Banner
 


OS 1 - Sichów 1- 5.6 km - 08:38


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

24
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 96.7
0.00
00:03:28.5
0.0
0.0 

2.

34
WIATRAK MACIEJ
WIATRAK JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 94.2
1.00
00:03:34.1
00:00:05.6
00:00:05.6

3.

47
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 93.8
1.16
00:03:35.0
00:00:06.5
00:00:00.9

4.

41
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 93.4
1.32
00:03:35.9
00:00:07.4
00:00:00.9

5.

60
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 91.9
1.95
00:03:39.4
00:00:10.9
00:00:03.5

6.

6
KUFEL ROBERT
SIWAK TOMASZ
SUBARU IMPREZA
RO GOŚĆ 91.5
2.13
00:03:40.4
00:00:11.9
00:00:01.0

7.

2
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 90.8
2.41
00:03:42.0
00:00:13.5
00:00:01.6

8.

7
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
SK GOŚĆ 90.4
2.61
00:03:43.1
00:00:14.6
00:00:01.1

9.

87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 90.2
2.68
00:03:43.5
00:00:15.0
00:00:00.4

10.

50
SŁUPSKI MICHAŁ
SROKA ADAM
BMW E30
SK4 89.6
2.95
00:03:45.0
00:00:16.5
00:00:01.5

11.

35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 89.4
3.02
00:03:45.4
00:00:16.9
00:00:00.4

12.

19
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.4
3.05
00:03:45.6
00:00:17.1
00:00:00.2

13.

54
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 88.8
3.29
00:03:46.9
00:00:18.4
00:00:01.3

14.

88
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 88.7
3.36
00:03:47.3
00:00:18.8
00:00:00.4

15.

100
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 88.5
3.43
00:03:47.7
00:00:19.2
00:00:00.4

16.

43
SCHMIDT OSCAR
KORSZYLOWSKA MARTA
BMW 330IS
SK5 88.3
3.54
00:03:48.3
00:00:19.8
00:00:00.6

17.

52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 88.2
3.61
00:03:48.7
00:00:20.2
00:00:00.4

18.

49
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 88.1
3.64
00:03:48.9
00:00:20.4
00:00:00.2

19.

25
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 88.1
3.64
00:03:48.9
00:00:20.4
00:00:00.0

20.

46
SZCZEŚNIAK MAREK
KLIMKOWSKI KRZYSZTOF
SUBARU
SK5 88.0
3.68
00:03:49.1
00:00:20.6
00:00:00.2

21.

20
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 87.9
3.73
00:03:49.4
00:00:20.9
00:00:00.3

22.

18
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
C2
RO OPEN 2WD 87.8
3.75
00:03:49.5
00:00:21.0
00:00:00.1

23.

36
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 87.8
3.77
00:03:49.6
00:00:21.1
00:00:00.1

24.

76
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 87.4
3.96
00:03:50.7
00:00:22.2
00:00:01.1

25.

45
PISZ PAWEŁ
MROCZKOWSKI RADOSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 87.3
4.02
00:03:51.0
00:00:22.5
00:00:00.3

26.

102
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA
SK3 87.2
4.04
00:03:51.1
00:00:22.6
00:00:00.1

27.

127
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 87.2
4.07
00:03:51.3
00:00:22.8
00:00:00.2

28.

123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 87.2
4.07
00:03:51.3
00:00:22.8
00:00:00.0

29.

58
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 87.2
4.07
00:03:51.3
00:00:22.8
00:00:00.0

30.

142
BOJANOWSKI MATEUSZ
KSYT ANDRZEJ
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 87.1
4.09
00:03:51.4
00:00:22.9
00:00:00.1

31.

89
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 87.1
4.09
00:03:51.4
00:00:22.9
00:00:00.0

32.

4
KUCIŃSKI TOMASZ
MENDOŃ ADAM
MITSUBISHI
RO GOŚĆ 87.0
4.16
00:03:51.8
00:00:23.3
00:00:00.4

33.

53
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 86.9
4.20
00:03:52.0
00:00:23.5
00:00:00.2

34.

39
MAŁYSZEWICZ ARTUR
KASPRZAK REMIGIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 86.8
4.25
00:03:52.3
00:00:23.8
00:00:00.3

35.

116
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 86.8
4.25
00:03:52.3
00:00:23.8
00:00:00.0

36.

9
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 86.7
4.30
00:03:52.6
00:00:24.1
00:00:00.3

37.

1
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 86.4
4.41
00:03:53.2
00:00:24.7
00:00:00.6

38.

121
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 86.1
4.57
00:03:54.1
00:00:25.6
00:00:00.9

39.

61
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 86.1
4.59
00:03:54.2
00:00:25.7
00:00:00.1

40.

16
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 86.0
4.63
00:03:54.4
00:00:25.9
00:00:00.2

41.

51
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 86.0
4.63
00:03:54.4
00:00:25.9
00:00:00.0

42.

70
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 85.9
4.70
00:03:54.8
00:00:26.3
00:00:00.4

43.

111
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 85.9
4.70
00:03:54.8
00:00:26.3
00:00:00.0

44.

90
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 85.8
4.71
00:03:54.9
00:00:26.4
00:00:00.1

45.

38
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 85.8
4.75
00:03:55.1
00:00:26.6
00:00:00.2

46.

78
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 85.4
4.93
00:03:56.1
00:00:27.6
00:00:01.0

47.

117
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 85.1
5.05
00:03:56.8
00:00:28.3
00:00:00.7

48.

110
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 85.0
5.11
00:03:57.1
00:00:28.6
00:00:00.3

49.

31
RAWSKI MACIEJ
KUPIEC MARIUSZ
VW POLO
SK GOŚĆ 85.0
5.13
00:03:57.2
00:00:28.7
00:00:00.1

50.

74
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 84.7
5.29
00:03:58.1
00:00:29.6
00:00:00.9

51.

94
BOJANOWICZ TOMASZ
KĘDZIERSKI ADAM
CITREON C2
SK3 84.6
5.30
00:03:58.2
00:00:29.7
00:00:00.1

52.

57
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 84.5
5.39
00:03:58.7
00:00:30.2
00:00:00.5

53.

67
SCHMIDT MICHAŁ
LENTNER MARCIN
RENAULT CLIO
SK4 84.4
5.45
00:03:59.0
00:00:30.5
00:00:00.3

54.

55
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 84.3
5.46
00:03:59.1
00:00:30.6
00:00:00.1

55.

112
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 86.5
5.46
00:03:59.1
00:06.0
00:00:30.6
00:00:00.0

56.

119
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 84.3
5.48
00:03:59.2
00:00:30.7
00:00:06.1

57.

21
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 83.7
5.77
00:04:00.8
00:00:32.3
00:00:01.6

58.

11
FIREK PIOTR
OLSZEWSKI OSKAR
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 83.7
5.79
00:04:00.9
00:00:32.4
00:00:00.1

59.

48
KOCIOŁEK MICHAŁ
STIPEK DAMIAN
FIAT
SK5 83.7
5.79
00:04:00.9
00:00:32.4
00:00:00.0

60.

144
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 83.5
5.88
00:04:01.4
00:00:32.9
00:00:00.5

61.

96
CIEŚLAK KRZYSZTOF
POSZEPNY ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 83.4
5.93
00:04:01.7
00:00:33.2
00:00:00.3

62.

80
WITKOWSKI WOJCIECH
KANIA KRZYSZTOF
OPEL KADETT
SK4 83.3
5.98
00:04:02.0
00:00:33.5
00:00:00.3

63.

92
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
SK3 83.2
6.02
00:04:02.2
00:00:33.7
00:00:00.2

64.

73
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 82.9
6.20
00:04:03.2
00:00:34.7
00:00:01.0

65.

104
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 82.9
6.20
00:04:03.2
00:00:34.7
00:00:00.0

66.

118
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 82.8
6.27
00:04:03.6
00:00:35.1
00:00:00.4

67.

69
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 82.8
6.27
00:04:03.6
00:00:35.1
00:00:00.0

68.

62
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 82.8
6.27
00:04:03.6
00:00:35.1
00:00:00.0

69.

101
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
RUKŚĆ ŁUKASZ
PEUGEOT 106
SK3 82.7
6.30
00:04:03.8
00:00:35.3
00:00:00.2

70.

56
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 82.5
6.39
00:04:04.3
00:00:35.8
00:00:00.5

71.

68
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 82.3
6.50
00:04:04.9
00:00:36.4
00:00:00.6

72.

103
BILSKI TOMASZ
NAWROCKA LAURA
HONDA CIVIC
SK3 82.2
6.57
00:04:05.3
00:00:36.8
00:00:00.4

73.

84
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 82.1
6.61
00:04:05.5
00:00:37.0
00:00:00.2

74.

114
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 82.1
6.63
00:04:05.6
00:00:37.1
00:00:00.1

75.

29
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 81.9
6.71
00:04:06.1
00:00:37.6
00:00:00.5

76.

22
ORYŃSKI JACEK
BRONICZ PRZEMYSŁAW
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 81.9
6.75
00:04:06.3
00:00:37.8
00:00:00.2

77.

32
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 81.8
6.80
00:04:06.6
00:00:38.1
00:00:00.3

78.

75
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 81.8
6.80
00:04:06.6
00:00:38.1
00:00:00.0

79.

77
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 81.7
6.82
00:04:06.7
00:00:38.2
00:00:00.1

80.

12
WYRZYKOWSKI DANIEL
PRZYBYŁEK ALEKSANDRA
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 81.7
6.86
00:04:06.9
00:00:38.4
00:00:00.2

81.

86
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
SK3 81.7
6.86
00:04:06.9
00:00:38.4
00:00:00.0

82.

126
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 81.6
6.91
00:04:07.2
00:00:38.7
00:00:00.3

83.

30
KARCZEWSKI MARIUSZ
FRYDRYCH JAROSŁAW
PEUGEOT
SK GOŚĆ 81.6
6.91
00:04:07.2
00:00:38.7
00:00:00.0

84.

40
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 81.5
6.96
00:04:07.5
00:00:39.0
00:00:00.3

85.

65
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 81.4
7.00
00:04:07.7
00:00:39.2
00:00:00.2

86.

122
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 81.4
7.02
00:04:07.8
00:00:39.3
00:00:00.1

87.

97
DANIELEWICZ MARCIN
KOŁODZIEJCZYK TOMASZ
OPEL
SK3 81.0
7.23
00:04:09.0
00:00:40.5
00:00:01.2

88.

105
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 80.9
7.29
00:04:09.3
00:00:40.8
00:00:00.3

89.

93
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 80.8
7.30
00:04:09.4
00:00:40.9
00:00:00.1

90.

3
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 80.8
7.30
00:04:09.4
00:00:40.9
00:00:00.0

91.

26
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 80.6
7.43
00:04:10.1
00:00:41.6
00:00:00.7

92.

143
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 80.6
7.45
00:04:10.2
00:00:41.7
00:00:00.1

93.

98
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 80.1
7.70
00:04:11.6
00:00:43.1
00:00:01.4

94.

91
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 206
RO2 RO GEN 80.1
7.71
00:04:11.7
00:00:43.2
00:00:00.1

95.

27
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 80.0
7.79
00:04:12.1
00:00:43.6
00:00:00.4

96.

10
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 80.0
7.79
00:04:12.1
00:00:43.6
00:00:00.0

97.

15
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 79.7
7.93
00:04:12.9
00:00:44.4
00:00:00.8

98.

83
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 79.7
7.95
00:04:13.0
00:00:44.5
00:00:00.1

99.

134
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 79.5
8.05
00:04:13.6
00:00:45.1
00:00:00.6

100.

81
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 79.4
8.09
00:04:13.8
00:00:45.3
00:00:00.2

101.

82
WOŹNIK GRZEGORZ
SYDOR BARTOSZ
OPEL ASTRA
SK4 79.2
8.21
00:04:14.5
00:00:46.0
00:00:00.7

102.

79
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 79.1
8.27
00:04:14.8
00:00:46.3
00:00:00.3

103.

115
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 79.1
8.29
00:04:14.9
00:00:46.4
00:00:00.1

104.

128
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 78.5
8.61
00:04:16.7
00:00:48.2
00:00:01.8

105.

113
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 78.3
8.77
00:04:17.6
00:00:49.1
00:00:00.9

106.

124
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 77.8
9.04
00:04:19.1
00:00:50.6
00:00:01.5

107.

133
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 77.4
9.25
00:04:20.3
00:00:51.8
00:00:01.2

108.

64
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 77.4
9.25
00:04:20.3
00:00:51.8
00:00:00.0

109.

137
TRZECIAK GRZEGORZ
ZDURLIK MATEUSZ
DAEWOO TICO
SK1 77.1
9.45
00:04:21.4
00:00:52.9
00:00:01.1

110.

107
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 76.9
9.61
00:04:22.3
00:00:53.8
00:00:00.9

111.

63
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 76.7
9.70
00:04:22.8
00:00:54.3
00:00:00.5

112.

72
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 75.6
10.39
00:04:26.7
00:00:58.2
00:00:03.9

113.

136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 75.6
10.41
00:04:26.8
00:00:58.3
00:00:00.1

114.

138
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 74.5
11.09
00:04:30.6
00:01:02.1
00:00:03.8

115.

28
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 73.7
11.64
00:04:33.7
00:01:05.2
00:00:03.1

116.

71
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 73.5
11.77
00:04:34.4
00:01:05.9
00:00:00.7

117.

140
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 73.4
11.80
00:04:34.6
00:01:06.1
00:00:00.2

118.

141
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 70.5
13.80
00:04:45.8
00:01:17.3
00:00:11.2

119.

85
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 70.0
14.16
00:04:47.8
00:01:19.3
00:00:02.0

120.

106
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 67.2
16.34
00:05:00.0
00:01:31.5
00:00:12.2

121.

139
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 65.9
17.38
00:05:05.8
00:01:37.3
00:00:05.8

122.

129
OBRĘBALSKA KINGA
MROZIK ALEKSANDRA
FIAT
SK2 62.0
20.86
00:05:25.3
00:01:56.8
00:00:19.5

123.

99
FONTE GIANCARLO
CIESLAK LUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 47.7
38.29
00:07:02.9
00:03:34.4
00:01:37.6

124.

17
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 32.5
73.63
00:10:20.8
00:06:52.3
00:03:17.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
24
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 96.7
0.0
00:03:28.5
0.0
0.0 

2

=
34
WIATRAK MACIEJ
WIATRAK JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 94.2
1.0
00:03:34.1
00:00:05.6
00:00:05.6

3

=
47
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 93.8
1.16
00:03:35.0
00:00:06.5
00:00:00.9

4

=
41
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 93.4
1.32
00:03:35.9
00:00:07.4
00:00:00.9

5

=
60
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 91.9
1.95
00:03:39.4
00:00:10.9
00:00:03.5

6

=
6
KUFEL ROBERT
SIWAK TOMASZ
SUBARU IMPREZA
RO GOŚĆ 91.5
2.13
00:03:40.4
00:00:11.9
00:00:01.0

7

=
2
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 90.8
2.41
00:03:42.0
00:00:13.5
00:00:01.6

8

=
7
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
CITROEN C2R2
SK GOŚĆ 90.4
2.61
00:03:43.1
00:00:14.6
00:00:01.1

9

=
87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 90.2
2.68
00:03:43.5
00:00:15.0
00:00:00.4

10

=
50
SŁUPSKI MICHAŁ
SROKA ADAM
BMW E30
SK4 89.6
2.95
00:03:45.0
00:00:16.5
00:00:01.5

11

=
35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 89.4
3.02
00:03:45.4
00:00:16.9
00:00:00.4

12

=
19
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 89.4
3.05
00:03:45.6
00:00:17.1
00:00:00.2

13

=
54
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 88.8
3.29
00:03:46.9
00:00:18.4
00:00:01.3

14

=
88
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 88.7
3.36
00:03:47.3
00:00:18.8
00:00:00.4

15

=
100
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 88.5
3.43
00:03:47.7
00:00:19.2
00:00:00.4

16

=
43
SCHMIDT OSCAR
KORSZYLOWSKA MARTA
BMW 330IS
SK5 88.3
3.54
00:03:48.3
00:00:19.8
00:00:00.6

17

=
52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 88.2
3.61
00:03:48.7
00:00:20.2
00:00:00.4

18

=
49
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 88.1
3.64
00:03:48.9
00:00:20.4
00:00:00.2

19

=
25
SUDER JERZY
ŚWISTAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK GOŚĆ 88.1
3.64
00:03:48.9
00:00:20.4
00:00:00.0

20

=
46
SZCZEŚNIAK MAREK
KLIMKOWSKI KRZYSZTOF
SUBARU
SK5 88.0
3.68
00:03:49.1
00:00:20.6
00:00:00.2

21

=
20
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 87.9
3.73
00:03:49.4
00:00:20.9
00:00:00.3

22

=
18
BABRAJ MARCIN
MAJEWSKI MICHAŁ
C2
RO OPEN 2WD 87.8
3.75
00:03:49.5
00:00:21.0
00:00:00.1

23

=
36
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 87.8
3.77
00:03:49.6
00:00:21.1
00:00:00.1

24

=
76
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 87.4
3.96
00:03:50.7
00:00:22.2
00:00:01.1

25

=
45
PISZ PAWEŁ
MROCZKOWSKI RADOSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 87.3
4.02
00:03:51.0
00:00:22.5
00:00:00.3

26

=
102
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA
SK3 87.2
4.04
00:03:51.1
00:00:22.6
00:00:00.1

27

=
123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 87.2
4.07
00:03:51.3
00:00:22.8
00:00:00.2

28

=
58
CICHOŃ PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 87.2
4.07
00:03:51.3
00:00:22.8
00:00:00.0

29

=
127
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 87.2
4.07
00:03:51.3
00:00:22.8
00:00:00.0

30

=
142
BOJANOWSKI MATEUSZ
KSYT ANDRZEJ
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 87.1
4.09
00:03:51.4
00:00:22.9
00:00:00.1

31

=
89
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CIVIC
SK3 87.1
4.09
00:03:51.4
00:00:22.9
00:00:00.0

32

=
4
KUCIŃSKI TOMASZ
MENDOŃ ADAM
MITSUBISHI
RO GOŚĆ 87.0
4.16
00:03:51.8
00:00:23.3
00:00:00.4

33

=
53
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 86.9
4.2
00:03:52.0
00:00:23.5
00:00:00.2

34

=
39
MAŁYSZEWICZ ARTUR
KASPRZAK REMIGIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 86.8
4.25
00:03:52.3
00:00:23.8
00:00:00.3

35

=
116
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 86.8
4.25
00:03:52.3
00:00:23.8
00:00:00.0

36

=
9
WINNICKI KAMIL
RADECKI MATEUSZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 86.7
4.3
00:03:52.6
00:00:24.1
00:00:00.3

37

=
1
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 86.4
4.41
00:03:53.2
00:00:24.7
00:00:00.6

38

=
121
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 86.1
4.57
00:03:54.1
00:00:25.6
00:00:00.9

39

=
61
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 86.1
4.59
00:03:54.2
00:00:25.7
00:00:00.1

40

=
16
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 86.0
4.63
00:03:54.4
00:00:25.9
00:00:00.2

41

=
51
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 86.0
4.63
00:03:54.4
00:00:25.9
00:00:00.0

42

=
111
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 85.9
4.7
00:03:54.8
00:00:26.3
00:00:00.4

43

=
70
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 85.9
4.7
00:03:54.8
00:00:26.3
00:00:00.0

44

=
90
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 85.8
4.71
00:03:54.9
00:00:26.4
00:00:00.1

45

=
78
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 85.4
4.93
00:03:56.1
00:00:27.6
00:00:01.2

46

=
117
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 85.1
5.05
00:03:56.8
00:00:28.3
00:00:00.7

47

=
110
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 85.0
5.11
00:03:57.1
00:00:28.6
00:00:00.3

48

=
31
RAWSKI MACIEJ
KUPIEC MARIUSZ
VW POLO
SK GOŚĆ 85.0
5.12
00:03:57.2
00:00:28.7
00:00:00.1

49

=
74
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 84.7
5.29
00:03:58.1
00:00:29.6
00:00:00.9

50

=
94
BOJANOWICZ TOMASZ
KĘDZIERSKI ADAM
CITREON C2
SK3 84.6
5.3
00:03:58.2
00:00:29.7
00:00:00.1

51

=
57
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 84.5
5.39
00:03:58.7
00:00:30.2
00:00:00.5

52

=
67
SCHMIDT MICHAŁ
LENTNER MARCIN
RENAULT CLIO
SK4 84.4
5.45
00:03:59.0
00:00:30.5
00:00:00.3

53

=
55
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 84.3
5.46
00:03:59.1
00:00:30.6
00:00:00.1

54

=
112
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 84.3
5.46
00:03:59.1
00:06.0
00:00:30.6
00:00:00.0

55

=
119
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 84.3
5.48
00:03:59.2
00:00:30.7
00:00:00.1

56

=
21
KRUCZEK JAN
BOJARUN KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 83.7
5.77
00:04:00.8
00:00:32.3
00:00:01.6

57

=
11
FIREK PIOTR
OLSZEWSKI OSKAR
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 83.7
5.79
00:04:00.9
00:00:32.4
00:00:00.1

58

=
48
KOCIOŁEK MICHAŁ
STIPEK DAMIAN
FIAT
SK5 83.7
5.79
00:04:00.9
00:00:32.4
00:00:00.0

59

=
144
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 83.5
5.88
00:04:01.4
00:00:32.9
00:00:00.5

60

=
96
CIEŚLAK KRZYSZTOF
POSZEPNY ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 83.4
5.93
00:04:01.7
00:00:33.2
00:00:00.3

61

=
80
WITKOWSKI WOJCIECH
KANIA KRZYSZTOF
OPEL KADETT
SK4 83.3
5.98
00:04:02.0
00:00:33.5
00:00:00.3

62

=
92
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
SK3 83.2
6.02
00:04:02.2
00:00:33.7
00:00:00.2

63

=
73
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 82.9
6.2
00:04:03.2
00:00:34.7
00:00:01.0

64

=
104
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 82.9
6.2
00:04:03.2
00:00:34.7
00:00:00.0

65

=
69
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 82.8
6.27
00:04:03.6
00:00:35.1
00:00:00.4

66

=
118
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 82.8
6.27
00:04:03.6
00:00:35.1
00:00:00.0

67

=
62
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 82.8
6.27
00:04:03.6
00:00:35.1
00:00:00.0

68

=
101
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
RUKŚĆ ŁUKASZ
PEUGEOT 106
SK3 82.7
6.3
00:04:03.8
00:00:35.3
00:00:00.2

69

=
56
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 82.5
6.39
00:04:04.3
00:00:35.8
00:00:00.5

70

=
68
GIERUSZCZAK JAKUB
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
SK4 82.3
6.5
00:04:04.9
00:00:36.4
00:00:00.6

71

=
103
BILSKI TOMASZ
NAWROCKA LAURA
HONDA CIVIC
SK3 82.2
6.57
00:04:05.3
00:00:36.8
00:00:00.4

72

=
84
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 82.1
6.61
00:04:05.5
00:00:37.0
00:00:00.2

73

=
114
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 82.1
6.62
00:04:05.6
00:00:37.1
00:00:00.1

74

=
29
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 81.9
6.71
00:04:06.1
00:00:37.6
00:00:00.5

75

=
22
ORYŃSKI JACEK
BRONICZ PRZEMYSŁAW
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 81.9
6.75
00:04:06.3
00:00:37.8
00:00:00.2

76

=
32
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 81.8
6.8
00:04:06.6
00:00:38.1
00:00:00.3

77

=
75
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 81.8
6.8
00:04:06.6
00:00:38.1
00:00:00.0

78

=
77
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 81.7
6.82
00:04:06.7
00:00:38.2
00:00:00.1

79

=
12
WYRZYKOWSKI DANIEL
PRZYBYŁEK ALEKSANDRA
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 81.7
6.86
00:04:06.9
00:00:38.4
00:00:00.2

80

=
86
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
SK3 81.7
6.86
00:04:06.9
00:00:38.4
00:00:00.0

81

=
126
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 81.6
6.91
00:04:07.2
00:00:38.7
00:00:00.3

82

=
30
KARCZEWSKI MARIUSZ
FRYDRYCH JAROSŁAW
PEUGEOT
SK GOŚĆ 81.6
6.91
00:04:07.2
00:00:38.7
00:00:00.0

83

=
40
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 81.5
6.96
00:04:07.5
00:00:39.0
00:00:00.3

84

=
65
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 81.4
7.0
00:04:07.7
00:00:39.2
00:00:00.2

85

=
122
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 81.4
7.02
00:04:07.8
00:00:39.3
00:00:00.1

86

=
97
DANIELEWICZ MARCIN
KOŁODZIEJCZYK TOMASZ
OPEL
SK3 81.0
7.23
00:04:09.0
00:00:40.5
00:00:01.2

87

=
105
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 80.9
7.29
00:04:09.3
00:00:40.8
00:00:00.3

88

=
93
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 80.8
7.3
00:04:09.4
00:00:40.9
00:00:00.1

89

=
3
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 80.8
7.3
00:04:09.4
00:00:40.9
00:00:00.0

90

=
26
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 80.6
7.43
00:04:10.1
00:00:41.6
00:00:00.7

91

=
143
TERLIKOWSKI KACPER
GRABSKI MARCIN
MITSUBISHI
RO OPEN N 80.6
7.45
00:04:10.2
00:00:41.7
00:00:00.1

92

=
98
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 80.1
7.7
00:04:11.6
00:00:43.1
00:00:01.4

93

=
91
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 206
RO2 RO GEN 80.1
7.71
00:04:11.7
00:00:43.2
00:00:00.1

94

=
27
CZYPIONKA PIOTR
GORSKI RADOSLAW
OPEL ASTRA
SK GOŚĆ 80.0
7.79
00:04:12.1
00:00:43.6
00:00:00.4

95

=
10
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 80.0
7.79
00:04:12.1
00:00:43.6
00:00:00.0

96

=
15
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 79.7
7.93
00:04:12.9
00:00:44.4
00:00:00.8

97

=
83
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 79.7
7.95
00:04:13.0
00:00:44.5
00:00:00.1

98

=
134
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 79.5
8.05
00:04:13.6
00:00:45.1
00:00:00.6

99

=
81
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 79.4
8.09
00:04:13.8
00:00:45.3
00:00:00.2

100

=
82
WOŹNIK GRZEGORZ
SYDOR BARTOSZ
OPEL ASTRA
SK4 79.2
8.21
00:04:14.5
00:00:46.0
00:00:00.7

101

=
79
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 79.1
8.27
00:04:14.8
00:00:46.3
00:00:00.3

102

=
115
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 79.1
8.29
00:04:14.9
00:00:46.4
00:00:00.1

103

=
128
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 78.5
8.61
00:04:16.7
00:00:48.2
00:00:01.8

104

=
113
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 78.3
8.77
00:04:17.6
00:00:49.1
00:00:00.9

105

=
124
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 77.8
9.04
00:04:19.1
00:00:50.6
00:00:01.5

106

=
64
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 77.4
9.25
00:04:20.3
00:00:51.8
00:00:01.2

107

=
133
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 77.4
9.25
00:04:20.3
00:00:51.8
00:00:00.0

108

=
137
TRZECIAK GRZEGORZ
ZDURLIK MATEUSZ
DAEWOO TICO
SK1 77.1
9.45
00:04:21.4
00:00:52.9
00:00:01.1

109

=
107
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 76.9
9.61
00:04:22.3
00:00:53.8
00:00:00.9

110

=
63
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 76.7
9.7
00:04:22.8
00:00:54.3
00:00:00.5

111

=
38
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 76.0
10.11
00:04:25.1
00:30.0
00:00:56.6
00:00:02.3

112

=
72
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 75.6
10.39
00:04:26.7
00:00:58.2
00:00:01.6

113

=
136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 75.6
10.41
00:04:26.8
00:00:58.3
00:00:00.1

114

=
138
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 74.5
11.09
00:04:30.6
00:01:02.1
00:00:03.8

115

=
28
DUDEK GRZEGORZ
BIENIEK GRZEGORZ
VW GOLF
SK GOŚĆ 73.7
11.64
00:04:33.7
00:01:05.2
00:00:03.1

116

=
71
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 73.5
11.77
00:04:34.4
00:01:05.9
00:00:00.7

117

=
140
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 73.4
11.8
00:04:34.6
00:01:06.1
00:00:00.2

118

=
141
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 70.5
13.8
00:04:45.8
00:01:17.3
00:00:11.2

119

=
85
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 70.0
14.16
00:04:47.8
00:01:19.3
00:00:02.0

120

=
106
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 67.2
16.34
00:05:00.0
00:01:31.5
00:00:12.2

121

=
139
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 65.9
17.38
00:05:05.8
00:01:37.3
00:00:05.8

122

=
129
OBRĘBALSKA KINGA
MROZIK ALEKSANDRA
FIAT
SK2 62.0
20.86
00:05:25.3
00:01:56.8
00:00:19.5

123

=
99
FONTE GIANCARLO
CIESLAK LUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 47.7
38.29
00:07:02.9
00:03:34.4
00:01:37.6

124

=
17
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 32.5
73.62
00:10:20.8
00:06:52.3
00:03:17.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
38
30
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 0
3 min spoznienia
2018-03-25 09:19
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:40
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 2
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:41
65
30
JAKUB WESOŁOWSKI / MAGDALENA WESOŁOWSKA
PKC 3
spozneinie
2018-03-25 14:07
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 3
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 14:20
73
60
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 14:55
102
60
MARCIN KUBIAK / JACEK NOWOGRODZKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 15:26
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 5
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 17:52
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 6
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 20:49
110
300
MARCIN WESOŁOWSKI / AURELIA PAJDAK
OS 4
kara ZSS
2018-03-25 20:50
80
300
WOJCIECH WITKOWSKI / KRZYSZTOF KANIA
OS 6
Kara
2018-03-25 20:51
82
300
GRZEGORZ WOŹNIK / BARTOSZ SYDOR
OS 6
kara
2018-03-25 20:51

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
108
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 0
nie wystartował
66
MARCIN POGORZELSKI / AGNIESZKA ZAŁĘCKA
PKC 0
nie wystartował
109
SZYMON SYNOWSKI / MATEUSZ STRUGAŁA
OS 1
WYCOFANIE
125
BARTOSZ SMAGACZ / PAWEŁ BALAWENDER
OS 1
nie ukończył os