Banner
 


OS 4 - Męcinka 2- 6.5 km - 12:47


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

41
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 103.5
0.00
00:03:46.0
0.0
0.0 

2.

47
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 101.3
0.75
00:03:50.9
00:00:04.9
00:00:04.9

3.

6
KUFEL ROBERT
SIWAK TOMASZ
SUBARU IMPREZA
RO GOŚĆ 100.7
0.98
00:03:52.4
00:00:06.4
00:00:01.5

4.

34
WIATRAK MACIEJ
WIATRAK JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 99.9
1.26
00:03:54.2
00:00:08.2
00:00:01.8

5.

24
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 98.9
1.62
00:03:56.5
00:00:10.5
00:00:02.3

6.

19
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 98.6
1.75
00:03:57.4
00:00:11.4
00:00:00.9

7.

25
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 98.6
1.75
00:03:57.4
00:00:11.4
00:00:00.0

8.

49
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 97.7
2.09
00:03:59.6
00:00:13.6
00:00:02.2

9.

4
KUCIŃSKI TOMASZ
MENDOŃ ADAM
MITSUBISHI
RO GOŚĆ 97.4
2.20
00:04:00.3
00:00:14.3
00:00:00.7

10.

16
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 96.7
2.45
00:04:01.9
00:00:15.9
00:00:01.6

11.

39
MAŁYSZEWICZ ARTUR
KASPRZAK REMIGIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 96.6
2.49
00:04:02.2
00:00:16.2
00:00:00.3

12.

36
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 96.6
2.49
00:04:02.2
00:00:16.2
00:00:00.0

13.

2
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 96.5
2.54
00:04:02.5
00:00:16.5
00:00:00.3

14.

20
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 96.2
2.66
00:04:03.3
00:00:17.3
00:00:00.8

15.

31
RAWSKI MACIEJ
KUPIEC MARIUSZ
VW POLO
SK GOŚĆ 96.2
2.66
00:04:03.3
00:00:17.3
00:00:00.0

16.

45
PISZ PAWEŁ
MROCZKOWSKI RADOSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 96.1
2.71
00:04:03.6
00:00:17.6
00:00:00.3

17.

43
SCHMIDT OSCAR
KORSZYLOWSKA MARTA
BMW 330IS
SK5 95.9
2.77
00:04:04.0
00:00:18.0
00:00:00.4

18.

46
SZCZEŚNIAK MAREK
KLIMKOWSKI KRZYSZTOF
SUBARU
SK5 95.8
2.82
00:04:04.3
00:00:18.3
00:00:00.3

19.

142
BOJANOWSKI MATEUSZ
KSYT ANDRZEJ
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 95.7
2.83
00:04:04.4
00:00:18.4
00:00:00.1

20.

87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 95.5
2.91
00:04:04.9
00:00:18.9
00:00:00.5

21.

76
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 95.1
3.09
00:04:06.1
00:00:20.1
00:00:01.2

22.

54
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 95.0
3.12
00:04:06.3
00:00:20.3
00:00:00.2

23.

100
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 95.0
3.12
00:04:06.3
00:00:20.3
00:00:00.0

24.

61
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 95.0
3.14
00:04:06.4
00:00:20.4
00:00:00.1

25.

50
SŁUPSKI MICHAŁ
SROKA ADAM
BMW E30
SK4 95.0
3.14
00:04:06.4
00:00:20.4
00:00:00.0

26.

7
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
SK GOŚĆ 94.9
3.18
00:04:06.7
00:00:20.7
00:00:00.3

27.

35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 94.8
3.22
00:04:06.9
00:00:20.9
00:00:00.2

28.

53
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 94.5
3.31
00:04:07.5
00:00:21.5
00:00:00.6

29.

89
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 94.4
3.37
00:04:07.9
00:00:21.9
00:00:00.4

30.

70
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 94.1
3.49
00:04:08.7
00:00:22.7
00:00:00.8

31.

78
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 93.9
3.55
00:04:09.1
00:00:23.1
00:00:00.4

32.

18
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
C2
RO OPEN 2WD 93.9
3.57
00:04:09.2
00:00:23.2
00:00:00.1

33.

55
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 93.8
3.60
00:04:09.4
00:00:23.4
00:00:00.2

34.

104
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 93.6
3.69
00:04:10.0
00:00:24.0
00:00:00.6

35.

143
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 93.6
3.69
00:04:10.0
00:00:24.0
00:00:00.0

36.

88
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 93.5
3.72
00:04:10.2
00:00:24.2
00:00:00.2

37.

80
WITKOWSKI WOJCIECH
KANIA KRZYSZTOF
OPEL KADETT
SK4 93.2
3.88
00:04:11.2
00:00:25.2
00:00:01.0

38.

90
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 93.1
3.91
00:04:11.4
00:00:25.4
00:00:00.2

39.

144
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 93.1
3.91
00:04:11.4
00:00:25.4
00:00:00.0

40.

9
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 93.0
3.94
00:04:11.6
00:00:25.6
00:00:00.2

41.

1
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 92.9
3.97
00:04:11.8
00:00:25.8
00:00:00.2

42.

68
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 92.9
4.00
00:04:12.0
00:00:26.0
00:00:00.2

43.

38
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 92.6
4.12
00:04:12.8
00:00:26.8
00:00:00.8

44.

74
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 92.5
4.14
00:04:12.9
00:00:26.9
00:00:00.1

45.

40
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 92.5
4.15
00:04:13.0
00:00:27.0
00:00:00.1

46.

15
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 92.3
4.25
00:04:13.6
00:00:27.6
00:00:00.6

47.

51
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 92.1
4.32
00:04:14.1
00:00:28.1
00:00:00.5

48.

28
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 91.9
4.38
00:04:14.5
00:00:28.5
00:00:00.4

49.

94
BOJANOWICZ TOMASZ
KĘDZIERSKI ADAM
CITREON C2
SK3 91.7
4.49
00:04:15.2
00:00:29.2
00:00:00.7

50.

105
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 91.6
4.54
00:04:15.5
00:00:29.5
00:00:00.3

51.

69
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 91.5
4.58
00:04:15.8
00:00:29.8
00:00:00.3

52.

62
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 91.2
4.69
00:04:16.5
00:00:30.5
00:00:00.7

53.

57
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 91.2
4.71
00:04:16.6
00:00:30.6
00:00:00.1

54.

56
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 90.9
4.85
00:04:17.5
00:00:31.5
00:00:00.9

55.

101
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
RUKŚĆ ŁUKASZ
PEUGEOT 106
SK3 90.3
5.08
00:04:19.0
00:00:33.0
00:00:01.5

56.

73
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 90.3
5.09
00:04:19.1
00:00:33.1
00:00:00.1

57.

11
FIREK PIOTR
OLSZEWSKI OSKAR
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 90.2
5.14
00:04:19.4
00:00:33.4
00:00:00.3

58.

48
KOCIOŁEK MICHAŁ
STIPEK DAMIAN
FIAT
SK5 90.0
5.23
00:04:20.0
00:00:34.0
00:00:00.6

59.

103
BILSKI TOMASZ
NAWROCKA LAURA
HONDA CIVIC
SK3 89.9
5.29
00:04:20.4
00:00:34.4
00:00:00.4

60.

12
WYRZYKOWSKI DANIEL
PRZYBYŁEK ALEKSANDRA
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 89.8
5.34
00:04:20.7
00:00:34.7
00:00:00.3

61.

17
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 89.8
5.34
00:04:20.7
00:00:34.7
00:00:00.0

62.

102
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA
SK3 89.6
5.40
00:04:21.1
00:00:35.1
00:00:00.4

63.

65
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 89.3
5.55
00:04:22.1
00:00:36.1
00:00:01.0

64.

22
ORYŃSKI JACEK
BRONICZ PRZEMYSŁAW
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 89.1
5.63
00:04:22.6
00:00:36.6
00:00:00.5

65.

77
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 88.7
5.82
00:04:23.8
00:00:37.8
00:00:01.2

66.

82
WOŹNIK GRZEGORZ
SYDOR BARTOSZ
OPEL ASTRA
SK4 88.7
5.82
00:04:23.8
00:00:37.8
00:00:00.0

67.

93
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 88.7
5.83
00:04:23.9
00:00:37.9
00:00:00.1

68.

32
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 88.7
5.83
00:04:23.9
00:00:37.9
00:00:00.0

69.

96
CIEŚLAK KRZYSZTOF
POSZEPNY ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 88.6
5.88
00:04:24.2
00:00:38.2
00:00:00.3

70.

91
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 206
RO2 RO GEN 88.5
5.91
00:04:24.4
00:00:38.4
00:00:00.2

71.

26
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 88.5
5.91
00:04:24.4
00:00:38.4
00:00:00.0

72.

27
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 88.5
5.92
00:04:24.5
00:00:38.5
00:00:00.1

73.

84
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 88.3
6.02
00:04:25.1
00:00:39.1
00:00:00.6

74.

75
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 88.1
6.09
00:04:25.6
00:00:39.6
00:00:00.5

75.

97
DANIELEWICZ MARCIN
KOŁODZIEJCZYK TOMASZ
OPEL
SK3 88.1
6.11
00:04:25.7
00:00:39.7
00:00:00.1

76.

86
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
SK3 87.9
6.17
00:04:26.1
00:00:40.1
00:00:00.4

77.

114
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.6

78.

137
TRZECIAK GRZEGORZ
ZDURLIK MATEUSZ
DAEWOO TICO
SK1 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

79.

112
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

80.

133
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

81.

126
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

82.

122
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

83.

118
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

84.

141
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

85.

115
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

86.

138
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

87.

134
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

88.

127
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

89.

123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

90.

119
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

91.

107
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

92.

116
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

93.

139
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

94.

113
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

95.

136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

96.

111
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

97.

129
OBRĘBALSKA KINGA
MROZIK ALEKSANDRA
FIAT
SK2 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

98.

124
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

99.

121
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

100.

128
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

101.

117
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

102.

140
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 87.7
6.26
00:04:26.7
00:00:40.7
00:00:00.0

103.

3
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 87.6
6.31
00:04:27.0
00:00:41.0
00:00:00.3

104.

29
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 87.6
6.32
00:04:27.1
00:00:41.1
00:00:00.1

105.

98
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 87.5
6.37
00:04:27.4
00:00:41.4
00:00:00.3

106.

92
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
SK3 87.3
6.48
00:04:28.1
00:00:42.1
00:00:00.7

107.

30
KARCZEWSKI MARIUSZ
FRYDRYCH JAROSŁAW
PEUGEOT
SK GOŚĆ 87.3
6.48
00:04:28.1
00:00:42.1
00:00:00.0

108.

79
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 87.0
6.62
00:04:29.0
00:00:43.0
00:00:00.9

109.

52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 86.0
7.08
00:04:32.0
00:00:46.0
00:00:03.0

110.

83
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 85.8
7.18
00:04:32.7
00:00:46.7
00:00:00.7

111.

64
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 84.4
7.88
00:04:37.2
00:00:51.2
00:00:04.5

112.

63
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 84.1
8.06
00:04:38.4
00:00:52.4
00:00:01.2

113.

72
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 80.2
10.12
00:04:51.8
00:01:05.8
00:00:13.4

114.

71
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 79.7
10.42
00:04:53.7
00:01:07.7
00:00:01.9

115.

10
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 76.9
12.06
00:05:04.4
00:01:18.4
00:00:10.7

116.

99
FONTE GIANCARLO
CIESLAK LUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 76.2
12.48
00:05:07.1
00:01:21.1
00:00:02.7

117.

85
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 76.2
12.49
00:05:07.2
00:01:21.2
00:00:00.1

118.

81
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 72.3
15.05
00:05:23.8
00:01:37.8
00:00:16.6

119.

110
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 87.7
52.42
00:09:26.7
05:00.0
00:05:40.7
00:04:02.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
41
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 99.7
0.0
00:14:33.5
0.0
0.0 

2

1
24
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 98.8
0.36
00:14:42.2
00:00:08.7
00:00:08.7

3

1
47
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 97.8
0.71
00:14:50.7
00:00:17.2
00:00:08.5

4

1
34
WIATRAK MACIEJ
WIATRAK JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 97.5
0.83
00:14:53.7
00:00:20.2
00:00:03.0

5

  =
6
KUFEL ROBERT
SIWAK TOMASZ
SUBARU IMPREZA
RO GOŚĆ 95.3
1.68
00:15:14.2
00:00:40.7
00:00:20.5

6

  =
19
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 94.6
1.95
00:15:20.8
00:00:47.3
00:00:06.6

7

  =
49
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 94.2
2.1
00:15:24.4
00:00:50.9
00:00:03.6

8

3
25
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 94.2
2.12
00:15:24.8
00:00:51.3
00:00:00.4

9

1
39
MAŁYSZEWICZ ARTUR
KASPRZAK REMIGIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 93.8
2.27
00:15:28.5
00:00:55.0
00:00:03.7

10

1
2
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 93.7
2.31
00:15:29.5
00:00:56.0
00:00:01.0

11

1
87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 93.5
2.41
00:15:31.9
00:00:58.4
00:00:02.4

12

  =
46
SZCZEŚNIAK MAREK
KLIMKOWSKI KRZYSZTOF
SUBARU
SK5 93.4
2.44
00:15:32.5
00:00:59.0
00:00:00.6

13

2
43
SCHMIDT OSCAR
KORSZYLOWSKA MARTA
BMW 330IS
SK5 92.9
2.64
00:15:37.5
00:01:04.0
00:00:05.0

14

1
7
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
SK GOŚĆ 92.8
2.68
00:15:38.4
00:01:04.9
00:00:00.9

15

1
76
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 92.8
2.69
00:15:38.6
00:01:05.1
00:00:00.2

16

3
36
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 92.6
2.77
00:15:40.5
00:01:07.0
00:00:01.9

17

  =
20
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 92.6
2.79
00:15:41.1
00:01:07.6
00:00:00.6

18

2
54
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 92.5
2.81
00:15:41.6
00:01:08.1
00:00:00.5

19

5
4
KUCIŃSKI TOMASZ
MENDOŃ ADAM
MITSUBISHI
RO GOŚĆ 92.3
2.92
00:15:44.1
00:01:10.6
00:00:02.5

20

2
53
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 92.1
2.98
00:15:45.5
00:01:12.0
00:00:01.4

21

2
142
BOJANOWSKI MATEUSZ
KSYT ANDRZEJ
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 92.1
2.99
00:15:45.8
00:01:12.3
00:00:00.3

22

1
89
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 91.9
3.06
00:15:47.5
00:01:14.0
00:00:01.7

23

2
16
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 91.9
3.08
00:15:48.1
00:01:14.6
00:00:00.6

24

6
31
RAWSKI MACIEJ
KUPIEC MARIUSZ
VW POLO
SK GOŚĆ 91.3
3.32
00:15:53.9
00:01:20.4
00:00:05.8

25

4
61
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 91.1
3.42
00:15:56.2
00:01:22.7
00:00:02.3

26

1
18
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
C2
RO OPEN 2WD 91.0
3.48
00:15:57.7
00:01:24.2
00:00:01.5

27

5
35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 90.9
3.5
00:15:58.2
00:01:24.7
00:00:00.5

28

  =
70
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 90.9
3.5
00:15:58.3
00:01:24.8
00:00:00.1

29

3
9
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 90.8
3.55
00:15:59.3
00:01:25.8
00:00:01.0

30

1
90
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 90.5
3.67
00:16:02.2
00:01:28.7
00:00:02.9

31

2
78
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 90.5
3.67
00:16:02.4
00:01:28.9
00:00:00.2

32

4
80
WITKOWSKI WOJCIECH
KANIA KRZYSZTOF
OPEL KADETT
SK4 90.0
3.91
00:16:08.1
00:01:34.6
00:00:05.7

33

13
52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 89.7
4.05
00:16:11.4
00:01:37.9
00:00:03.3

34

8
55
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 89.7
4.05
00:16:11.6
00:01:38.1
00:00:00.2

35

3
51
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 89.6
4.08
00:16:12.2
00:01:38.7
00:00:00.6

36

3
74
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 89.5
4.14
00:16:13.7
00:01:40.2
00:00:01.5

37

6
1
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 89.4
4.16
00:16:14.2
00:01:40.7
00:00:00.5

38

4
102
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA
SK3 89.3
4.2
00:16:15.2
00:01:41.7
00:00:01.0

39

6
144
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 89.3
4.22
00:16:15.7
00:01:42.2
00:00:00.5

40

6
143
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 89.1
4.32
00:16:18.1
00:01:44.6
00:00:02.4

41

6
104
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 89.1
4.33
00:16:18.2
00:01:44.7
00:00:00.1

42

7
127
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 88.8
4.44
00:16:21.0
00:01:47.5
00:00:02.8

43

6
116
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 88.5
4.57
00:16:24.1
00:01:50.6
00:00:03.1

44

4
57
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 88.4
4.61
00:16:25.0
00:01:51.5
00:00:00.9

45

5
94
BOJANOWICZ TOMASZ
KĘDZIERSKI ADAM
CITREON C2
SK3 88.2
4.72
00:16:27.8
00:01:54.3
00:00:02.8

46

3
105
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 88.2
4.72
00:16:27.8
00:01:54.3
00:00:00.0

47

7
123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 88.2
4.73
00:16:27.9
00:01:54.4
00:00:00.1

48

7
117
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 88.2
4.74
00:16:28.1
00:01:54.6
00:00:00.2

49

7
40
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 88.1
4.79
00:16:29.3
00:01:55.8
00:00:01.2

50

13
88
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 88.0
4.8
00:16:29.6
00:01:56.1
00:00:00.3

51

7
111
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 88.0
4.81
00:16:29.8
00:01:56.3
00:00:00.2

52

9
68
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 88.0
4.81
00:16:30.0
00:01:56.5
00:00:00.2

53

1
69
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 87.9
4.85
00:16:30.8
00:01:57.3
00:00:00.8

54

1
56
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 87.8
4.91
00:16:32.4
00:01:58.9
00:00:01.6

55

3
62
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 87.7
4.95
00:16:33.2
00:01:59.7
00:00:00.8

56

3
73
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 87.4
5.09
00:16:36.7
00:02:03.2
00:00:03.5

57

3
101
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
RUKŚĆ ŁUKASZ
PEUGEOT 106
SK3 87.4
5.1
00:16:37.0
00:02:03.5
00:00:00.3

58

20
45
PISZ PAWEŁ
MROCZKOWSKI RADOSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 87.3
5.12
00:16:37.4
00:02:03.9
00:00:00.4

59

3
48
KOCIOŁEK MICHAŁ
STIPEK DAMIAN
FIAT
SK5 87.3
5.15
00:16:38.1
00:02:04.6
00:00:00.7

60

9
121
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 87.2
5.21
00:16:39.5
00:02:06.0
00:00:01.4

61

4
82
WOŹNIK GRZEGORZ
SYDOR BARTOSZ
OPEL ASTRA
SK4 87.1
5.24
00:16:40.4
00:02:06.9
00:00:00.9

62

10
118
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 87.1
5.25
00:16:40.5
00:02:07.0
00:00:00.1

63

8
119
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 87.0
5.31
00:16:41.9
00:02:08.4
00:00:01.4

64

12
38
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 86.7
5.43
00:16:45.0
00:30.0
00:02:11.5
00:00:03.1

65

6
11
FIREK PIOTR
OLSZEWSKI OSKAR
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 86.7
5.44
00:16:45.2
00:02:11.7
00:00:00.2

66

2
96
CIEŚLAK KRZYSZTOF
POSZEPNY ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 86.6
5.45
00:16:45.5
00:02:12.0
00:00:00.3

67

2
77
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 86.6
5.49
00:16:46.3
00:02:12.8
00:00:00.8

68

2
84
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 86.5
5.55
00:16:47.7
00:02:14.2
00:00:01.4

69

3
103
BILSKI TOMASZ
NAWROCKA LAURA
HONDA CIVIC
SK3 86.2
5.64
00:16:50.1
00:02:16.6
00:00:02.4

70

15
15
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 86.1
5.73
00:16:52.2
00:02:18.7
00:00:02.1

71

2
112
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 86.1
5.74
00:16:52.4
00:18.0
00:02:18.9
00:00:00.2

72

3
22
ORYŃSKI JACEK
BRONICZ PRZEMYSŁAW
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 85.9
5.83
00:16:54.5
00:02:21.0
00:00:02.1

73

7
12
WYRZYKOWSKI DANIEL
PRZYBYŁEK ALEKSANDRA
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 85.9
5.83
00:16:54.7
00:02:21.2
00:00:00.2

74

3
32
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 85.7
5.92
00:16:56.8
00:02:23.3
00:00:02.1

75

4
93
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 85.6
5.96
00:16:57.8
00:02:24.3
00:00:01.0

76

8
83
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 85.6
5.98
00:16:58.3
00:02:24.8
00:00:00.5

77

4
30
KARCZEWSKI MARIUSZ
FRYDRYCH JAROSŁAW
PEUGEOT
SK GOŚĆ 85.5
6.0
00:16:58.7
00:02:25.2
00:00:00.4

78

4
92
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
SK3 85.5
6.02
00:16:59.2
00:02:25.7
00:00:00.5

79

2
86
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
SK3 85.3
6.1
00:17:01.0
00:02:27.5
00:00:01.8

80

4
26
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 85.3
6.1
00:17:01.1
00:02:27.6
00:00:00.1

81

2
75
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 85.2
6.14
00:17:02.1
00:02:28.6
00:00:01.0

82

  =
98
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 85.2
6.16
00:17:02.5
00:02:29.0
00:00:00.4

83

10
28
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 85.0
6.27
00:17:05.2
00:02:31.7
00:00:02.7

84

4
27
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 84.8
6.33
00:17:06.8
00:02:33.3
00:00:01.6

85

2
29
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 84.8
6.34
00:17:07.0
00:02:33.5
00:00:00.2

86

10
100
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 84.7
6.38
00:17:08.0
00:02:34.5
00:00:01.0

87

1
79
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 84.7
6.42
00:17:08.8
00:02:35.3
00:00:00.8

88

2
97
DANIELEWICZ MARCIN
KOŁODZIEJCZYK TOMASZ
OPEL
SK3 84.5
6.51
00:17:11.1
00:02:37.6
00:00:02.3

89

2
91
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 206
RO2 RO GEN 84.4
6.58
00:17:12.7
00:02:39.2
00:00:01.6

90

2
122
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 84.1
6.72
00:17:16.1
00:02:42.6
00:00:03.4

91

3
128
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 83.8
6.87
00:17:19.8
00:02:46.3
00:00:03.7

92

3
126
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 83.2
7.18
00:17:27.2
00:02:53.7
00:00:07.4

93

23
10
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 83.0
7.3
00:17:30.2
00:02:56.7
00:00:03.0

94

6
65
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 82.6
7.5
00:17:35.1
00:30.0
00:03:01.6
00:00:04.9

95

3
114
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 82.5
7.56
00:17:36.4
00:03:02.9
00:00:01.3

96

3
115
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 82.4
7.58
00:17:37.0
00:03:03.5
00:00:00.6

97

5
113
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 82.1
7.76
00:17:41.2
00:03:07.7
00:00:04.2

98

5
134
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 82.0
7.79
00:17:42.0
00:03:08.5
00:00:00.8

99

5
124
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 81.8
7.89
00:17:44.4
00:03:10.9
00:00:02.4

100

3
64
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 81.8
7.94
00:17:45.6
00:03:12.1
00:00:01.2

101

  =
63
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 81.3
8.21
00:17:52.1
00:03:18.6
00:00:06.5

102

3
133
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 80.9
8.4
00:17:56.9
00:03:23.4
00:00:04.8

103

3
137
TRZECIAK GRZEGORZ
ZDURLIK MATEUSZ
DAEWOO TICO
SK1 80.8
8.44
00:17:57.7
00:03:24.2
00:00:00.8

104

15
81
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 80.0
8.9
00:18:09.0
00:03:35.5
00:00:11.3

105

3
136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.9
8.93
00:18:09.7
00:03:36.2
00:00:00.7

106

4
140
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.8
9.04
00:18:12.3
00:03:38.8
00:00:02.6

107

2
3
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 79.8
9.05
00:18:12.4
00:03:38.9
00:00:00.1

108

4
138
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 78.4
9.82
00:18:31.2
00:03:57.7
00:00:18.8

109

2
72
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 78.2
9.91
00:18:33.4
00:03:59.9
00:00:02.2

110

1
71
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 77.5
10.35
00:18:43.9
00:04:10.4
00:00:10.5

111

3
141
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 76.3
11.1
00:19:02.2
00:04:28.7
00:00:18.3

112

4
50
SŁUPSKI MICHAŁ
SROKA ADAM
BMW E30
SK4 75.4
11.65
00:19:15.4
00:04:41.9
00:00:13.2

113

  =
85
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 73.8
12.69
00:19:40.6
00:05:07.1
00:00:25.2

114

3
139
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 71.7
14.13
00:20:15.4
00:05:41.9
00:00:34.8

115

4
129
OBRĘBALSKA KINGA
MROZIK ALEKSANDRA
FIAT
SK2 69.1
15.97
00:20:59.9
00:06:26.4
00:00:44.5

116

2
99
FONTE GIANCARLO
CIESLAK LUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 67.0
17.6
00:21:39.4
00:07:05.9
00:00:39.5

117

50
110
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 66.5
18.07
00:21:50.7
05:00.0
00:07:17.2
00:00:11.3

118

2
107
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 63.5
20.62
00:22:52.4
00:08:18.9
00:01:01.7

119

2
17
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 62.9
21.11
00:23:04.4
00:08:30.9
00:00:12.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
38
30
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 0
3 min spoznienia
2018-03-25 09:19
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:40
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 2
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:41
65
30
JAKUB WESOŁOWSKI / MAGDALENA WESOŁOWSKA
PKC 3
spozneinie
2018-03-25 14:07
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 3
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 14:20
73
60
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 14:55
102
60
MARCIN KUBIAK / JACEK NOWOGRODZKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 15:26
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 5
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 17:52
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 6
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 20:49
110
300
MARCIN WESOŁOWSKI / AURELIA PAJDAK
OS 4
kara ZSS
2018-03-25 20:50
80
300
WOJCIECH WITKOWSKI / KRZYSZTOF KANIA
OS 6
Kara
2018-03-25 20:51
82
300
GRZEGORZ WOŹNIK / BARTOSZ SYDOR
OS 6
kara
2018-03-25 20:51

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
108
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 0
nie wystartował
66
MARCIN POGORZELSKI / AGNIESZKA ZAŁĘCKA
PKC 0
nie wystartował
109
SZYMON SYNOWSKI / MATEUSZ STRUGAŁA
OS 1
WYCOFANIE
125
BARTOSZ SMAGACZ / PAWEŁ BALAWENDER
OS 1
nie ukończył os
21
JAN KRUCZEK / KRZYSZTOF BOJARUN
OS 2
nie ukończył os
60
MATEUSZ SZNAJDERSKI / ADAM JANISZYN
PKC 2A
wycofanie
67
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
PKC 3
Wykluczenie za zły stan pojazdu po wypadku
106
MATEUSZ MARCHEWKA / MICHAŁ MARCHEWKA
OS 4
Wypadek
58
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
OS 4
awaria skrzyni