Banner
 


OS 6 - Męcinka 3- 6.5 km - 16:13


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

19
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 100.4
0.00
00:03:53.0
0.0
0.0 

2.

20
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 95.9
1.68
00:04:03.9
00:00:10.9
00:00:10.9

3.

142
BOJANOWSKI MATEUSZ
KSYT ANDRZEJ
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 95.4
1.88
00:04:05.2
00:00:12.2
00:00:01.3

4.

15
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 93.3
2.72
00:04:10.7
00:00:17.7
00:00:05.5

5.

9
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 92.5
3.06
00:04:12.9
00:00:19.9
00:00:02.2

6.

12
WYRZYKOWSKI DANIEL
PRZYBYŁEK ALEKSANDRA
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 91.7
3.43
00:04:15.3
00:00:22.3
00:00:02.4

7.

11
FIREK PIOTR
OLSZEWSKI OSKAR
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 91.4
3.52
00:04:15.9
00:00:22.9
00:00:00.6

8.

17
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 89.6
4.34
00:04:21.2
00:00:28.2
00:00:05.3

9.

10
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 89.1
4.57
00:04:22.7
00:00:29.7
00:00:01.5

10.

91
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 206
RO2 RO GEN 88.4
4.89
00:04:24.8
00:00:31.8
00:00:02.1

11.

16
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 38.8
57.05
00:10:03.8
00:06:10.8
00:05:39.0

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
19
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 95.8
0.0
00:22:43.6
0.0
0.0 

2

  =
20
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 93.0
1.15
00:23:25.2
00:00:41.6
00:00:41.6

3

  =
142
BOJANOWSKI MATEUSZ
KSYT ANDRZEJ
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 92.5
1.34
00:23:32.3
00:00:48.7
00:00:07.1

4

1
9
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 90.4
2.26
00:24:05.7
00:01:22.1
00:00:33.4

5

1
11
FIREK PIOTR
OLSZEWSKI OSKAR
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 87.5
3.58
00:24:53.7
00:02:10.1
00:00:48.0

6

1
15
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 87.4
3.64
00:24:55.9
00:02:12.3
00:00:02.2

7

1
12
WYRZYKOWSKI DANIEL
PRZYBYŁEK ALEKSANDRA
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 86.8
3.9
00:25:05.3
00:02:21.7
00:00:09.4

8

1
91
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 206
RO2 RO GEN 84.9
4.86
00:25:40.0
00:02:56.4
00:00:34.7

9

1
10
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 82.2
6.23
00:26:29.7
00:03:46.1
00:00:49.7

10

6
16
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 73.6
11.37
00:29:36.5
00:06:52.9
00:03:06.8

11

  =
17
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 69.4
14.34
00:31:24.0
00:08:40.4
00:01:47.5

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
38
30
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 0
3 min spoznienia
2018-03-25 09:19
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:40
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 2
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:41
65
30
JAKUB WESOŁOWSKI / MAGDALENA WESOŁOWSKA
PKC 3
spozneinie
2018-03-25 14:07
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 3
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 14:20
73
60
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 14:55
102
60
MARCIN KUBIAK / JACEK NOWOGRODZKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 15:26
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 5
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 17:52
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 6
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 20:49
110
300
MARCIN WESOŁOWSKI / AURELIA PAJDAK
OS 4
kara ZSS
2018-03-25 20:50
80
300
WOJCIECH WITKOWSKI / KRZYSZTOF KANIA
OS 6
Kara
2018-03-25 20:51
82
300
GRZEGORZ WOŹNIK / BARTOSZ SYDOR
OS 6
kara
2018-03-25 20:51

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
109
SZYMON SYNOWSKI / MATEUSZ STRUGAŁA
OS 1
WYCOFANIE
21
JAN KRUCZEK / KRZYSZTOF BOJARUN
OS 2
nie ukończył os
60
MATEUSZ SZNAJDERSKI / ADAM JANISZYN
PKC 2A
wycofanie
108
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 0
nie wystartował
66
MARCIN POGORZELSKI / AGNIESZKA ZAŁĘCKA
PKC 0
nie wystartował
67
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
PKC 3
Wykluczenie za zły stan pojazdu po wypadku
106
MATEUSZ MARCHEWKA / MICHAŁ MARCHEWKA
OS 4
Wypadek
125
BARTOSZ SMAGACZ / PAWEŁ BALAWENDER
OS 1
nie ukończył os
58
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
OS 4
awaria skrzyni
119
PIOTR GŁADYSZ / PRZEMYSŁAW PŁAWECKI
OS 5
wycofanie
89
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
OS 5
awaria
97
MARCIN DANIELEWICZ / TOMASZ KOŁODZIEJCZYK
OS 5
awaria
124
TOMASZ TRYTEK / SZYMON DUSZEŃKO
OS 5
awaria
105
KRZYSZTOF SIKORA / DAMIAN RYMSZA
OS 5
wycofanie
29
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PKC 6
wycofanie po OS5
68
JAKUB GIERUSZCZAK / KORNEL GRABSKI
OS 6
awaria