Banner
 


OS 3 - Sichów 2- 5.6 km - 12:04


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

24
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 96.6
0.00
00:03:28.6
0.0
0.0 

2.

41
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 96.2
0.18
00:03:29.6
00:00:01.0
00:00:01.0

3.

34
WIATRAK MACIEJ
WIATRAK JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 95.9
0.30
00:03:30.3
00:00:01.7
00:00:00.7

4.

47
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 95.7
0.36
00:03:30.6
00:00:02.0
00:00:00.3

5.

19
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 94.1
1.00
00:03:34.2
00:00:05.6
00:00:03.6

6.

6
KUFEL ROBERT
SIWAK TOMASZ
SUBARU IMPREZA
RO GOŚĆ 93.5
1.27
00:03:35.7
00:00:07.1
00:00:01.5

7.

49
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 93.2
1.39
00:03:36.4
00:00:07.8
00:00:00.7

8.

2
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 93.0
1.46
00:03:36.8
00:00:08.2
00:00:00.4

9.

25
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 92.8
1.55
00:03:37.3
00:00:08.7
00:00:00.5

10.

39
MAŁYSZEWICZ ARTUR
KASPRZAK REMIGIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 92.3
1.77
00:03:38.5
00:00:09.9
00:00:01.2

11.

20
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 92.0
1.88
00:03:39.1
00:00:10.5
00:00:00.6

12.

45
PISZ PAWEŁ
MROCZKOWSKI RADOSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 91.3
2.20
00:03:40.9
00:00:12.3
00:00:01.8

13.

54
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 91.2
2.21
00:03:41.0
00:00:12.4
00:00:00.1

14.

46
SZCZEŚNIAK MAREK
KLIMKOWSKI KRZYSZTOF
SUBARU
SK5 91.2
2.23
00:03:41.1
00:00:12.5
00:00:00.1

15.

76
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 91.1
2.27
00:03:41.3
00:00:12.7
00:00:00.2

16.

43
SCHMIDT OSCAR
KORSZYLOWSKA MARTA
BMW 330IS
SK5 91.1
2.27
00:03:41.3
00:00:12.7
00:00:00.0

17.

142
BOJANOWSKI MATEUSZ
KSYT ANDRZEJ
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 90.7
2.45
00:03:42.3
00:00:13.7
00:00:01.0

18.

53
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 90.6
2.48
00:03:42.5
00:00:13.9
00:00:00.2

19.

36
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 90.4
2.57
00:03:43.0
00:00:14.4
00:00:00.5

20.

87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 90.3
2.63
00:03:43.3
00:00:14.7
00:00:00.3

21.

143
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 90.3
2.63
00:03:43.3
00:00:14.7
00:00:00.0

22.

7
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
SK GOŚĆ 90.2
2.66
00:03:43.5
00:00:14.9
00:00:00.2

23.

70
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 90.1
2.70
00:03:43.7
00:00:15.1
00:00:00.2

24.

127
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 90.0
2.75
00:03:44.0
00:00:15.4
00:00:00.3

25.

52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 89.9
2.79
00:03:44.2
00:00:15.6
00:00:00.2

26.

78
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 89.6
2.91
00:03:44.9
00:00:16.3
00:00:00.7

27.

58
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 89.6
2.93
00:03:45.0
00:00:16.4
00:00:00.1

28.

89
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 89.5
2.96
00:03:45.2
00:00:16.6
00:00:00.2

29.

31
RAWSKI MACIEJ
KUPIEC MARIUSZ
VW POLO
SK GOŚĆ 89.5
2.98
00:03:45.3
00:00:16.7
00:00:00.1

30.

50
SŁUPSKI MICHAŁ
SROKA ADAM
BMW E30
SK4 89.2
3.09
00:03:45.9
00:00:17.3
00:00:00.6

31.

4
KUCIŃSKI TOMASZ
MENDOŃ ADAM
MITSUBISHI
RO GOŚĆ 89.2
3.11
00:03:46.0
00:00:17.4
00:00:00.1

32.

104
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 89.2
3.13
00:03:46.1
00:00:17.5
00:00:00.1

33.

51
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 89.1
3.16
00:03:46.3
00:00:17.7
00:00:00.2

34.

1
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 89.0
3.18
00:03:46.4
00:00:17.8
00:00:00.1

35.

105
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 88.8
3.29
00:03:47.0
00:00:18.4
00:00:00.6

36.

61
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 88.8
3.29
00:03:47.0
00:00:18.4
00:00:00.0

37.

18
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
C2
RO OPEN 2WD 88.7
3.32
00:03:47.2
00:00:18.6
00:00:00.2

38.

80
WITKOWSKI WOJCIECH
KANIA KRZYSZTOF
OPEL KADETT
SK4 88.6
3.38
00:03:47.5
00:00:18.9
00:00:00.3

39.

117
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 88.5
3.41
00:03:47.7
00:00:19.1
00:00:00.2

40.

90
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 88.5
3.45
00:03:47.9
00:00:19.3
00:00:00.2

41.

16
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 88.4
3.48
00:03:48.1
00:00:19.5
00:00:00.2

42.

88
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 88.2
3.55
00:03:48.5
00:00:19.9
00:00:00.4

43.

116
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 88.0
3.68
00:03:49.2
00:00:20.6
00:00:00.7

44.

9
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 87.9
3.71
00:03:49.4
00:00:20.8
00:00:00.2

45.

123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 87.7
3.82
00:03:50.0
00:00:21.4
00:00:00.6

46.

74
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 87.7
3.82
00:03:50.0
00:00:21.4
00:00:00.0

47.

40
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 87.5
3.89
00:03:50.4
00:00:21.8
00:00:00.4

48.

55
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 87.5
3.89
00:03:50.4
00:00:21.8
00:00:00.0

49.

28
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 87.4
3.93
00:03:50.6
00:00:22.0
00:00:00.2

50.

111
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 87.2
4.02
00:03:51.1
00:00:22.5
00:00:00.5

51.

144
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 87.0
4.11
00:03:51.6
00:00:23.0
00:00:00.5

52.

118
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 86.9
4.16
00:03:51.9
00:00:23.3
00:00:00.3

53.

68
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 86.8
4.23
00:03:52.3
00:00:23.7
00:00:00.4

54.

69
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 86.5
4.36
00:03:53.0
00:00:24.4
00:00:00.7

55.

112
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 88.6
4.46
00:03:53.6
00:06.0
00:00:25.0
00:00:00.6

56.

48
KOCIOŁEK MICHAŁ
STIPEK DAMIAN
FIAT
SK5 86.2
4.50
00:03:53.8
00:00:25.2
00:00:06.2

57.

83
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 86.1
4.55
00:03:54.1
00:00:25.5
00:00:00.3

58.

62
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 85.9
4.66
00:03:54.7
00:00:26.1
00:00:00.6

59.

38
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 85.9
4.66
00:03:54.7
00:00:26.1
00:00:00.0

60.

12
WYRZYKOWSKI DANIEL
PRZYBYŁEK ALEKSANDRA
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 85.9
4.68
00:03:54.8
00:00:26.2
00:00:00.1

61.

57
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 85.8
4.70
00:03:54.9
00:00:26.3
00:00:00.1

62.

73
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 85.5
4.84
00:03:55.7
00:00:27.1
00:00:00.8

63.

56
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 85.4
4.89
00:03:56.0
00:00:27.4
00:00:00.3

64.

102
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA
SK3 85.4
4.91
00:03:56.1
00:00:27.5
00:00:00.1

65.

110
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 85.3
4.95
00:03:56.3
00:00:27.7
00:00:00.2

66.

77
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 85.2
5.00
00:03:56.6
00:00:28.0
00:00:00.3

67.

11
FIREK PIOTR
OLSZEWSKI OSKAR
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 85.1
5.05
00:03:56.9
00:00:28.3
00:00:00.3

68.

82
WOŹNIK GRZEGORZ
SYDOR BARTOSZ
OPEL ASTRA
SK4 85.0
5.11
00:03:57.2
00:00:28.6
00:00:00.3

69.

119
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 84.8
5.18
00:03:57.6
00:00:29.0
00:00:00.4

70.

15
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 84.8
5.20
00:03:57.7
00:00:29.1
00:00:00.1

71.

103
BILSKI TOMASZ
NAWROCKA LAURA
HONDA CIVIC
SK3 84.6
5.29
00:03:58.2
00:00:29.6
00:00:00.5

72.

126
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 84.6
5.32
00:03:58.4
00:00:29.8
00:00:00.2

73.

22
ORYŃSKI JACEK
BRONICZ PRZEMYSŁAW
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 84.5
5.34
00:03:58.5
00:00:29.9
00:00:00.1

74.

121
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 84.5
5.36
00:03:58.6
00:00:30.0
00:00:00.1

75.

84
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 84.5
5.38
00:03:58.7
00:00:30.1
00:00:00.1

76.

27
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 84.4
5.41
00:03:58.9
00:00:30.3
00:00:00.2

77.

96
CIEŚLAK KRZYSZTOF
POSZEPNY ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 84.4
5.41
00:03:58.9
00:00:30.3
00:00:00.0

78.

17
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 84.1
5.55
00:03:59.7
00:00:31.1
00:00:00.8

79.

30
KARCZEWSKI MARIUSZ
FRYDRYCH JAROSŁAW
PEUGEOT
SK GOŚĆ 84.0
5.59
00:03:59.9
00:00:31.3
00:00:00.2

80.

114
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 83.8
5.73
00:04:00.7
00:00:32.1
00:00:00.8

81.

101
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
RUKŚĆ ŁUKASZ
PEUGEOT 106
SK3 83.7
5.79
00:04:01.0
00:00:32.4
00:00:00.3

82.

10
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 83.7
5.79
00:04:01.0
00:00:32.4
00:00:00.0

83.

98
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 83.7
5.79
00:04:01.0
00:00:32.4
00:00:00.0

84.

94
BOJANOWICZ TOMASZ
KĘDZIERSKI ADAM
CITREON C2
SK3 83.6
5.80
00:04:01.1
00:00:32.5
00:00:00.1

85.

75
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 83.5
5.86
00:04:01.4
00:00:32.8
00:00:00.3

86.

81
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 83.4
5.91
00:04:01.7
00:00:33.1
00:00:00.3

87.

26
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 83.4
5.93
00:04:01.8
00:00:33.2
00:00:00.1

88.

29
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 83.4
5.93
00:04:01.8
00:00:33.2
00:00:00.0

89.

122
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 83.4
5.93
00:04:01.8
00:00:33.2
00:00:00.0

90.

32
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 83.3
5.96
00:04:02.0
00:00:33.4
00:00:00.2

91.

79
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 83.3
5.96
00:04:02.0
00:00:33.4
00:00:00.0

92.

106
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 82.9
6.18
00:04:03.2
00:00:34.6
00:00:01.2

93.

91
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 206
RO2 RO GEN 82.9
6.20
00:04:03.3
00:00:34.7
00:00:00.1

94.

128
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 82.8
6.21
00:04:03.4
00:00:34.8
00:00:00.1

95.

86
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
SK3 82.8
6.21
00:04:03.4
00:00:34.8
00:00:00.0

96.

92
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
SK3 82.2
6.54
00:04:05.2
00:00:36.6
00:00:01.8

97.

93
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 82.1
6.63
00:04:05.7
00:00:37.1
00:00:00.5

98.

35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 81.9
6.70
00:04:06.1
00:00:37.5
00:00:00.4

99.

133
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 81.3
7.02
00:04:07.9
00:00:39.3
00:00:01.8

100.

97
DANIELEWICZ MARCIN
KOŁODZIEJCZYK TOMASZ
OPEL
SK3 80.9
7.23
00:04:09.1
00:00:40.5
00:00:01.2

101.

115
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 80.5
7.48
00:04:10.5
00:00:41.9
00:00:01.4

102.

113
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 80.4
7.55
00:04:10.9
00:00:42.3
00:00:00.4

103.

134
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 80.4
7.55
00:04:10.9
00:00:42.3
00:00:00.0

104.

63
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 80.0
7.77
00:04:12.1
00:00:43.5
00:00:01.2

105.

124
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 79.6
7.96
00:04:13.2
00:00:44.6
00:00:01.1

106.

64
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 79.4
8.09
00:04:13.9
00:00:45.3
00:00:00.7

107.

65
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 78.3
8.71
00:04:17.4
00:00:48.8
00:00:03.5

108.

137
TRZECIAK GRZEGORZ
ZDURLIK MATEUSZ
DAEWOO TICO
SK1 78.0
8.91
00:04:18.5
00:00:49.9
00:00:01.1

109.

107
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 77.9
8.98
00:04:18.9
00:00:50.3
00:00:00.4

110.

72
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 77.2
9.39
00:04:21.2
00:00:52.6
00:00:02.3

111.

136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 77.2
9.41
00:04:21.3
00:00:52.7
00:00:00.1

112.

140
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 75.9
10.16
00:04:25.5
00:00:56.9
00:00:04.2

113.

71
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 74.7
10.93
00:04:29.8
00:01:01.2
00:00:04.3

114.

138
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 74.6
10.98
00:04:30.1
00:01:01.5
00:00:00.3

115.

99
FONTE GIANCARLO
CIESLAK LUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 72.9
12.13
00:04:36.5
00:01:07.9
00:00:06.4

116.

141
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 72.6
12.32
00:04:37.6
00:01:09.0
00:00:01.1

117.

85
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 72.1
12.66
00:04:39.5
00:01:10.9
00:00:01.9

118.

129
OBRĘBALSKA KINGA
MROZIK ALEKSANDRA
FIAT
SK2 68.2
15.54
00:04:55.6
00:01:27.0
00:00:16.1

119.

139
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 66.3
17.02
00:05:03.9
00:01:35.3
00:00:08.3

120.

3
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 64.9
18.21
00:05:10.6
00:01:42.0
00:00:06.7

121.

100
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 63.9
19.07
00:05:15.4
00:01:46.8
00:00:04.8

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
24
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 98.7
0.0
00:10:45.7
0.0
0.0 

2

  =
41
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 98.4
0.1
00:10:47.5
00:00:01.8
00:00:01.8

3

  =
34
WIATRAK MACIEJ
WIATRAK JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 96.6
0.78
00:10:59.5
00:00:13.8
00:00:12.0

4

  =
47
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 96.6
0.8
00:10:59.8
00:00:14.1
00:00:00.3

5

3
6
KUFEL ROBERT
SIWAK TOMASZ
SUBARU IMPREZA
RO GOŚĆ 93.5
2.04
00:11:21.8
00:00:36.1
00:00:22.0

6

8
19
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 93.2
2.13
00:11:23.4
00:00:37.7
00:00:01.6

7

6
49
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 93.0
2.21
00:11:24.8
00:00:39.1
00:00:01.4

8

3
39
MAŁYSZEWICZ ARTUR
KASPRZAK REMIGIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 92.8
2.29
00:11:26.3
00:00:40.6
00:00:01.5

9

7
2
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 92.8
2.33
00:11:27.0
00:00:41.3
00:00:00.7

10

4
87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 92.8
2.33
00:11:27.0
00:00:41.3
00:00:00.0

11

4
25
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 92.7
2.36
00:11:27.4
00:00:41.7
00:00:00.4

12

2
46
SZCZEŚNIAK MAREK
KLIMKOWSKI KRZYSZTOF
SUBARU
SK5 92.6
2.4
00:11:28.2
00:00:42.5
00:00:00.8

13

1
7
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
SK GOŚĆ 92.1
2.6
00:11:31.7
00:00:46.0
00:00:03.5

14

3
76
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 92.0
2.64
00:11:32.5
00:00:46.8
00:00:00.8

15

3
43
SCHMIDT OSCAR
KORSZYLOWSKA MARTA
BMW 330IS
SK5 91.9
2.7
00:11:33.5
00:00:47.8
00:00:01.0

16

3
54
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 91.6
2.8
00:11:35.3
00:00:49.6
00:00:01.8

17

12
20
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 91.3
2.94
00:11:37.8
00:00:52.1
00:00:02.5

18

5
53
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 91.3
2.95
00:11:38.0
00:00:52.3
00:00:00.2

19

3
36
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 91.3
2.97
00:11:38.3
00:00:52.6
00:00:00.3

20

1
52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 91.1
3.03
00:11:39.4
00:00:53.7
00:00:01.1

21

1
89
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 91.1
3.05
00:11:39.6
00:00:53.9
00:00:00.2

22

2
58
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 90.9
3.11
00:11:40.7
00:00:55.0
00:00:01.1

23

7
142
BOJANOWSKI MATEUSZ
KSYT ANDRZEJ
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 90.8
3.15
00:11:41.4
00:00:55.7
00:00:00.7

24

1
4
KUCIŃSKI TOMASZ
MENDOŃ ADAM
MITSUBISHI
RO GOŚĆ 90.5
3.28
00:11:43.8
00:00:58.1
00:00:02.4

25

2
16
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 90.2
3.42
00:11:46.2
00:01:00.5
00:00:02.4

26

2
9
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 90.0
3.5
00:11:47.7
00:01:02.0
00:00:01.5

27

4
18
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
C2
RO OPEN 2WD 89.9
3.55
00:11:48.5
00:01:02.8
00:00:00.8

28

7
70
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 89.8
3.61
00:11:49.6
00:01:03.9
00:00:01.1

29

3
61
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 89.8
3.62
00:11:49.8
00:01:04.1
00:00:00.2

30

4
31
RAWSKI MACIEJ
KUPIEC MARIUSZ
VW POLO
SK GOŚĆ 89.7
3.67
00:11:50.6
00:01:04.9
00:00:00.8

31

2
90
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 89.6
3.68
00:11:50.8
00:01:05.1
00:00:00.2

32

25
35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 89.6
3.71
00:11:51.3
00:01:05.6
00:00:00.5

33

4
78
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 89.3
3.82
00:11:53.3
00:01:07.6
00:00:02.0

34

8
102
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA
SK3 89.2
3.86
00:11:54.1
00:01:08.4
00:00:00.8

35

4
127
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 89.2
3.88
00:11:54.3
00:01:08.6
00:00:00.2

36

2
80
WITKOWSKI WOJCIECH
KANIA KRZYSZTOF
OPEL KADETT
SK4 88.9
4.02
00:11:56.9
00:01:11.2
00:00:02.6

37

1
116
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 88.8
4.05
00:11:57.4
00:01:11.7
00:00:00.5

38

6
51
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 88.7
4.09
00:11:58.1
00:01:12.4
00:00:00.7

39

1
74
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 88.4
4.24
00:12:00.8
00:01:15.1
00:00:02.7

40

1
123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 88.4
4.27
00:12:01.2
00:01:15.5
00:00:00.4

41

7
117
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 88.3
4.28
00:12:01.4
00:01:15.7
00:00:00.2

42

1
55
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 88.2
4.32
00:12:02.2
00:01:16.5
00:00:00.8

43

8
1
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 88.2
4.33
00:12:02.4
00:01:16.7
00:00:00.2

44

1
111
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 88.1
4.37
00:12:03.1
00:01:17.4
00:00:00.7

45

1
144
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 88.0
4.44
00:12:04.3
00:01:18.6
00:00:01.2

46

19
143
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 87.5
4.66
00:12:08.1
00:01:22.4
00:00:03.8

47

13
104
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 87.5
4.66
00:12:08.2
00:01:22.5
00:00:00.1

48

1
57
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 87.5
4.67
00:12:08.4
00:01:22.7
00:00:00.2

49

17
105
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 87.0
4.89
00:12:12.3
00:01:26.6
00:00:03.9

50

8
94
BOJANOWICZ TOMASZ
KĘDZIERSKI ADAM
CITREON C2
SK3 87.0
4.91
00:12:12.6
00:01:26.9
00:00:00.3

51

2
121
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 87.0
4.92
00:12:12.8
00:01:27.1
00:00:00.2

52

5
118
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 86.8
4.98
00:12:13.8
00:01:28.1
00:00:01.0

53

1
56
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 86.7
5.04
00:12:14.9
00:01:29.2
00:00:01.1

54

5
69
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 86.7
5.05
00:12:15.0
00:01:29.3
00:00:00.1

55

2
119
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 86.7
5.06
00:12:15.2
00:01:29.5
00:00:00.2

56

15
40
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 86.5
5.12
00:12:16.3
00:01:30.6
00:00:01.1

57

2
82
WOŹNIK GRZEGORZ
SYDOR BARTOSZ
OPEL ASTRA
SK4 86.5
5.14
00:12:16.6
00:01:30.9
00:00:00.3

58

  =
62
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 86.5
5.14
00:12:16.7
00:01:31.0
00:00:00.1

59

3
73
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 86.4
5.19
00:12:17.6
00:01:31.9
00:00:00.9

60

8
101
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
RUKŚĆ ŁUKASZ
PEUGEOT 106
SK3 86.3
5.21
00:12:18.0
00:01:32.3
00:00:00.4

61

7
68
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 86.3
5.21
00:12:18.0
00:01:32.3
00:00:00.0

62

1
48
KOCIOŁEK MICHAŁ
STIPEK DAMIAN
FIAT
SK5 86.3
5.22
00:12:18.1
00:01:32.4
00:00:00.1

63

14
88
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 86.2
5.29
00:12:19.4
00:01:33.7
00:00:01.3

64

3
96
CIEŚLAK KRZYSZTOF
POSZEPNY ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 86.0
5.4
00:12:21.3
00:01:35.6
00:00:01.9

65

5
77
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 85.8
5.47
00:12:22.5
00:01:36.8
00:00:01.2

66

4
84
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 85.8
5.47
00:12:22.6
00:01:36.9
00:00:00.1

67

5
110
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 85.6
5.55
00:12:24.0
00:01:38.3
00:00:01.4

68

12
83
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 85.5
5.64
00:12:25.6
00:01:39.9
00:00:01.6

69

12
112
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 85.5
5.65
00:12:25.7
00:18.0
00:01:40.0
00:00:00.1

70

6
10
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 85.4
5.66
00:12:25.8
00:01:40.1
00:00:00.1

71

3
11
FIREK PIOTR
OLSZEWSKI OSKAR
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 85.4
5.66
00:12:25.8
00:01:40.1
00:00:00.0

72

6
103
BILSKI TOMASZ
NAWROCKA LAURA
HONDA CIVIC
SK3 85.0
5.88
00:12:29.7
00:01:44.0
00:00:03.9

73

2
30
KARCZEWSKI MARIUSZ
FRYDRYCH JAROSŁAW
PEUGEOT
SK GOŚĆ 84.9
5.93
00:12:30.6
00:01:44.9
00:00:00.9

74

5
92
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
SK3 84.8
5.95
00:12:31.1
00:01:45.4
00:00:00.5

75

7
22
ORYŃSKI JACEK
BRONICZ PRZEMYSŁAW
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 84.7
6.0
00:12:31.9
00:01:46.2
00:00:00.8

76

12
38
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 84.7
6.02
00:12:32.2
00:30.0
00:01:46.5
00:00:00.3

77

1
32
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 84.6
6.06
00:12:32.9
00:01:47.2
00:00:00.7

78

20
45
PISZ PAWEŁ
MROCZKOWSKI RADOSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 84.5
6.11
00:12:33.8
00:01:48.1
00:00:00.9

79

6
93
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 84.5
6.11
00:12:33.9
00:01:48.2
00:00:00.1

80

11
12
WYRZYKOWSKI DANIEL
PRZYBYŁEK ALEKSANDRA
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 84.5
6.12
00:12:34.0
00:01:48.3
00:00:00.1

81

2
86
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
SK3 84.4
6.17
00:12:34.9
00:01:49.2
00:00:00.9

82

1
98
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 84.4
6.18
00:12:35.1
00:01:49.4
00:00:00.2

83

3
75
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 84.2
6.26
00:12:36.5
00:01:50.8
00:00:01.4

84

1
26
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 84.2
6.27
00:12:36.7
00:01:51.0
00:00:00.2

85

7
15
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 84.0
6.38
00:12:38.6
00:01:52.9
00:00:01.9

86

3
79
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 83.9
6.45
00:12:39.8
00:01:54.1
00:00:01.2

87

3
29
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 83.9
6.45
00:12:39.9
00:01:54.2
00:00:00.1

88

5
27
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 83.6
6.59
00:12:42.3
00:01:56.6
00:00:02.4

89

5
81
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 83.3
6.75
00:12:45.2
00:01:59.5
00:00:02.9

90

3
97
DANIELEWICZ MARCIN
KOŁODZIEJCZYK TOMASZ
OPEL
SK3 83.3
6.76
00:12:45.4
00:01:59.7
00:00:00.2

91

4
91
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 206
RO2 RO GEN 82.9
6.93
00:12:48.3
00:02:02.6
00:00:02.9

92

4
122
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 82.8
6.99
00:12:49.4
00:02:03.7
00:00:01.1

93

8
28
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 82.7
7.06
00:12:50.7
00:02:05.0
00:00:01.3

94

3
128
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 82.4
7.2
00:12:53.1
00:02:07.4
00:00:02.4

95

8
126
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 81.6
7.62
00:13:00.5
00:02:14.8
00:00:07.4

96

87
100
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 81.5
7.68
00:13:01.7
00:02:16.0
00:00:01.2

97

2
64
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 80.8
8.06
00:13:08.4
00:02:22.7
00:00:06.7

98

9
114
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 80.7
8.14
00:13:09.7
00:02:24.0
00:00:01.3

99

1
115
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 80.6
8.17
00:13:10.3
00:02:24.6
00:00:00.6

100

33
65
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 80.4
8.32
00:13:13.0
00:30.0
00:02:27.3
00:00:02.7

101

1
63
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 80.3
8.36
00:13:13.7
00:02:28.0
00:00:00.7

102

2
113
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 80.2
8.41
00:13:14.5
00:02:28.8
00:00:00.8

103

2
134
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 80.1
8.45
00:13:15.3
00:02:29.6
00:00:00.8

104

2
124
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 79.9
8.59
00:13:17.7
00:02:32.0
00:00:02.4

105

8
133
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 78.6
9.29
00:13:30.2
00:02:44.5
00:00:12.5

106

2
137
TRZECIAK GRZEGORZ
ZDURLIK MATEUSZ
DAEWOO TICO
SK1 78.6
9.34
00:13:31.0
00:02:45.3
00:00:00.8

107

3
72
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 77.6
9.94
00:13:41.6
00:02:55.9
00:00:10.6

108

4
136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 77.4
10.02
00:13:43.0
00:02:57.3
00:00:01.4

109

25
3
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 77.2
10.15
00:13:45.4
00:02:59.7
00:00:02.4

110

1
140
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 77.2
10.16
00:13:45.6
00:02:59.9
00:00:00.2

111

  =
71
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 76.8
10.42
00:13:50.2
00:03:04.5
00:00:04.6

112

2
138
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 75.5
11.23
00:14:04.5
00:03:18.8
00:00:14.3

113

2
85
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 73.0
12.86
00:14:33.4
00:03:47.7
00:00:28.9

114

2
141
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 72.8
12.98
00:14:35.5
00:03:49.8
00:00:02.1

115

3
106
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 71.6
13.8
00:14:49.9
00:04:04.2
00:00:14.4

116

3
50
SŁUPSKI MICHAŁ
SROKA ADAM
BMW E30
SK4 70.1
14.88
00:15:09.0
00:04:23.3
00:00:19.1

117

  =
139
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 67.2
17.12
00:15:48.7
00:05:03.0
00:00:39.7

118

3
99
FONTE GIANCARLO
CIESLAK LUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 64.2
19.58
00:16:32.3
00:05:46.6
00:00:43.6

119

1
129
OBRĘBALSKA KINGA
MROZIK ALEKSANDRA
FIAT
SK2 64.2
19.63
00:16:33.2
00:05:47.5
00:00:00.9

120

2
107
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 57.6
25.99
00:18:25.7
00:07:40.0
00:01:52.5

121

2
17
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 56.7
27.01
00:18:43.7
00:07:58.0
00:00:18.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
38
30
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 0
3 min spoznienia
2018-03-25 09:19
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:40
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 2
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:41
65
30
JAKUB WESOŁOWSKI / MAGDALENA WESOŁOWSKA
PKC 3
spozneinie
2018-03-25 14:07
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 3
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 14:20
73
60
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 14:55
102
60
MARCIN KUBIAK / JACEK NOWOGRODZKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 15:26
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 5
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 17:52
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 6
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 20:49
110
300
MARCIN WESOŁOWSKI / AURELIA PAJDAK
OS 4
kara ZSS
2018-03-25 20:50
80
300
WOJCIECH WITKOWSKI / KRZYSZTOF KANIA
OS 6
Kara
2018-03-25 20:51
82
300
GRZEGORZ WOŹNIK / BARTOSZ SYDOR
OS 6
kara
2018-03-25 20:51

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
108
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 0
nie wystartował
66
MARCIN POGORZELSKI / AGNIESZKA ZAŁĘCKA
PKC 0
nie wystartował
109
SZYMON SYNOWSKI / MATEUSZ STRUGAŁA
OS 1
WYCOFANIE
125
BARTOSZ SMAGACZ / PAWEŁ BALAWENDER
OS 1
nie ukończył os
21
JAN KRUCZEK / KRZYSZTOF BOJARUN
OS 2
nie ukończył os
60
MATEUSZ SZNAJDERSKI / ADAM JANISZYN
PKC 2A
wycofanie
67
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
PKC 3
Wykluczenie za zły stan pojazdu po wypadku