Banner 2tm18
 


PS 1 - FULLY- 5.3 km - 09:23


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

30
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 91.9
0.00
00:03:27.7
0.0
0.0 

2.

36
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 91.4
0.19
00:03:28.7
00:00:01.0
00:00:01.0

3.

31
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 91.1
0.34
00:03:29.5
00:00:01.8
00:00:00.8

4.

42
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 91.0
0.38
00:03:29.7
00:00:02.0
00:00:00.2

5.

3
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
RO OPEN 2WD 90.0
0.79
00:03:31.9
00:00:04.2
00:00:02.2

6.

34
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 88.5
1.47
00:03:35.5
00:00:07.8
00:00:03.6

7.

44
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 88.5
1.51
00:03:35.7
00:00:08.0
00:00:00.2

8.

33
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 87.5
1.94
00:03:38.0
00:00:10.3
00:00:02.3

9.

2
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 87.4
2.02
00:03:38.4
00:00:10.7
00:00:00.4

10.

14
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 87.3
2.06
00:03:38.6
00:00:10.9
00:00:00.2

11.

15
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 87.0
2.19
00:03:39.3
00:00:11.6
00:00:00.7

12.

84
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 86.8
2.26
00:03:39.7
00:00:12.0
00:00:00.4

13.

46
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 86.6
2.36
00:03:40.2
00:00:12.5
00:00:00.5

14.

4
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
RO OPEN 2WD 86.5
2.42
00:03:40.5
00:00:12.8
00:00:00.3

15.

77
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 86.1
2.64
00:03:41.7
00:00:14.0
00:00:01.2

16.

67
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 86.0
2.66
00:03:41.8
00:00:14.1
00:00:00.1

17.

66
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 85.9
2.70
00:03:42.0
00:00:14.3
00:00:00.2

18.

80
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 85.9
2.72
00:03:42.1
00:00:14.4
00:00:00.1

19.

49
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 85.7
2.81
00:03:42.6
00:00:14.9
00:00:00.5

20.

72
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 85.7
2.83
00:03:42.7
00:00:15.0
00:00:00.1

21.

75
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 85.6
2.85
00:03:42.8
00:00:15.1
00:00:00.1

22.

38
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 85.4
2.94
00:03:43.3
00:00:15.6
00:00:00.5

23.

48
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 85.4
2.94
00:03:43.3
00:00:15.6
00:00:00.0

24.

70
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 85.0
3.17
00:03:44.5
00:00:16.8
00:00:01.2

25.

110
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 84.7
3.32
00:03:45.3
00:00:17.6
00:00:00.8

26.

85
BOJANOWICZ TOMASZ
NIEMYJSKI PIOTR
CITREON C2
SK3 84.6
3.34
00:03:45.4
00:00:17.7
00:00:00.1

27.

117
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 84.6
3.38
00:03:45.6
00:00:17.9
00:00:00.2

28.

82
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 84.4
3.49
00:03:46.2
00:00:18.5
00:00:00.6

29.

92
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 84.3
3.53
00:03:46.4
00:00:18.7
00:00:00.2

30.

83
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 84.1
3.62
00:03:46.9
00:00:19.2
00:00:00.5

31.

111
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 84.1
3.62
00:03:46.9
00:00:19.2
00:00:00.0

32.

102
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 84.0
3.66
00:03:47.1
00:00:19.4
00:00:00.2

33.

53
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 83.8
3.79
00:03:47.8
00:00:20.1
00:00:00.7

34.

7
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 83.7
3.81
00:03:47.9
00:00:20.2
00:00:00.1

35.

18
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 83.7
3.83
00:03:48.0
00:00:20.3
00:00:00.1

36.

12
FILIPEK ANDRZEJ
KĘDZIERSKI ADAM
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 83.4
3.96
00:03:48.7
00:00:21.0
00:00:00.7

37.

10
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 83.4
4.00
00:03:48.9
00:00:21.2
00:00:00.2

38.

50
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 83.4
4.00
00:03:48.9
00:00:21.2
00:00:00.0

39.

43
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 83.3
4.02
00:03:49.0
00:00:21.3
00:00:00.1

40.

51
KIEŁBASA PAWEŁ
HANDKOWSKI MARCIN
BMW E30
SK4 83.3
4.04
00:03:49.1
00:00:21.4
00:00:00.1

41.

47
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 83.1
4.15
00:03:49.7
00:00:22.0
00:00:00.6

42.

45
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 83.1
4.15
00:03:49.7
00:00:22.0
00:00:00.0

43.

62
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 83.0
4.19
00:03:49.9
00:00:22.2
00:00:00.2

44.

16
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 83.0
4.19
00:03:49.9
00:00:22.2
00:00:00.0

45.

112
MARKIEWICZ DANIEL
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT SEICENTO
SK2 83.0
4.21
00:03:50.0
00:00:22.3
00:00:00.1

46.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 82.9
4.23
00:03:50.1
00:00:22.4
00:00:00.1

47.

35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 82.7
4.36
00:03:50.8
00:00:23.1
00:00:00.7

48.

113
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 82.6
4.38
00:03:50.9
00:00:23.2
00:00:00.1

49.

100
GRUDKA MARIUSZ
BALL MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 82.5
4.45
00:03:51.3
00:00:23.6
00:00:00.4

50.

119
ILCZUK ALEKSANDER
KAMIEŃSKI FILIP
SUBARU JUSTY
SK2 82.3
4.57
00:03:51.9
00:00:24.2
00:00:00.6

51.

115
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 82.2
4.58
00:03:52.0
00:00:24.3
00:00:00.1

52.

86
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
SK3 82.1
4.64
00:03:52.3
00:00:24.6
00:00:00.3

53.

95
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 82.1
4.64
00:03:52.3
00:00:24.6
00:00:00.0

54.

87
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 81.9
4.75
00:03:52.9
00:00:25.2
00:00:00.6

55.

81
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 81.7
4.85
00:03:53.4
00:00:25.7
00:00:00.5

56.

52
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 81.2
5.17
00:03:55.1
00:00:27.4
00:00:01.7

57.

25
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 80.8
5.38
00:03:56.2
00:00:28.5
00:00:01.1

58.

101
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 80.7
5.40
00:03:56.3
00:00:28.6
00:00:00.1

59.

94
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 80.6
5.47
00:03:56.7
00:00:29.0
00:00:00.4

60.

59
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 80.5
5.53
00:03:57.0
00:00:29.3
00:00:00.3

61.

78
PIESKO PIOTR
JASKIEWICZ KONRAD
RENAULT CLIO
SK4 80.4
5.57
00:03:57.2
00:00:29.5
00:00:00.2

62.

37
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 80.4
5.57
00:03:57.2
00:00:29.5
00:00:00.0

63.

9
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 80.4
5.58
00:03:57.3
00:00:29.6
00:00:00.1

64.

41
KULEJ PIOTR
JORDAN PIOTR
SUBARU IMPREZA
SK5 80.3
5.62
00:03:57.5
00:00:29.8
00:00:00.2

65.

57
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 80.3
5.64
00:03:57.6
00:00:29.9
00:00:00.1

66.

58
SIENKIEWICZ PAWEŁ
NOWAK MACIEK
HONDA CIVIC
SK4 80.3
5.64
00:03:57.6
00:00:29.9
00:00:00.0

67.

26
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 80.1
5.75
00:03:58.2
00:00:30.5
00:00:00.6

68.

103
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 79.9
5.89
00:03:58.9
00:00:31.2
00:00:00.7

69.

71
KUREK PRZEMYSLAW
KRAFT JAKUB
VW
SK4 79.6
6.02
00:03:59.6
00:00:31.9
00:00:00.7

70.

19
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 79.4
6.13
00:04:00.2
00:00:32.5
00:00:00.6

71.

5
ORYŃSKI JACEK
PAWŁOWSKI ADRIAN
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 79.4
6.13
00:04:00.2
00:00:32.5
00:00:00.0

72.

123
JOCZ TYMOTEUSZ
MALINOWSKI MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 79.0
6.36
00:04:01.4
00:00:33.7
00:00:01.2

73.

120
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 79.0
6.40
00:04:01.6
00:00:33.9
00:00:00.2

74.

118
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 78.8
6.51
00:04:02.2
00:00:34.5
00:00:00.6

75.

28
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 78.3
6.77
00:04:03.6
00:00:35.9
00:00:01.4

76.

23
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 78.1
6.89
00:04:04.2
00:00:36.5
00:00:00.6

77.

107
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
C2 CUP 77.9
7.04
00:04:05.0
00:00:37.3
00:00:00.8

78.

91
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
SK3 77.8
7.09
00:04:05.3
00:00:37.6
00:00:00.3

79.

90
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 77.7
7.13
00:04:05.5
00:00:37.8
00:00:00.2

80.

63
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 77.7
7.13
00:04:05.5
00:00:37.8
00:00:00.0

81.

69
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 77.6
7.19
00:04:05.8
00:00:38.1
00:00:00.3

82.

106
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 77.5
7.26
00:04:06.2
00:00:38.5
00:00:00.4

83.

64
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 77.4
7.34
00:04:06.6
00:00:38.9
00:00:00.4

84.

27
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 76.9
7.60
00:04:08.0
00:00:40.3
00:00:01.4

85.

73
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 76.9
7.60
00:04:08.0
00:00:40.3
00:00:00.0

86.

129
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 76.8
7.68
00:04:08.4
00:00:40.7
00:00:00.4

87.

24
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 76.8
7.72
00:04:08.6
00:00:40.9
00:00:00.2

88.

116
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 76.1
8.09
00:04:10.6
00:00:42.9
00:00:02.0

89.

108
SOKOŁOWSKI TOMASZ
RADZIK RAFAŁ
CITROEN C2
C2 CUP 74.2
9.30
00:04:17.0
00:00:49.3
00:00:06.4

90.

130
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 73.9
9.53
00:04:18.2
00:00:50.5
00:00:01.2

91.

104
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 73.7
9.68
00:04:19.0
00:00:51.3
00:00:00.8

92.

128
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 73.3
9.91
00:04:20.2
00:00:52.5
00:00:01.2

93.

122
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 73.1
10.06
00:04:21.0
00:00:53.3
00:00:00.8

94.

76
ŻELECHOWSKI TOMASZ
PSZCZÓŁKOWSKI TOMASZ
DAEWOO LANOS
SK4 72.0
10.81
00:04:25.0
00:00:57.3
00:00:04.0

95.

131
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 71.1
11.42
00:04:28.2
00:01:00.5
00:00:03.2

96.

60
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 70.5
11.89
00:04:30.7
00:01:03.0
00:00:02.5

97.

105
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 70.1
12.13
00:04:32.0
00:01:04.3
00:00:01.3

98.

125
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 70.0
12.25
00:04:32.6
00:01:04.9
00:00:00.6

99.

121
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 69.5
12.64
00:04:34.7
00:01:07.0
00:00:02.1

100.

124
MAJDAX MACIEJ
_ _
FIAT
SK2 69.1
12.94
00:04:36.3
00:01:08.6
00:00:01.6

101.

93
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 65.4
15.85
00:04:51.7
00:01:24.0
00:00:15.4

102.

126
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 65.1
16.08
00:04:52.9
00:01:25.2
00:00:01.2

103.

40
KACZMAREK PIOTR
PIĘTKA ARKADIUSZ
SUBARU
SK5 64.7
16.43
00:04:54.8
00:01:27.1
00:00:01.9

104.

65
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 54.2
27.21
00:05:51.9
00:02:24.2
00:00:57.1

105.

22
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 52.9
28.83
00:06:00.5
00:02:32.8
00:00:08.6

106.

61
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 47.3
36.96
00:06:43.6
00:03:15.9
00:00:43.1

107.

55
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 26.8
95.06
00:11:51.5
00:08:23.8
00:05:07.9

108.

6
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 10.5
302.74
00:30:12.2
00:26:44.5
00:18:20.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
30
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 91.9
0.0
00:03:27.7
0.0
0.0 

2

=
36
PISZ PAWEŁ
BRZEZIŃSKI JAKUB
SUBARU IMPREZA
SK5 91.4
0.19
00:03:28.7
00:00:01.0
00:00:01.0

3

=
31
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 91.1
0.34
00:03:29.5
00:00:01.8
00:00:00.8

4

=
42
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 91.0
0.38
00:03:29.7
00:00:02.0
00:00:00.2

5

=
3
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
RO OPEN 2WD 90.0
0.79
00:03:31.9
00:00:04.2
00:00:02.2

6

=
34
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 88.5
1.47
00:03:35.5
00:00:07.8
00:00:03.6

7

=
44
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 88.5
1.51
00:03:35.7
00:00:08.0
00:00:00.2

8

=
33
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 87.5
1.94
00:03:38.0
00:00:10.3
00:00:02.3

9

=
2
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 87.4
2.02
00:03:38.4
00:00:10.7
00:00:00.4

10

=
14
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 87.3
2.06
00:03:38.6
00:00:10.9
00:00:00.2

11

=
15
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 87.0
2.19
00:03:39.3
00:00:11.6
00:00:00.7

12

=
84
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 86.8
2.26
00:03:39.7
00:00:12.0
00:00:00.4

13

=
46
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 86.6
2.36
00:03:40.2
00:00:12.5
00:00:00.5

14

=
4
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
RO OPEN 2WD 86.5
2.42
00:03:40.5
00:00:12.8
00:00:00.3

15

=
77
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 86.1
2.64
00:03:41.7
00:00:14.0
00:00:01.2

16

=
67
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 86.0
2.66
00:03:41.8
00:00:14.1
00:00:00.1

17

=
66
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 85.9
2.7
00:03:42.0
00:00:14.3
00:00:00.2

18

=
80
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 85.9
2.72
00:03:42.1
00:00:14.4
00:00:00.1

19

=
49
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 85.7
2.81
00:03:42.6
00:00:14.9
00:00:00.5

20

=
72
POGORZELSKI MARCIN
ZAŁĘCKA AGNIESZKA
RENAULT CLIO
SK4 85.7
2.83
00:03:42.7
00:00:15.0
00:00:00.1

21

=
75
WATRAS MACIEJ
KLUCZEWSKI KAMIL
RENAULT CLIO
SK4 85.6
2.85
00:03:42.8
00:00:15.1
00:00:00.1

22

=
48
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 85.4
2.94
00:03:43.3
00:00:15.6
00:00:00.5

23

=
38
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 85.4
2.94
00:03:43.3
00:00:15.6
00:00:00.0

24

=
70
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
SK4 85.0
3.17
00:03:44.5
00:00:16.8
00:00:01.2

25

=
110
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 84.7
3.32
00:03:45.3
00:00:17.6
00:00:00.8

26

=
85
BOJANOWICZ TOMASZ
NIEMYJSKI PIOTR
CITREON C2
SK3 84.6
3.34
00:03:45.4
00:00:17.7
00:00:00.1

27

=
117
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 84.6
3.38
00:03:45.6
00:00:17.9
00:00:00.2

28

=
82
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 84.4
3.49
00:03:46.2
00:00:18.5
00:00:00.6

29

=
92
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA CIVIC
SK3 84.3
3.53
00:03:46.4
00:00:18.7
00:00:00.2

30

=
83
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 84.1
3.62
00:03:46.9
00:00:19.2
00:00:00.5

31

=
111
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 84.1
3.62
00:03:46.9
00:00:19.2
00:00:00.0

32

=
102
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 84.0
3.66
00:03:47.1
00:00:19.4
00:00:00.2

33

=
53
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 83.8
3.79
00:03:47.8
00:00:20.1
00:00:00.7

34

=
7
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 83.7
3.81
00:03:47.9
00:00:20.2
00:00:00.1

35

=
18
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 83.7
3.83
00:03:48.0
00:00:20.3
00:00:00.1

36

=
12
FILIPEK ANDRZEJ
KĘDZIERSKI ADAM
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 83.4
3.96
00:03:48.7
00:00:21.0
00:00:00.7

37

=
10
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 83.4
4.0
00:03:48.9
00:00:21.2
00:00:00.2

38

=
50
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 83.4
4.0
00:03:48.9
00:00:21.2
00:00:00.0

39

=
43
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 83.3
4.02
00:03:49.0
00:00:21.3
00:00:00.1

40

=
51
KIEŁBASA PAWEŁ
HANDKOWSKI MARCIN
BMW E30
SK4 83.3
4.04
00:03:49.1
00:00:21.4
00:00:00.1

41

=
47
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 83.1
4.15
00:03:49.7
00:00:22.0
00:00:00.6

42

=
45
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 83.1
4.15
00:03:49.7
00:00:22.0
00:00:00.0

43

=
16
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 83.0
4.19
00:03:49.9
00:00:22.2
00:00:00.2

44

=
62
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 83.0
4.19
00:03:49.9
00:00:22.2
00:00:00.0

45

=
112
MARKIEWICZ DANIEL
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT SEICENTO
SK2 83.0
4.21
00:03:50.0
00:00:22.3
00:00:00.1

46

=
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 82.9
4.23
00:03:50.1
00:00:22.4
00:00:00.1

47

=
35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 82.7
4.36
00:03:50.8
00:00:23.1
00:00:00.7

48

=
113
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 82.6
4.38
00:03:50.9
00:00:23.2
00:00:00.1

49

=
100
GRUDKA MARIUSZ
BALL MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 82.5
4.45
00:03:51.3
00:00:23.6
00:00:00.4

50

=
119
ILCZUK ALEKSANDER
KAMIEŃSKI FILIP
SUBARU JUSTY
SK2 82.3
4.57
00:03:51.9
00:00:24.2
00:00:00.6

51

=
115
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 82.2
4.58
00:03:52.0
00:00:24.3
00:00:00.1

52

=
86
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
SK3 82.1
4.64
00:03:52.3
00:00:24.6
00:00:00.3

53

=
95
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 82.1
4.64
00:03:52.3
00:00:24.6
00:00:00.0

54

=
87
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 81.9
4.75
00:03:52.9
00:00:25.2
00:00:00.6

55

=
81
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 81.7
4.85
00:03:53.4
00:00:25.7
00:00:00.5

56

=
52
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 81.2
5.17
00:03:55.1
00:00:27.4
00:00:01.7

57

=
25
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 80.8
5.38
00:03:56.2
00:00:28.5
00:00:01.1

58

=
101
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 80.7
5.4
00:03:56.3
00:00:28.6
00:00:00.1

59

=
94
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 80.6
5.47
00:03:56.7
00:00:29.0
00:00:00.4

60

=
59
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 80.5
5.53
00:03:57.0
00:00:29.3
00:00:00.3

61

=
78
PIESKO PIOTR
JASKIEWICZ KONRAD
RENAULT CLIO
SK4 80.4
5.57
00:03:57.2
00:00:29.5
00:00:00.2

62

=
37
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 80.4
5.57
00:03:57.2
00:00:29.5
00:00:00.0

63

=
9
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 80.4
5.58
00:03:57.3
00:00:29.6
00:00:00.1

64

=
41
KULEJ PIOTR
JORDAN PIOTR
SUBARU IMPREZA
SK5 80.3
5.62
00:03:57.5
00:00:29.8
00:00:00.2

65

=
58
SIENKIEWICZ PAWEŁ
NOWAK MACIEK
HONDA CIVIC
SK4 80.3
5.64
00:03:57.6
00:00:29.9
00:00:00.1

66

=
57
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 80.3
5.64
00:03:57.6
00:00:29.9
00:00:00.0

67

=
26
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 80.1
5.75
00:03:58.2
00:00:30.5
00:00:00.6

68

=
103
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 79.9
5.89
00:03:58.9
00:00:31.2
00:00:00.7

69

=
71
KUREK PRZEMYSLAW
KRAFT JAKUB
VW
SK4 79.6
6.02
00:03:59.6
00:00:31.9
00:00:00.7

70

=
19
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 79.4
6.13
00:04:00.2
00:00:32.5
00:00:00.6

71

=
5
ORYŃSKI JACEK
PAWŁOWSKI ADRIAN
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 79.4
6.13
00:04:00.2
00:00:32.5
00:00:00.0

72

=
123
JOCZ TYMOTEUSZ
MALINOWSKI MAREK
FIAT SEICENTO
SK2 79.0
6.36
00:04:01.4
00:00:33.7
00:00:01.2

73

=
120
GŁADYSZ PIOTR
PAWŁOWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 79.0
6.4
00:04:01.6
00:00:33.9
00:00:00.2

74

=
118
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 78.8
6.51
00:04:02.2
00:00:34.5
00:00:00.6

75

=
28
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 78.3
6.77
00:04:03.6
00:00:35.9
00:00:01.4

76

=
23
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 78.1
6.89
00:04:04.2
00:00:36.5
00:00:00.6

77

=
107
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
C2 CUP 77.9
7.04
00:04:05.0
00:00:37.3
00:00:00.8

78

=
91
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
SK3 77.8
7.09
00:04:05.3
00:00:37.6
00:00:00.3

79

=
63
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 77.7
7.13
00:04:05.5
00:00:37.8
00:00:00.2

80

=
90
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 77.7
7.13
00:04:05.5
00:00:37.8
00:00:00.0

81

=
69
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 77.6
7.19
00:04:05.8
00:00:38.1
00:00:00.3

82

=
106
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 77.5
7.26
00:04:06.2
00:00:38.5
00:00:00.4

83

=
64
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 77.4
7.34
00:04:06.6
00:00:38.9
00:00:00.4

84

=
27
KWIATKOWSKI ADAM
GAJEWSKI GRZEGORZ
CITROEN
SK GOŚĆ 76.9
7.6
00:04:08.0
00:00:40.3
00:00:01.4

85

=
73
SKOCZYPIEC PIOTR
SKOCZYPIEC PAWEŁ
FORD ESCORT
SK4 76.9
7.6
00:04:08.0
00:00:40.3
00:00:00.0

86

=
129
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 76.8
7.68
00:04:08.4
00:00:40.7
00:00:00.4

87

=
24
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 76.8
7.72
00:04:08.6
00:00:40.9
00:00:00.2

88

=
116
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 76.1
8.09
00:04:10.6
00:00:42.9
00:00:02.0

89

=
108
SOKOŁOWSKI TOMASZ
RADZIK RAFAŁ
CITROEN C2
C2 CUP 74.2
9.3
00:04:17.0
00:00:49.3
00:00:06.4

90

=
130
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 73.9
9.53
00:04:18.2
00:00:50.5
00:00:01.2

91

=
104
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 73.7
9.68
00:04:19.0
00:00:51.3
00:00:00.8

92

=
128
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 73.3
9.91
00:04:20.2
00:00:52.5
00:00:01.2

93

=
122
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 73.1
10.06
00:04:21.0
00:00:53.3
00:00:00.8

94

=
76
ŻELECHOWSKI TOMASZ
PSZCZÓŁKOWSKI TOMASZ
DAEWOO LANOS
SK4 72.0
10.81
00:04:25.0
00:00:57.3
00:00:04.0

95

=
131
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 71.1
11.42
00:04:28.2
00:01:00.5
00:00:03.2

96

=
60
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 70.5
11.89
00:04:30.7
00:01:03.0
00:00:02.5

97

=
105
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 70.1
12.13
00:04:32.0
00:01:04.3
00:00:01.3

98

=
125
GRABOŃ SYLWIA
SANKIEWICZ MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 70.0
12.25
00:04:32.6
00:01:04.9
00:00:00.6

99

=
121
CELUCH MARCIN
DOMINO KONRAD
FIAT
SK2 69.5
12.64
00:04:34.7
00:01:07.0
00:00:02.1

100

=
124
MAJDAX MACIEJ
_ _
FIAT
SK2 69.1
12.94
00:04:36.3
00:01:08.6
00:00:01.6

101

=
93
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 65.4
15.85
00:04:51.7
00:01:24.0
00:00:15.4

102

=
126
OBRĘBALSKA KINGA
WACHNICKA IZABELA
FIAT
SK2 65.1
16.08
00:04:52.9
00:01:25.2
00:00:01.2

103

=
40
KACZMAREK PIOTR
PIĘTKA ARKADIUSZ
SUBARU
SK5 64.7
16.43
00:04:54.8
00:01:27.1
00:00:01.9

104

=
65
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 54.2
27.21
00:05:51.9
00:02:24.2
00:00:57.1

105

=
22
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 52.9
28.83
00:06:00.5
00:02:32.8
00:00:08.6

106

=
61
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 47.3
36.96
00:06:43.6
00:03:15.9
00:00:43.1

107

=
55
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 26.8
95.06
00:11:51.5
00:08:23.8
00:05:07.9

108

=
6
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 10.5
302.74
00:30:12.2
00:26:44.5
00:18:20.7

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
6
100
KAMIL WINNICKI / MATEUSZ RADECKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 10:19
28
120
KAROL BRAUN / TOMASZ KRZYSZTOFIK
PKC 2A
wczesniejszy wjazd o 2 min
2018-05-26 10:51
100
10
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN BALL
PKC 2A
Spoznienie
2018-05-26 12:01
76
80
TOMASZ ŻELECHOWSKI / TOMASZ PSZCZÓŁKOWSKI
PKC 2
Spoznienie
2018-05-26 13:42
93
10
ROBERT OZGA / NATALIA OZGA
PKC 4
Spoznienie
2018-05-26 17:29
131
100
GRZEGORZ REDA / MARCIN CZYŻEWSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 17:51
110
30
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
119
20
ALEKSANDER ILCZUK / FILIP KAMIEŃSKI
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:02
121
10
MARCIN CELUCH / KONRAD DOMINO
PKC 5
Spoznienie
2018-05-26 18:03
102
34
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-05-26 19:56

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
20
MARCIN NIEWITECKI / MACIEJ GLEIXNER
PKC 0
nie wystartowal
56
ALEKSANDER ANTOS / ALEKS DUDOŃ
PKC 0
Nie wystartowali do rajdu
17
DARIUSZ KONARSKI / ŁUKASZ ZAPART
PS 1
Wypadek
114
PIOTR SATAŁA / ANDRZEJ GROCHOWSKI
PS 1
wycofanie