Banner
 


OS 6 - Męcinka 3- 6.5 km - 16:13


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

49
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 98.8
0.00
00:03:56.8
0.0
0.0 

2.

54
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 96.1
1.02
00:04:03.4
00:00:06.6
00:00:06.6

3.

100
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 95.9
1.09
00:04:03.9
00:00:07.1
00:00:00.5

4.

52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 95.5
1.25
00:04:04.9
00:00:08.1
00:00:01.0

5.

50
SŁUPSKI MICHAŁ
SROKA ADAM
BMW E30
SK4 95.3
1.34
00:04:05.5
00:00:08.7
00:00:00.6

6.

53
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 95.2
1.40
00:04:05.9
00:00:09.1
00:00:00.4

7.

76
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 95.1
1.43
00:04:06.1
00:00:09.3
00:00:00.2

8.

61
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 95.0
1.45
00:04:06.2
00:00:09.4
00:00:00.1

9.

78
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 93.6
2.05
00:04:10.1
00:00:13.3
00:00:03.9

10.

74
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 93.5
2.06
00:04:10.2
00:00:13.4
00:00:00.1

11.

70
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 93.4
2.12
00:04:10.6
00:00:13.8
00:00:00.4

12.

144
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 92.6
2.45
00:04:12.7
00:00:15.9
00:00:02.1

13.

69
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 92.0
2.69
00:04:14.3
00:00:17.5
00:00:01.6

14.

55
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 91.9
2.74
00:04:14.6
00:00:17.8
00:00:00.3

15.

57
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 91.9
2.75
00:04:14.7
00:00:17.9
00:00:00.1

16.

51
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 91.8
2.80
00:04:15.0
00:00:18.2
00:00:00.3

17.

62
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 90.6
3.32
00:04:18.4
00:00:21.6
00:00:03.4

18.

56
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 90.3
3.42
00:04:19.0
00:00:22.2
00:00:00.6

19.

83
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 89.6
3.74
00:04:21.1
00:00:24.3
00:00:02.1

20.

77
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 89.3
3.89
00:04:22.1
00:00:25.3
00:00:01.0

21.

65
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 89.1
3.95
00:04:22.5
00:00:25.7
00:00:00.4

22.

79
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 89.1
3.98
00:04:22.7
00:00:25.9
00:00:00.2

23.

81
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 88.5
4.25
00:04:24.4
00:00:27.6
00:00:01.7

24.

84
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 88.2
4.38
00:04:25.3
00:00:28.5
00:00:00.9

25.

75
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 87.6
4.66
00:04:27.1
00:00:30.3
00:00:01.8

26.

63
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 85.5
5.69
00:04:33.8
00:00:37.0
00:00:06.7

27.

73
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 84.8
6.02
00:04:35.9
00:00:39.1
00:00:02.1

28.

64
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 83.9
6.49
00:04:39.0
00:00:42.2
00:00:03.1

29.

72
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 80.6
8.23
00:04:50.3
00:00:53.5
00:00:11.3

30.

85
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 72.4
13.26
00:05:23.0
00:01:26.2
00:00:32.7

31.

71
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 69.6
15.26
00:05:36.0
00:01:39.2
00:00:13.0

32.

82
WOŹNIK GRZEGORZ
SYDOR BARTOSZ
OPEL ASTRA
SK4 92.1
48.80
00:09:14.0
05:00.0
00:05:17.2
00:03:38.0

33.

80
WITKOWSKI WOJCIECH
KANIA KRZYSZTOF
OPEL KADETT
SK4 91.6
49.02
00:09:15.4
05:00.0
00:05:18.6
00:05:01.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
49
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 94.7
0.0
00:23:00.2
0.0
0.0 

2

  =
54
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 93.1
0.64
00:23:23.4
00:00:23.2
00:00:23.2

3

  =
76
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 92.7
0.79
00:23:29.0
00:00:28.8
00:00:05.6

4

  =
53
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 92.3
0.99
00:23:36.2
00:00:36.0
00:00:07.2

5

  =
61
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 91.6
1.29
00:23:47.0
00:00:46.8
00:00:10.8

6

  =
70
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 91.3
1.42
00:23:51.6
00:00:51.4
00:00:04.6

7

1
52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 90.7
1.67
00:24:00.7
00:01:00.5
00:00:09.1

8

1
78
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 90.7
1.69
00:24:01.5
00:01:01.3
00:00:00.8

9

1
55
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 89.8
2.08
00:24:15.6
00:01:15.4
00:00:14.1

10

3
74
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 89.8
2.08
00:24:15.7
00:01:15.5
00:00:00.1

11

1
144
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 89.7
2.1
00:24:16.3
00:01:16.1
00:00:00.6

12

1
51
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 89.7
2.12
00:24:17.0
00:01:16.8
00:00:00.7

13

1
57
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 88.7
2.55
00:24:32.6
00:01:32.4
00:00:15.6

14

1
69
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 88.6
2.61
00:24:35.1
00:01:34.9
00:00:02.5

15

2
62
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 88.0
2.89
00:24:45.0
00:01:44.8
00:00:09.9

16

2
56
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 87.9
2.95
00:24:47.4
00:01:47.2
00:00:02.4

17

4
100
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 87.6
3.06
00:24:51.1
00:01:50.9
00:00:03.7

18

2
77
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 86.9
3.39
00:25:03.2
00:02:03.0
00:00:12.1

19

3
84
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 86.3
3.68
00:25:13.8
00:02:13.6
00:00:10.6

20

3
83
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 86.2
3.74
00:25:16.1
00:02:15.9
00:00:02.3

21

3
75
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 85.4
4.15
00:25:30.7
00:02:30.5
00:00:14.6

22

3
79
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 85.0
4.31
00:25:36.6
00:02:36.4
00:00:05.9

23

4
65
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 84.0
4.83
00:25:55.5
00:30.0
00:02:55.3
00:00:18.9

24

2
73
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 83.3
5.18
00:26:08.4
01:00.0
00:03:08.2
00:00:12.9

25

5
81
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 82.2
5.77
00:26:29.5
00:03:29.3
00:00:21.1

26

3
63
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 81.9
5.94
00:26:35.8
00:03:35.6
00:00:06.3

27

1
64
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 81.8
5.98
00:26:37.2
00:03:37.0
00:00:01.4

28

4
50
SŁUPSKI MICHAŁ
SROKA ADAM
BMW E30
SK4 80.4
6.77
00:27:05.8
00:04:05.6
00:00:28.6

29

2
72
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 78.4
7.88
00:27:46.4
00:04:46.2
00:00:40.6

30

3
71
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 74.9
10.06
00:29:05.4
00:06:05.2
00:01:19.0

31

22
80
WITKOWSKI WOJCIECH
KANIA KRZYSZTOF
OPEL KADETT
SK4 74.6
10.24
00:29:12.0
05:00.0
00:06:11.8
00:00:06.6

32

2
85
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 73.2
11.16
00:29:45.3
00:06:45.1
00:00:33.3

33

14
82
WOŹNIK GRZEGORZ
SYDOR BARTOSZ
OPEL ASTRA
SK4 73.0
11.32
00:29:51.1
05:00.0
00:06:50.9
00:00:05.8

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
38
30
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 0
3 min spoznienia
2018-03-25 09:19
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:40
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 2
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:41
65
30
JAKUB WESOŁOWSKI / MAGDALENA WESOŁOWSKA
PKC 3
spozneinie
2018-03-25 14:07
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 3
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 14:20
73
60
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 14:55
102
60
MARCIN KUBIAK / JACEK NOWOGRODZKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 15:26
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 5
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 17:52
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 6
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 20:49
110
300
MARCIN WESOŁOWSKI / AURELIA PAJDAK
OS 4
kara ZSS
2018-03-25 20:50
80
300
WOJCIECH WITKOWSKI / KRZYSZTOF KANIA
OS 6
Kara
2018-03-25 20:51
82
300
GRZEGORZ WOŹNIK / BARTOSZ SYDOR
OS 6
kara
2018-03-25 20:51

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
109
SZYMON SYNOWSKI / MATEUSZ STRUGAŁA
OS 1
WYCOFANIE
21
JAN KRUCZEK / KRZYSZTOF BOJARUN
OS 2
nie ukończył os
60
MATEUSZ SZNAJDERSKI / ADAM JANISZYN
PKC 2A
wycofanie
108
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 0
nie wystartował
66
MARCIN POGORZELSKI / AGNIESZKA ZAŁĘCKA
PKC 0
nie wystartował
67
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
PKC 3
Wykluczenie za zły stan pojazdu po wypadku
106
MATEUSZ MARCHEWKA / MICHAŁ MARCHEWKA
OS 4
Wypadek
125
BARTOSZ SMAGACZ / PAWEŁ BALAWENDER
OS 1
nie ukończył os
58
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
OS 4
awaria skrzyni
119
PIOTR GŁADYSZ / PRZEMYSŁAW PŁAWECKI
OS 5
wycofanie
89
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
OS 5
awaria
97
MARCIN DANIELEWICZ / TOMASZ KOŁODZIEJCZYK
OS 5
awaria
124
TOMASZ TRYTEK / SZYMON DUSZEŃKO
OS 5
awaria
105
KRZYSZTOF SIKORA / DAMIAN RYMSZA
OS 5
wycofanie
29
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PKC 6
wycofanie po OS5
68
JAKUB GIERUSZCZAK / KORNEL GRABSKI
OS 6
awaria