Banner
 


OS 6 - Męcinka 3- 6.5 km - 16:13


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 95.4
0.00
00:04:05.4
0.0
0.0 

2.

90
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 92.7
1.08
00:04:12.4
00:00:07.0
00:00:07.0

3.

94
BOJANOWICZ TOMASZ
KĘDZIERSKI ADAM
CITREON C2
SK3 92.3
1.25
00:04:13.5
00:00:08.1
00:00:01.1

4.

104
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 92.0
1.38
00:04:14.4
00:00:09.0
00:00:00.9

5.

102
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA
SK3 91.8
1.48
00:04:15.0
00:00:09.6
00:00:00.6

6.

88
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 91.5
1.58
00:04:15.7
00:00:10.3
00:00:00.7

7.

86
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
SK3 89.1
2.63
00:04:22.5
00:00:17.1
00:00:06.8

8.

101
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
RUKŚĆ ŁUKASZ
PEUGEOT 106
SK3 89.1
2.65
00:04:22.6
00:00:17.2
00:00:00.1

9.

96
CIEŚLAK KRZYSZTOF
POSZEPNY ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 89.0
2.69
00:04:22.9
00:00:17.5
00:00:00.3

10.

103
BILSKI TOMASZ
NAWROCKA LAURA
HONDA CIVIC
SK3 88.3
3.02
00:04:25.0
00:00:19.6
00:00:02.1

11.

93
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 87.8
3.23
00:04:26.4
00:00:21.0
00:00:01.4

12.

92
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
SK3 85.1
4.54
00:04:34.9
00:00:29.5
00:00:08.5

13.

98
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 82.8
5.74
00:04:42.7
00:00:37.3
00:00:07.8

14.

107
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 79.4
7.58
00:04:54.7
00:00:49.3
00:00:12.0

15.

99
FONTE GIANCARLO
CIESLAK LUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 78.9
7.88
00:04:56.6
00:00:51.2
00:00:01.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 93.6
0.0
00:23:16.5
0.0
0.0 

2

  =
90
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 90.5
1.29
00:24:03.2
00:00:46.7
00:00:46.7

3

  =
104
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 89.6
1.72
00:24:18.8
00:01:02.3
00:00:15.6

4

  =
88
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 89.0
2.0
00:24:29.0
00:01:12.5
00:00:10.2

5

  =
94
BOJANOWICZ TOMASZ
KĘDZIERSKI ADAM
CITREON C2
SK3 88.8
2.05
00:24:31.0
00:01:14.5
00:00:02.0

6

  =
101
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
RUKŚĆ ŁUKASZ
PEUGEOT 106
SK3 87.0
2.91
00:25:02.2
00:01:45.7
00:00:31.2

7

  =
96
CIEŚLAK KRZYSZTOF
POSZEPNY ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 86.8
3.01
00:25:05.9
00:01:49.4
00:00:03.7

8

  =
103
BILSKI TOMASZ
NAWROCKA LAURA
HONDA CIVIC
SK3 86.2
3.27
00:25:15.2
00:01:58.7
00:00:09.3

9

  =
86
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
SK3 86.0
3.41
00:25:20.2
00:02:03.7
00:00:05.0

10

  =
93
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 85.6
3.56
00:25:25.8
00:02:09.3
00:00:05.6

11

1
102
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA
SK3 85.5
3.63
00:25:28.2
01:00.0
00:02:11.7
00:00:02.4

12

1
92
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
SK3 84.9
3.96
00:25:40.1
00:02:23.6
00:00:11.9

13

  =
98
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 74.4
9.89
00:29:15.4
00:05:58.9
00:03:35.3

14

  =
99
FONTE GIANCARLO
CIESLAK LUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 69.4
13.39
00:31:22.5
00:08:06.0
00:02:07.1

15

  =
107
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 66.3
15.86
00:32:52.1
00:09:35.6
00:01:29.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
38
30
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 0
3 min spoznienia
2018-03-25 09:19
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:40
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 2
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:41
65
30
JAKUB WESOŁOWSKI / MAGDALENA WESOŁOWSKA
PKC 3
spozneinie
2018-03-25 14:07
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 3
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 14:20
73
60
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 14:55
102
60
MARCIN KUBIAK / JACEK NOWOGRODZKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 15:26
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 5
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 17:52
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 6
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 20:49
110
300
MARCIN WESOŁOWSKI / AURELIA PAJDAK
OS 4
kara ZSS
2018-03-25 20:50
80
300
WOJCIECH WITKOWSKI / KRZYSZTOF KANIA
OS 6
Kara
2018-03-25 20:51
82
300
GRZEGORZ WOŹNIK / BARTOSZ SYDOR
OS 6
kara
2018-03-25 20:51

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
109
SZYMON SYNOWSKI / MATEUSZ STRUGAŁA
OS 1
WYCOFANIE
21
JAN KRUCZEK / KRZYSZTOF BOJARUN
OS 2
nie ukończył os
60
MATEUSZ SZNAJDERSKI / ADAM JANISZYN
PKC 2A
wycofanie
108
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 0
nie wystartował
66
MARCIN POGORZELSKI / AGNIESZKA ZAŁĘCKA
PKC 0
nie wystartował
67
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
PKC 3
Wykluczenie za zły stan pojazdu po wypadku
106
MATEUSZ MARCHEWKA / MICHAŁ MARCHEWKA
OS 4
Wypadek
125
BARTOSZ SMAGACZ / PAWEŁ BALAWENDER
OS 1
nie ukończył os
58
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
OS 4
awaria skrzyni
119
PIOTR GŁADYSZ / PRZEMYSŁAW PŁAWECKI
OS 5
wycofanie
89
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
OS 5
awaria
97
MARCIN DANIELEWICZ / TOMASZ KOŁODZIEJCZYK
OS 5
awaria
124
TOMASZ TRYTEK / SZYMON DUSZEŃKO
OS 5
awaria
105
KRZYSZTOF SIKORA / DAMIAN RYMSZA
OS 5
wycofanie
29
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PKC 6
wycofanie po OS5
68
JAKUB GIERUSZCZAK / KORNEL GRABSKI
OS 6
awaria