Banner
 


OS 6 - Męcinka 3- 6.5 km - 16:13


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

18
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
C2
RO OPEN 2WD 94.5
0.00
00:04:07.5
0.0
0.0 

2.

22
ORYŃSKI JACEK
BRONICZ PRZEMYSŁAW
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 89.8
2.03
00:04:20.7
00:00:13.2
00:00:13.2

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
18
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
C2
RO OPEN 2WD 91.1
0.0
00:23:53.7
0.0
0.0 

2

  =
22
ORYŃSKI JACEK
BRONICZ PRZEMYSŁAW
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 86.2
2.26
00:25:15.6
00:01:21.9
00:01:21.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
38
30
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 0
3 min spoznienia
2018-03-25 09:19
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:40
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 2
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:41
65
30
JAKUB WESOŁOWSKI / MAGDALENA WESOŁOWSKA
PKC 3
spozneinie
2018-03-25 14:07
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 3
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 14:20
73
60
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 14:55
102
60
MARCIN KUBIAK / JACEK NOWOGRODZKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 15:26
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 5
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 17:52
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 6
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 20:49
110
300
MARCIN WESOŁOWSKI / AURELIA PAJDAK
OS 4
kara ZSS
2018-03-25 20:50
80
300
WOJCIECH WITKOWSKI / KRZYSZTOF KANIA
OS 6
Kara
2018-03-25 20:51
82
300
GRZEGORZ WOŹNIK / BARTOSZ SYDOR
OS 6
kara
2018-03-25 20:51

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
109
SZYMON SYNOWSKI / MATEUSZ STRUGAŁA
OS 1
WYCOFANIE
21
JAN KRUCZEK / KRZYSZTOF BOJARUN
OS 2
nie ukończył os
60
MATEUSZ SZNAJDERSKI / ADAM JANISZYN
PKC 2A
wycofanie
108
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 0
nie wystartował
66
MARCIN POGORZELSKI / AGNIESZKA ZAŁĘCKA
PKC 0
nie wystartował
67
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
PKC 3
Wykluczenie za zły stan pojazdu po wypadku
106
MATEUSZ MARCHEWKA / MICHAŁ MARCHEWKA
OS 4
Wypadek
125
BARTOSZ SMAGACZ / PAWEŁ BALAWENDER
OS 1
nie ukończył os
58
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
OS 4
awaria skrzyni
119
PIOTR GŁADYSZ / PRZEMYSŁAW PŁAWECKI
OS 5
wycofanie
89
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
OS 5
awaria
97
MARCIN DANIELEWICZ / TOMASZ KOŁODZIEJCZYK
OS 5
awaria
124
TOMASZ TRYTEK / SZYMON DUSZEŃKO
OS 5
awaria
105
KRZYSZTOF SIKORA / DAMIAN RYMSZA
OS 5
wycofanie
29
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PKC 6
wycofanie po OS5
68
JAKUB GIERUSZCZAK / KORNEL GRABSKI
OS 6
awaria