Banner
 


OS 5 - Sichów 3- 5.6 km - 15:30


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

24
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 98.1
0.00
00:03:25.6
0.0
0.0 

2.

47
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 96.6
0.55
00:03:28.7
00:00:03.1
00:00:03.1

3.

19
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 96.1
0.75
00:03:29.8
00:00:04.2
00:00:01.1

4.

41
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 95.4
1.04
00:03:31.4
00:00:05.8
00:00:01.6

5.

6
KUFEL ROBERT
SIWAK TOMASZ
SUBARU IMPREZA
RO GOŚĆ 94.8
1.25
00:03:32.6
00:00:07.0
00:00:01.2

6.

45
PISZ PAWEŁ
MROCZKOWSKI RADOSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 94.1
1.55
00:03:34.3
00:00:08.7
00:00:01.7

7.

4
KUCIŃSKI TOMASZ
MENDOŃ ADAM
MITSUBISHI
RO GOŚĆ 93.0
1.98
00:03:36.7
00:00:11.1
00:00:02.4

8.

25
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 92.7
2.13
00:03:37.5
00:00:11.9
00:00:00.8

9.

46
SZCZEŚNIAK MAREK
KLIMKOWSKI KRZYSZTOF
SUBARU
SK5 92.5
2.20
00:03:37.9
00:00:12.3
00:00:00.4

10.

39
MAŁYSZEWICZ ARTUR
KASPRZAK REMIGIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 92.3
2.29
00:03:38.4
00:00:12.8
00:00:00.5

11.

54
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 92.3
2.29
00:03:38.4
00:00:12.8
00:00:00.0

12.

49
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 92.1
2.39
00:03:39.0
00:00:13.4
00:00:00.6

13.

100
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 92.0
2.43
00:03:39.2
00:00:13.6
00:00:00.2

14.

87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 92.0
2.43
00:03:39.2
00:00:13.6
00:00:00.0

15.

20
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 91.6
2.61
00:03:40.2
00:00:14.6
00:00:01.0

16.

142
BOJANOWSKI MATEUSZ
KSYT ANDRZEJ
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 91.1
2.80
00:03:41.3
00:00:15.7
00:00:01.1

17.

143
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 90.8
2.93
00:03:42.0
00:00:16.4
00:00:00.7

18.

7
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
SK GOŚĆ 90.5
3.05
00:03:42.7
00:00:17.1
00:00:00.7

19.

70
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 90.5
3.05
00:03:42.7
00:00:17.1
00:00:00.0

20.

43
SCHMIDT OSCAR
KORSZYLOWSKA MARTA
BMW 330IS
SK5 90.4
3.09
00:03:42.9
00:00:17.3
00:00:00.2

21.

36
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 90.2
3.18
00:03:43.4
00:00:17.8
00:00:00.5

22.

88
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 90.1
3.23
00:03:43.7
00:00:18.1
00:00:00.3

23.

2
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 90.0
3.29
00:03:44.0
00:00:18.4
00:00:00.3

24.

76
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 89.9
3.34
00:03:44.3
00:00:18.7
00:00:00.3

25.

116
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 89.9
3.34
00:03:44.3
00:00:18.7
00:00:00.0

26.

52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 89.8
3.36
00:03:44.4
00:00:18.8
00:00:00.1

27.

61
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 89.8
3.39
00:03:44.6
00:00:19.0
00:00:00.2

28.

16
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.8
3.39
00:03:44.6
00:00:19.0
00:00:00.0

29.

53
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 89.7
3.43
00:03:44.8
00:00:19.2
00:00:00.2

30.

50
SŁUPSKI MICHAŁ
SROKA ADAM
BMW E30
SK4 89.6
3.45
00:03:44.9
00:00:19.3
00:00:00.1

31.

1
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 89.5
3.50
00:03:45.2
00:00:19.6
00:00:00.3

32.

35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 89.3
3.59
00:03:45.7
00:00:20.1
00:00:00.5

33.

104
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 89.1
3.68
00:03:46.2
00:00:20.6
00:00:00.5

34.

123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 89.0
3.71
00:03:46.4
00:00:20.8
00:00:00.2

35.

144
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 88.5
3.98
00:03:47.9
00:00:22.3
00:00:01.5

36.

18
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
C2
RO OPEN 2WD 88.2
4.09
00:03:48.5
00:00:22.9
00:00:00.6

37.

80
WITKOWSKI WOJCIECH
KANIA KRZYSZTOF
OPEL KADETT
SK4 88.2
4.09
00:03:48.5
00:00:22.9
00:00:00.0

38.

90
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 88.2
4.11
00:03:48.6
00:00:23.0
00:00:00.1

39.

78
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 88.0
4.18
00:03:49.0
00:00:23.4
00:00:00.4

40.

55
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 87.9
4.25
00:03:49.4
00:00:23.8
00:00:00.4

41.

94
BOJANOWICZ TOMASZ
KĘDZIERSKI ADAM
CITREON C2
SK3 87.8
4.30
00:03:49.7
00:00:24.1
00:00:00.3

42.

34
WIATRAK MACIEJ
WIATRAK JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 87.7
4.32
00:03:49.8
00:00:24.2
00:00:00.1

43.

51
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 87.7
4.32
00:03:49.8
00:00:24.2
00:00:00.0

44.

69
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 87.7
4.36
00:03:50.0
00:00:24.4
00:00:00.2

45.

48
KOCIOŁEK MICHAŁ
STIPEK DAMIAN
FIAT
SK5 87.2
4.55
00:03:51.1
00:00:25.5
00:00:01.1

46.

127
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 87.2
4.59
00:03:51.3
00:00:25.7
00:00:00.2

47.

74
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 87.0
4.68
00:03:51.8
00:00:26.2
00:00:00.5

48.

118
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 86.9
4.70
00:03:51.9
00:00:26.3
00:00:00.1

49.

11
FIREK PIOTR
OLSZEWSKI OSKAR
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 86.7
4.82
00:03:52.6
00:00:27.0
00:00:00.7

50.

57
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 86.6
4.88
00:03:52.9
00:00:27.3
00:00:00.3

51.

15
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 86.5
4.89
00:03:53.0
00:00:27.4
00:00:00.1

52.

62
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 86.4
4.96
00:03:53.4
00:00:27.8
00:00:00.4

53.

9
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 86.3
4.98
00:03:53.5
00:00:27.9
00:00:00.1

54.

68
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 86.2
5.04
00:03:53.8
00:00:28.2
00:00:00.3

55.

121
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 86.2
5.05
00:03:53.9
00:00:28.3
00:00:00.1

56.

77
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 85.9
5.21
00:03:54.8
00:00:29.2
00:00:00.9

57.

111
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 85.8
5.25
00:03:55.0
00:00:29.4
00:00:00.2

58.

27
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 85.7
5.30
00:03:55.3
00:00:29.7
00:00:00.3

59.

12
WYRZYKOWSKI DANIEL
PRZYBYŁEK ALEKSANDRA
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 85.7
5.30
00:03:55.3
00:00:29.7
00:00:00.0

60.

73
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 85.5
5.39
00:03:55.8
00:00:30.2
00:00:00.5

61.

56
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 85.4
5.43
00:03:56.0
00:00:30.4
00:00:00.2

62.

133
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 85.4
5.43
00:03:56.0
00:00:30.4
00:00:00.0

63.

81
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 85.4
5.45
00:03:56.1
00:00:30.5
00:00:00.1

64.

38
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 85.3
5.48
00:03:56.3
00:00:30.7
00:00:00.2

65.

86
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
SK3 85.2
5.55
00:03:56.7
00:00:31.1
00:00:00.4

66.

82
WOŹNIK GRZEGORZ
SYDOR BARTOSZ
OPEL ASTRA
SK4 85.2
5.55
00:03:56.7
00:00:31.1
00:00:00.0

67.

83
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 85.2
5.55
00:03:56.7
00:00:31.1
00:00:00.0

68.

114
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 84.9
5.70
00:03:57.5
00:00:31.9
00:00:00.8

69.

96
CIEŚLAK KRZYSZTOF
POSZEPNY ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 84.9
5.70
00:03:57.5
00:00:31.9
00:00:00.0

70.

112
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 87.0
5.73
00:03:57.7
00:06.0
00:00:32.1
00:00:00.2

71.

65
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 84.7
5.77
00:03:57.9
00:00:32.3
00:00:06.2

72.

102
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA
SK3 84.7
5.79
00:03:58.0
00:00:32.4
00:00:00.1

73.

17
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 84.6
5.86
00:03:58.4
00:00:32.8
00:00:00.4

74.

29
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 84.3
5.98
00:03:59.1
00:00:33.5
00:00:00.7

75.

103
BILSKI TOMASZ
NAWROCKA LAURA
HONDA CIVIC
SK3 84.0
6.16
00:04:00.1
00:00:34.5
00:00:01.0

76.

22
ORYŃSKI JACEK
BRONICZ PRZEMYSŁAW
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 83.9
6.21
00:04:00.4
00:00:34.8
00:00:00.3

77.

84
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 83.7
6.29
00:04:00.8
00:00:35.2
00:00:00.4

78.

26
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 83.6
6.34
00:04:01.1
00:00:35.5
00:00:00.3

79.

126
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 83.5
6.41
00:04:01.5
00:00:35.9
00:00:00.4

80.

75
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 83.5
6.41
00:04:01.5
00:00:35.9
00:00:00.0

81.

93
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 83.4
6.43
00:04:01.6
00:00:36.0
00:00:00.1

82.

30
KARCZEWSKI MARIUSZ
FRYDRYCH JAROSŁAW
PEUGEOT
SK GOŚĆ 83.4
6.43
00:04:01.6
00:00:36.0
00:00:00.0

83.

91
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 206
RO2 RO GEN 83.1
6.59
00:04:02.5
00:00:36.9
00:00:00.9

84.

101
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
RUKŚĆ ŁUKASZ
PEUGEOT 106
SK3 83.1
6.61
00:04:02.6
00:00:37.0
00:00:00.1

85.

110
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 82.9
6.73
00:04:03.3
00:00:37.7
00:00:00.7

86.

122
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 82.5
6.91
00:04:04.3
00:00:38.7
00:00:01.0

87.

79
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 82.3
7.05
00:04:05.1
00:00:39.5
00:00:00.8

88.

32
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 82.0
7.20
00:04:05.9
00:00:40.3
00:00:00.8

89.

92
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
SK3 82.0
7.21
00:04:06.0
00:00:40.4
00:00:00.1

90.

128
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 81.2
7.63
00:04:08.3
00:00:42.7
00:00:02.3

91.

63
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 80.7
7.91
00:04:09.9
00:00:44.3
00:00:01.6

92.

64
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 79.8
8.39
00:04:12.6
00:00:47.0
00:00:02.7

93.

134
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 79.7
8.43
00:04:12.8
00:00:47.2
00:00:00.2

94.

113
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 79.7
8.46
00:04:13.0
00:00:47.4
00:00:00.2

95.

28
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 78.9
8.89
00:04:15.4
00:00:49.8
00:00:02.4

96.

137
TRZECIAK GRZEGORZ
ZDURLIK MATEUSZ
DAEWOO TICO
SK1 78.9
8.89
00:04:15.4
00:00:49.8
00:00:00.0

97.

3
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 78.7
9.04
00:04:16.2
00:00:50.6
00:00:00.8

98.

136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 77.2
9.89
00:04:21.0
00:00:55.4
00:00:04.8

99.

72
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 76.7
10.20
00:04:22.7
00:00:57.1
00:00:01.7

100.

40
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 76.1
10.59
00:04:24.9
00:00:59.3
00:00:02.2

101.

140
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 75.7
10.84
00:04:26.3
00:01:00.7
00:00:01.4

102.

115
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 74.7
11.48
00:04:29.9
00:01:04.3
00:00:03.6

103.

138
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 74.5
11.62
00:04:30.7
00:01:05.1
00:00:00.8

104.

10
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 72.8
12.71
00:04:36.8
00:01:11.2
00:00:06.1

105.

141
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 72.6
12.84
00:04:37.5
00:01:11.9
00:00:00.7

106.

85
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 71.6
13.59
00:04:41.7
00:01:16.1
00:00:04.2

107.

71
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 70.6
14.27
00:04:45.5
00:01:19.9
00:00:03.8

108.

99
FONTE GIANCARLO
CIESLAK LUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 70.4
14.45
00:04:46.5
00:01:20.9
00:00:01.0

109.

139
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 66.2
17.68
00:05:04.6
00:01:39.0
00:00:18.1

110.

107
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 66.1
17.75
00:05:05.0
00:01:39.4
00:00:00.4

111.

129
OBRĘBALSKA KINGA
MROZIK ALEKSANDRA
FIAT
SK2 64.7
18.93
00:05:11.6
00:01:46.0
00:00:06.6

112.

31
RAWSKI MACIEJ
KUPIEC MARIUSZ
VW POLO
SK GOŚĆ 60.1
23.20
00:05:35.5
00:02:09.9
00:00:23.9

113.

98
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 44.8
43.68
00:07:30.2
00:04:04.6
00:01:54.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
41
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 98.9
0.0
00:18:04.9
0.0
0.0 

2

  =
24
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 98.6
0.1
00:18:07.8
00:00:02.9
00:00:02.9

3

  =
47
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 97.6
0.49
00:18:19.4
00:00:14.5
00:00:11.6

4

  =
34
WIATRAK MACIEJ
WIATRAK JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 95.5
1.3
00:18:43.5
00:00:38.6
00:00:24.1

5

  =
6
KUFEL ROBERT
SIWAK TOMASZ
SUBARU IMPREZA
RO GOŚĆ 95.2
1.41
00:18:46.8
00:00:41.9
00:00:03.3

6

  =
19
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 94.9
1.53
00:18:50.6
00:00:45.7
00:00:03.8

7

1
25
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 93.9
1.93
00:19:02.3
00:00:57.4
00:00:11.7

8

1
49
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 93.8
1.96
00:19:03.4
00:00:58.5
00:00:01.1

9

  =
39
MAŁYSZEWICZ ARTUR
KASPRZAK REMIGIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 93.5
2.08
00:19:06.9
00:01:02.0
00:00:03.5

10

2
46
SZCZEŚNIAK MAREK
KLIMKOWSKI KRZYSZTOF
SUBARU
SK5 93.3
2.2
00:19:10.4
00:01:05.5
00:00:03.5

11

  =
87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 93.2
2.22
00:19:11.1
00:01:06.2
00:00:00.7

12

2
2
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 93.0
2.3
00:19:13.5
00:01:08.6
00:00:02.4

13

5
54
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 92.5
2.52
00:19:20.0
00:01:15.1
00:00:06.5

14

1
43
SCHMIDT OSCAR
KORSZYLOWSKA MARTA
BMW 330IS
SK5 92.5
2.53
00:19:20.4
00:01:15.5
00:00:00.4

15

4
4
KUCIŃSKI TOMASZ
MENDOŃ ADAM
MITSUBISHI
RO GOŚĆ 92.4
2.55
00:19:20.8
00:01:15.9
00:00:00.4

16

2
7
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
SK GOŚĆ 92.4
2.56
00:19:21.1
00:01:16.2
00:00:00.3

17

  =
20
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 92.4
2.56
00:19:21.3
00:01:16.4
00:00:00.2

18

3
76
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 92.3
2.62
00:19:22.9
00:01:18.0
00:00:01.6

19

3
36
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 92.2
2.65
00:19:23.9
00:01:19.0
00:00:01.0

20

1
142
BOJANOWSKI MATEUSZ
KSYT ANDRZEJ
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 91.9
2.76
00:19:27.1
00:01:22.2
00:00:03.2

21

1
53
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 91.7
2.87
00:19:30.3
00:01:25.4
00:00:03.2

22

1
16
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 91.5
2.95
00:19:32.7
00:01:27.8
00:00:02.4

23

2
61
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 90.9
3.22
00:19:40.8
00:01:35.9
00:00:08.1

24

4
70
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 90.8
3.22
00:19:41.0
00:01:36.1
00:00:00.2

25

2
35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 90.6
3.32
00:19:43.9
00:01:39.0
00:00:02.9

26

  =
18
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
C2
RO OPEN 2WD 90.4
3.4
00:19:46.2
00:01:41.3
00:00:02.3

27

3
90
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 90.1
3.55
00:19:50.8
00:01:45.9
00:00:04.6

28

3
78
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 90.0
3.57
00:19:51.4
00:01:46.5
00:00:00.6

29

  =
9
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 89.9
3.62
00:19:52.8
00:01:47.9
00:00:01.4

30

3
52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 89.7
3.72
00:19:55.8
00:01:50.9
00:00:03.0

31

1
80
WITKOWSKI WOJCIECH
KANIA KRZYSZTOF
OPEL KADETT
SK4 89.7
3.75
00:19:56.6
00:01:51.7
00:00:00.8

32

5
1
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 89.4
3.84
00:19:59.4
00:01:54.5
00:00:02.8

33

7
143
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 89.4
3.87
00:20:00.1
00:01:55.2
00:00:00.7

34

  =
55
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 89.3
3.9
00:20:01.0
00:01:56.1
00:00:00.9

35

  =
51
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 89.3
3.93
00:20:02.0
00:01:57.1
00:00:01.0

36

3
144
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 89.1
3.98
00:20:03.6
00:01:58.7
00:00:01.6

37

4
104
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 89.1
4.01
00:20:04.4
00:01:59.5
00:00:00.8

38

2
74
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 89.0
4.05
00:20:05.5
00:02:00.6
00:00:01.1

39

4
116
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 88.8
4.14
00:20:08.4
00:02:03.5
00:00:02.9

40

18
45
PISZ PAWEŁ
MROCZKOWSKI RADOSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 88.5
4.26
00:20:11.7
00:02:06.8
00:00:03.3

41

1
127
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 88.5
4.28
00:20:12.3
00:02:07.4
00:00:00.6

42

8
88
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 88.4
4.31
00:20:13.3
00:02:08.4
00:00:01.0

43

4
123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 88.3
4.34
00:20:14.3
00:02:09.4
00:00:01.0

44

1
94
BOJANOWICZ TOMASZ
KĘDZIERSKI ADAM
CITREON C2
SK3 88.1
4.45
00:20:17.5
00:02:12.6
00:00:03.2

45

1
57
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 88.1
4.46
00:20:17.9
00:02:13.0
00:00:00.4

46

7
69
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 87.9
4.56
00:20:20.8
00:02:15.9
00:00:02.9

47

5
68
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 87.7
4.66
00:20:23.8
00:02:18.9
00:00:03.0

48

3
111
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 87.6
4.69
00:20:24.8
00:02:19.9
00:00:01.0

49

6
62
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 87.5
4.76
00:20:26.6
00:02:21.7
00:00:01.8

50

4
56
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 87.3
4.82
00:20:28.4
00:02:23.5
00:00:01.8

51

8
48
KOCIOŁEK MICHAŁ
STIPEK DAMIAN
FIAT
SK5 87.3
4.84
00:20:29.2
00:02:24.3
00:00:00.8

52

10
118
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 87.0
4.95
00:20:32.4
00:02:27.5
00:00:03.2

53

7
121
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 87.0
4.98
00:20:33.4
00:02:28.5
00:00:01.0

54

7
82
WOŹNIK GRZEGORZ
SYDOR BARTOSZ
OPEL ASTRA
SK4 86.7
5.11
00:20:37.1
00:02:32.2
00:00:03.7

55

10
11
FIREK PIOTR
OLSZEWSKI OSKAR
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 86.7
5.13
00:20:37.8
00:02:32.9
00:00:00.7

56

1
101
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
RUKŚĆ ŁUKASZ
PEUGEOT 106
SK3 86.5
5.19
00:20:39.6
00:02:34.7
00:00:01.8

57

10
77
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 86.4
5.24
00:20:41.1
00:02:36.2
00:00:01.5

58

6
38
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 86.4
5.25
00:20:41.3
00:30.0
00:02:36.4
00:00:00.2

59

7
96
CIEŚLAK KRZYSZTOF
POSZEPNY ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 86.3
5.31
00:20:43.0
00:02:38.1
00:00:01.7

60

10
15
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 86.2
5.38
00:20:45.2
00:02:40.3
00:00:02.2

61

25
100
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 86.0
5.45
00:20:47.2
00:02:42.3
00:00:02.0

62

6
84
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 85.9
5.49
00:20:48.5
00:02:43.6
00:00:01.3

63

10
12
WYRZYKOWSKI DANIEL
PRZYBYŁEK ALEKSANDRA
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 85.8
5.54
00:20:50.0
00:02:45.1
00:00:01.5

64

7
112
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 85.8
5.54
00:20:50.1
00:24.0
00:02:45.2
00:00:00.1

65

4
103
BILSKI TOMASZ
NAWROCKA LAURA
HONDA CIVIC
SK3 85.8
5.55
00:20:50.2
00:02:45.3
00:00:00.1

66

17
40
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 85.5
5.68
00:20:54.2
00:02:49.3
00:00:04.0

67

5
22
ORYŃSKI JACEK
BRONICZ PRZEMYSŁAW
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 85.5
5.7
00:20:54.9
00:02:50.0
00:00:00.7

68

8
83
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 85.5
5.71
00:20:55.0
00:02:50.1
00:00:00.1

69

10
86
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
SK3 85.3
5.8
00:20:57.7
00:02:52.8
00:00:02.7

70

5
93
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 85.2
5.86
00:20:59.4
00:02:54.5
00:00:01.7

71

6
30
KARCZEWSKI MARIUSZ
FRYDRYCH JAROSŁAW
PEUGEOT
SK GOŚĆ 85.1
5.89
00:21:00.3
00:02:55.4
00:00:00.9

72

12
27
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 85.0
5.95
00:21:02.1
00:02:57.2
00:00:01.8

73

7
26
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 85.0
5.95
00:21:02.2
00:02:57.3
00:00:00.1

74

  =
32
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 85.0
5.97
00:21:02.7
00:02:57.8
00:00:00.5

75

6
75
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 84.9
6.0
00:21:03.6
00:02:58.7
00:00:00.9

76

2
92
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
SK3 84.8
6.05
00:21:05.2
00:03:00.3
00:00:01.6

77

8
29
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 84.7
6.08
00:21:06.1
00:03:01.2
00:00:00.9

78

40
102
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA
SK3 84.3
6.32
00:21:13.2
01:00.0
00:03:08.3
00:00:07.1

79

8
79
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 84.2
6.34
00:21:13.9
00:03:09.0
00:00:00.7

80

9
91
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 206
RO2 RO GEN 84.1
6.39
00:21:15.2
00:03:10.3
00:00:01.3

81

9
122
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 83.8
6.56
00:21:20.4
00:03:15.5
00:00:05.2

82

1
28
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 83.8
6.57
00:21:20.6
00:03:15.7
00:00:00.2

83

8
128
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 83.3
6.82
00:21:28.1
00:03:23.2
00:00:07.5

84

8
126
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 83.2
6.84
00:21:28.7
00:03:23.8
00:00:00.6

85

61
31
RAWSKI MACIEJ
KUPIEC MARIUSZ
VW POLO
SK GOŚĆ 83.2
6.86
00:21:29.4
00:03:24.5
00:00:00.7

86

30
73
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 83.0
6.97
00:21:32.5
01:00.0
00:03:27.6
00:00:03.1

87

7
65
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 83.0
6.98
00:21:33.0
00:30.0
00:03:28.1
00:00:00.5

88

7
114
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 82.9
7.01
00:21:33.9
00:03:29.0
00:00:00.9

89

13
133
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 81.7
7.65
00:21:52.9
00:03:48.0
00:00:19.0

90

7
113
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 81.6
7.69
00:21:54.2
00:03:49.3
00:00:01.3

91

7
134
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 81.6
7.71
00:21:54.8
00:03:49.9
00:00:00.6

92

8
64
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 81.4
7.83
00:21:58.2
00:03:53.3
00:00:03.4

93

8
63
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 81.1
7.96
00:22:02.0
00:03:57.1
00:00:03.8

94

10
81
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 81.0
8.06
00:22:05.1
00:04:00.2
00:00:03.1

95

1
115
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 80.9
8.12
00:22:06.9
00:04:02.0
00:00:01.8

96

3
10
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 80.8
8.12
00:22:07.0
00:04:02.1
00:00:00.1

97

6
137
TRZECIAK GRZEGORZ
ZDURLIK MATEUSZ
DAEWOO TICO
SK1 80.5
8.33
00:22:13.1
00:04:08.2
00:00:06.1

98

9
3
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 79.5
8.85
00:22:28.6
00:04:23.7
00:00:15.5

99

6
136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.4
8.92
00:22:30.7
00:04:25.8
00:00:02.1

100

6
140
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.0
9.18
00:22:38.6
00:04:33.7
00:00:07.9

101

8
72
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 78.0
9.77
00:22:56.1
00:04:51.2
00:00:17.5

102

10
50
SŁUPSKI MICHAŁ
SROKA ADAM
BMW E30
SK4 77.7
9.91
00:23:00.3
00:04:55.4
00:00:04.2

103

5
138
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 77.6
9.97
00:23:01.9
00:04:57.0
00:00:01.6

104

6
71
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 76.1
10.89
00:23:29.4
00:05:24.5
00:00:27.5

105

6
141
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 75.6
11.23
00:23:39.7
00:05:34.8
00:00:10.3

106

7
85
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 73.4
12.66
00:24:22.3
00:06:17.4
00:00:42.6

107

25
98
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 72.8
13.01
00:24:32.7
00:06:27.8
00:00:10.4

108

6
139
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 70.6
14.6
00:25:20.0
00:07:15.1
00:00:47.3

109

8
110
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 69.0
15.74
00:25:54.0
05:00.0
00:07:49.1
00:00:34.0

110

5
129
OBRĘBALSKA KINGA
MROZIK ALEKSANDRA
FIAT
SK2 68.3
16.33
00:26:11.5
00:08:06.6
00:00:17.5

111

5
99
FONTE GIANCARLO
CIESLAK LUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 67.6
16.81
00:26:25.9
00:08:21.0
00:00:14.4

112

7
17
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 66.1
18.05
00:27:02.8
00:08:57.9
00:00:36.9

113

5
107
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 64.0
19.88
00:27:57.4
00:09:52.5
00:00:54.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
38
30
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 0
3 min spoznienia
2018-03-25 09:19
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:40
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 2
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:41
65
30
JAKUB WESOŁOWSKI / MAGDALENA WESOŁOWSKA
PKC 3
spozneinie
2018-03-25 14:07
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 3
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 14:20
73
60
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 14:55
102
60
MARCIN KUBIAK / JACEK NOWOGRODZKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 15:26
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 5
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 17:52
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 6
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 20:49
110
300
MARCIN WESOŁOWSKI / AURELIA PAJDAK
OS 4
kara ZSS
2018-03-25 20:50
80
300
WOJCIECH WITKOWSKI / KRZYSZTOF KANIA
OS 6
Kara
2018-03-25 20:51
82
300
GRZEGORZ WOŹNIK / BARTOSZ SYDOR
OS 6
kara
2018-03-25 20:51

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
109
SZYMON SYNOWSKI / MATEUSZ STRUGAŁA
OS 1
WYCOFANIE
21
JAN KRUCZEK / KRZYSZTOF BOJARUN
OS 2
nie ukończył os
60
MATEUSZ SZNAJDERSKI / ADAM JANISZYN
PKC 2A
wycofanie
108
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 0
nie wystartował
66
MARCIN POGORZELSKI / AGNIESZKA ZAŁĘCKA
PKC 0
nie wystartował
67
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
PKC 3
Wykluczenie za zły stan pojazdu po wypadku
106
MATEUSZ MARCHEWKA / MICHAŁ MARCHEWKA
OS 4
Wypadek
125
BARTOSZ SMAGACZ / PAWEŁ BALAWENDER
OS 1
nie ukończył os
58
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
OS 4
awaria skrzyni
119
PIOTR GŁADYSZ / PRZEMYSŁAW PŁAWECKI
OS 5
wycofanie
89
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
OS 5
awaria
97
MARCIN DANIELEWICZ / TOMASZ KOŁODZIEJCZYK
OS 5
awaria
124
TOMASZ TRYTEK / SZYMON DUSZEŃKO
OS 5
awaria
105
KRZYSZTOF SIKORA / DAMIAN RYMSZA
OS 5
wycofanie