Banner 2tm18
 


PS 2 - HILLY- 6.0 km - 10:06


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

30
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 96.3
0.00
00:03:44.4
0.0
0.0 

2.

31
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 93.6
1.07
00:03:50.8
00:00:06.4
00:00:06.4

3.

3
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
RO OPEN 2WD 92.5
1.52
00:03:53.5
00:00:09.1
00:00:02.7

4.

33
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 92.4
1.55
00:03:53.7
00:00:09.3
00:00:00.2

5.

42
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 90.8
2.23
00:03:57.8
00:00:13.4
00:00:04.1

6.

67
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 90.8
2.23
00:03:57.8
00:00:13.4
00:00:00.0

7.

84
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 89.6
2.78
00:04:01.1
00:00:16.7
00:00:03.3

8.

77
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 89.4
2.88
00:04:01.7
00:00:17.3
00:00:00.6

9.

34
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 89.4
2.88
00:04:01.7
00:00:17.3
00:00:00.0

10.

15
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.0
3.07
00:04:02.8
00:00:18.4
00:00:01.1

11.

10
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 88.9
3.08
00:04:02.9
00:00:18.5
00:00:00.1

12.

14
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 88.9
3.10
00:04:03.0
00:00:18.6
00:00:00.1

13.

72
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 88.7
3.20
00:04:03.6
00:00:19.2
00:00:00.6

14.

43
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 88.3
3.38
00:04:04.7
00:00:20.3
00:00:01.1

15.

80
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 88.2
3.43
00:04:05.0
00:00:20.6
00:00:00.3

16.

92
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 88.0
3.52
00:04:05.5
00:00:21.1
00:00:00.5

17.

70
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 87.9
3.53
00:04:05.6
00:00:21.2
00:00:00.1

18.

36
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 87.8
3.62
00:04:06.1
00:00:21.7
00:00:00.5

19.

66
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 87.7
3.63
00:04:06.2
00:00:21.8
00:00:00.1

20.

40
KACZMAREK PIOTR
PIĘTKA ARKADIUSZ
SUBARU
SK5 87.6
3.68
00:04:06.5
00:00:22.1
00:00:00.3

21.

83
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 87.4
3.78
00:04:07.1
00:00:22.7
00:00:00.6

22.

75
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 86.5
4.23
00:04:09.8
00:00:25.4
00:00:02.7

23.

38
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 86.2
4.35
00:04:10.5
00:00:26.1
00:00:00.7

24.

2
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 86.1
4.40
00:04:10.8
00:00:26.4
00:00:00.3

25.

82
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 86.1
4.40
00:04:10.8
00:00:26.4
00:00:00.0

26.

22
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 85.6
4.63
00:04:12.2
00:00:27.8
00:00:01.4

27.

12
FILIPEK ANDRZEJ
KĘDZIERSKI ADAM
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 85.6
4.67
00:04:12.4
00:00:28.0
00:00:00.2

28.

35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 85.3
4.82
00:04:13.3
00:00:28.9
00:00:00.9

29.

18
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 85.1
4.90
00:04:13.8
00:00:29.4
00:00:00.5

30.

16
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 84.7
5.08
00:04:14.9
00:00:30.5
00:00:01.1

31.

7
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 84.7
5.12
00:04:15.1
00:00:30.7
00:00:00.2

32.

46
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 84.3
5.32
00:04:16.3
00:00:31.9
00:00:01.2

33.

85
BOJANOWICZ TOMASZ
NIEMYJSKI PIOTR
CITREON C2
SK3 84.2
5.35
00:04:16.5
00:00:32.1
00:00:00.2

34.

4
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
RO OPEN 2WD 84.0
5.47
00:04:17.2
00:00:32.8
00:00:00.7

35.

81
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 83.4
5.75
00:04:18.9
00:00:34.5
00:00:01.7

36.

95
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 83.4
5.75
00:04:18.9
00:00:34.5
00:00:00.0

37.

87
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 83.2
5.85
00:04:19.5
00:00:35.1
00:00:00.6

38.

9
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 83.2
5.87
00:04:19.6
00:00:35.2
00:00:00.1

39.

86
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
SK3 83.0
5.95
00:04:20.1
00:00:35.7
00:00:00.5

40.

25
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 82.9
6.03
00:04:20.6
00:00:36.2
00:00:00.5

41.

53
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 82.8
6.10
00:04:21.0
00:00:36.6
00:00:00.4

42.

41
KULEJ PIOTR
JORDAN PIOTR
SUBARU IMPREZA
SK5 82.5
6.23
00:04:21.8
00:00:37.4
00:00:00.8

43.

103
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 82.5
6.25
00:04:21.9
00:00:37.5
00:00:00.1

44.

101
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 82.3
6.35
00:04:22.5
00:00:38.1
00:00:00.6

45.

58
SIENKIEWICZ PAWEŁ
NOWAK MACIEK
HONDA CIVIC
SK4 82.1
6.43
00:04:23.0
00:00:38.6
00:00:00.5

46.

71
KUREK PRZEMYSLAW
KRAFT JAKUB
VW
SK4 82.0
6.48
00:04:23.3
00:00:38.9
00:00:00.3

47.

94
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 81.8
6.62
00:04:24.1
00:00:39.7
00:00:00.8

48.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 81.8
6.62
00:04:24.1
00:00:39.7
00:00:00.0

49.

24
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 81.4
6.85
00:04:25.5
00:00:41.1
00:00:01.4

50.

45
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 81.2
6.93
00:04:26.0
00:00:41.6
00:00:00.5

51.

104
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 81.1
6.97
00:04:26.2
00:00:41.8
00:00:00.2

52.

26
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 81.0
7.07
00:04:26.8
00:00:42.4
00:00:00.6

53.

19
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 80.7
7.20
00:04:27.6
00:00:43.2
00:00:00.8

54.

5
ORYŃSKI JACEK
PAWŁOWSKI ADRIAN
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 80.6
7.25
00:04:27.9
00:00:43.5
00:00:00.3

55.

50
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 80.6
7.27
00:04:28.0
00:00:43.6
00:00:00.1

56.

44
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 80.4
7.37
00:04:28.6
00:00:44.2
00:00:00.6

57.

48
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 79.7
7.77
00:04:31.0
00:00:46.6
00:00:02.4

58.

73
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 79.6
7.80
00:04:31.2
00:00:46.8
00:00:00.2

59.

23
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 79.2
8.05
00:04:32.7
00:00:48.3
00:00:01.5

60.

37
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 79.2
8.05
00:04:32.7
00:00:48.3
00:00:00.0

61.

100
GRUDKA MARIUSZ
BALL MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 79.1
8.12
00:04:33.1
00:00:48.7
00:00:00.4

62.

102
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 79.1
8.13
00:04:33.2
00:00:48.8
00:00:00.1

63.

6
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 79.0
8.15
00:04:33.3
00:00:48.9
00:00:00.1

64.

90
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 78.7
8.33
00:04:34.4
00:00:50.0
00:00:01.1

65.

47
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 78.5
8.43
00:04:35.0
00:00:50.6
00:00:00.6

66.

27
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 78.3
8.60
00:04:36.0
00:00:51.6
00:00:01.0

67.

49
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 78.0
8.78
00:04:37.1
00:00:52.7
00:00:01.1

68.

69
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 78.0
8.78
00:04:37.1
00:00:52.7
00:00:00.0

69.

106
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 77.9
8.83
00:04:37.4
00:00:53.0
00:00:00.3

70.

76
ŻELECHOWSKI TOMASZ
PSZCZÓŁKOWSKI TOMASZ
DAEWOO LANOS
SK4 77.6
9.00
00:04:38.4
00:00:54.0
00:00:01.0

71.

51
KIEŁBASA PAWEŁ
HANDKOWSKI MARCIN
BMW E30
SK4 76.9
9.43
00:04:41.0
00:00:56.6
00:00:02.6

72.

55
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 73.2
11.78
00:04:55.1
00:01:10.7
00:00:14.1

73.

28
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 73.1
11.87
00:04:55.6
00:01:11.2
00:00:00.5

74.

107
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
C2 CUP 72.6
12.22
00:04:57.7
00:01:13.3
00:00:02.1

75.

105
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 72.3
12.38
00:04:58.7
00:01:14.3
00:00:01.0

76.

57
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 72.0
12.57
00:04:59.8
00:01:15.4
00:00:01.1

77.

59
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 71.2
13.17
00:05:03.4
00:01:19.0
00:00:03.6

78.

52
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 70.3
13.80
00:05:07.2
00:01:22.8
00:00:03.8

79.

60
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 70.2
13.85
00:05:07.5
00:01:23.1
00:00:00.3

80.

91
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
SK3 68.6
15.07
00:05:14.8
00:01:30.4
00:00:07.3

81.

62
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 68.6
15.08
00:05:14.9
00:01:30.5
00:00:00.1

82.

93
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 67.9
15.65
00:05:18.3
00:01:33.9
00:00:03.4

83.

61
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 67.5
15.90
00:05:19.8
00:01:35.4
00:00:01.5

84.

122
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:03.1

85.

119
ILCZUK ALEKSANDER
KAMIEŃSKI FILIP
SUBARU JUSTY
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

86.

116
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

87.

112
MARKIEWICZ DANIEL
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT SEICENTO
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

88.

130
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

89.

126
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

90.

123
JOCZ TYMOTEUSZ
MALINOWSKI MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

91.

120
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

92.

117
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

93.

113
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

94.

131
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

95.

128
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

96.

124
MAJDAX MACIEJ
_ _
FIAT
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

97.

121
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

98.

118
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

99.

115
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

100.

110
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

101.

129
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

102.

125
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 66.9
16.42
00:05:22.9
00:01:38.5
00:00:00.0

103.

65
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 64.8
18.17
00:05:33.4
00:01:49.0
00:00:10.5

104.

64
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 64.7
18.23
00:05:33.8
00:01:49.4
00:00:00.4

105.

63
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 60.6
22.00
00:05:56.4
00:02:12.0
00:00:22.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
30
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 94.1
0.0
00:07:12.1
0.0
0.0 

2

1
31
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 92.4
0.73
00:07:20.3
00:00:08.2
00:00:08.2

3

2
3
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
RO OPEN 2WD 91.3
1.18
00:07:25.4
00:00:13.3
00:00:05.1

4

  =
42
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 90.9
1.36
00:07:27.5
00:00:15.4
00:00:02.1

5

3
33
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 90.1
1.73
00:07:31.7
00:00:19.6
00:00:04.2

6

4
36
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 89.4
2.01
00:07:34.8
00:00:22.7
00:00:03.1

7

1
34
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 89.0
2.22
00:07:37.2
00:00:25.1
00:00:02.4

8

8
67
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 88.5
2.43
00:07:39.6
00:00:27.5
00:00:02.4

9

3
84
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 88.3
2.54
00:07:40.8
00:00:28.7
00:00:01.2

10

  =
14
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 88.1
2.61
00:07:41.6
00:00:29.5
00:00:00.8

11

  =
15
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 88.0
2.65
00:07:42.1
00:00:30.0
00:00:00.5

12

3
77
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 87.8
2.77
00:07:43.4
00:00:31.3
00:00:01.3

13

7
72
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 87.2
3.03
00:07:46.3
00:00:34.2
00:00:02.9

14

4
80
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 87.1
3.1
00:07:47.1
00:00:35.0
00:00:00.8

15

2
66
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 86.9
3.19
00:07:48.2
00:00:36.1
00:00:01.1

16

7
2
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 86.7
3.28
00:07:49.2
00:00:37.1
00:00:01.0

17

7
70
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 86.5
3.36
00:07:50.1
00:00:38.0
00:00:00.9

18

19
10
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 86.2
3.51
00:07:51.8
00:00:39.7
00:00:01.7

19

10
92
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 86.2
3.52
00:07:51.9
00:00:39.8
00:00:00.1

20

1
75
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 86.1
3.58
00:07:52.6
00:00:40.5
00:00:00.7

21

18
43
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 85.9
3.68
00:07:53.7
00:00:41.6
00:00:01.1

22

1
38
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 85.9
3.69
00:07:53.8
00:00:41.7
00:00:00.1

23

7
83
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 85.8
3.71
00:07:54.0
00:00:41.9
00:00:00.2

24

11
46
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 85.4
3.93
00:07:56.5
00:00:44.4
00:00:02.5

25

3
82
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 85.3
3.97
00:07:57.0
00:00:44.9
00:00:00.5

26

12
4
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
RO OPEN 2WD 85.2
4.04
00:07:57.7
00:00:45.6
00:00:00.7

27

9
12
FILIPEK ANDRZEJ
KĘDZIERSKI ADAM
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 84.6
4.34
00:08:01.1
00:00:49.0
00:00:03.4

28

7
18
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 84.4
4.4
00:08:01.8
00:00:49.7
00:00:00.7

29

3
85
BOJANOWICZ TOMASZ
NIEMYJSKI PIOTR
CITREON C2
SK3 84.4
4.41
00:08:01.9
00:00:49.8
00:00:00.1

30

4
7
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 84.2
4.5
00:08:03.0
00:00:50.9
00:00:01.1

31

16
35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 84.0
4.6
00:08:04.1
00:00:52.0
00:00:01.1

32

25
44
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 84.0
4.62
00:08:04.3
00:00:52.2
00:00:00.2

33

10
16
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 83.9
4.66
00:08:04.8
00:00:52.7
00:00:00.5

34

1
53
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 83.2
5.02
00:08:08.8
00:00:56.7
00:00:04.0

35

18
95
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 82.8
5.23
00:08:11.2
00:00:59.1
00:00:02.4

36

19
81
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 82.6
5.33
00:08:12.3
00:01:00.2
00:00:01.1

37

17
87
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 82.6
5.34
00:08:12.4
00:01:00.3
00:00:00.1

38

14
86
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
SK3 82.6
5.34
00:08:12.4
00:01:00.3
00:00:00.0

39

7
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 82.3
5.5
00:08:14.2
00:01:02.1
00:00:01.8

40

18
48
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 82.3
5.5
00:08:14.3
00:01:02.2
00:00:00.1

41

1
45
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 82.1
5.63
00:08:15.7
00:01:03.6
00:00:01.4

42

15
25
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 81.9
5.73
00:08:16.8
00:01:04.7
00:00:01.1

43

20
9
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 81.9
5.73
00:08:16.9
00:01:04.8
00:00:00.1

44

6
50
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 81.9
5.73
00:08:16.9
00:01:04.8
00:00:00.0

45

13
101
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 81.6
5.9
00:08:18.8
00:01:06.7
00:00:01.9

46

18
41
KULEJ PIOTR
JORDAN PIOTR
SUBARU IMPREZA
SK5 81.5
5.95
00:08:19.3
00:01:07.2
00:00:00.5

47

28
49
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 81.4
5.98
00:08:19.7
00:01:07.6
00:00:00.4

48

16
102
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 81.3
6.04
00:08:20.3
00:01:08.2
00:00:00.6

49

16
58
SIENKIEWICZ PAWEŁ
NOWAK MACIEK
HONDA CIVIC
SK4 81.3
6.06
00:08:20.6
00:01:08.5
00:00:00.3

50

9
94
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 81.2
6.08
00:08:20.8
00:01:08.7
00:00:00.2

51

17
103
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 81.2
6.08
00:08:20.8
00:01:08.7
00:00:00.0

52

17
71
KUREK PRZEMYSLAW
KRAFT JAKUB
VW
SK4 80.9
6.27
00:08:22.9
00:01:10.8
00:00:02.1

53

4
100
GRUDKA MARIUSZ
BALL MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 80.7
6.4
00:08:24.4
00:01:12.3
00:00:01.5

54

13
47
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 80.6
6.42
00:08:24.7
00:01:12.6
00:00:00.3

55

12
26
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 80.6
6.45
00:08:25.0
00:01:12.9
00:00:00.3

56

14
19
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 80.1
6.7
00:08:27.8
00:01:15.7
00:00:02.8

57

14
5
ORYŃSKI JACEK
PAWŁOWSKI ADRIAN
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 80.1
6.73
00:08:28.1
00:01:16.0
00:00:00.3

58

4
37
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 79.8
6.88
00:08:29.9
00:01:17.8
00:00:01.8

59

19
51
KIEŁBASA PAWEŁ
HANDKOWSKI MARCIN
BMW E30
SK4 79.7
6.9
00:08:30.1
00:01:18.0
00:00:00.2

60

27
24
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 79.1
7.26
00:08:34.1
00:01:22.0
00:00:04.0

61

15
23
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 78.7
7.5
00:08:36.9
00:01:24.8
00:00:02.8

62

23
73
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 78.4
7.71
00:08:39.2
00:01:27.1
00:00:02.3

63

17
90
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 78.2
7.77
00:08:39.9
00:01:27.8
00:00:00.7

64

17
69
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 77.8
8.04
00:08:42.9
00:01:30.8
00:00:03.0

65

17
106
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 77.7
8.1
00:08:43.6
00:01:31.5
00:00:00.7

66

18
27
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 77.6
8.13
00:08:44.0
00:01:31.9
00:00:00.4

67

24
104
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 77.5
8.24
00:08:45.2
00:01:33.1
00:00:01.2

68

2
57
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 75.7
9.32
00:08:57.4
00:01:45.3
00:00:12.2

69

6
28
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 75.4
9.48
00:08:59.2
00:01:47.1
00:00:01.8

70

10
59
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 75.3
9.58
00:09:00.4
00:01:48.3
00:00:01.2

71

32
40
KACZMAREK PIOTR
PIĘTKA ARKADIUSZ
SUBARU
SK5 75.2
9.66
00:09:01.3
00:01:49.2
00:00:00.9

72

16
52
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 75.0
9.75
00:09:02.3
00:01:50.2
00:00:01.0

73

4
107
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
C2 CUP 75.0
9.79
00:09:02.7
00:01:50.6
00:00:00.4

74

30
62
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 74.7
9.97
00:09:04.8
00:01:52.7
00:00:02.1

75

50
110
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 74.2
10.27
00:09:08.2
00:01:56.1
00:00:03.4

76

49
117
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 74.2
10.3
00:09:08.5
00:01:56.4
00:00:00.3

77

32
112
MARKIEWICZ DANIEL
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT SEICENTO
SK2 73.6
10.69
00:09:12.9
00:02:00.8
00:00:04.4

78

30
113
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 73.5
10.77
00:09:13.8
00:02:01.7
00:00:00.9

79

29
119
ILCZUK ALEKSANDER
KAMIEŃSKI FILIP
SUBARU JUSTY
SK2 73.3
10.86
00:09:14.8
00:02:02.7
00:00:01.0

80

29
115
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 73.3
10.87
00:09:14.9
00:02:02.8
00:00:00.1

81

3
91
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
SK3 72.6
11.33
00:09:20.1
00:02:08.0
00:00:05.2

82

10
123
JOCZ TYMOTEUSZ
MALINOWSKI MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 72.1
11.7
00:09:24.3
00:02:12.2
00:00:04.2

83

10
120
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 72.1
11.72
00:09:24.5
00:02:12.4
00:00:00.2

84

10
118
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 72.0
11.77
00:09:25.1
00:02:13.0
00:00:00.6

85

12
105
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 71.3
12.27
00:09:30.7
00:02:18.6
00:00:05.6

86

  =
129
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 71.2
12.32
00:09:31.3
00:02:19.2
00:00:00.6

87

1
116
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 70.9
12.51
00:09:33.5
00:02:21.4
00:00:02.2

88

8
60
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 70.4
12.93
00:09:38.2
00:02:26.1
00:00:04.7

89

6
64
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 70.1
13.12
00:09:40.4
00:02:28.3
00:00:02.2

90

  =
130
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 70.0
13.19
00:09:41.1
00:02:29.0
00:00:00.7

91

1
128
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 69.8
13.36
00:09:43.1
00:02:31.0
00:00:02.0

92

1
122
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 69.7
13.43
00:09:43.9
00:02:31.8
00:00:00.8

93

2
131
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 68.8
14.07
00:09:51.1
00:02:39.0
00:00:07.2

94

4
125
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 68.3
14.46
00:09:55.5
00:02:43.4
00:00:04.4

95

4
121
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 68.1
14.65
00:09:57.6
00:02:45.5
00:00:02.1

96

4
124
MAJDAX MACIEJ
_ _
FIAT
SK2 67.9
14.79
00:09:59.2
00:02:47.1
00:00:01.6

97

18
63
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 67.6
15.03
00:10:01.9
00:02:49.8
00:00:02.7

98

3
93
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 66.7
15.74
00:10:10.0
00:02:57.9
00:00:08.1

99

6
22
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 66.4
15.98
00:10:12.7
00:03:00.6
00:00:02.7

100

2
126
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 66.1
16.26
00:10:15.8
00:03:03.7
00:00:03.1

101

7
76
ŻELECHOWSKI TOMASZ
PSZCZÓŁKOWSKI TOMASZ
DAEWOO LANOS
SK4 65.3
16.93
00:10:23.4
01:20.0
00:03:11.3
00:00:07.6

102

2
65
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 59.4
22.41
00:11:25.3
00:04:13.2
00:01:01.9

103

3
61
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 56.2
25.78
00:12:03.4
00:04:51.3
00:00:38.1

104

3
55
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 40.4
50.84
00:16:46.6
00:09:34.5
00:04:43.2

105

3
6
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 18.6
155.17
00:36:25.5
01:40.0
00:29:13.4
00:19:38.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
6
100
KAMIL WINNICKI / MATEUSZ RADECKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 10:19
28
120
KAROL BRAUN / TOMASZ KRZYSZTOFIK
PKC 2A
wczesniejszy wjazd o 2 min
2018-05-26 10:51
100
10
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN BALL
PKC 2A
Spoznienie
2018-05-26 12:01
76
80
TOMASZ ŻELECHOWSKI / TOMASZ PSZCZÓŁKOWSKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 13:42
93
10
ROBERT OZGA / NATALIA OZGA
PKC 4
Spoznienie
2018-05-26 17:29
131
100
GRZEGORZ REDA / MARCIN CZYŻEWSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 17:51
110
30
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
119
20
ALEKSANDER ILCZUK / FILIP KAMIEŃSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
121
10
MARCIN CELUCH / KONRAD DOMINO
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:03
102
34
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-05-26 19:56

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
20
MARCIN NIEWITECKI / MACIEJ GLEIXNER
PKC 0
nie wystartowal
56
ALEKSANDER ANTOS / ALEKS DUDOŃ
PKC 0
Nie wystartowali do rajdu
17
DARIUSZ KONARSKI / ŁUKASZ ZAPART
PS 1
Wypadek
114
PIOTR SATAŁA / ANDRZEJ GROCHOWSKI
PS 1
wycofanie
78
PIOTR PIESKO / KONRAD JASKIEWICZ
PS 2
wycofanie
108
TOMASZ SOKOŁOWSKI / RAFAŁ RADZIK
PS 2
wycofane
111
ŁUKASZ JĘDOROWICZ / ARTUR CIERECH
PS 2
Awaria