Banner
 


OS 6 - Męcinka 3- 6.5 km - 16:13


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

47
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 101.7
0.00
00:03:50.0
0.0
0.0 

2.

34
WIATRAK MACIEJ
WIATRAK JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 99.9
0.65
00:03:54.2
00:00:04.2
00:00:04.2

3.

45
PISZ PAWEŁ
MROCZKOWSKI RADOSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 99.3
0.86
00:03:55.6
00:00:05.6
00:00:01.4

4.

41
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 98.7
1.09
00:03:57.1
00:00:07.1
00:00:01.5

5.

36
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 97.4
1.57
00:04:00.2
00:00:10.2
00:00:03.1

6.

43
SCHMIDT OSCAR
KORSZYLOWSKA MARTA
BMW 330IS
SK5 95.5
2.29
00:04:04.9
00:00:14.9
00:00:04.7

7.

39
MAŁYSZEWICZ ARTUR
KASPRZAK REMIGIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 94.7
2.63
00:04:07.1
00:00:17.1
00:00:02.2

8.

40
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 93.5
3.11
00:04:10.2
00:00:20.2
00:00:03.1

9.

38
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 91.3
4.06
00:04:16.4
00:00:26.4
00:00:06.2

10.

35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 89.5
4.83
00:04:21.4
00:00:31.4
00:00:05.0

11.

46
SZCZEŚNIAK MAREK
KLIMKOWSKI KRZYSZTOF
SUBARU
SK5 72.4
14.32
00:05:23.1
00:01:33.1
00:01:01.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
41
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 98.9
0.0
00:22:02.0
0.0
0.0 

2

  =
47
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 98.3
0.2
00:22:09.4
00:00:07.4
00:00:07.4

3

  =
34
WIATRAK MACIEJ
WIATRAK JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 96.3
0.98
00:22:37.7
00:00:35.7
00:00:28.3

4

  =
39
MAŁYSZEWICZ ARTUR
KASPRZAK REMIGIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 93.7
1.98
00:23:14.0
00:01:12.0
00:00:36.3

5

2
36
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 93.1
2.26
00:23:24.1
00:01:22.1
00:00:10.1

6

  =
43
SCHMIDT OSCAR
KORSZYLOWSKA MARTA
BMW 330IS
SK5 93.0
2.29
00:23:25.3
00:01:23.3
00:00:01.2

7

1
35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 90.4
3.4
00:24:05.3
00:02:03.3
00:00:40.0

8

1
45
PISZ PAWEŁ
MROCZKOWSKI RADOSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 90.3
3.45
00:24:07.3
00:02:05.3
00:00:02.0

9

4
46
SZCZEŚNIAK MAREK
KLIMKOWSKI KRZYSZTOF
SUBARU
SK5 88.7
4.17
00:24:33.5
00:02:31.5
00:00:26.2

10

1
38
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 87.3
4.84
00:24:57.7
00:30.0
00:02:55.7
00:00:24.2

11

1
40
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 86.9
5.02
00:25:04.4
00:03:02.4
00:00:06.7

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
38
30
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 0
3 min spoznienia
2018-03-25 09:19
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:40
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 2
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:41
65
30
JAKUB WESOŁOWSKI / MAGDALENA WESOŁOWSKA
PKC 3
spozneinie
2018-03-25 14:07
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 3
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 14:20
73
60
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 14:55
102
60
MARCIN KUBIAK / JACEK NOWOGRODZKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 15:26
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 5
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 17:52
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 6
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 20:49
110
300
MARCIN WESOŁOWSKI / AURELIA PAJDAK
OS 4
kara ZSS
2018-03-25 20:50
80
300
WOJCIECH WITKOWSKI / KRZYSZTOF KANIA
OS 6
Kara
2018-03-25 20:51
82
300
GRZEGORZ WOŹNIK / BARTOSZ SYDOR
OS 6
kara
2018-03-25 20:51

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
109
SZYMON SYNOWSKI / MATEUSZ STRUGAŁA
OS 1
WYCOFANIE
21
JAN KRUCZEK / KRZYSZTOF BOJARUN
OS 2
nie ukończył os
60
MATEUSZ SZNAJDERSKI / ADAM JANISZYN
PKC 2A
wycofanie
108
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 0
nie wystartował
66
MARCIN POGORZELSKI / AGNIESZKA ZAŁĘCKA
PKC 0
nie wystartował
67
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
PKC 3
Wykluczenie za zły stan pojazdu po wypadku
106
MATEUSZ MARCHEWKA / MICHAŁ MARCHEWKA
OS 4
Wypadek
125
BARTOSZ SMAGACZ / PAWEŁ BALAWENDER
OS 1
nie ukończył os
58
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
OS 4
awaria skrzyni
119
PIOTR GŁADYSZ / PRZEMYSŁAW PŁAWECKI
OS 5
wycofanie
89
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
OS 5
awaria
97
MARCIN DANIELEWICZ / TOMASZ KOŁODZIEJCZYK
OS 5
awaria
124
TOMASZ TRYTEK / SZYMON DUSZEŃKO
OS 5
awaria
105
KRZYSZTOF SIKORA / DAMIAN RYMSZA
OS 5
wycofanie
29
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PKC 6
wycofanie po OS5
68
JAKUB GIERUSZCZAK / KORNEL GRABSKI
OS 6
awaria