:02.4

89.

41
KULEJ PIOTR
JORDAN PIOTR
SUBARU IMPREZA
SK5 73.7
11.00
00:04:19.0
00:00:58.3
00:00:00.2

90.

121
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 73.4
11.17
00:04:19.9
00:00:59.2
00:00:00.9

91.

105
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 73.2
11.34
00:04:20.8
00:01:00.1
00:00:00.9

92.

55
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 72.0
12.15
00:04:25.1
00:01:04.4
00:00:04.3

93.

93
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 66.4
16.32
00:04:47.2
00:01:26.5
00:00:22.1

94.

126
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 66.3
16.43
00:04:47.8
00:01:27.1
00:00:00.6

95.

51
KIEŁBASA PAWEŁ
HANDKOWSKI MARCIN
BMW E30
SK4 52.3
30.91
00:06:04.5
00:02:43.8
00:01:16.7

96.

92
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 30.4
80.49
00:10:27.3
00:07:06.6
00:04:22.8

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
31
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 92.9
0.0
00:18:00.6
0.0
0.0 

2

2
36
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 92.3
0.27
00:18:08.0
00:00:07.4
00:00:07.4

3

2
33
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 90.7
0.94
00:18:26.8
00:00:26.2
00:00:18.8

4

2
67
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 90.7
0.96
00:18:27.4
00:00:26.8
00:00:00.6

5

3
14
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.7
1.41
00:18:39.8
00:00:39.2
00:00:12.4

6

3
15
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.2
1.65
00:18:46.5
00:00:45.9
00:00:06.7

7

4
2
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 88.8
1.79
00:18:50.5
00:00:49.9
00:00:04.0

8

2
77
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 88.6
1.91
00:18:53.8
00:00:53.2
00:00:03.3

9

3
80
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 88.2
2.1
00:18:59.1
00:00:58.5
00:00:05.3

10

4
75
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 88.0
2.19
00:19:01.8
00:01:01.2
00:00:02.7

11

5
10
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 87.4
2.47
00:19:09.5
00:01:08.9
00:00:07.7

12

3
43
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 87.1
2.61
00:19:13.4
00:01:12.8
00:00:03.9

13

4
70
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 86.7
2.79
00:19:18.5
00:01:17.9
00:00:05.1

14

6
38
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 86.7
2.81
00:19:18.9
00:01:18.3
00:00:00.4

15

3
4
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
RO OPEN 2WD 86.6
2.82
00:19:19.3
00:01:18.7
00:00:00.4

16

3
83
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 86.6
2.85
00:19:20.0
00:01:19.4
00:00:00.7

17

5
66
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 85.5
3.35
00:19:34.2
00:01:33.6
00:00:14.2

18

5
18
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 84.9
3.67
00:19:43.1
00:01:42.5
00:00:08.9

19

5
95
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 84.7
3.77
00:19:45.7
00:01:45.1
00:00:02.6

20

8
7
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 84.4
3.94
00:19:50.6
00:01:50.0
00:00:04.9

21

5
35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 84.2
4.01
00:19:52.5
00:01:51.9
00:00:01.9

22

7
82
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 84.2
4.04
00:19:53.3
00:01:52.7
00:00:00.8

23

7
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 84.1
4.07
00:19:54.2
00:01:53.6
00:00:00.9

24

3
85
BOJANOWICZ TOMASZ
NIEMYJSKI PIOTR
CITREON C2
SK3 84.1
4.08
00:19:54.4
00:01:53.8
00:00:00.2

25

6
81
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 84.0
4.13
00:19:55.7
00:01:55.1
00:00:01.3

26

8
102
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 83.9
4.16
00:19:56.7
00:01:56.1
00:00:01.0

27

8
45
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 83.7
4.29
00:20:00.2
00:01:59.6
00:00:03.5

28

4
16
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 83.2
4.53
00:20:07.1
00:02:06.5
00:00:06.9

29

4
53
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 83.2
4.55
00:20:07.6
00:02:07.0
00:00:00.5

30

7
9
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 82.7
4.78
00:20:13.9
00:02:13.3
00:00:06.3

31

5
87
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 82.7
4.8
00:20:14.5
00:02:13.9
00:00:00.6

32

9
47
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 82.5
4.89
00:20:17.1
00:02:16.5
00:00:02.6

33

5
86
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
SK3 82.4
4.94
00:20:18.5
00:02:17.9
00:00:01.4

34

11
72
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 82.4
4.95
00:20:18.6
00:02:18.0
00:00:00.1

35

5
12
FILIPEK ANDRZEJ
KĘDZIERSKI ADAM
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 82.3
4.99
00:20:19.7
00:02:19.1
00:00:01.1

36

3
25
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 82.3
5.0
00:20:20.1
00:02:19.5
00:00:00.4

37

12
41
KULEJ PIOTR
JORDAN PIOTR
SUBARU IMPREZA
SK5 82.2
5.09
00:20:22.5
00:02:21.9
00:00:02.4

38

4
94
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 82.1
5.14
00:20:23.9
00:02:23.3
00:00:01.4

39

4
58
SIENKIEWICZ PAWEŁ
NOWAK MACIEK
HONDA CIVIC
SK4 81.5
5.46
00:20:32.9
00:02:32.3
00:00:09.0

40

4
101
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 81.4
5.49
00:20:33.9
00:02:33.3
00:00:01.0

41

6
71
KUREK PRZEMYSLAW
KRAFT JAKUB
VW
SK4 81.4
5.51
00:20:34.4
00:02:33.8
00:00:00.5

42

6
26
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 81.1
5.65
00:20:38.3
00:02:37.7
00:00:03.9

43

3
103
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 81.1
5.66
00:20:38.4
00:02:37.8
00:00:00.1

44

7
50
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 81.1
5.68
00:20:39.2
00:02:38.6
00:00:00.8

45

7
69
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 80.7
5.88
00:20:44.7
00:02:44.1
00:00:05.5

46

4
5
ORYŃSKI JACEK
PAWŁOWSKI ADRIAN
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 80.7
5.9
00:20:45.3
00:02:44.7
00:00:00.6

47

7
57
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 80.6
5.91
00:20:45.5
00:02:44.9
00:00:00.2

48

5
23
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 80.5
6.01
00:20:48.4
00:02:47.8
00:00:02.9

49

8
117
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 80.2
6.18
00:20:53.1
00:02:52.5
00:00:04.7

50

6
19
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 80.0
6.29
00:20:56.0
00:02:55.4
00:00:02.9

51

2
100
GRUDKA MARIUSZ
BALL MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 79.9
6.34
00:20:57.4
00:10.0
00:02:56.8
00:00:01.4

52

3
24
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 79.9
6.35
00:20:57.7
00:02:57.1
00:00:00.3

53

8
62
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 79.8
6.37
00:20:58.4
00:02:57.8
00:00:00.7

54

5
90
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 79.6
6.47
00:21:01.1
00:03:00.5
00:00:02.7

55

5
27
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 79.2
6.72
00:21:08.2
00:03:07.6
00:00:07.1

56

8
59
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 79.0
6.86
00:21:12.0
00:03:11.4
00:00:03.8

57

6
73
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 78.6
7.05
00:21:17.2
00:03:16.6
00:00:05.2

58

9
112
MARKIEWICZ DANIEL
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT SEICENTO
SK2 78.5
7.11
00:21:19.1
00:03:18.5
00:00:01.9

59

1
110
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 78.4
7.2
00:21:21.6
00:30.0
00:03:21.0
00:00:02.5

60

8
113
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 78.2
7.32
00:21:24.9
00:03:24.3
00:00:03.3

61

4
119
ILCZUK ALEKSANDER
KAMIEŃSKI FILIP
SUBARU JUSTY
SK2 78.1
7.35
00:21:25.6
00:20.0
00:03:25.0
00:00:00.7

62

7
107
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
C2 CUP 78.1
7.39
00:21:26.8
00:03:26.2
00:00:01.2

63

3
106
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 77.9
7.47
00:21:29.1
00:03:28.5
00:00:02.3

64

10
22
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 77.8
7.54
00:21:31.0
00:03:30.4
00:00:01.9

65

6
60
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 77.4
7.79
00:21:37.9
00:03:37.3
00:00:06.9

66

4
118
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 77.3
7.82
00:21:38.9
00:03:38.3
00:00:01.0

67

5
52
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 76.9
8.11
00:21:46.9
00:03:46.3
00:00:08.0

68

8
44
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 76.7
8.22
00:21:49.8
00:03:49.2
00:00:02.9

69

4
120
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 76.6
8.28
00:21:51.7
00:03:51.1
00:00:01.9

70

5
123
JOCZ TYMOTEUSZ
MALINOWSKI MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 75.7
8.81
00:22:06.5
00:04:05.9
00:00:14.8

71

6
64
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 75.2
9.11
00:22:14.9
00:04:14.3
00:00:08.4

72

6
116
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 74.6
9.51
00:22:25.9
00:04:25.3
00:00:11.0

73

6
63
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 73.9
9.99
00:22:39.4
00:04:38.8
00:00:13.5

74

12
49
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 73.4
10.34
00:22:49.0
00:04:48.4
00:00:09.6

75

6
128
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 73.2
10.46
00:22:52.5
00:04:51.9
00:00:03.5

76

4
129
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 73.2
10.47
00:22:52.6
00:04:52.0
00:00:00.1

77

6
130
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 72.9
10.67
00:22:58.3
00:04:57.7
00:00:05.7

78

6
122
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 72.6
10.85
00:23:03.3
00:05:02.7
00:00:05.0

79

3
105
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 72.6
10.85
00:23:03.3
00:05:02.7
00:00:00.0

80

9
34
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 72.6
10.88
00:23:04.1
00:05:03.5
00:00:00.8

81

4
125
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 72.5
10.93
00:23:05.6
00:05:05.0
00:00:01.5

82

20
51
KIEŁBASA PAWEŁ
HANDKOWSKI MARCIN
BMW E30
SK4 71.8
11.39
00:23:18.5
00:05:17.9
00:00:12.9

83

5
76
ŻELECHOWSKI TOMASZ
PSZCZÓŁKOWSKI TOMASZ
DAEWOO LANOS
SK4 71.4
11.67
00:23:26.1
01:20.0
00:05:25.5
00:00:07.6

84

7
28
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 70.5
12.35
00:23:45.2
02:00.0
00:05:44.6
00:00:19.1

85

7
124
MAJDAX MACIEJ
_ _
FIAT
SK2 70.0
12.67
00:23:54.0
00:05:53.4
00:00:08.8

86

4
121
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 69.6
13.01
00:24:03.6
00:10.0
00:06:03.0
00:00:09.6

87

6
65
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 69.4
13.17
00:24:08.0
00:06:07.4
00:00:04.4

88

7
61
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 68.7
13.68
00:24:22.2
00:06:21.6
00:00:14.2

89

5
93
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 66.6
15.29
00:25:07.1
00:10.0
00:07:06.5
00:00:44.9

90

3
131
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 66.5
15.4
00:25:10.2
01:40.0
00:07:09.6
00:00:03.1

91

5
126
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 66.0
15.81
00:25:21.8
00:07:21.2
00:00:11.6

92

71
92
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 64.0
17.52
00:26:09.5
00:08:08.9
00:00:47.7

93

4
55
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 57.3
24.15
00:29:14.3
00:11:13.7
00:03:04.8

94

4
104
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 45.2
40.9
00:37:01.8
00:19:01.2
00:07:47.5

95

4
48
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 36.3
60.35
00:46:04.5
00:28:03.9
00:09:02.7

96

4
6
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 34.5
65.61
00:48:31.2
01:40.0
00:30:30.6
00:02:26.7

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
6
100
KAMIL WINNICKI / MATEUSZ RADECKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 10:19
28
120
KAROL BRAUN / TOMASZ KRZYSZTOFIK
PKC 2A
wczesniejszy wjazd o 2 min
2018-05-26 10:51
100
10
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN BALL
PKC 2A
Spoznienie
2018-05-26 12:01
76
80
TOMASZ ŻELECHOWSKI / TOMASZ PSZCZÓŁKOWSKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 13:42
93
10
ROBERT OZGA / NATALIA OZGA
PKC 4
Spoznienie
2018-05-26 17:29
131
100
GRZEGORZ REDA / MARCIN CZYŻEWSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 17:51
110
30
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
119
20
ALEKSANDER ILCZUK / FILIP KAMIEŃSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
121
10
MARCIN CELUCH / KONRAD DOMINO
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:03
102
34
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-05-26 19:56

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
17
DARIUSZ KONARSKI / ŁUKASZ ZAPART
PS 1
Wypadek
20
MARCIN NIEWITECKI / MACIEJ GLEIXNER
PKC 0
nie wystartowal
56
ALEKSANDER ANTOS / ALEKS DUDOŃ
PKC 0
Nie wystartowali do rajdu
114
PIOTR SATAŁA / ANDRZEJ GROCHOWSKI
PS 1
wycofanie
78
PIOTR PIESKO / KONRAD JASKIEWICZ
PS 2
wycofanie
108
TOMASZ SOKOŁOWSKI / RAFAŁ RADZIK
PS 2
wycofane
111
ŁUKASZ JĘDOROWICZ / ARTUR CIERECH
PS 2
Awaria
46
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PS 4
Wypadek
91
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PS 3
awaria
3
MARCIN BABRAJ / MICHAŁ MAJEWSKI
PS 5
wypadek
42
IGOR BARTOŁD / PAWEŁ WIŚNIEWSKI
PS 5
Wycofanie na starcie do OS
37
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 4
wycofane
115
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PKC 4A
Rezygnacja
40
PIOTR KACZMAREK / ARKADIUSZ PIĘTKA
PS 3
Rezygnacja po PS3
30
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 5
Awaria
84
MARIUSZ BRYLSKI / SŁAWOMIR SZPOT
PKC 5
rezygnacja