Banner 2tm18
 


PS 4 - HILLY- 6.0 km - 13:52


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

30
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 97.4
0.00
00:03:41.7
0.0
0.0 

2.

36
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 95.9
0.60
00:03:45.3
00:00:03.6
00:00:03.6

3.

42
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 93.6
1.52
00:03:50.8
00:00:09.1
00:00:05.5

4.

67
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 93.3
1.63
00:03:51.5
00:00:09.8
00:00:00.7

5.

31
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 92.9
1.80
00:03:52.5
00:00:10.8
00:00:01.0

6.

14
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 91.8
2.27
00:03:55.3
00:00:13.6
00:00:02.8

7.

33
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 91.6
2.35
00:03:55.8
00:00:14.1
00:00:00.5

8.

3
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
RO OPEN 2WD 91.4
2.42
00:03:56.2
00:00:14.5
00:00:00.4

9.

34
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 91.3
2.50
00:03:56.7
00:00:15.0
00:00:00.5

10.

15
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 91.0
2.60
00:03:57.3
00:00:15.6
00:00:00.6

11.

2
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 90.2
2.95
00:03:59.4
00:00:17.7
00:00:02.1

12.

80
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 90.0
3.07
00:04:00.1
00:00:18.4
00:00:00.7

13.

43
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 89.2
3.42
00:04:02.2
00:00:20.5
00:00:02.1

14.

75
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 89.1
3.43
00:04:02.3
00:00:20.6
00:00:00.1

15.

10
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 89.1
3.47
00:04:02.5
00:00:20.8
00:00:00.2

16.

77
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 88.9
3.57
00:04:03.1
00:00:21.4
00:00:00.6

17.

22
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 88.6
3.67
00:04:03.7
00:00:22.0
00:00:00.6

18.

92
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 88.3
3.80
00:04:04.5
00:00:22.8
00:00:00.8

19.

4
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
RO OPEN 2WD 88.3
3.82
00:04:04.6
00:00:22.9
00:00:00.1

20.

41
KULEJ PIOTR
JORDAN PIOTR
SUBARU IMPREZA
SK5 87.8
4.07
00:04:06.1
00:00:24.4
00:00:01.5

21.

83
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 87.7
4.10
00:04:06.3
00:00:24.6
00:00:00.2

22.

70
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 87.6
4.13
00:04:06.5
00:00:24.8
00:00:00.2

23.

38
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 87.5
4.18
00:04:06.8
00:00:25.1
00:00:00.3

24.

95
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 87.3
4.27
00:04:07.3
00:00:25.6
00:00:00.5

25.

84
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 87.0
4.42
00:04:08.2
00:00:26.5
00:00:00.9

26.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 86.4
4.73
00:04:10.1
00:00:28.4
00:00:01.9

27.

35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 85.9
4.95
00:04:11.4
00:00:29.7
00:00:01.3

28.

102
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 85.7
5.05
00:04:12.0
00:00:30.3
00:00:00.6

29.

81
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 85.5
5.15
00:04:12.6
00:00:30.9
00:00:00.6

30.

51
KIEŁBASA PAWEŁ
HANDKOWSKI MARCIN
BMW E30
SK4 85.5
5.17
00:04:12.7
00:00:31.0
00:00:00.1

31.

18
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 85.4
5.18
00:04:12.8
00:00:31.1
00:00:00.1

32.

50
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 85.2
5.30
00:04:13.5
00:00:31.8
00:00:00.7

33.

9
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 85.1
5.33
00:04:13.7
00:00:32.0
00:00:00.2

34.

55
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 85.1
5.37
00:04:13.9
00:00:32.2
00:00:00.2

35.

66
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 85.1
5.37
00:04:13.9
00:00:32.2
00:00:00.0

36.

110
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 85.0
5.40
00:04:14.1
00:00:32.4
00:00:00.2

37.

57
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 84.8
5.48
00:04:14.6
00:00:32.9
00:00:00.5

38.

82
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 84.8
5.48
00:04:14.6
00:00:32.9
00:00:00.0

39.

45
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 84.6
5.62
00:04:15.4
00:00:33.7
00:00:00.8

40.

117
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 84.4
5.70
00:04:15.9
00:00:34.2
00:00:00.5

41.

12
FILIPEK ANDRZEJ
KĘDZIERSKI ADAM
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 84.4
5.72
00:04:16.0
00:00:34.3
00:00:00.1

42.

85
BOJANOWICZ TOMASZ
NIEMYJSKI PIOTR
CITREON C2
SK3 84.3
5.77
00:04:16.3
00:00:34.6
00:00:00.3

43.

119
ILCZUK ALEKSANDER
KAMIEŃSKI FILIP
SUBARU JUSTY
SK2 84.2
5.82
00:04:16.6
00:00:34.9
00:00:00.3

44.

69
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 84.0
5.88
00:04:17.0
00:00:35.3
00:00:00.4

45.

7
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 83.9
5.98
00:04:17.6
00:00:35.9
00:00:00.6

46.

49
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 83.8
6.03
00:04:17.9
00:00:36.2
00:00:00.3

47.

62
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 83.6
6.12
00:04:18.4
00:00:36.7
00:00:00.5

48.

113
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 83.4
6.22
00:04:19.0
00:00:37.3
00:00:00.6

49.

53
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 83.4
6.23
00:04:19.1
00:00:37.4
00:00:00.1

50.

100
GRUDKA MARIUSZ
BALL MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 83.3
6.25
00:04:19.2
00:00:37.5
00:00:00.1

51.

60
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 82.9
6.47
00:04:20.5
00:00:38.8
00:00:01.3

52.

16
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 82.9
6.48
00:04:20.6
00:00:38.9
00:00:00.1

53.

86
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
SK3 82.6
6.63
00:04:21.5
00:00:39.8
00:00:00.9

54.

87
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 82.5
6.68
00:04:21.8
00:00:40.1
00:00:00.3

55.

26
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 82.2
6.85
00:04:22.8
00:00:41.1
00:00:01.0

56.

58
SIENKIEWICZ PAWEŁ
NOWAK MACIEK
HONDA CIVIC
SK4 82.1
6.88
00:04:23.0
00:00:41.3
00:00:00.2

57.

94
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 82.1
6.90
00:04:23.1
00:00:41.4
00:00:00.1

58.

112
MARKIEWICZ DANIEL
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT SEICENTO
SK2 81.8
7.05
00:04:24.0
00:00:42.3
00:00:00.9

59.

23
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 81.8
7.08
00:04:24.2
00:00:42.5
00:00:00.2

60.

24
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 81.8
7.08
00:04:24.2
00:00:42.5
00:00:00.0

61.

25
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 81.8
7.08
00:04:24.2
00:00:42.5
00:00:00.0

62.

61
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 81.7
7.13
00:04:24.5
00:00:42.8
00:00:00.3

63.

101
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 81.5
7.22
00:04:25.0
00:00:43.3
00:00:00.5

64.

118
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 81.2
7.38
00:04:26.0
00:00:44.3
00:00:01.0

65.

103
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 81.2
7.40
00:04:26.1
00:00:44.4
00:00:00.1

66.

6
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 81.0
7.48
00:04:26.6
00:00:44.9
00:00:00.5

67.

59
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 80.8
7.60
00:04:27.3
00:00:45.6
00:00:00.7

68.

107
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
C2 CUP 80.7
7.68
00:04:27.8
00:00:46.1
00:00:00.5

69.

47
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 80.6
7.72
00:04:28.0
00:00:46.3
00:00:00.2

70.

71
KUREK PRZEMYSLAW
KRAFT JAKUB
VW
SK4 80.3
7.88
00:04:29.0
00:00:47.3
00:00:01.0

71.

27
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 80.3
7.90
00:04:29.1
00:00:47.4
00:00:00.1

72.

19
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 79.9
8.08
00:04:30.2
00:00:48.5
00:00:01.1

73.

5
ORYŃSKI JACEK
PAWŁOWSKI ADRIAN
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 79.9
8.12
00:04:30.4
00:00:48.7
00:00:00.2

74.

63
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 79.8
8.15
00:04:30.6
00:00:48.9
00:00:00.2

75.

73
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 79.7
8.22
00:04:31.0
00:00:49.3
00:00:00.4

76.

28
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 79.5
8.32
00:04:31.6
00:00:49.9
00:00:00.6

77.

90
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 79.4
8.37
00:04:31.9
00:00:50.2
00:00:00.3

78.

120
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 78.7
8.80
00:04:34.5
00:00:52.8
00:00:02.6

79.

64
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 78.4
8.98
00:04:35.6
00:00:53.9
00:00:01.1

80.

65
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 77.9
9.28
00:04:37.4
00:00:55.7
00:00:01.8

81.

106
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 77.8
9.33
00:04:37.7
00:00:56.0
00:00:00.3

82.

123
JOCZ TYMOTEUSZ
MALINOWSKI MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 77.1
9.77
00:04:40.3
00:00:58.6
00:00:02.6

83.

116
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 76.2
10.32
00:04:43.6
00:01:01.9
00:00:03.3

84.

76
ŻELECHOWSKI TOMASZ
PSZCZÓŁKOWSKI TOMASZ
DAEWOO LANOS
SK4 75.8
10.52
00:04:44.8
00:01:03.1
00:00:01.2

85.

128
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 75.0
11.03
00:04:47.9
00:01:06.2
00:00:03.1

86.

105
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 74.5
11.35
00:04:49.8
00:01:08.1
00:00:01.9

87.

125
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 74.3
11.48
00:04:50.6
00:01:08.9
00:00:00.8

88.

122
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 74.1
11.65
00:04:51.6
00:01:09.9
00:00:01.0

89.

130
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 74.0
11.67
00:04:51.7
00:01:10.0
00:00:00.1

90.

129
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 73.7
11.88
00:04:53.0
00:01:11.3
00:00:01.3

91.

104
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 73.4
12.08
00:04:54.2
00:01:12.5
00:00:01.2

92.

52
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 72.0
13.07
00:05:00.1
00:01:18.4
00:00:05.9

93.

131
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 71.9
13.15
00:05:00.6
00:01:18.9
00:00:00.5

94.

121
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 69.5
14.82
00:05:10.6
00:01:28.9
00:00:10.0

95.

93
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 68.5
15.62
00:05:15.4
00:01:33.7
00:00:04.8

96.

124
MAJDAX MACIEJ
_ _
FIAT
SK2 68.3
15.77
00:05:16.3
00:01:34.6
00:00:00.9

97.

72
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 67.3
16.55
00:05:21.0
00:01:39.3
00:00:04.7

98.

126
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 64.0
19.33
00:05:37.7
00:01:56.0
00:00:16.7

99.

44
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 55.6
27.82
00:06:28.6
00:02:46.9
00:00:50.9

100.

48
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 11.8
269.07
00:30:36.1
00:26:54.4
00:24:07.5

101.

115
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 10.4
309.13
00:34:36.5
00:30:54.8
00:04:00.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
30
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 94.6
0.0
00:14:19.9
0.0
0.0 

2

  =
31
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 92.9
0.72
00:14:36.1
00:00:16.2
00:00:16.2

3

  =
42
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 92.0
1.09
00:14:44.5
00:00:24.6
00:00:08.4

4

1
36
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 91.7
1.21
00:14:47.3
00:00:27.4
00:00:02.8

5

1
33
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 90.9
1.57
00:14:55.4
00:00:35.5
00:00:08.1

6

1
67
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 90.4
1.76
00:14:59.6
00:00:39.7
00:00:04.2

7

1
3
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
RO OPEN 2WD 90.1
1.92
00:15:03.4
00:00:43.5
00:00:03.8

8

  =
14
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.6
2.14
00:15:08.2
00:00:48.3
00:00:04.8

9

  =
15
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.2
2.33
00:15:12.5
00:00:52.6
00:00:04.3

10

  =
77
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 88.5
2.63
00:15:19.3
00:00:59.4
00:00:06.8

11

1
2
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 88.5
2.65
00:15:19.7
00:00:59.8
00:00:00.4

12

2
80
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 88.3
2.73
00:15:21.7
00:01:01.8
00:00:02.0

13

2
84
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 88.0
2.85
00:15:24.4
00:01:04.5
00:00:02.7

14

1
75
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 87.5
3.1
00:15:30.0
00:01:10.1
00:00:05.6

15

2
43
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 87.2
3.23
00:15:33.0
00:01:13.1
00:00:03.0

16

2
10
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 87.2
3.25
00:15:33.3
00:01:13.4
00:00:00.3

17

1
70
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 86.8
3.41
00:15:36.9
00:01:17.0
00:00:03.6

18

5
4
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
RO OPEN 2WD 86.5
3.58
00:15:40.8
00:01:20.9
00:00:03.9

19

1
83
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 86.5
3.59
00:15:41.1
00:01:21.2
00:00:00.3

20

1
38
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 86.4
3.64
00:15:42.1
00:01:22.2
00:00:01.0

21

3
92
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 86.4
3.64
00:15:42.2
00:01:22.3
00:00:00.1

22

3
66
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 85.8
3.91
00:15:48.3
00:01:28.4
00:00:06.1

23

3
18
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 84.9
4.37
00:15:58.6
00:01:38.7
00:00:10.3

24

7
95
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 84.6
4.5
00:16:01.5
00:01:41.6
00:00:02.9

25

10
41
KULEJ PIOTR
JORDAN PIOTR
SUBARU IMPREZA
SK5 84.4
4.58
00:16:03.5
00:01:43.6
00:00:02.0

26

4
35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 84.3
4.68
00:16:05.6
00:01:45.7
00:00:02.1

27

1
85
BOJANOWICZ TOMASZ
NIEMYJSKI PIOTR
CITREON C2
SK3 84.1
4.74
00:16:07.0
00:01:47.1
00:00:01.4

28

1
7
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 84.1
4.76
00:16:07.4
00:01:47.5
00:00:00.4

29

5
82
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 83.7
4.96
00:16:11.9
00:01:52.0
00:00:04.5

30

8
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 83.7
4.96
00:16:12.0
00:01:52.1
00:00:00.1

31

5
81
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 83.7
4.96
00:16:12.1
00:01:52.2
00:00:00.1

32

  =
16
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 83.5
5.08
00:16:14.8
00:01:54.9
00:00:02.7

33

  =
53
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 83.4
5.09
00:16:15.0
00:01:55.1
00:00:00.2

34

6
102
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 83.4
5.11
00:16:15.4
00:01:55.5
00:00:00.4

35

4
45
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 83.2
5.2
00:16:17.5
00:01:57.6
00:00:02.1

36

1
87
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 82.8
5.41
00:16:22.1
00:02:02.2
00:00:04.6

37

7
9
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 82.8
5.41
00:16:22.2
00:02:02.3
00:00:00.1

38

5
86
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
SK3 82.3
5.68
00:16:28.3
00:02:08.4
00:00:06.1

39

3
25
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 82.1
5.79
00:16:30.8
00:02:10.9
00:00:02.5

40

10
12
FILIPEK ANDRZEJ
KĘDZIERSKI ADAM
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 81.9
5.9
00:16:33.2
00:02:13.3
00:00:02.4

41

  =
47
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 81.9
5.92
00:16:33.8
00:02:13.9
00:00:00.6

42

3
94
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 81.8
5.94
00:16:34.2
00:02:14.3
00:00:00.4

43

5
58
SIENKIEWICZ PAWEŁ
NOWAK MACIEK
HONDA CIVIC
SK4 81.4
6.19
00:16:39.7
00:02:19.8
00:00:05.5

44

2
101
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 81.4
6.19
00:16:39.7
00:02:19.8
00:00:00.0

45

32
72
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 81.2
6.26
00:16:41.4
00:02:21.5
00:00:01.7

46

3
103
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 81.1
6.33
00:16:42.9
00:02:23.0
00:00:01.5

47

  =
71
KUREK PRZEMYSLAW
KRAFT JAKUB
VW
SK4 81.1
6.37
00:16:43.8
00:02:23.9
00:00:00.9

48

3
26
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 81.0
6.39
00:16:44.4
00:02:24.5
00:00:00.6

49

4
100
GRUDKA MARIUSZ
BALL MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 80.5
6.69
00:16:51.1
00:10.0
00:02:31.2
00:00:06.7

50

2
5
ORYŃSKI JACEK
PAWŁOWSKI ADRIAN
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 80.3
6.77
00:16:52.8
00:02:32.9
00:00:01.7

51

8
50
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 80.3
6.8
00:16:53.5
00:02:33.6
00:00:00.7

52

6
69
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 80.2
6.83
00:16:54.3
00:02:34.4
00:00:00.8

53

1
23
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 80.0
6.96
00:16:57.2
00:02:37.3
00:00:02.9

54

8
57
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 79.7
7.12
00:17:00.8
00:02:40.9
00:00:03.6

55

2
24
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 79.7
7.14
00:17:01.2
00:02:41.3
00:00:00.4

56

1
19
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 79.5
7.25
00:17:03.8
00:02:43.9
00:00:02.6

57

7
117
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 79.5
7.26
00:17:04.0
00:02:44.1
00:00:00.2

58

9
110
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 79.2
7.38
00:17:06.8
00:02:46.9
00:00:02.8

59

3
90
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 79.2
7.4
00:17:07.1
00:02:47.2
00:00:00.3

60

  =
27
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 78.9
7.58
00:17:11.3
00:02:51.4
00:00:04.2

61

7
62
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 78.8
7.66
00:17:13.1
00:02:53.2
00:00:01.8

62

7
51
KIEŁBASA PAWEŁ
HANDKOWSKI MARCIN
BMW E30
SK4 78.7
7.7
00:17:14.0
00:02:54.1
00:00:00.9

63

2
73
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 78.6
7.74
00:17:14.8
00:02:54.9
00:00:00.8

64

2
59
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 78.2
7.96
00:17:19.8
00:02:59.9
00:00:05.0

65

7
119
ILCZUK ALEKSANDER
KAMIEŃSKI FILIP
SUBARU JUSTY
SK2 78.0
8.08
00:17:22.5
00:03:02.6
00:00:02.7

66

3
106
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 77.8
8.21
00:17:25.4
00:03:05.5
00:00:02.9

67

3
112
MARKIEWICZ DANIEL
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT SEICENTO
SK2 77.6
8.33
00:17:28.2
00:03:08.3
00:00:02.8

68

5
113
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 77.4
8.44
00:17:30.7
00:03:10.8
00:00:02.5

69

2
107
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
C2 CUP 77.3
8.55
00:17:33.1
00:03:13.2
00:00:02.4

70

5
118
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 76.3
9.12
00:17:45.9
00:03:26.0
00:00:12.8

71

7
60
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 76.2
9.22
00:17:48.3
00:03:28.4
00:00:02.4

72

7
52
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 76.1
9.25
00:17:48.9
00:03:29.0
00:00:00.6

73

3
120
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 75.7
9.52
00:17:55.0
00:03:35.1
00:00:06.1

74

12
22
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 75.5
9.63
00:17:57.5
00:03:37.6
00:00:02.5

75

2
123
JOCZ TYMOTEUSZ
MALINOWSKI MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 75.0
9.95
00:18:04.7
00:03:44.8
00:00:07.2

76

51
44
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 74.4
10.34
00:18:13.6
00:03:53.7
00:00:08.9

77

4
64
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 74.3
10.4
00:18:14.9
00:03:55.0
00:00:01.3

78

2
116
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 73.9
10.65
00:18:20.7
00:04:00.8
00:00:05.8

79

9
63
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 73.0
11.25
00:18:34.2
00:04:14.3
00:00:13.5

80

2
129
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 72.9
11.34
00:18:36.2
00:04:16.3
00:00:02.0

81

2
128
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 72.7
11.48
00:18:39.3
00:04:19.4
00:00:03.1

82

2
105
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 72.5
11.62
00:18:42.5
00:04:22.6
00:00:03.2

83

2
130
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 72.3
11.72
00:18:44.8
00:04:24.9
00:00:02.3

84

3
122
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 71.9
12.0
00:18:51.2
00:04:31.3
00:00:06.4

85

4
125
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 71.6
12.27
00:18:57.1
00:04:37.2
00:00:05.9

86

8
49
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 70.9
12.74
00:19:07.8
00:04:47.9
00:00:10.7

87

3
131
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 70.7
12.9
00:19:11.4
00:04:51.5
00:00:03.6

88

5
76
ŻELECHOWSKI TOMASZ
PSZCZÓŁKOWSKI TOMASZ
DAEWOO LANOS
SK4 70.4
13.08
00:19:15.4
01:20.0
00:04:55.5
00:00:04.0

89

10
34
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 69.4
13.85
00:19:33.0
00:05:13.1
00:00:17.6

90

1
121
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 69.3
13.88
00:19:33.7
00:05:13.8
00:00:00.7

91

6
28
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 69.2
13.97
00:19:35.7
02:00.0
00:05:15.8
00:00:02.0

92

  =
124
MAJDAX MACIEJ
_ _
FIAT
SK2 68.9
14.2
00:19:40.9
00:05:21.0
00:00:05.2

93

5
65
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 67.4
15.38
00:20:07.4
00:05:47.5
00:00:26.5

94

1
93
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 66.7
15.93
00:20:19.9
00:10.0
00:06:00.0
00:00:12.5

95

5
61
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 66.5
16.11
00:20:23.9
00:06:04.0
00:00:04.0

96

  =
126
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 65.9
16.55
00:20:34.0
00:06:14.1
00:00:10.1

97

4
55
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 54.6
27.85
00:24:49.2
00:10:29.3
00:04:15.2

98

4
104
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 41.2
49.39
00:32:56.2
00:18:36.3
00:08:07.0

99

70
48
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 31.9
74.65
00:42:27.0
00:28:07.1
00:09:30.8

100

3
6
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 30.3
80.58
00:44:41.1
01:40.0
00:30:21.2
00:02:14.1

101

27
115
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 28.3
89.0
00:47:51.4
00:33:31.5
00:03:10.3

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
6
100
KAMIL WINNICKI / MATEUSZ RADECKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 10:19
28
120
KAROL BRAUN / TOMASZ KRZYSZTOFIK
PKC 2A
wczesniejszy wjazd o 2 min
2018-05-26 10:51
100
10
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN BALL
PKC 2A
Spoznienie
2018-05-26 12:01
76
80
TOMASZ ŻELECHOWSKI / TOMASZ PSZCZÓŁKOWSKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 13:42
93
10
ROBERT OZGA / NATALIA OZGA
PKC 4
Spoznienie
2018-05-26 17:29
131
100
GRZEGORZ REDA / MARCIN CZYŻEWSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 17:51
110
30
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
119
20
ALEKSANDER ILCZUK / FILIP KAMIEŃSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
121
10
MARCIN CELUCH / KONRAD DOMINO
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:03
102
34
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-05-26 19:56

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
20
MARCIN NIEWITECKI / MACIEJ GLEIXNER
PKC 0
nie wystartowal
56
ALEKSANDER ANTOS / ALEKS DUDOŃ
PKC 0
Nie wystartowali do rajdu
17
DARIUSZ KONARSKI / ŁUKASZ ZAPART
PS 1
Wypadek
114
PIOTR SATAŁA / ANDRZEJ GROCHOWSKI
PS 1
wycofanie
78
PIOTR PIESKO / KONRAD JASKIEWICZ
PS 2
wycofanie
108
TOMASZ SOKOŁOWSKI / RAFAŁ RADZIK
PS 2
wycofane
111
ŁUKASZ JĘDOROWICZ / ARTUR CIERECH
PS 2
Awaria
91
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PS 3
awaria
40
PIOTR KACZMAREK / ARKADIUSZ PIĘTKA
PS 3
Rezygnacja po PS3
37
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 4
wycofane
46
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PS 4
Wypadek