PS 9 - TOWAROWA 3- 1.1 km - 14:34


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 58.3
0.00
00:01:07.9
0.0
0.0 

2.

47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 56.6
1.91
00:01:10.0
00:00:02.1
00:00:02.1

3.

52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 56.3
2.18
00:01:10.3
00:00:02.4
00:00:00.3

4.

53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 54.4
4.45
00:01:12.8
00:00:04.9
00:00:02.5

5.

49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 54.2
4.64
00:01:13.0
00:00:05.1
00:00:00.2

6.

50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 53.3
5.82
00:01:14.3
00:00:06.4
00:00:01.3

7.

44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 52.0
7.45
00:01:16.1
00:00:08.2
00:00:01.8

8.

56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 51.6
8.09
00:01:16.8
00:00:08.9
00:00:00.7

9.

46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 50.8
9.09
00:01:17.9
00:00:10.0
00:00:01.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 53.6
0.0
00:10:04.5
0.0
0.0 

2

1
57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 53.5
0.1
00:10:05.4
00:00:00.9
00:00:00.9

3

1
47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 53.4
0.2
00:10:06.3
00:00:01.8
00:00:00.9

4

  =
52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 53.1
0.59
00:10:09.8
00:00:05.3
00:00:03.5

5

  =
50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 51.8
2.3
00:10:25.2
00:00:20.7
00:00:15.4

6

  =
56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 50.1
4.7
00:10:46.8
00:00:42.3
00:00:21.6

7

  =
46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 48.7
6.76
00:11:05.3
00:01:00.8
00:00:18.5

8

  =
53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 46.8
9.73
00:11:32.1
00:01:27.6
00:00:26.8

9

  =
44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 44.9
13.07
00:12:02.1
00:01:57.6
00:00:30.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
5
JACEK MAJEWSKI / MARCIN PASEK
PS 3
Nieprawidłowe zatrzymanie się na mecie stop
2018-01-13 11:08
8
5
KRZYSZTOF RZĄSA / PAWEŁ LERCH
PS 3
Potrącony pachołek
2018-01-13 11:16
6
60
MICHAŁ SZYMAŃSKI / IWONA BARTOSZEWICZ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:39
7
60
KRZYSZTOF GROBELNY / MICHAL GROBELNY
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
28
60
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
38
60
PIOTR ADAMSKI / PAWEŁ KURPIŃSKI
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
42
60
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:41
25
140
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PKC 4
Spóźnienie 14 minut na PKC
2018-01-13 15:52
19
5
MACIEJ SKUBIJ / DAMIAN AŁDAŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
28
5
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
30
5
DAMIAN EKIERT / KRZYSZTOF DAKOWSKI
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:17
67
5
JAROSŁAW WIATRAK / MACIEJ WIATRAK
PS 9
Potrącony słupek
2018-01-13 16:17

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
66
MICHAŁ SIEDLECKI / RAFAŁ FIOŁEK
PS 2
Awaria
39
TOMASZ DARUK / MARCIN SURMA
PS 4
Awaria
26
MAREK LUTY / MACIEJ USS
SERWIS B
Awaria
25
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PS 9
Awaria
63
KUBA DĄBROWA / KATARZYNA LEWANDOWSKA
PS 9
awaria