PS 9 - TOWAROWA 3- 1.1 km - 14:34


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 55.7
0.00
00:01:11.1
0.0
0.0 

2.

29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 54.7
1.18
00:01:12.4
00:00:01.3
00:00:01.3

3.

23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 53.7
2.45
00:01:13.8
00:00:02.7
00:00:01.4

4.

19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 52.9
3.45
00:01:14.9
00:00:03.8
00:00:01.1

5.

28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 51.8
4.82
00:01:16.4
00:00:05.3
00:00:01.5

6.

27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 51.3
5.55
00:01:17.2
00:00:06.1
00:00:00.8

7.

18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 50.6
6.55
00:01:18.3
00:00:07.2
00:00:01.1

8.

22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 48.8
9.18
00:01:21.2
00:00:10.1
00:00:02.9

9.

16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 45.7
14.18
00:01:26.7
00:00:15.6
00:00:05.5

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 51.9
0.0
00:10:24.1
0.0
0.0 

2

  =
27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 50.6
1.77
00:10:40.0
00:00:15.9
00:00:15.9

3

  =
24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 50.6
1.87
00:10:40.9
00:00:16.8
00:00:00.9

4

  =
23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 48.8
4.47
00:11:04.3
00:00:40.2
00:00:23.4

5

  =
19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 47.9
5.89
00:11:17.1
00:05.0
00:00:53.0
00:00:12.8

6

  =
18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 47.6
6.3
00:11:20.8
00:00:56.7
00:00:03.7

7

  =
16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 46.5
8.1
00:11:37.0
00:01:12.9
00:00:16.2

8

  =
22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 44.7
11.26
00:12:05.4
00:01:41.3
00:00:28.4

9

  =
28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 41.4
17.68
00:13:03.2
01:05.0
00:02:39.1
00:00:57.8

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
5
JACEK MAJEWSKI / MARCIN PASEK
PS 3
Nieprawidłowe zatrzymanie się na mecie stop
2018-01-13 11:08
8
5
KRZYSZTOF RZĄSA / PAWEŁ LERCH
PS 3
Potrącony pachołek
2018-01-13 11:16
6
60
MICHAŁ SZYMAŃSKI / IWONA BARTOSZEWICZ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:39
7
60
KRZYSZTOF GROBELNY / MICHAL GROBELNY
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
28
60
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
38
60
PIOTR ADAMSKI / PAWEŁ KURPIŃSKI
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
42
60
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:41
25
140
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PKC 4
Spóźnienie 14 minut na PKC
2018-01-13 15:52
19
5
MACIEJ SKUBIJ / DAMIAN AŁDAŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
28
5
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
30
5
DAMIAN EKIERT / KRZYSZTOF DAKOWSKI
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:17
67
5
JAROSŁAW WIATRAK / MACIEJ WIATRAK
PS 9
Potrącony słupek
2018-01-13 16:17

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
66
MICHAŁ SIEDLECKI / RAFAŁ FIOŁEK
PS 2
Awaria
39
TOMASZ DARUK / MARCIN SURMA
PS 4
Awaria
26
MAREK LUTY / MACIEJ USS
SERWIS B
Awaria
25
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PS 9
Awaria
63
KUBA DĄBROWA / KATARZYNA LEWANDOWSKA
PS 9
awaria