Banner
 


OS 6 - Męcinka 3- 6.5 km - 16:13


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

6
KUFEL ROBERT
SIWAK TOMASZ
SUBARU IMPREZA
RO GOŚĆ 100.2
0.00
00:03:53.5
0.0
0.0 

2.

4
KUCIŃSKI TOMASZ
MENDOŃ ADAM
MITSUBISHI
RO GOŚĆ 98.1
0.77
00:03:58.5
00:00:05.0
00:00:05.0

3.

1
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 93.4
2.63
00:04:10.6
00:00:17.1
00:00:12.1

4.

2
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 93.4
2.63
00:04:10.6
00:00:17.1
00:00:00.0

5.

3
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 83.4
7.25
00:04:40.6
00:00:47.1
00:00:30.0

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
6
KUFEL ROBERT
SIWAK TOMASZ
SUBARU IMPREZA
RO GOŚĆ 96.1
0.0
00:22:40.3
0.0
0.0 

2

1
4
KUCIŃSKI TOMASZ
MENDOŃ ADAM
MITSUBISHI
RO GOŚĆ 93.4
1.07
00:23:19.3
00:00:39.0
00:00:39.0

3

1
2
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 93.1
1.21
00:23:24.1
00:00:43.8
00:00:04.8

4

  =
1
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 90.1
2.47
00:24:10.0
00:01:29.7
00:00:45.9

5

  =
3
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 80.2
7.41
00:27:09.2
00:04:28.9
00:02:59.2

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
38
30
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 0
3 min spoznienia
2018-03-25 09:19
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:40
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 2
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:41
65
30
JAKUB WESOŁOWSKI / MAGDALENA WESOŁOWSKA
PKC 3
spozneinie
2018-03-25 14:07
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 3
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 14:20
73
60
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 14:55
102
60
MARCIN KUBIAK / JACEK NOWOGRODZKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 15:26
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 5
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 17:52
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 6
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 20:49
110
300
MARCIN WESOŁOWSKI / AURELIA PAJDAK
OS 4
kara ZSS
2018-03-25 20:50
80
300
WOJCIECH WITKOWSKI / KRZYSZTOF KANIA
OS 6
Kara
2018-03-25 20:51
82
300
GRZEGORZ WOŹNIK / BARTOSZ SYDOR
OS 6
kara
2018-03-25 20:51

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
109
SZYMON SYNOWSKI / MATEUSZ STRUGAŁA
OS 1
WYCOFANIE
21
JAN KRUCZEK / KRZYSZTOF BOJARUN
OS 2
nie ukończył os
60
MATEUSZ SZNAJDERSKI / ADAM JANISZYN
PKC 2A
wycofanie
108
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 0
nie wystartował
66
MARCIN POGORZELSKI / AGNIESZKA ZAŁĘCKA
PKC 0
nie wystartował
67
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
PKC 3
Wykluczenie za zły stan pojazdu po wypadku
106
MATEUSZ MARCHEWKA / MICHAŁ MARCHEWKA
OS 4
Wypadek
125
BARTOSZ SMAGACZ / PAWEŁ BALAWENDER
OS 1
nie ukończył os
58
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
OS 4
awaria skrzyni
119
PIOTR GŁADYSZ / PRZEMYSŁAW PŁAWECKI
OS 5
wycofanie
89
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
OS 5
awaria
97
MARCIN DANIELEWICZ / TOMASZ KOŁODZIEJCZYK
OS 5
awaria
124
TOMASZ TRYTEK / SZYMON DUSZEŃKO
OS 5
awaria
105
KRZYSZTOF SIKORA / DAMIAN RYMSZA
OS 5
wycofanie
29
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PKC 6
wycofanie po OS5
68
JAKUB GIERUSZCZAK / KORNEL GRABSKI
OS 6
awaria